راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده - پنداریم

راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

 • 19 اسفند 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

بخارگر لباس وسیله‌ای بسیار کاربردی است، از آن وسایلی که عصای دست‌تان خواهد شد. بسیاری‌هایمان از اتوکردن بیزاریم، اما خب با لباس چروک هم که نمی‌شود این‌ور و آن‌ور رفت! از طرفی، خشک‌شویی هم راه‌حل به‌صرفه‌ای برای همیشه نیست. چاره پیشنهادی ما استفاده از بخارگر دستی یا ایستاده است. با این مدل اتوها می‌توان لباس‌ها را به‌راحتی و با صرف وقت کمتری صاف‌وصوف کرد و به مهارت چندانی هم برای اتوکردن نیاز نخواهید داشت. اما بخارگرهای بسیار متنوعی در بازار موجودند و شاید انتخاب از بین این‌همه مدل برایتان سخت باشد. پس بگذارید با نکاتی که خواهیم گفت، کارتان را راحت‌تر کنیم.

نکاتی که قبل از خرید بخارگر دستی و ایستاده باید بهشان دقت کنید

۱. دستی است یا ایستاده؟

بخارگر دستی و ایستاده هر دو برای مصارف خانگی کاربردی هستند. مدل‌های دستی کوچک‌ترند و فضای نگهداری کمتری اشغال می‌کنند، اما مدل‌های ایستاده به لوله خرطومی و آویز لباس مجهز بوده و فضای نگهداری جادارتری می‌طلبند. این را هم بدانید که بخارگرهای دستی معمولا مخزن آب کوچک‌تری داشته و باید در فواصل کوتاه‌تری پر شوند.

۲. چقدر سنگین و جاگیر است؟

ابعاد و وزن دستگاه در هر مدلی می‌تواند متفاوت باشد. سراغ هر مدلی که رفتید، یادتان باشد که از ابعاد و وزن دستگاه بی‌توجه نگذرید. مدل‌هایی را بیشتر پیشنهاد می‌کنیم که سبک‌ترند. کارکردن با مدل‌های سنگین و یغور می‌تواند سخت باشد، طوری که شاید حتی پس از مدتی قید استفاده ازشان را بزنید. درمورد ابعاد دستگاه هم طبیعتا باید ببینید اصلا چقدر فضای خالی برای اضافه‌کردن چنین وسیله‌ای به سایر اثاثیه‌تان دارید. اما این را هم بگوییم که برای مصارف سنگین احتمالا مجبورید سراغ مدل‌های بزرگ‌تری بروید که از مخزن آب پرظرفیت‌تری برخوردارند و طبیعتا سنگین‌ترند. این مدلی‌ها اگرچه یغورتر و سنگین‌ترند، کارایی بهتری برای مصارف سنگین خواهند داشت. تازه، بعضی بخارگرها چرخ‌دارند تا برای جابه‌جاکردن‌شان راحت‌تر باشید.

۳. تنظیمات بخار دارد یا ندارد؟

بخارگرها معمولا از تنظیمات مختلفی برای کنترل شدت بخار برخوردارند. یعنی می‌توانید شدت جریان بخار را متناسب با نیازتان تنظیم کنید. اما متأسفانه، بخارگرهای مدل‌پایین لزوما از چنین مزیتی برخوردار نیستند. پس حتما، این مورد را در مشخصات محصول انتخابی‌تان چک کنید. هرچه تنظیمات بیشتری در اختیار داشته باشید، برایتان بهتر خواهد بود، چراکه به شما امکان می‌دهد تا شدت بخار را بسته به ظرافت پارچه هر لباس تنظیم کنید. 

۴. بخار مداوم تولید می‌کند؟

بعضی بخارگرها از قابلیت تولید بخار مداوم برخوردارند. یعنی لازم نیست که مدام دست‌تان روی دکمه بخار باشد، بلکه تنها یک بار زدن دکمه برای آغاز جریان بخار کافی خواهد بود و تا زمانی که دکمه خاموش را نزنید، قطع نمی‌شود. کارکردن با بخارگرهای این مدلی بسیار راحت‌تر است.

۵. چقدر زود داغ و آماده‌به‌کار می‌شود؟

مدت‌زمان گرم‌شدن دستگاه هم ویژگی مهمی است که نباید فراموش کنید. بهتر است سراغ بخارگرهایی بروید که سریع‌تر داغ و آماده‌به‌کار می‌شوند. به‌این‌ترتیب، در مواقعی که باید زود حاضر شوید، معطل نخواهید شد. پس اگر معمولا فرصت زیادی برای اتوکردن ندارید، دنبال بخارگرهایی باشید که در سریع‌ترین زمان به دمای مناسب می‌رسند.

۶. به بازه دمای بخار دستگاه دقت کرده‌اید؟

بازه دمایی هر مدلی می‌تواند متفاوت باشد. هرچه بیشینه دمای دستگاهی بالاتر باشد، چروک‌ها سریع‌تر باز می‌شوند. اما خب، هر لباسی را نمی‌توان با دمای حداکثر اتو کرد. برخی پارچه‌ها به‌قدری ظریف‌اند که تحت دماهای بالا آسیب خواهند دید و باید با دمای پایین اتو شوند. پس بخارگری که از قابلیت تنظیم دمای بخار برخوردار باشد، قطعا انتخاب بهتری است.

۷. قابلیت خاموشی خودکار دارد یا نه؟

بخارگرهای با قابلیت خاموشی خودکار، خودبه‌خود پس از تمام‌شدن آب مخزن خاموش می‌شوند. این ویژگی از آسیب به موتور دستگاه جلوگیری خواهد کرد. البته، منظور از خاموشی خودکار می‌تواند به معنی خاموش‌شدن خوبه‌خودی دستگاه وقتی در حال کار نیست هم باشد.

۸. گنجایش مخزن آب دستگاه چقدر است؟

مخزن آب از مهم‌ترین اجزای سازنده بخارگرهاست، اما گنجایش آن می‌تواند در هر مدلی متفاوت باشد. بخارگرهای داران مخرن آب بزرگ‌تر را به شماهایی پیشنهاد می‌کنیم که معمولا در هر بار استفاده، کوهی از لباس برای اتوکردن دارید. اگر مخزن آب بخارگرتان کوچک باشد، برای اتوکردن لباس‌های زیاد مجبورید مخزن را بین کار دوباره پر کنید، کاری وقت‌گیر که جلوی سرعت عمل‌تان را می‌گیرد. پس حتما چک کنید که با هر بار پرکردن کامل مخزن، تا چند دقیقه می‌توانید لباس اتو کنید.

۹. میله آویز لباس تا چقدر بلند می‌شود؟

همان طور که گفتیم، اغلب بخارگرهای ایستاده به میله آویز لباس مجهزند. اگر ارتفاع این میله قابل‌تنظیم باشد، چه بهتر! هرچه میله آویز تا ارتفاع بلندتری قابل‌تنظیم باشد، برای اتوکردن لباس‌های بلند یا مثلا پرده، راحت‌تر خواهید بود.

۱۰. چه قطعات جانبی‌ای با خود به‌همراه دارد؟

بعضی بخارگرها از چند نوع سَری برای اتوکردن لباس‌ها و پارچه‌های مختلف برخوردارند. وجود سری‌های متنوع درواقع بازه کاربردهای دستگاه را افزایش داده و به نفع‌تان خواهد بود. حتی بخارگرهایی هم داریم که خودشان به آویز لباس مجهزند. یعنی می‌توانید لباس‌ها را هنگام اتوکردن روی آویز مخصوص خود دستگاه قرار دهید.

سایر نکات مهمی که باید بدانید

 • برای مسافرت می‌توانید بخارگر مسافرتی بخرید: بخارگر را برای استفاده در منزل می‌خواهید یا مسافرت؟ اغلب‌مان بخارگر را برای استفاده در منزل می‌خواهیم. اما اگر زیاد مسافرت می‌کنید، شاید به بخارگر مسافرتی نیاز داشته باشید. بخارگرهای مسافرتی از طراحی بسیار جمع‌وجوری برخوردارند و جای زیادی از فضای چمدان‌تان را اشغال نخواهند کرد.
 • اگر بودجه محدودی دارید، سراغ مدل‌های با آپشن کمتر بروید: اگر بودجه محدودی در اختیار دارید، قاعدتا باید قید برخی ویژگی‌های جانبی را بزنید و سراغ مدل‌های با کارایی ابتدایی‌تر بروید. بخارگرهای دستی ارزان‌ترند، اما برای خرید بخارگرهای ایستاده باید دست‌کم حدود ۲ میلیون تومان هزینه کنید.
 • حتما از خریداران قبلی پرس‌وجو کنید: حتی اگر حضوری خرید می‌کنید، بهتر است مدل انتخابی‌تان را پیش از خرید قطعی، در فروشگاه‌های اینترنتی جست‌وجو کرده و نظرات سایر خریداران را درموردش بخوانید. شاید دیگران به نقاط ضعفی اشاره کرده باشند که روی تصمیم‌تان تأثیر بگذارد.
 • ضمانت و خدمات پس از فروش داشته باشد: بهتر است از برندهای معتبر کنید. بخارگری که دارای خدمات پس از فروش نباشد، درصورت خرابی احتمالا برایتان دردسر خواهد شد.

در این مقاله سعی کردیم نکات مهم خرید بخارگر را شرح دهیم باتوجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بخارگر مناسب خود را خریداری نمایید‌. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین بخارگر دستی و ایستاده ارزان، با کیفیت و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم تا شما با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم،بتوانید محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ( راهنمای خرید اتو بخار )

لیست محصولات منتخب
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر مایر مدل 706

مشخصات کلی

 • ابعاد
  400x320x320 میلی‌متر
 • وزن
  2.5 کیلوگرم
 • نوع اتو
  مخزن دار
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر مایر مدل mr-701

بخارگر «maier» مدل «mr-701» یکی از دستگاه‌های بخارگر دستی این شرکت است که با طراحی زیبا و کیفیت ساخت خوب، گزینه‌ای مطلوب برای بخاردهی و زدودن چین‌وچروک از لباس‌ها محسوب می‌شود. این بخارگر کاربری آسانی دارد و به کمک آن، اتوکشی سریع و ایمن لباس‌ها به‌آسانی ممکن می‌شود. بخارگر mr-701 دارای موتور قدرتمند با توان 1500 وات است و از سیستم بخاردهی پیوسته بهره می‌برد که تا میزان 45 گرم‌ بر دقیقه بخار تولید می‌کند. مخزن آب این دستگاه در قسمت دسته‌ی آن تعبیه شده است. این مخزن 200 میلی‌لیتر آب را در خود جا می‌دهد و در هر زمان، حتی در حین کار دستگاه، قابل پرکردن است. دستگاه mr-703 برای گرم‌شدن و رسیدن به حالت آماده‌به‌کار، به 30 ثانیه زمان نیاز دارد؛ همچنین چراغ نشانگری که در قسمت پشت دستگاه قرار گرفته است، وضعیت آماده‌به‌کاربودن آن را اطلاع می‌دهد. این بخارگر دارای قابلیت بخاردهی در هر دو حالت عمودی و افقی است. برای کار با بخارگرها نیاز به میز اتو نیست و انواع البسه همچون لباس‌های مهمانی، لباس‌های کارشده، لباس‌های پشمی، کت و شلوار و… را که نمی‌توان با اتوهای معمول اتوکشی کرد، می‌توان با این دستگاه اتو کشید. سیم بلند 1.9متری دستگاه، اجازه‌ی کار با آن را با آزادی عمل زیاد به کاربر می‌دهد.و 8 دقیقه بدون استفاده بماند خاموش می شود.و فشاری معادل 3بار تولید می کند.در قسمت پشت این اتو بخارگر یک صفحه لمسی قرار داده شده که شما می توانید میزان بخار را در 2حالت کم و زیاد قرار دهید.و یک کلید خاموش قرار داده شده است

ادامه مطلب

راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر هانوور مدل 1533

بخارگرها از لوازم پیشرفته و کاربردی برای رفع چروک لباس‌ها و پارچه‌ها هستند. همچنین وسایلی ایدئال برای اتوکشی لباس‌های مجلسی و کارشده، پرده و سایر پارچه‌هایی محسوب می‌شوند که قصد اتوکشی آن‌ها را به‌صورت عمودی و آویزان‌شده دارید. بخارگر مدل «1533» یکی از دستگاه‌های باکیفیت و کاربردی برند «هانوور» است که به همین منظور طراحی و تولید شده است. موتور بخارگر با قدرت حداکثر 1500 وات کار می‌کند و مخزن آب آن قابل‌جداشدن است. ظرفیت زیاد مخزن در کنار قابلیت جداسازی و پرکردن راحت، استفاده‌ی طولانی‌مدت و آسان از این دستگاه را ممکن کرده است. برای کار با بخارگر، لباس‌ را روی میله‌ی مخصوص آویزان کنید. پس از آن می‌توانید به‌راحتی انواع لباس‌های کارشده و کت‌وشلوار را بخاردهی کنید. البته این میله از نوع تلسکوپی بوده و می‌توان اندازه آن را تنظیم کرد. برای راحتی در جابه‌جایی دستگاه دو چرخ بزرگ و دو چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه قرار گرفته است.
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر فیلیپس مدل GC514-40

بخارگرها از لوازم پیشرفته و کاربردی برای رفع چروک لباس‌ها و پارچه‌ها هستند. همچنین وسایلی ایدئال برای اتوکشی لباس‌های مجلسی و کارشده، پرده و سایر پارچه‌هایی محسوب می‌شوند که قصد اتوکشی آن‌ها را به صورت عمودی و آویزان‌شده دارید. دستگاه «فیلیپس» مدل «GC514/40» یکی از بخارگرهای باکیفیت و کاربردی این شرکت بوده که به همین منظور طراحی شده است. موتور بخارگر با قدرت 1600 وات کار می‌کند و مخزن آب آن قابل‌جداشدن است. ظرفیت زیاد مخزن در کنار قابلیت جداسازی و پرکردن راحت، استفاده‌ی طولانی‌مدت و آسان از دستگاه GC514/40 را ممکن کرده است. برای کار با بخارگر، لباس‌ را روی میله‌ی مخصوص آویزان کنید. پس از آن می‌توانید به‌راحتی انواع لباس‌های کارشده و کت‌وشلوار را بخاردهی کنید. یکی از مزایای این بخارگر قابلیت تنظیم ارتفاع میله با توجه به بلندی لباس است. استفاده از بخارگر برای صاف‌کردن چروک‌های لباس این اطمینان را به‌ شما می‌دهد که لباس برق نمی‌افتد و آثار کفی اتو روی آن باقی نمی‌ماند و به کمک آن می‌توانید لباس‌های ظریف را هم بدون نگرانی بخاردهی کنید. دستگاه GC514/40 قابلیت تنظیم میزان بخار را در سه سطح کم، متوسط و زیاد دارد. این محصول دارای سری پهن و شلنگ بخار طویل است که کارکردن با آن را بسیار راحت می‌کند.

ادامه مطلب

راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر بایترون مدل BGC-405

مشخصات کلی

 • ابعاد
  260x260x800 میلی‌متر
 • وزن
  3 کیلوگرم
 • نوع اتو
  بخار
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر بایترون مدل BGC-320 BL

مشخصات کلی

 • ابعاد
  300x400x220 میلی‌متر
 • وزن
  1 کیلوگرم
 • نوع اتو
  بخار
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر هانوور مدل 1533

بخارگرها از لوازم پیشرفته و کاربردی برای رفع چروک لباس‌ها و پارچه‌ها هستند. همچنین وسایلی ایدئال برای اتوکشی لباس‌های مجلسی و کارشده، پرده و سایر پارچه‌هایی محسوب می‌شوند که قصد اتوکشی آن‌ها را به‌صورت عمودی و آویزان‌شده دارید. بخارگر مدل «1533» یکی از دستگاه‌های  باکیفیت و کاربردی برند «هانوور» است که به همین منظور طراحی و تولید شده است. موتور بخارگر با قدرت حداکثر 1500 وات کار می‌کند و مخزن آب آن قابل‌جداشدن است. ظرفیت زیاد مخزن در کنار قابلیت جداسازی و پرکردن راحت، استفاده‌ی طولانی‌مدت و آسان از این دستگاه را ممکن کرده است. برای کار با بخارگر، لباس‌ را روی میله‌ی مخصوص آویزان کنید. پس از آن می‌توانید به‌راحتی انواع لباس‌های کارشده و کت‌وشلوار را بخاردهی کنید. البته این میله از نوع تلسکوپی بوده و می‌توان اندازه آن را تنظیم کرد. برای راحتی در جابه‌جایی دستگاه دو چرخ بزرگ و دو چرخ کوچک با قابلیت چرخش 360 درجه قرار گرفته است.
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر کیلینر مدل CD-162

مشخصات کلی

 • ابعاد
  350x100x60 میلی‌متر
 • وزن
  0.625 کیلوگرم
 • نوع اتو
  بخار
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر فیلیپس مدل GC485

بخارگرها از لوازم پیشرفته و کاربردی برای رفع چروک لباس‌ها و پارچه‌ها هستند. همچنین برای اتوکشی لباس‌های مجلسی و کارشده، پرده و سایر پارچه‌هایی که قصد اتوکشی آن‌ها را به صورت عمودی و آویزان‌شده دارید. اتو بخارگر مدل GC485 یکی از بخارگرهای باکیفیت و کاربردی شرکت فیلیپس بوده که به همین منظور طراحی شده است. موتور بخارگر با قدرت 1800 وات کار می‌کند و مخزن آب دارد. برای کار با بخارگر، لباس‌ را روی میله‌ی مخصوص آویزان کنید. پس از آن می‌توانید به‌راحتی انواع لباس‌های کارشده و کت‌وشلوار را بخاردهی کنید. استفاده از بخارگر برای صاف‌کردن چروک‌های لباس این اطمینان را به‌ شما می‌دهد که لباس برق نمی‌افتد و آثار کفی اتو روی آن باقی نمی‌ماند و به کمک آن می‌توانید لباس‌های ظریف را هم بدون نگرانی بخاردهی کنید. این محصول دارای سری پهن و شلنگ بخار طویل است که کارکردن با آن را بسیار راحت می‌کند.
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر بایترون مدل BGC-320 WH

مشخصات کلی

 • ابعاد
  300x400x740 میلی‌متر
 • وزن
  1 کیلوگرم
 • نوع اتو
  بخار
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر جی پاس مدل GGS25030

بخارگرها از لوازم پیشرفته و کاربردی برای رفع چروک لباس‌ها و پارچه‌ها هستند. همچنین وسایلی ایدئال برای اتوکشی لباس‌های مجلسی و کارشده، پرده و سایر پارچه‌هایی محسوب می‌شوند که قصد اتوکشی آن‌ها را به‌صورت عمودی و آویزان‌شده دارید. بخارگر مدل «GGS25030» یکی از دستگاه‌های باکیفیت و کاربردی برند «جی پاس» است که به همین منظور طراحی و تولید شده است. موتور بخارگر با قدرت حداکثر 2180 وات کار می‌کند و مخزن آب آن قابل‌جداشدن است. ظرفیت زیاد مخزن در کنار قابلیت جداسازی و پرکردن راحت، استفاده‌ی طولانی‌مدت و آسان از این دستگاه را ممکن کرده است. برای کار با بخارگر، لباس‌ را روی میله‌ی مخصوص آویزان کنید. پس از آن می‌توانید به‌راحتی انواع لباس‌های کارشده و کت‌وشلوار را بخاردهی کنید. البته این میله از نوع تلسکوپی بوده و می‌توان اندازه آن را تنظیم کرد.
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر لباس میگل مدل GGS 100

بخارگر 1000 وات میگل با قابلیت از بین بردن باکتری و ویروس ها، وسیله ای مناسب جهت تمیزکاری و ضدعفونی انواع پارچه و البسه است. آماده شدن بخار در 35 ثانیه، امکان حمل آسان و استفاده در سفر از ویژگی های این کالا است. طراحی ارگونومیک و مناسب بودن برای انواع پارچه از درگر ویژگی های منحصربفرد این کالا است.
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر جی پاس مدل GGS9695

بخارگرها از لوازم پیشرفته و کاربردی برای رفع چروک لباس‌ها و پارچه‌ها هستند. همچنین وسایلی ایدئال برای اتوکشی لباس‌های مجلسی و کارشده، پرده و سایر پارچه‌هایی محسوب می‌شوند که قصد اتوکشی آن‌ها را به صورت عمودی و آویزان‌شده دارید. بخارگر جی پاس مدل GGS9695 یکی از بخارگرهای باکیفیت و کاربردی این شرکت بوده که به همین منظور طراحی شده است. موتور بخارگر با قدرت 1200 تا 1600 وات کار می‌کند. برای کار با بخارگر، لباس‌ را روی میله‌ی مخصوص آویزان کنید. پس از آن می‌توانید به‌راحتی انواع لباس‌های کارشده و کت‌وشلوار را بخاردهی کنید. یکی از مزایای این بخارگر قابلیت تنظیم ارتفاع میله با توجه به بلندی لباس است. استفاده از بخارگر برای صاف‌کردن چروک‌های لباس این اطمینان را به‌ شما می‌دهد که لباس برق نمی‌افتد و آثار کفی اتو روی آن باقی نمی‌ماند و به کمک آن می‌توانید لباس‌های ظریف را هم بدون نگرانی بخاردهی کنید. بخارگر جی پاس مدل GGS9695 قابلیت تنظیم جهت دو میزان خروجی بخار را دارد.
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر کپلر مدل KGS 2560

بخارگر کپلر مدل KGS 2560 دارای تنظیمات چندگانه ای جهت بخاردهی به انواع پارچه می باشد. این بخارگر که توان 1500 واتی دارد میتواند انواع چین و چروک ها را در پارچه موردنظر شما از بین ببرد. میله فوق پهن تلسکوپی این دستگاه علاوه بر کیفیت و زیبایی بالا دارای ارتفاع قابل تنظیم تا 160 سانتی متر (64 اینچ) نیز میباشد. سطح بیرونی این دستگاه با داشتن دو لایه محافظ، در هنگام استفاده کاملا سرد باقی میماند و استفاده از آن بی خطر و ایمن خواهد شد. بخارگر کپلر مدل KGS 2560 دارای مخزن 1.8 لیتری نیمه شفاف است که به شما این امکان را می دهد که تا 55 دقیقه بدون وقفه از دستگاه استفاده کنید. دستگیره ارگونومیک بخارگر از سر خوردن و لغزش هنگام استفاده جلوگیری میکند و در پایان ذکر این نکته ضروری است که این دستگاه دارای سیم برق 2 متری بهره میبرد و با داشتن چرخ در زیر آن، استفاده از آن بسیار آسان می شود.
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر توبی مدل TOBI01

مشخصات کلی

 • ابعاد
  330x100x80 میلی‌متر
 • وزن
  1.3 کیلوگرم
 • نوع اتو
  بخار
راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر هاردستون مدل GSP3001

دستگاه‌های بخارگر لوازمی ایدئال برای اتوکشی لباس‌ها هستند که در مواجهه با البسه‌ی مجلسی و کار شده، کت‌ و شلوار، لباس‌های پشمی، پرده و پارچه‌های سنگین که امکان اتوکشی آن‌ها با اتوهای معمولی وجود ندارد، کاربردی هستند. این دستگاه با پرتاب شدید بخار از فاصله و بدون نیاز به استفاده از میز اتو، چروک‌ها را برطرف می‌کند. بخارگر «هاردستون» مدل «GSP3001» از محصولات باکیفیت ساخت این شرکت است که با برخورداری از موتور 1800 وات و قدرت عملکرد خوب می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای رفع چروک البسه و پارچه‌ها باشد. مخزن آب این بخارگر گنجایش 3 لیتر را دارد و اجازه‌ی کار با دستگاه به مدت طولانی و بدون نیاز به پرکردن مجدد مخزن را به کاربر می‌دهد. امکان جداسازی مخزن از بدنه‌ی اصلی دستگاه وجود دارد و پرکردن آن به راحتی و بدون دردسر انجام‌پذیر است. موتور قدرتمند بخارگر، دستگاه را در زمانی کوتاه آماده‌ی استفاده می‌کند. برای تنظیم حالت کارکرد بخارگر پیچ تنظیماتی روی بدنه‌ی آن قرار گرفته است که امکان تنظیم بخاردهی را با توجه به نوع پارچه می‌دهد. چرخ‌های بزرگ بخارگر جابه‌جایی آن را آسان کرده‌اند و روکش کنفی شلنگ نازل بخارگر، مقاومت آن را در برابر خم و راست‌شدن‌های پیاپی بیشتر می‌کند. همچنین میله‌های بخارگر از نوع تلسکوپی هستند و به این ترتیب می‌توانید ارتفاع دستگاه را به اندازه‌ی دلخواه تنظیم کنید.

ادامه مطلب

راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر فشیال استیم مدل rz-608

بخارگر مدل «rz-608» یکی از دستگاه‌های بخارگر دستی این شرکت است که با طراحی زیبا و کیفیت ساخت خوب، گزینه‌ای مطلوب برای بخاردهی و زدودن چین‌وچروک از لباس‌ها محسوب می‌شود. این بخارگر کاربری آسانی دارد و به کمک آن، اتوکشی سریع و ایمن لباس‌ها به‌آسانی ممکن می‌شود. بخارگر rz-608 دارای موتور قدرتمند با توان 800 وات است و از سیستم بخاردهی پیوسته بهره می‌برد که تا میزان 45 گرم‌ بر دقیقه بخار تولید می‌کند. مخزن آب این دستگاه در قسمت دسته‌ی آن تعبیه شده است. این مخزن 300 میلی‌لیتر آب را در خود جا می‌دهد و در هر زمان، حتی در حین کار دستگاه، قابل پرکردن است. دستگاه rz-608 برای گرم‌شدن و رسیدن به حالت آماده‌به‌کار، به 30 ثانیه زمان نیاز دارد؛ همچنین چراغ نشانگری که در قسمت پشت دستگاه قرار گرفته است، وضعیت آماده‌به‌کاربودن آن را اطلاع می‌دهد. این بخارگر دارای قابلیت بخاردهی در هر دو حالت عمودی و افقی است. برای کار با بخارگرها نیاز به میز اتو نیست و انواع البسه همچون لباس‌های مهمانی، لباس‌های کارشده، لباس‌های پشمی، کت و شلوار و… را که نمی‌توان با اتوهای معمول اتوکشی کرد. از این دستگاه می توان جهت بخور صورت و استرلیزه کردن و بخور محیط و غیره استفاده کرد.

ادامه مطلب

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

دیزاین اتاق کودک و چیدمان اتاق کودک 1400

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز […]

25 مدل چیدمان مبل راحتی، سلطنتی و ال در سال 1400

در ابتدا شاید کار سختی به نظر رسد و نحوه چیدمان مبل راحتی خیلی آسان نباشد. ولی بدانید با اندکی […]

28 مدل جزیره آشپزخانه مدرن و شیک در سال 1400

آشپزخانه جزیره ، سبکی از چیدمان آشپزخانه است که پس از طراحی آشپزخانه باز یا اپن به روی کار آمد […]

قیمت جدیدترین پرده آشپزخانه مدرن و فانتزی در سال 2021

وجود پنجره در فضای آشپزخانه موجب حضور نور و تهویه طبیعی در این فضا شده و یک موهبت محسوب می […]

بهترین دیزاین اتاق خواب و چیدمان اتاق خواب در سال 2021

یکی از بخش های مهم برای چیدمان منزل، اتاق خواب است.اتاق خواب مهم‌ترین بخش‌ هر خانه برای استراحت محسوب می‌شود، برای […]

قیمت 28 مدل پیش دستی جدید و باکیفیت

از آنجایی که پذیرایی از میهمان در تمدن غنی ما ایرانیان بسیار مهم شمرده می شود، ما بهترین ظروف سرو […]

قیمت خرید 23 مدل آسیاب قهوه صنعتی و خانگی

قهوه در واقع نوعی گیاه بومی منطقه آمریکا می‌باشد. در حال حاضر این گیاه در مناطقی چون: آمریکا، جنوب شرق […]

قیمت 28 مدل لوستر آشپزخانه [جدید و ارزان مدرن]

یکی از ابزارهای عالی برای نورپردازی در هر محیطی بخصوص آشپزخانه و آن هم آشپزخانه کلاسیک لوسترها هستند. لوستر آشپزخانه به راحتی […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه