قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار - پنداریم

قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

 • 12 اسفند 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

در بسیاری از خانه ها، در میان اسباب و اثاثیه منزل، تخت خواب یکی از بهترین موارد است. به خصوص هنگامی که امکان نگهداری وسایل در آن تعبیه شده باشد! از این نظر راهکارهای مناسب و مختلفی به منظور نگهداری وجود دارد. بدون آنکه نیاز باشد آسایش مان را به این منظور فدا کنیم! ذخیره سازی در زیر تخت تنها یکی از گزینه ها است. انتخاب های بسیاری هم البته وجود دارند. پس بیاید بریم و نگاهی به چند مورد الهام بخش و هوشمندانه بیاندازیم.

انواع تخت خواب تک نفره کشودار

با توجه به سایز و ساختار این قطعه از اثاثیه، این تکه از اسباب و اثاثیه خانه، یک ترکیب جذاب بین تخت  خواب و کمد است. این نمونه یکی از طراحی های سازنده فرانسوی  “parisot” است. به نظر می رسد میباشد که این نوع از طراحی برای اتاق نوجوانان و اتاق های پانسیون ها و هر جایی که فضای کف محدود می باشد، فوق العاده است. تختی که در آن قفسه خارجی تعبیه شده و حتی تشک روی تخت به آسانی   قابل بلند کردن است

یک مورد مشابه نیز توسط “Dielle” طرح ایتالیایی پیشنهاد شده است. شما بهتر است آن را تخت کانتینر یا تختی دارای کمد در قسمت پایین بنامید. این نوع از طراحی برای فضاهای بسیار کوچک مناسب است. هم چنین در تخت های بزرگ، ارائه این قطعه به منظور ذخیره سازی، یک نوع طراحی مدولار است که اجازه می دهد استفاده کننده پله ها و یا مکان های ذخیره سازی بیشتر را به اطراف تخت اضافه کند. برای اینکه به بلند کردن تشک نیازی نباشد، ساخت یک درب کوچک، که اجازه دسترسی به مکان ذخیره سازی در زیر تخت را فراهم می آورد نیز توصیه می شود. مخصوصاً برای دسترسی کامل در زمان هایی که نیاز دارید تخت را به طور کامل بلند کنید.

تخت خواب یک نفره کشودار با امکان ذخیره سازی، نه تنها برای آپارتمان های کوچک و اتاق های پانسیون مناسب هستند؛ بلکه آن ها می توانند خود را با اتاق های هتل ها وفق دهند. مانند این نمونه خاص که در هتل برلین یافت می شود. این فضا توسط “Spamroom” طراحی شده است. عنصر مرکزی در اینجا یک وسیله است که دارای چنین عملکرد می باشد. در ابتدا یک تخت خواب به نظر می رسد؛ ولی هم چنین شامل قسمت بار و صندلی هایش، صندلی های مدولار و محل ذخیره سازی است. تخت خواب یک نفره کشودار، با طراحی مدرن، تخت هایی هستند که مکان های ذخیره سازی منسجم در قسمت کناری، در زیر تشک صندلی های تکنفره در قسمت جلو و قسمتی به منظور سرو بار و آشپزخانه کوچک در طرف دیگر را در خود دارند.

برای پاسخگویی به برخی نیازهای مدرن شهری “Casa Collection” خط تولیدی از یک سری تخت خواب یک نفره کشودار های جدید که دارای چندین عملکرد در یک طراحی جمع و جور است را به راه انداخته است. این تخت خواب یک نفره کشودار داری تشک های بسیار راحت نیز می باشند. آن ها هم چنین شامل مکان های ذخیره سازی زیاد با بهترین عملکرد و هم چنین شامل میز هستند. طراحی آن ها یک جایگزین کاربردی و عملی برای تخت محبوب مورفی است. هم چنین کارگاه ساخت، با افزایش سطح تخت خواب از روی زمین، می تواند، قابلیت های آن را به حداکثر برساند. تمامی این مدل ها قابل تنظیم هستند و این اجازه را به کاربر می دهند که بهترین پیکربندی را برای فضای زیر را انتخاب کند.

به غیر از مواردی که تا الان به آن ها اشاره کردیم، چند راه حل دیگر برای اضافه کردن فضای ذخیره سازی به تخت خواب وجود دارد. یکی از راه های غیر معمول این است که تخت خواب را به یک دیوار بزرگ متصل کنیم. شما می توانید یک گوشه با تشک راحت، همراه با چند قفسه ایجاد کنید. در زیر آن یک مکان ذخیره سازی می تواند باشد و هم چنین بقیه قسمت های دیوار می تواند مکان بزرگی جهت ذخیره سازی باشد. از این ایده می توانید استفاده کنید اگر برای مثال شما می خواهید گوشه ای دنج جهت مطالعه خلق کنید وگرنه این قسمت مکان مناسبی جهت خواب واقعی نیست. (برای خواب طولانی مدت و همیشگی مناسب نیست)

البته راهکارهای ساده ای نیز در دسترس هستند. یک تخت به شکل سکو به سادگی می تواند شامل مکانی جهت ذخیره سازی در قسمت زیر تخت خواب باشد. این ایده شامل محفظه های باز قفسه ها و یا کشوهایی با قابلیت کشیده شدن، می تواند باشد. این ایده هم چنین می تواند ترکیبی باشد تا بهترین ترکیب ممکن را برای اتاق خواب خاص ایجاد کند.

زمانی که صحبت از تخت خواب یک نفره کشودار به میان می آید؛ تطبیق پذیری آن ها با فضا بسیار شگفت انگیز است. زیرا در تخت خواب یک نفره کشودار می توانید برحسب دستور تا هر قدر که نیاز است فضاهای ذخیره سازی ضروری ایجاد کنید. در واقع تخت می تواند چیزی شبیه به این باشد. تختی همراه با تعداد زیادی کشو در قسمت زیرین اگر ترکیب، این اجازه را به شما می دهد؛ مکان ذخیره سازی یک تکه به گوشه تخت اضافه کنید و یا پرده ای به منظور حفظ حریم شخصی به آن بیاویزید.( خرید بهترین تخت خواب یک نفره نوجوان )

در اینجا در یک مثال دیگر یک تخت تک نفره را مشاهده می کنید که به شکل کشودار ساخته شده و دارای قسمت های زیادی جهت ذخیره سازی در قسمت زیرین می باشد. اگر شما قصد پیاده کردن ایده ای مشابه این ایده در منزل خود دارید مکانی دارای پنجره را به منظور قرار دادن تخت در انجا اختصاص دهید. این کار باعث ایجاد نمایی زیبا می شود. چنین طرح هایی همچنین می توانند برای فضاهای اتاق زیر شیروانی مفید باشند، که در آن قسمت ها، معمولا فضای کافی برای قرار دادن یک کمد بزرگ وجود ندارد.

البته شما می توانید کمی موارد را پیچیده کنید و حتی مکان های ذخیره سازی بیشتری را به تخت اضافه کنید. در واقع تخت می تواند یک قسمت جانبی در یک ساختار بسیار پیچیده باشد که ساختار مورد نظر شامل یک قفسه کتاب، پله و کشوها و تعداد زیادی محل ذخیره سازی است. این ساختار علاوه بر اینکه بسیار سرگرم کننده است می تواند بسیار کارآمد نیز باشد.قیمت تخت خواب تک نفره کشو دار را برای خرید اینترنتی آسان و ارزان در ادامه خواهید دید.

لیست محصولات منتخب
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره لمکده مدل دلارا

مشخصات

 • طول
  210 سانتی متر
 • عرض
  95 سانتی متر
 • ارتفاع
  115 سانتی متر
 • وزن
  8 کیلوگرم
 • سایز فریم تخت
  استاندارد
 • جنس فریم
  چوب
 • وزن قابل تحمل
  200 کیلوگرم
 • تشک
  ندارد
 • جنس پایه
  چوب
 • قابلیت تنظیم ارتفاع پایه ها
  ندارد
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره کد MA01 سایز 90x200 سانتیمتر

بعد از یک روز کاری خسته کننده همه ما به دنبال یک خواب راحت شبانه هستیم.راحتی و مدل تخت، هر دو از فاکتورهایی است که هنگام خرید باید به آنها توجه کنید. شاید هنگام خرید از طرح و مدل یک تخت خوشتان بیاید اما به خاطر داشته باشید که مهمتر از همه اینها راحتی شماست. پس به دنبال تختی باشید که در وهله اول راحتی شما را تضمین کند، ضمن اینکه مطابق با سلیقه تان نیز باشد. تخت خواب مدل MA01 با طراحی ترکیبی از فلز های استیل ، شبکه های لوزی کار شده استیل ، ستون های پروفیلی ام دی اف زیبایی خاص و چشم نواز را در رنگ بندی های زیبا برای شما به ارنغان می آورد. کفی تخت فلزی 6 پایه بسیار محکم با تحمل وزنی بالا میباشد. کشوهای زیر تخت بصورت چرخدار میباشد و از یک طرف بدون محدودیت قابل قرارگیری میباشد.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره کد SP03 سایز 90x200 سانتیمتر

همه ی افراد پس از سپری کردن یک روز پر کار و خسته کننده دنبال یک جای آرام برای استراحت هستند.و طول شب را در اتاق خواب برای استراحت سپری میکنند.پس داشتن یک فضای آرام و زیبا برای استراحت تاثیر زیادی در آرامش و سلامتی آن دارد. تخت خواب یک نفره مدل SP03 ترکیبی ساده و شیک از متریال با کیفیت میباشد. ستون های تخت خواب از جنس پروفیل ام دی اف میباشد. نمای تخت خواب از جنس ملامینه روکش ام دی اف میباشد. کفی تخت خواب فلزی 6 پایه تحمل وزنی سنگین میباشد. کشو های تخت خواب از نوع چرخدار چمدانی میباشد که از هر دو طرف قابل قرارگیری میباشد. تعداد کشوها 2 عدد میباشد. رنگ بندی متنوع طبق کالیته رنگ بندی موجود میباشد.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره کد BA01 سایز 90x200 سانتیمتر

تخت خواب مدل BA01 خوابی راحت و دکوراسیونی زیبا را در کنار یکدیگر برای شما به ارمغان می آورد. از ویژگی های این محصول میتوان به روکش وکیوم آن اشاره نمود که ضد آب و ضد خش میباشد . همچنین کشوهای زیر تخت بصورت چرخدار میباشند که قابلیت استفاده از هر دوطرف را بدون محدودیت دارا میباشند. کفی تخت خواب بصورت فلزی 7 پایه میباشد که قابیلت تحمل وزنی غیر متمرکز تا 200 کیلوگرم را دارد.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره مدل T04 سایز 90x200 سانتی متر

مشخصات

 • طول
  200 سانتی متر
 • عرض
  90 سانتی متر
 • ارتفاع
  100 سانتی متر
 • سایز فریم تخت
  استاندارد
 • جنس فریم
  پلیمر و ام‌دی‌اف
 • تشک
  ندارد
 • قابلیت تنظیم ارتفاع پایه ها
  ندارد
 • کشو
  ندارد
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره لمکده مدل sofa سایز 90×200 سانتی متر

تخت تک نفره لمکده مدل sofa ، یکی از محصولات شرکت لمکده است . این تخت تفاوت بسیار عمده ای با تخت های موجود در بازار دارد . این تخت طوری طراحی شده تا به صورت چند منظوره استفاده شود، به راحتی روی تشک این تخت میتوان نشست و در کنار تخت لوازمی از قبیل موبایل ، کتاب و سایر وسایل مورد استفاده ی دیگر میتوان قرار داد. امروزه این نوع طراحی تخت طرفداران خاص و بیشتری پیدا کرده است .
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره مدل 4065 سایز 200 × 120 سانتی متر

تخت خواب یک نفره با عرض 120 به همراه تشک طبی فنری همراه میباشد. تخت خواب با بالاترین دقت مونتاژ شده که همین امر بر جلوه بصری این کار را دوچندان کرده است
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره مدل 9090 سایز 90×200 سانتی متر

این محصول با طراحی منحصر بفرد به همراه باکس دو کشو تمام ریلی و یک درب طراحی و تولید شده که با تمام دقت منتاژ شده که همین امر باعث زیبایی چند برابری این محصول گشته.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره کد SP01 سایز 90x200 سانتیمتر

خواب خوب و راحت نیازمند ابزاری است که باید در اختیار داشته باشید . علاوه بر تشک که بسیار در این امر مهم میباشد ، تخت خواب هم بسیار تاثیرگذار بر این مسئله میباشد. تخت خواب مدل SP01 با طراحی ساده و شیک از استقامت فلز به عنوان زیر تشک و ام دی اف به عنوان ستون و قیدهای تخت استفاده کرده است که خوابی راحت و آرامش بخش را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره مدل 4030 سایز 120×200 سانتی متر

این محصول با طراحی منحصر بفرد به همراه باکس چهار کشو تمام ریلی و دو درب طراحی و تولید شده که با تمام دقت منتاژ شده که همین امر باعث زیبایی چند برابری این محصول گشته.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره کد SP02 سایز 90x200 سانتیمتر

همه ی افراد پس از سپری کردن یک روز پر کار و خسته کننده دنبال یک جای آرام برای استراحت هستند.و طول شب را در اتاق خواب برای استراحت سپری میکنند.پس داشتن یک فضای آرام و زیبا برای استراحت تاثیر زیادی در آرامش و سلامتی آن دارد. تخت خواب یک نفره مدل SP02 ترکیبی ساده و شیک از متریال با کیفیت میباشد. ستون های تخت خواب از جنس پروفیل ام دی اف میباشد. نمای تخت خواب از جنس ملامینه روکش ام دی اف میباشد. کفی تخت خواب فلزی 6 پایه تحمل وزنی سنگین میباشد. کشو های تخت خواب از نوع چرخدار چمدانی میباشد که از هر دو طرف قابل قرارگیری میباشد. تعداد کشوها 2 عدد میباشد. رنگ بندی متنوع طبق کالیته رنگ بندی موجود میباشد.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره کد SEN01 سایز 90x200 سانتیمتر

تخت خواب مدل SEN01 با طراحی ساده و به روز جهت استفاده برای اتاق خواب های شیک و مدرن طراحی شده است. از ویژگی های این محصول میتوان به روکش وکیوم آن اشاره نمود که ضد آب و ضد خش میباشد . همچنین کشوهای زیر تخت بصورت چرخدار میباشند که قابلیت استفاده از هر دوطرف را بدون محدودیت دارا میباشند.
قیمت تخت خواب یک نفره کشو دار

تخت خواب یک نفره کد 2020 سایز 90×200 سانتی متر

مشخصات

 • طول
  200 سانتی متر
 • عرض
  90 سانتی متر
 • ارتفاع
  80 سانتی متر
 • وزن
  40 کیلوگرم
 • سایز فریم تخت
  استاندارد
 • جنس فریم
  چوب
 • وزن قابل تحمل
  200 کیلوگرم
 • تشک
  ندارد
 • نوع تشک
  معمولی
 • جنس پایه
  چوب
 • قابلیت تنظیم ارتفاع پایه ها
  ندارد
 • کشو
  دارد
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

کاربردی ترین ابزار پخت کیک و شیرینی که هر آشپرخانه ای نیاز دارد

دنیای کیک و شیرینی‌پزی جذابیت زیادی دارد. بعضی‌ها عاشق پختن‌ کیک و درست‌کردن انواع دسرها و شیرینی‌ها هستند. اگر شما […]

راهنمای خرید پنکه بدون پره

در این مطلب «پنداریم»، از فناوری مدرن و جذابی به‌اسم پنکه بدون پره نوشته‌ایم، پنکه‌ای با ظاهری نوآورانه که بی‌هیچ […]

راهنمای خرید بخارگر دستی و ایستاده

بخارگر لباس وسیله‌ای بسیار کاربردی است، از آن وسایلی که عصای دست‌تان خواهد شد. بسیاری‌هایمان از اتوکردن بیزاریم، اما خب […]

تلوزیون هوشمند اسنوا چه قابلتی دارد؟

تلویزیون‌‌های هوشمند چند سالی است جای مدل‌های قدیمی را گرفته‌اند. در این مطلب مزایای این دستگاه‌ها را نسبت به مدل‌های […]

10 اشتباه رایج زمان خریدن جارو برقی و روشهای اجتناب از آنها

با وجود انواع مختلفی از جاروبرقی که در بازار موجود است، احتمالا در حین خرید جاروبرقی به‌راحتی گیج خواهید شد.  […]

پیشگیری از اشتباهات رایج هنگام خرید یخچال

وجود یخچالی مناسب در هر خانه‌ای لازم است؛ این را همه می‌دانند. اما باوجود اینکه خرید این وسیله ساده به […]

بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

بسیاری از خریداران در فرایند خرید محصولاتی مانند لوازم خانگی به ابعاد فنی دقت و توجه بیشتری می‌کنند. برخی هم […]

آبکشی شرعی ماشین لباسشویی های اسنوا چگونه است؟

ماشین لباسشویی‌های مختلفی در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شوند. برندهای رنگارنگ با ویژگی‌ها و امکانات گوناگون در دسترس قرار […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه