بهترین اسپری و پودر تثبیت کننده و فیکس کننده آرایش + قیمت

 • 16 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

می‌خواهیم ببینیم فیکساتور آرایش چه نوع محصولی است و معمولا با کدام محصولات ظاهرا مشابه اشتباه گرفته می‌شود؛ اشاره‌ای هم به اسپری و پودر تثبیت کننده و فیکس کننده آرایش موجود در بازار و مظنه قیمت‌های بهترین اسپری فیکس کننده آرایش خواهیم داشت.

پرایمر صورت فلورمار مدل illuminating حجم 30 میلی لیتر

فیکساتور آرایش عبارت گنگی در بازار لوازم آرایشی است. به بهانه نگارش این مطلب متوجه شدم که محصولات مختلفی برای مراحل پایانی آرایش در بازار موجودند که همگی لزوما فیکساتور نیستند! منظور از فیکساتور محصولی است که بیش از هر چیزی تثبیت کننده آرایش است و در افزایش ماندگاری آرایش مؤثر باشد، محصولی که با استفاده از آن آرایش‌مان اصطلاحا جم نخورد!

بین پودر و اسپری سِتینگ با اسپری فیکسینگ یا همان فیکساتور بهتر است تفاوت قائل شد، درحالی‌که گاهی پودر و اسپری ستینگ را هم به‌اسم فیکساتور می‌خریم! پودر و اسپری ستینگ نیز گویا تا حدی در افزایش ماندگاری آرایش مؤثرند، ولی تا جایی که از برایند گوگل‌کردن در این زمینه دستگیرم شد، فیکساتور به نظر برخی کارشناسان ازلحاظ فنی محصول متفاوتی است. بگذارید دقیق‌تر برایتان بگویم:

پودر سِتینگ

پودر ستینگ (setting powder) محصولی برای جذب چربی و رطوبت اضافی پوست بوده که در مراحل تقریبا پایانی آرایش استفاده می‌شود. با پودر ستینگ می‌توان کرم‌پودر، کانسیلر یا هر محصول مایع و کرمی دیگری را که در طول آرایش استفاده شده، تا حدودی تثبیت کرد. پودر ستینگ خصوصا از احتمال ریزش و کیکی‌شدن کرم‌پودر می‌کاهد.

این را هم بدانید که پودر ستینگ می‌تواند بی‌رنگ یا رنگی باشد. انواع بی‌رنگ به هر رنگ پوستی می‌خورند، اما برای تقویت رنگ کرم‌پودر می‌توان از انواع رنگی هم بهره برد. نکته دیگر اینکه پودرهای ستینگ به‌دلیل خاصیت مات‌کنندگی برای پوست‌های چرب و مختلط بهترند.

اسپری سِتینگ

اسپری‌ ستینگ (setting spray) هم از دیگر محصولاتی است که در مراحل پایانی آرایش استفاده شده و به‌دلیل خاصیت آب‌رسانی گزینه بهتری برای پوست‌های خشک به نظر می‌رسد.

در برخی منابع از اسپری ستینگ به‌عنوان محصولی برای افزایش ماندگاری آرایش یاد شده، اما به منابعی هم برخوردم که با چنین توصیفی مخالف‌اند، چراکه کار اصلی اسپری‌های ستینگ را بیشتر در یکی‌کردن لایه‌های آرایش می‌دانند. اسپری‌های ستینگ درواقع امولوسیونی از آب و روغن بوده که در ترکیب لایه‌های آرایش و ایجاد جلوه‌ای طبیعی‌تر مؤثرند. به‌عبارتی، آرایشی را که پودری و غیرطبیعی به نظر می‌رسد، به‌راحتی می‌توان با اسپری ستینگ به‌حالت طبیعی‌تری متمایل کرد. خصوصا وقتی از چند لایه لوازم آرایشی پودری استفاده کرده باشید، با اسپری ستینگ احتمال کیکی‌شدن پوست و تکه‌تکه‌شدن آرایش کاهش می‌یابد.

بنابراین، اسپری‌های ستینگ هم به‌نوعی از قابلیت حفظ آرایش برخوردارند، اما به‌عقیده کارشناسانی که به نظرشان اسپری ستینگ و اسپری فیکسینگ را نباید یکی دانست، خاصیت ضدپخشی اسپری‌های ستینگ در حد محصولات فیکسینگ نیست.

اسپری‌های ستینگ معمولا بر پایه آب فرمولاسیون شده و از عصاره روغن‌های گیاهی هم برخوردارند. البته، فرمولاسیون هر برندی می‌تواند متفاوت باشد.

اسپری فیکسینگ

سپری فیکسینگ (fixing spray) یا همان فیکساتور در آخرین مرحله آرایش استفاده می‌شود. کار اصلی اسپری‌های فیکسینگ را می‌توان تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش توصیف کرد. فرمولاسیون ویژه اسپری‌ تثبیت کننده آرایش یا فیکسینگ از ریزش آرایش براثر گرما و رطوبت کاسته و آرایشی ضدآب را برایتان به‌ارمغان می‌آورد؛ یعنی دقیقا همان کارکردی که از محصولی به‌اسم فیکساتور آرایش انتظار می‌رود. اما یادتان باشد که در ترکیبات اولیه اسپری‌های فیکسینگ احتمالا به الکل هم برمی‌خورید که برای برخی افراد حساسیت‌زاست.در اسپری‌های الکی حتی از مواد عطری قوی‌تری استفاده می‌شود تا بوی الکل کمتر به مشام برسد.

برای پوست‌های چرب دنبال فرمولاسیون‌های جاذب چربی و برای پوست‌های خشک دنبال فرمولاسیون‌های مرطوب‌کننده باشید.

پودر فیکسینگ

پودر فیکسینگ (fixing powder) هم از دیگر محصولاتی است که برای تثبیت و افزایش ماندگاری آرایش استفاده می‌شود. به‌عبارتی، با پودر فیکسینگ می‌توان آرایشی ضدآب داشت که به‌راحتی از روی صورت جم نمی‌خورد!

پودر فینیشینگ

پودر فینیشینگ (finishing powder) در مقایسه با پودر ستینگ از بافتی نرم‌تر و ابریشمی‌تر برخوردار بوده و به‌دلیل تلطیف خطوط صورت و کاهش دید منافذ خصوصا برای افراد جلوی دوربین در برنامه‌های تلویزیونی استفاده می‌شود.

فیکساتور آرایش را با اسپری ریفرِشینگ اشتباه نگیرید

اسپری‌های ریفرشینگ (refreshing spray) معمولا بر پایه آب فرمولاسیون شده و می‌توانند از ویتامین‌ها و مواد معدنی هم برخوردار باشند. از اسپری‌های ریفرشینگ برای قبل آرایش استفاده می‌شود، درحالی‌که اسپری‌های ثبیت‌کننده و فیکساتور را باید برای بعد آرایش استفاده کرد. کار اصلی اسپری‌های ریفرشینگ را می‌توان افزایش رطوبت‌رسانی و شاداب‌سازی پوست دانست.در ادامه مشخصات و قیمت بهترین برندهای فیکس کننده های آرایش،پودر بیک فلورمار، قیمت اسپری فیکس کننده آرایش فلورمار، اسپری فیکس کننده آرایش لورال،قیمت پودر فیکساتور فلورمار و پودر تثبیت کننده آرایش فلورمار را مشاهده خواهید کرد.و این مقاله نیز بهترین برندهای مسواک برقی را برای خرید اینترنتی از دیجی کالا به شما پیشنهاد می دهد.

لیست محصولات منتخب

پودر تثبیت کننده آرایش گلدن رز مدل Long Wear Finishing Powder

نقد و بررسی اجمالی

Golden Rose Long Wear Finishing Powder پودر تثبیت کننده (فیکساتور) آرایش گلدن رز ساخت ترکیه با لیسانس و اجازه فروش آلمان ۱۱ گرم پودر تثبیت کننده گلدن رز، یکی از محصولات تخصصی آرایشی است که علاوه بر اینکه آرایش را ماندگار می سازد، باعث طبیعی جلوه کردن آرایش نیز می شود. این پودر،برق غیر طبیعی حاصل استفاده از کرم پودرها یا لوازم آرایش دیگر را از بین می برد تا آرایش کاملاً یکدست به نظر برسد. این محصول به سرعت بر روی پوست می نشنید و رطوبت آن را نیز حفظ می کند.این محصول آرایش را برای مدت زمان زیادی به حالت اولیه نگه داشته و جلوه ای طبیعی به آن می دهد. ویژگی ها: تثبیت کننده آرایش عدم ایجاد ماسیدگی و چسبندگی حفظ رطوبت پوست افزایش ماندگاری آرایش نمای نهایی طبیعی
۹۶,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش هانتین شماره H 01

نقد و بررسی اجمالی

پودر فیکساتور ” هانتین ” یک محصول خارق العاده برای ثابت نگاه داشتن آرایش برای مدت طولانی تر بدون آسیب و احساس سنگینی روی پوست است . سیستم کار این محصول اینگونه است که چربی و تعریق داخل پوست را (تمام آن چیزی که باعث ریزش و پخش شدن آرایش میگردد) جذب میکند و در صورت برخورد با آب آن را دفع میکند . برای درک بهتر عملکرد این پودر قدرتمند مقدار بسیار کمی ازآن را داخل درب خود محصول بریزید فقط 2 یا سه قطره آب به آن اضافه کنید و درب را کمی به چپ و راست خم کنید تا آب از روی پودر رد شود خواهید دید به زیبایی هر چه تمام تر پودر فیکس ” هانتین ” آب را پس میزند و به طرف مقابل حل میدهد . تفاوت یک پودر فیکس قدرتمند را اینگونه متوجه شوید . پس پودر فیکس ” هانتین ” را پس از اتمام آرایش با دقت روی تمام سطح آرایش شده بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید . بدلیل مات بودن این محصول از برق زدن چهره که اکثر ما از آن فراری هستیم جلوگیری میکند و به دلیل بیرنگ بودن تاثیری بر رنگ های زیبای استفاده شده در گریم شما ندارد . این پودر فیکس به دلیل بی رنگ بودن برای پوست های روشن تیره و متوسط قابل استفاده است .از کاربرد های دیگر پودراین فیکس مخلوط کردن با سایه ابرو جهت ماندگاری بیشتر و یا یا با انواع سایه های چشم میباشد .
۵۰,۰۰۰ تومان

پرایمر مک فیکس مدل Base Visage حجم 50 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

گاهی پیش اومده بعد از میکاپ و استفاده از کرم پودر احساس کنید منافذ و چروک پوستتون مشخصه و پوستتون حالت بدی شده یا جوش کوچکی که رو پوستتون هست باعث خرابی آرایشتون بشه همچنین پیش اومده براتون بعد چند ساعتی ، آرایشتون ناپایدار میشه و از روی پوستتون پاک میشه راه حلش پرایمر مک فیکس هست که از آن به عنوان زیر ساز آرایش استفاده می شود که ابتدا حالتی ژله ای داره و بعد از مصرف بدلیل داشتن پودر جاذب روغن مانع از ایجاد روغن بر روی پوست شما می‌شود و باعث پوشش بهتر منافذ و ناصافیه پوستتون می شود که پوستی صاف و طبیعی و حالت مخملی ایجاد میکند و باعث پایداری بیشتر آرایش روی صورتتون می شود همچنین با کاهش قرمزی و متعادل سازی رنگ پوستتون سبب می شود کرم پودر خیلی یکنواخت روی پوستتون جلوه کند .
۱۹۹,۰۰۰ تومان

پرایمر صورت فلورمار مدل illuminating حجم 30 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

پرایمر آرایش درخشان کننده فلورمار محصولی است که نه کاملا مایع و نه کاملا کرمی می باشد و قبل از شروع آرایش روی پوست مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از استفاده پرایمرها در آرایش پر کردن منافذ و کاهش خطوط و ناهنجاری های پوستی و در نتیجه افزایش دوام آرایش می باشد. کمی از پرایمر را روی صورت خود می زنید و توجه داشته باشید که مقدار آن نباید خیلی زیاد باشد چرا که موجب غیر طبیعی جلوه دادن آرایش و پوست شما می گردد. این پرایمر را به صورتی در سطح صورت خود توزیع کنید که تمامی سطح صورتتان را در بر بگیرد و لایه ای نازک ایجاد کند. پس از انجام این مراحل کمی صبر کنید تا صورتتان کامل خشک شود و بعد از آن می توانید به آرایش صورت خود بپردازید.
۱۵۲,۶۴۰ تومان

اسپری تثبیت کننده آرایش گلدن رز مدل Fixing حجم 120 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

این محصول بدون ایجاد چسبندگی بر روی پوست و کدر ساختن آن آرایش را در تمام طول روز ثابت نگه می دارد. بدون اینکه پوست را خشک کند، به سرعت جذب پوست شده. موجب افزایش ماندگاری آرایش برای مدت طولانی می شود. این محصول آرایشی بهداشتی توسط کارخانه Erkul Kozmetik Sanayi Ve Ticaret A.S در ترکیه تولید می شود.
۱۳۳,۰۰۰ تومان

پرایمر تثبیت کننده آرایش کنویس مدل آرگان حجم ۲۰ میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

پرایمرها یکی از لوازم آرایشی پرطرفدار هستند که امروزه قبل از شروع به میکاپ و برای آماده سازی پوست، مورد استفاده قرار می گیرند. ژل پرایمر کنویس یکی از این محصولات این برند ایرانی پر طرفدار است. این محصول ماندگاری بالایی دارد و در ترکیبات آن از آلوئه ورا و ویتامین E استفاده شده است که برای پوست بسیار مفید است.
۷۹,۹۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش هانتین کد 00 وزن 25 گرم

نقد و بررسی اجمالی

با پیشرفت تکنولوژی کمپانی هانتین پودر فیکساتور جدید خود را به بازار عرضه کرد . مات تر از شماره قبل و از نظر رنگ هم کاملا بی رنگ است . اگر در شماره قبلی پودر فیکس هانتین کمی رنگ بژ کمرنگ به چشم میخورد شماره 00 کاملا بی رنگ است . باقی توضیحات به شرح زیر است : پودر فیکساتور ” هانتین ” یک محصول خارق العاده برای ثابت نگاه داشتن آرایش برای مدت طولانی تر بدون آسیب و احساس سنگینی روی پوست است . سیستم کار این محصول اینگونه است که چربی و تعریق داخل پوست را (تمام آن چیزی که باعث ریزش و پخش شدن آرایش میگردد) جذب میکند و در صورت برخورد با آب آن را دفع میکند . برای درک بهتر عملکرد این پودر قدرتمند مقدار بسیار کمی ازآن را داخل درب خود محصول بریزید فقط 2 یا سه قطره آب به آن اضافه کنید و درب را کمی به چپ و راست خم کنید تا آب از روی پودر رد شود خواهید دید به زیبایی هر چه تمام تر پودر فیکس ” هانتین ” آب را پس میزند و به طرف مقابل حل میدهد . تفاوت یک پودر فیکس قدرتمند را اینگونه متوجه شوید . پس پودر فیکس ” هانتین ” را پس از اتمام آرایش با دقت روی تمام سطح آرایش شده بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید . بدلیل مات بودن این محصول از برق زدن چهره که اکثر ما از آن فراری هستیم جلوگیری میکند و به دلیل بیرنگ بودن تاثیری بر رنگ های زیبای استفاده شده در گریم شما ندارد . این پودر فیکس به دلیل بی رنگ بودن برای پوست های روشن تیره و متوسط قابل استفاده است .
۵۹,۵۰۰ تومان

پرایمر تثبیت کننده آرایش پلکس مدل Ultra Matt حجم ۳۰ میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

پرایمر یا زیرساز آرایش، یکی از وسایل آرایشی ضروری برای خانم‌هایی است که می‌خواهند آرایشی یکدست و بی‌نقص داشته باشند. پرایمر علاوه بر آرایش، یکی از محصولات مراقبتی پوست است. پرایمر یک محصول با دو کاربرد است. محصولات آرایشی و مراقبتی در کنار هم، ظاهری یک‌دست‌تر و بی‌نقص‌تر در صورت شما ایجاد می‌کنند. پرایمر، لایه زیرین آرایش ما را تشکیل می‌دهد و کمک می‌کند که مواد آرایشی، ثابت بمانند و بافتی یکدست داشته باشند. البته پرایمرها علاوه بر زیرسازی آرایش و آماده کردن پوست برای آرایش، ویژگی‌های متعددی دارند که جنبه‌ی مراقبتی دارد. حتی استفاده از برخی پرایمرها به تنهایی، می‌تواند ظاهری جذاب‌تر و یک‌دست‌تر به پوست صورت بدهد. این ویژگی به خصوص برای کسانی که اهل آرایش‌های غلیظ نیستند و فقط می‌خواهند پوستی با ظاهری شفاف و یکدست داشته باشند، مناسب است. این پرایمر باعث صاف و مسطح کردن سطح پوست شما میشود. یاد اوری میشود که پرایمر پلکس مات میباشد و براق یا اکریل دار نیست.
۶۰,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش هانتین شماره H 05

نقد و بررسی اجمالی

پودر فیکساتور ” هانتین ” یک محصول خارق العاده برای ثابت نگاه داشتن آرایش برای مدت طولانی تر بدون آسیب و احساس سنگینی روی پوست است . سیستم کار این محصول اینگونه است که چربی و تعریق داخل پوست را (تمام آن چیزی که باعث ریزش و پخش شدن آرایش میگردد) جذب میکند و در صورت برخورد با آب آن را دفع میکند . برای درک بهتر عملکرد این پودر قدرتمند مقدار بسیار کمی ازآن را داخل درب خود محصول بریزید فقط 2 یا سه قطره آب به آن اضافه کنید و درب را کمی به چپ و راست خم کنید تا آب از روی پودر رد شود خواهید دید به زیبایی هر چه تمام تر پودر فیکس ” هانتین ” آب را پس میزند و به طرف مقابل حل میدهد . تفاوت یک پودر فیکس قدرتمند را اینگونه متوجه شوید . پس پودر فیکس ” هانتین ” را پس از اتمام آرایش با دقت روی تمام سطح آرایش شده بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید .از کاربرد های دیگر پودراین فیکس مخلوط کردن با سایه ابرو جهت ماندگاری بیشتر و یا یا با انواع سایه های چشم میباشد .
۵۲,۰۰۰ تومان

پرایمر تثبیت کننده آرایش سیوره مدل lift & illuminate حجم ۳۰ میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

برای داشتن آرایشی تمیز و ماندگار پرایمر سیوره را استفاده کنید. سیوره یک زیرساز آرایشی برای یک دست کردن و شفافیت پوست قبل از آرایش به کار میرود و به شما کمک میکند تا منافذ باز پوست را کوچکتر و ماندگاری آرایشتان را تا چندین ساعت بالا ببرید. این پرایمر باعث صاف و مسطح کردن سطح پوست شما میشود. یاد اوری میشود که پرایمر سیوره مات میباشد و براق یا اکریل دار نیست.
۱۲۰,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش فستیوال شماره 05f

نقد و بررسی اجمالی

پودر فیکساتور فستیوال یک محصول خارق العاده برای ثابت نگاه داشتن آرایش برای مدت طولانی تر بدون آسیب و احساس سنگینی روی پوست است . سیستم کار این محصول اینگونه است که چربی و تعریق داخل پوست را (تمام آن چیزی که باعث ریزش و پخش شدن آرایش میگردد) جذب میکند و در صورت برخورد با آب آن را دفع میکند . برای درک بهتر عملکرد این پودر قدرتمند مقدار بسیار کمی ازآن را داخل درب خود محصول بریزید فقط 2 یا سه قطره آب به آن اضافه کنید و درب را کمی به چپ و راست خم کنید تا آب از روی پودر رد شود خواهید دید به زیبایی هر چه تمام تر پودر فیکس فستیوال آب را پس میزند و به طرف مقابل حل میدهد . تفاوت یک پودر فیکس قدرتمند را اینگونه متوجه شوید . پس پودر فیکس فستیوال را پس از اتمام آرایش با دقت روی تمام سطح آرایش شده بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید . بدلیل مات بودن این محصول از برق زدن چهره که اکثر ما از آن فراری هستیم جلوگیری میکند.
۵۷,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش فستیوال شماره 02f

نقد و بررسی اجمالی

پودر فیکساتور فستیوال یک محصول خارق العاده برای ثابت نگاه داشتن آرایش برای مدت طولانی تر بدون آسیب و احساس سنگینی روی پوست است . سیستم کار این محصول اینگونه است که چربی و تعریق داخل پوست را (تمام آن چیزی که باعث ریزش و پخش شدن آرایش میگردد) جذب میکند و در صورت برخورد با آب آن را دفع میکند . برای درک بهتر عملکرد این پودر قدرتمند مقدار بسیار کمی ازآن را داخل درب خود محصول بریزید فقط 2 یا سه قطره آب به آن اضافه کنید و درب را کمی به چپ و راست خم کنید تا آب از روی پودر رد شود خواهید دید به زیبایی هر چه تمام تر پودر فیکس فستیوال آب را پس میزند و به طرف مقابل حل میدهد . تفاوت یک پودر فیکس قدرتمند را اینگونه متوجه شوید . پس پودر فیکس فستیوال را پس از اتمام آرایش با دقت روی تمام سطح آرایش شده بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید.
۵۷,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش فلورمار شماره 4

نقد و بررسی اجمالی

پنکک پودری فلورمار پودری منحصر به فرد با ساختاری متفاوت است که رطوبت پوست را حفظ کرده و به آن نمایی فوق العاده می دهد. پودر غيرفشرده آبدار! با استفاده از فناوري پودرهاي كروي آبدار و جديد، رطوبت طبيعي پوست حفظ شده و آرايشي بي نقص و كامل انجام مي شود. اين بافت جديد پودر امكان مرطوب شدن پوست را در فواصل زماني معين فراهم مي آورد. نرم كننده هاي طبيعي موجود در اين محصول به داشتن پوستي نازك، طبيعي و نرم كمك مي كند. اين پودر كه يك كمپلكس روغن عالي و كاربردي است متشكل است از:‌ روغن فندق ماكاداميا، روغن هوهوبه، همراه با ويتامين هاي مكمل A، E، F و امگا 6، 7 و 9 كه باعث تقويت و مرطوب شدن سريع پوست مي گردد. روغن طبيعي هوهوبه بعنوان يك عامل مرطوب كننده عالي عمل كرده و بصورت استثنايي پراكنده مي شود و پوست را چنان نرم مي كند كه هيچ اثري از چربي هاي اضافي بر روي آن نماند. روغن فندق ماكاداميا براي پوست هاي خشك يا بالغ تاثير استثنايي دارد، يعني پوست هايي كه نياز به تقويت و رطوبت بيشتري دارند. فرمولاسيون جديد اين محصول باعث مي شود پوست در برابر اشعه هاي يووي محافظت شود.
۱۲۵,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش سیترای کد 301

نقد و بررسی اجمالی

پودرهای تثبیت کننده از براق شدن آرایش جلوگیری می‌کنند و باعث مات شدن آن می‌شوند. پودر تثبیت کننده آرایشی سیترای یکی از محصولات این برند است که جهت بالا بردن ماندگاری آرایش نقش دارد. این پودر بسیار سبک و بدون رنگ است و برای انواع پوست حتی پوست چرب و تمام صورت قابل استفاده است. این پودر به شما کمک می‌کند تا آرایش چهره شما برای ساعات بیشتری روی پوست باقی بماند و همچنین مانع از به هم خوردن قسمت‌های مختلف آرایش شما خواهد شد. به علت استفاده از رنگدانه‌های خاص در این محصول هر گونه قرمزی و سرخی غیر طبیعی پوست را نیز اصلاح می‌کند. این پودر مناسب انواع پوست ها حتی پوستهای چرب می باشد. بافت فوق العاده سبک و شفاف این پودر به شما کمک می‌کند تا چهره ای زیبا وفریبنده در تمام طول روز داشته باشید. از این پودر به عنوان هایلایتر نیز می‌توان استفاده کرد.
۹۴,۰۰۰ تومان

پرایمر ام ان دی مدل Anti Aging حجم 40 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

پرایمر زیرینی ترین لایه آرایش روی پوست هست و کمک می‌کند که مواد آرایشی، ثابت بمانند و بافتی یکدست داشته باشند.البته پرایمرها علاوه بر زیرسازی آرایش و آماده کردن پوست برای آرایش، ویژگی‌های متعددی دارند که جنبه‌ی مراقبتی دارد. استفاده از پرایمر باعث می‌شود مواد آرایشی به منافذ پوست وارد نشود و این در بسته شدن منافذ باز پوست موثر است. حتی استفاده از برخی پرایمرها به تنهایی، می‌تواند ظاهری جذاب‌تر و یک‌دست‌تر به پوست صورت بدهد. این ویژگی به خصوص برای کسانی که اهل آرایش‌های غلیظ نیستند و فقط می‌خواهند پوستی با ظاهری شفاف و یکدست داشته باشند، مناسب است. پرایمر ام ان دی با فرمولاسیون موثر و سبک برای جلا دادن به پوست صورت تولید شده است. این پرایمر و روشن کننده را می توانید در گریم های حرفه ای استفاده کنید. به این شکل که آن را روی ناحیه T صورت بزنید و سپس آن را در نقاط مختلف پخش کنید. پرایمر ام ان دی پوست صورت را صاف و یکنواخت می کند و در کنار آن برای تعدیل رنگ و پوشاندن قرمزی پوست و محل جوش‌ها نیز قابل استفاده است.
۶۹,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش هانتین شماره H 02

نقد و بررسی اجمالی

پودر فیکساتور ” هانتین ” یک محصول خارق العاده برای ثابت نگاه داشتن آرایش برای مدت طولانی تر بدون آسیب و احساس سنگینی روی پوست است . سیستم کار این محصول اینگونه است که چربی و تعریق داخل پوست را (تمام آن چیزی که باعث ریزش و پخش شدن آرایش میگردد) جذب میکند و در صورت برخورد با آب آن را دفع میکند . برای درک بهتر عملکرد این پودر قدرتمند مقدار بسیار کمی ازآن را داخل درب خود محصول بریزید فقط 2 یا سه قطره آب به آن اضافه کنید و درب را کمی به چپ و راست خم کنید تا آب از روی پودر رد شود خواهید دید به زیبایی هر چه تمام تر پودر فیکس ” هانتین ” آب را پس میزند و به طرف مقابل حل میدهد . تفاوت یک پودر فیکس قدرتمند را اینگونه متوجه شوید . پس پودر فیکس ” هانتین ” را پس از اتمام آرایش با دقت روی تمام سطح آرایش شده بزنید و از ماندگاری طولانی آن لذت ببرید . بدلیل مات بودن این محصول از برق زدن چهره که اکثر ما از آن فراری هستیم جلوگیری میکند و به دلیل بیرنگ بودن تاثیری بر رنگ های زیبای استفاده شده در گریم شما ندارد . این پودر فیکس به دلیل بی رنگ بودن برای پوست های روشن تیره و متوسط قابل استفاده است .از کاربرد های دیگر پودراین فیکس مخلوط کردن با سایه ابرو جهت ماندگاری بیشتر و یا یا با انواع سایه های چشم میباشد .
۵۰,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش آرت دکو مدل 4932

نقد و بررسی اجمالی

پودر تثبیت کننده آرایش آرت دکو مدل 4932 یکی ار محصولات تخصصی آرایش و گریم است که علاوه بر اینکه آرایش را ماندگار می سازد باعث طبیعی جلوه کردن آرایش نیز می شود. و برق غیر طبیعی حاصل از استفاده از کرم پودر ها یا لوازم آرایش دیگر را از بین می برد تا آرایش کاملا یکدست به نطر آید.
۵۳۰,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش استودیو میکاپ مدل Soft Focus شماره 03

نقد و بررسی اجمالی

پودر صورت استودیو میکاپ مدل Soft Focus از سری محصولات برند حرفه‌ای Studiomakeup است که باعث تثبیت و دوام آرایش بر روی پوست می‌شود. این محصول بر خلاف بسیاری از محصولات مشابه فاقد پارابن، تالک، سیلیکون و یا عطر می‌باشد. همچنین فرمولاسیون ویژه آن باعث می‌شود تا این پودر به نرمی بر روی پوست ظاهر شده و جلای ابریشمی و ظریفی به پوست ببخشد که در نتیجه پوست نمایی یکدست و مات می‌یابد. این پودر، آرایش صورت را تثبیت و دوام آن را بیشتر می‌­کند. شما می‌توانید، این پودر پایه آرایش که مرطوب‌کننده نیز می‌باشد را با استفاده از یک اسفنج یا یک برس پرو پودر استودیو میکاپ بر روی تمام صورت بزنید تا به پوشش مطلوبتان دست یابید. این محصول را به تنهایی نیز می‌توان استفاده نمود تا یک جلای مات طبیعی حاصل شود، و یا اینکه روی کرم پودر و کانسیلر استفاده شود تا میکاپ تثبیت شده و پوست جلایی مات و یکدست داشته باشد. برای هرچه بهتر شدن آرایش، اول آن را روی T-Zone بزنید و سپس کار را ادامه دهید به شکلی که در نقاط گردن و گوش محو گردد تا یک نمای یکدست و بی‌نقص حاصل شود.
۳۰۶,۰۰۰ تومان

پودر تثبیت کننده آرایش دبورا مدل velvet

مشخصات محصول

مشخصات کلی

 • مقدار
  11 گرم
 • کشور سازنده
  ایتالیا
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۱۰۰,۰۰۰ تومان

پرایمر لورآل مدل Anti Redness حجم 20 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

همانطور که می دانید؛ پرایمر، پایه اساسی برای زیرسازی و آرایش صورت است که باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش می‌شود. با وجود اینکه مرطوب‌کننده‌ها نیز پوست را نرم می‌کنند، اما پرایمر پوست را برای استفاده از کرم‌های زیرساز و سایر محصولات آرایشی آماده می‌کند و پایه‌ای برای ماندگارتر شدن آن‌ها در طول روز ارائه می‌دهد. مواد تشکیل دهنده پرایمرها، پلیمرهایی برپایه سیلیکون مثل دایمتیکون هستند زیرا اثرات نرم‌کنندگی فوق‌العاده‌ای دارند. پرایمر، انواع چروک‌های سطحی، عمیق و حفره‌های پوست را می‌پوشاند. اگر به دنبال پرایمر‌ی برای تعدیل رنگ و پوشاندن قرمزی پوست ،محل جوش‌ها و سایر نواقص پوست هستید، از پرایمرهای رنگی استفاده کنید. پرایمرهای رنگی لورال، از جدیدترین و پرطرفدارترین محصولات این برند می باشند.که برای داشتن آرایش طبیعی و بدون عیب و نقص، بهترین زیر ساز محسوب می شود. پرایمر ضد قرمزی اینفائیبل لورال، پوشاننده نقاط و لک های قرمز پوست می باشد.این پرایمر فاقد چربی بوده و ماندگاری آرایش را افزایش می دهد. و برای کسانی که دارای لکه های قرمز روی پوست هستند بهترین زیر ساز است.پرایمر سبز رنگ اینفائیبل لورال با دارا بودن بافت فوق العاده سبک؛ تا ٢٤ ساعت پوست را مرطوب و نرم نگه می دارد.
۱۹۹,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه