قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل - پنداریم

قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

 • 7 فروردین 1400
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

والیبال یکی از دوست داشتنی ترین ورزش های دنیا است که خوشبختانه در کشور ما نیز از طرفداران فراوان و پروپاقرصی برخوردار است. اولین چیز برای انجام یک والیبال دلچسب و لذتبخش استفاده از یک توپ استاندارد و باکیفیت است. از آنجایی که رشته والیبال را می توان به سادگی هرچه تمام تر در هر موقعیت مکانی و زمانی به همراه دوستان و سایر اعضای خانواده خود انجام دهید، پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب با پنداریوم همراه شوید تا شما را با نکاتی مهم در خصوص خرید توپ والیبال آشنا نماییم.

مشخصات توپ والیبال

توپ های سالنی

مطابق استانداردهای تعیین شده از سوی فدراسیون جهانی والیبال طراحی و تولید می شوند.

از چرم طبیعی، مصنوعی و همچنین لاستیک می توان برای ساخت آنان استفاده کرد.

به جهت استفاده در محیط های بسته و سالنی از رویه ای نرم برای راحتی بازیکنان در امر ضربه زنی برخوردار می باشند.

از وزن به مراتب کمتری در مقایسه با توپ های والیبال غیر سالنی و ساحلی برخوردارند.

توپ های غیر سالنی و ساحلی

برای ساخت این توپ ها نیز می توان از متریال های مختلف استفاده نمود.

سایز این توپ ها در مقایسه با توپ های سالنی کمی بزرگتر است و فشار باد داخل آن ها به نسبت مدل های سالنی کمتر است.

از رویه ای به مراتب ضخیم تر برخوردار هستند؛ زیرا از آن ها در شرایط غیر قابل کنترل سالن های ورزشی استفاده می شود.

دارای خاصیت ضد آب هستند و از وزن بیشتری نیز نسبت به توپ های والیبال سالنی برخوردارند.

خرید توپ والیبال

انتخاب نوع: اولین نکته در خصوص خرید توپ والیبال توجه به سبک بازی شما و همچنین نوع آن دارد که برای این منظور پیشنهاد می کنیم به مطالعه بخش قبلی از همین مطلب بپردازید.

جنس محصول: هیچ فرقی ندارد یک والیبالیست قهار باشید و یا یک بازیکن آماتور، مهم این است که بدانید امروزه کمپانی های مختلفی در دنیا مشغول ساخت و طراحی هرچه پیشرفته تر توپ های والیبال در جنس های چرمی طبیعی، چرم مصنوعی و همچنین لاستیکی می باشند که خرید و استفاده از هر یک دارای مزایا و معایبی خصوصا برای بازیکنان حرفه ای ورزش والیبال می باشد.

وزن آن: همانطور که گفتیم وزن توپ های والیبال سالنی به نسبت وزن توپ های غیر سالنی و قابل استفاده در محیط های خیابانی و ساحلی کمتر می باشد و توجه به وزن یک توپ والیبال به عنوان رکن اصلی این بازی در دنیا از اهمیت بسزایی برخوردار است.

جنس رویه توپ: از دیگر نکات مهم در خصوص خرید و انتخاب توپ والیبال توجه به جنس به کار رفته در رویه توپ است که می توان از جنس PVC و یا PU (پلی اورتان) و همچنین Super PU باشد که به ترتیب برای استفاده شما عزیزان در محیط های غیر سالنی مناسب تر و صدالبته گران قیمت تر می باشند.

لایه ضد عرق: خیلی خوب است اگر توپ شما از این لایه مقاوم در برابر جذب رطوبت کف دستان شما برخوردار باشد و سبب خشک ماندن تمام سطح توپ از تعرق کف دست هایتان به هنگام وارد کردن ضربات شدید باشد. ( راهنما و خرید بهترین برندهای توپ فوتبال ارزان )

قیمت توپ والیبال

قیمت توپ والیبال اورجینال با توجه به نام برند تولید کننده، خصوصیات بارز توپ و همچنین سالنی و غیر سالنی بودن آن تعیین می شود که البته شما بایستی با در نظر گرفتن میزان بودجه و همچنین سطح مبتدی و یا حرفه ای بودن خود اقدام به خرید یک توپ باکیفیت برای بازی والیبال خود نمایید.

توپ والیبال اصل

برند های ویلسون، مولتن، تاچیکارا، بادن، و میکاسا از کمپانی های معروف و صاحب نام در زمینه تولید توپ های والیبال محسوب می شوند که معمولا از تولیدات این کمپانی ها در رقابت های جهانی و لیگ های معتبر والیبال استفاده می شود. همه این شرکت ها در ساخت و تولید محصولات خود از مواد موغوب و با کیفیتی استفاده می کنند. اکثر این کمپانی برای محصولات خود دارای شناسنامه هستند و هر یک از مدل های تولیدی خود را با ذکر مشخصات کامل شامل جنس چرم بکار برده شده در توپ، سایز، میزان مقاومت و وزن توپ را مشخص کرده اند. شما با در دست گرفتن دو توپ متفاوت با توجه به مطالبی که در مورد توپ های والیبال گفته شد مانند میزان نرمی توپ، جنس توپ، نحوه حرکت توپ، و حالت اتصال قسمت های توپ به یکدیگر مانند نحوه چسب شدن قطعات و نوع دوخت (کوک) به راحتی می توانید توپ اصلی را یک توپ تقلبی و بی کیفیت تشخیص دهید.

قیمت توپ والیبال معمولی

قیمت‌های این محصول در منیریه با توجه به نوع اصلی و معمولی آن کاملاً متفاوت است. توصیه ما به شما این است قبل از خرید این محصول اول تصمیم گرفته که می‌خواهید آن را برای تعطیلات خود و استفاده در محیط‌های باز و پارکی تهیه کنید و یا به دنبال توپ والیبال اورجینال برای تمرین داخل سالن خود هستید. چون هر یک دارای کیفیت و قیمت‌های متفاوتی است. اگر برای بازی‌های پارکی خود می‌خواهید از توپ والیبال ساده با رویه ضخیم‌تر استفاده نمایید. هرچند ممکن است این محصول نسبت به نوع اصلی خود کمی سنگین‌تر باشد. در قیمت توپ والیبال و خرید توپ‌های اصلی دقت کنید و حتماً آن را از فروشگاه‌های معتبر تهیه نمایید.

بهترین توپ والیبال

معرفی و بررسی انواع بهترین توپ والیبال :

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز 5

مشخصات محصول

سایز 5

جنس لاستیکی

مناسب برای محیط خارجی

توپ والیبال بتا مدل PL5000 سایز 5

مشخصات محصول

سایز 5

جنس چرم ژاپن

مناسب برای سالن و فضای باز

توپ والیبال گلد کاپ مدل AGCV18 سایز 5

مشخصات محصول

سایز 5

جنس چرم مصنوعی

سری غیر حرفه‌ای

مناسب برای سالن

توپ والیبال فاکس مدل FEL-8500

مشخصات محصول

سایز 5

جنس میکروفیبر

سری حرفه‌ای

مناسب برای تمرین و بازی‌های داخل سالن

توپ والیبال اف آی وی بی مدل MVA200

مشخصات محصول

سایز 5

جنس چرم مصنوعی

سری غیرحرفه‌ای

مناسب برای تمرین و بازی‌های داخل سالن و محیط های خارجی

توپ والیبال بتا مدل PVR سایز 1 سایز 1

مشخصات محصول

سایز 1

جنس لاستیکی

سری غیرحرفه‌ای

مناسب برای تمرین و بازی‌های داخل سالن و محیط های خارجی

توپ والیبال مولدن مدل VL5500

مشخصات محصول

سایز 5

جنس میکروفیبر

سری حرفه‌ای

مناسب برای تمرین و بازی‌های داخل سالن

توپ والیبال مدل MVA310L

مشخصات محصول

سایز 5

جنس فوم سوزنی

سری غیر حرفه‌ای

مناسب برای تمرین در سالن

توپ والیبال طرح مولتن مدل VB5000

مشخصات محصول

سایز 5

جنس پلی اورتان نرم

سری غیر حرفه‌ای

مناسب برای محیط ساحلی

توپ والیبال فاکس مدل V200W طرح لیگ جهانی

مشخصات محصول

سایز 5

جنس سوپر بیو

سری حرفه‌ای

مناسب برای تمرین و بازی‌های داخل سالن و فضاهای باز

 نقاط ضعف

قیمت بالا

توپ والیبال مدل Classic2022

مشخصات محصول

سایز 5

جنس فوم سوزنی

سری غیر حرفه‌ای

مناسب برای تمرین در سالن

قیمت توپ والیبال میکاسا

کارخانه اصلی تولید کننده توپ والیبال MVA۲۰۰ میکاسا ژاپن در کشور تایلند واقع گردیده است و این سایت بزرگ در کشور تایلند کلیه توپ میکاسا اصل ژاپن را در سراسر دنیا تولید می کند. «‌بنابراین نمونه اصلی توپ والیبال میکاسا ژاپن در تایلند تولید می شود و نه درژاپن! این نکته اصلی است که باید قبل از هر تحلیل و بررسی در نظر داشت.» همانطور که گفته شد در ایران ۴ مدل توپ میکاسا MVA۲۰۰ وجود دارد که به نمونه اصلی نزدیک می باشد. البته مدل های دیگری هم وجود دارد اما به دلیل نمونه اصلی نبودن و فیک بودن آنها به طور کاملا واضح و مشخص، از تحلیل آنها صرفه نظر شده است که این ۴ مدل به شرح زیر می باشد:

۱- نمونه چینی توپ والیبال میکاسا MVA۲۰۰

۲- نمونه پاکستانی توپ والیبال MVA۲۰۰

۳- نمونه MVA۲۰۰ اصلی وارد شده از طریق دبی و مبادی غیر قانونی و

۴- نمونه اصلی و اورجینال وارد شده مستقیم از میکاسا ژاپن و از مبادی قانونی

قیمت توپ والیبال میکاسا مدل Mikasa Volleyball Ball V200W :

1,595,000 تومان

توپ والیبال مولتن

توپ مولتن والیبال نیز توسط یک شرکت ژاپنی با همان نام مولتن ساخته می‌شود. این کمپانی به‌عنوان یک از شرکت‌های پیشرو در صنعت تجهیزات ورزشی و قطعات خودرو بوده که توپ‌های ورزشی مولتن به‌عنوان طیف گسترده‌ای از محصولات آن خواهد بود. دلایل اصلی مشهور بودن برند مولتن تولید توپ والیبال حرفه‌ای و توپ‌های فوتبال آمریکایی، توپ‌های ورزشی بسکتبال، داج بال، هندبال و والیبال است. مولتن به‌عنوان یک تولیدکننده رسمی محصولات والیبال در مسابقات قهرمانی مردان و زنان در امریکا نیز به‌حساب می‌آید.

قیمت توپ والیبال مولتن 5000 سایز 5 Molten

1,330,000 تومان

لیست محصولات منتخب
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز 5

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز 5

 

والیبال یک ورزش محبوب و هیجان انگیز بوده که به صورت تیم های 6 نفره تشکیل می‌شود. شروع بازی والیبال با حرکتی به نام سرویس زدن از یک تیم شروع می‌شود و لازمه‌ی این حرکت وجود یک توپ مناسب و با کیفیت است. توپ والیبال از لحاظ شکل ظاهری به صورت کروی بوده و مخلوطی از رنگ های زرد و آبی را برای رنگ آمیزی آن استفاده می‌کنند. این توپ از سمت یک تیم در مسابقه والیبال اگر در اثر برخورد با توری که بین این دو تیم در وسط سالن قرار گرفته برخورد کند یا توسط یکی از اعضای این تیم با دست لمس یا هل داده شود خطا محسوب شده و تیم مقابل می‌تواند مجدد بازی را با حرکت سرویس زدن شروع کند.

 

 

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS از جمله توپ‌هایی به شمار می‌رود که می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما برای شروع یک بازی والیبال باشد. این توپ دارای وزن استاندارد 280 گرم بوده و فشار داخل آن با توجه به نوع شرایط محیط قابل تغییر است. سایز 5 جز استانداردترین سایز‌ها در انتخاب توپ والیبال شناخته شده است. جنس لاستیکی این توپ باعث شده که هم حالت سبک و نرم تری را به آن در حین بازی به بازیکن دهد و هم از نظر هزینه برای مصرف کننده با صرفه‌ تر باشد. استفاده از این توپ در محیط های خارجی علاوه بر کیفیت بالای حرکت توپ باعث طول عمر بیشتر این محصول می‌شود،  چرا که این کالا به دلیل جنس مقاومی که دارد در برابر خطراتی نظیر برخورد با اجسام نوک‌تیز از پارگی آن جلوگیری می‌کند. در بسته بندی این محصول یک تور قابل حمل وجود دارد که وجود آن در کنار این توپ برای جلوگیری از کثیف شدن در اثر گرد و غبار یا پارگی بسیار موثر است.

برای خرید یک توپ علاوه بر توجه به شکل ظاهری آن باید به جنس رویه، چه رده سنی و چه مکانی اهمیت بیشتری داد تا بتوانید یک تجربه خوب را در یک بازی جنجالی و پر هیجان داشته باشید. هم‌‌چنین افراد با داشتن اطلاعاتی مانند نوع پنل رنگ بندی در طرح این توپ، دوخت و چسب کاری کاملا تمیز، شفاف بودن و وجود تورفتگی های سطحی و نوع نوشته‌ها در اطراف توپ اصل بودن یا نبودن آن را تشخیص دهند. توپ والیبال بتا با داشتن استانداردهای یک توپ والیبال اصل می‌تواند تجربه خرید خوبی را برای شما و عزیزانتان به همراه داشته باشد.

قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مدل MVA 200 سایز 5 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  200 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  سالن
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز 5 سایز 5

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  260-280 گرم
 • جنس
  لاستیکی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • اقلام همراه
  – به همراه تور حمل توپ
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مدل V200W غیر اصل

توپ والیبال میکاسا طرح V200W توپی است حرفه ای و این توپ مخصوص بازی روی چمن است جنس این توپ از فوم است و توپی سبک است که به راحتی می شود یک بازی عالی با این توپ انجام داد.
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال میکاسا مدل v300w

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  pu
 • نوع استفاده
  سالن
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مدل MVA 200 سایز 7 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  200 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  سالن
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال میکاسا مدل MVA 200

کارخانه اصلی تولید کننده توپ والیبال MVA۲۰۰ میکاسا ژاپن در کشور تایلند واقع گردیده است و این سایت بزرگ در کشور تایلند کلیه توپ های میکاسا ژاپن را در سراسر دنیا تولید می کند. «‌بنابراین نمونه اصلی توپ والیبال میکاسا ژاپن در تایلند تولید می شود و نه درژاپن! این نکته اصلی است که باید قبل از هر تحلیل و بررسی در نظر داشت.» همانطور که گفته شد یکی از تفاوت های عمده توپ میکاسا ژاپن اصل با توپ میکاسا تقلبی و فیک رنگ والف آنها می باشد که در تصویر مشاهده می نمایید. همچنین در مدل های اصلی توپ میکاسا برای جلوگیری از آسیب رساندن به دست در هنگام ساعد زدن و در مقابل ضربات اسپک پر قدرت حریف والف کمی داخل تر در نظر گرفته شده است. نکته مهم در مورد والف توپ والیبال میکاسا MVA۲۰۰و یا هر توپ دیگری این است که برای نرم شدن والف بهتر است قبل از باد کردن توپ سوزن توپ را به یک قطره روغن آغشته نمایید و سپس سوزن را وارد توپ نمایید و چندبار با سوزن بازی کنید تا والف کاملا روغنی شود و اصطلاحا نرم گردد و حسابی آب بندی شود. والف خشک یکی از عوامل اصلی خالی شدن باد توپ می باشد.
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مولدن مدل VL5500

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  260 گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  میکرو فیبر
 • نوع استفاده
  سالن
 • سایر توضیحات
  تکنولوژی Flistatec
 • پوسته کامپوزیت سبز و سفید و قرمز رنگ با برجستگی های لانه زنبوری
 • مناسب برای تمرین و بازی های داخل سالن
 • دارای استانداردهای فدارسیون جهانی والیبال
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال بتا مدل PVBR5-MKS سایز 5 سایز 4

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  260-280 گرم
 • جنس
  لاستیکی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • اقلام همراه
  – به همراه تور حمل توپ
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال طرح مولتن مدل VB5000

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  265 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  پلی اورتان نرم
 • نوع استفاده
  محیط ساحلی
 • اقلام همراه
  یک عدد سوزن تنظیم باد و تور حمل توپ
 • سایر توضیحات
  ایده آل برای بازی در فضای باز
 • کیفیت بالای ساخت
 • وزن استاندارد
 • اندازه استاندارد
 • دوام بالا
 • پوشش پلی اورتان نرم
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مدل v200w غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  280 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  فوم
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مدل Game Ball

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  لاستیکی
 • نوع استفاده
  سالن
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مدل 3500 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  285 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده در سالن و محیط خارجی
 • سایز 5
 • وزن 425 گرم
 • سری حرفه‌ای
 • جنس چرم مصنوعی PU – PVC
 • استحکام و مقاومت در برابر آسیب دیدگی
 • انعطاف پذیر
قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال مولتن مدل V5M5000 کد 05211

مشخصات کلی
سایز
5
وزن
270 گرم
سری
حرفه‌ای
جنس
چرم مصنوعی PU/PVC
نوع استفاده
محیط خارجی
سایر توضیحات
از نوع درجه یک و مناسب برای بازی در سالن و محیط های خارجی

قیمت خرید 25 مدل توپ والیبال اورجینال اصل

توپ والیبال گلدکاپ مدل JGCV18

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  200 گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  سالن
 • اقلام همراه
  همراه با سوزن و توری حمل توپ
 • سایر توضیحات
  – تیوپ سایز 5
 • – مناسب برای تمرینات باشگاهی یا مدرسه
 • – قابل استفاده در فضای باز ، سالن
 • -دارای سایز و وزن استاندارد
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

جوراب دخترانه – قیمت و خرید انواع جوراب دخترانه

انتخاب جوراب مناسب می تواند ظاهری شیک و استایلی زیبا را به ارمغان بیاورد. جوراب یکی از کاربردی‌ترین پوشش‌هایی است […]

جوراب مردانه – قیمت و خرید انواع جوراب مردانه

از نظر اکثر آقایان تنها ست کردن رنگ جوراب با نوع و رنگ لباسی که می پوشند و رنگ کفش […]

جوراب نانو – قیمت و خرید جوراب نانو مردانه و زنانه

از آنجایی‌که پا قلب دوم بوده و سلامت دومین قلب اهمیت بسیار زیادی دارد بهتر است که نسبت به انتخاب […]

جوراب پارازین – قیمت و خرید انواع جوراب پارازین دخترانه و زنانه

جوراب یکی از کاربردی‌ترین پوشش‌هایی است که دخترها و خانم‌ها در طول روز از آن بسیار استفاده می‌کنند. جوراب‌ها انواع […]

جوراب ساق بلند – قیمت و خرید انواع جوراب ساق بلند دخترانه و زنانه

جوراب یکی از پوشاکی است که تاثیرات زیادی بر ظاهر و سلامت فرد می گذارد. انتخاب جوراب مناسب می تواند […]

جوراب روفرشی – قیمت و خرید انواع جوراب روفرشی زنانه و دخترانه

جورابهای زنانه و دخترانه انواع مختلفی را شامل می شوند که هرکدام استفاده خاصی دارند و برای موقعیتهای مختلف مناسب […]

جوراب بافتنی – قیمت و خرید انواع جوراب بافتنی زنانه و دخترانه

جوراب بافتنی زنانه و دخترانه از انواع مدل پوشاک های پرطرفدار خانمها برای فصل سرما است و شما می توانید […]

جوراب نازک زنانه – قیمت و خرید انواع جوراب نازک رنگ پا

جوراب یکی از کاربردی‌ترین پوشش‌هایی است که دخترها و خانم‌ها در طول روز از آن بسیار استفاده می‌کنند. جوراب‌ها انواع […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه