قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی - پنداریم

قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

 • 11 دی 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

سم ماده ای است که منشاء شیمیایی، گیاهی یا حیوانی دارد و از طریق عملکرد خود باعث تغییر در رشد و فعل و انفعالات انسان، گیاه و غیره می گردد. سمپاش وسیله ای است که با اسپری شدن روی گیاه، آفات آن را از بین برده یا از بروز آفات احتمالی در آینده پیشگیری می کند. سم پاش ها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که با کارکرد یکپارچه خود باعث یکنواختی پاشش می شود. به زبان ساده، سمپاش ها به دو دسته دستی و مکانیزه تقسیم می شوند. سم پاش ها در دو نوع موتوری و بنزینی به مشتریان ارائه می گردد.

سمپاش کنزاکس مدل KPS-102 حجم 2 لیتر

راهنمای خرید سمپاش 

سمپاش ها ادوات ارزشمندی در باغبانی هستند که کار سمپاشی در محیط های کوچک و حتی بزرگ را آسان کرده اند. به سمپاش احتیاج داریم زیرا سمپاش ها به فرد اجازه می دهند تا:

 • مقدار دقیق سم مورد نیاز را برای باغبانی در نظر بگیرد.
 • فشار پاشش سم یکسان بوده و بدین صورت می تواند سم را بصورت یکنواخت و با برد بالا تنظیم کند.
 • هرزمان که تمایل داشته باشد می تواند سمپاشی را شروع و متوقف کند.
 • در زیاده روی مصرف سم جلوگیری کند.
 • به کمک سمپاش می تواند تمام قسمت های گیاه و درخت حتی زیر برگ ها را سمپاشی کند (جایی که بیشتر حشرات و بیماری های گیاهی در آن قسمت است ).

قبل از انتخاب سمپاش باید مشکل باغ شناسایی شود زیرا بعضی مناطق و مشکلات با مقادیر کمی از سم قابل درمان هستند و برخی دیگر مانند چمن زارها و باغ های بزرگ به مقدار بیشتری از سم احتیاج دارند. از طرفی نوع سم ها برای هر مشکل متفاوت می باشد. اندازه سمپاش ها از یک لیتر تا 80 لیتر متفاوت است بنابراین پیدا کردن مدلی متناسب با نیاز های مختلف باغبانی کار سختی نخواهد بود.

باغبانان باید حداقل دو سمپاش داشته باشند یکی برای علف کشی و دیگری برای حشره کشی.

حذف کامل بسیاری از علف کش ها از داخل مخزن سمپاش دشوار می باشد و از طرفی باقیمانده آن می تواند به گیاهان آسیب برساند علاوه بر این ترکیب آفت کش ها با یکدیگر ایده خوبی نیست. پس برای هر سمپاش برچسب گذاری جدا انجام دهید.

سمپاشی

بطور کلی سه نوع سمپاش وجود دارد :

– سمپاش پایان شلنگ :

سمپاش های پایان شلنگ ساده ترین و کم هزینه ترین هستند. آن ها به یک شلنگ معمولی در باغ وصل می شوند. سپس شیشه یا مخزن سمپاش را تا حدی که بتوان سمپاش را حمل کرد از مواد پر کرده، در این شرایط نیروی آب از طریق شلنگ مواد را در مخزن مخلوط و رقیق می کند. مواد شیمیایی سیفون شده و سمپاش شروع به کار می کند.

– سمپاش فشرده سازی / مخزنی:

رایج ترین نوع سمپاش می باشند و نحوه کار با آن ها بدین صورت است که مواد شیمیایی غلیظی را به مخزن اضافه می کنند و سپس تا خط نشان از آب پر می کنند. توسط یک اهرم که در کنار سمپاش تعبیه شده پمپاژ می کنیم تا پر از فشارهوا شود. پس از تکمیل این فشار مواد شیمیایی فشرده شده و سمپاشی شروع می شود. سمپاش های مخزنی می توانند یک سمپاش دقیق برای آفت ها و چمن محسوب شوند. ظرفیت مدل های دستی سمپاش مخزنی بطور متوسط از یک لیتر تا 60 لیتر می باشد. مخازن سمپاش از پلاستیک پلی اتیلن ، فولاد گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند.

– سمپاش کوله پشتی مانند:

سمپاش های دستی مخزنی عمل می کنند و ظرفیت 80 لیتر دارند. حمل آن بر روی شانه ها کار را آسان کرده است. برخی از مدل های سمپاش کوله ای اهرمی سبک دارند که برای تحمیل فشار لازم نیست آن را از شانه های خود پایین آورید.

دسته بندی سمپاش ها بر اساس نوع فعالیت کشاورزی:

انواع سمپاش موتوری تا دستی را براساس نوع فعالیت کشاورزی دسته بندی می کنند. فعالیت های کشاورزی در دو گروه زراعی و باغی دسته بندی شده است. از این رو برای انواع سمپاش ها داریم:

1. سمپاش های زراعی :

سمپاش پشتی موتوری، سمپاش میکرونر پشتی، سمپاش شارژی، سمپاش توربینی زراعی و…

سمپاش پشتی موتوری

این نوع سمپاش از انواع سمپاش موتوری است که حجم مخزن آن کم و قدرت موتور آن پایین است و حمل و نقل آن شبیه به یک کوله پشتی است . تولید قطرات ریز سموم در این نوع سمپاش موتوری از راه جریان هوا می باشد. تامین جریان هوا در این نوع سمپاش از طریق یک توربین ساده و کوچک ، همراه با یک موتور دو زمانه می باشد. یکی از مزیت های انواع سمپاش موتوری قابلیت حمل آن بر پشت و کنترل و راحت پاسیدن سم است. این نوع سم پاش که مناسب سمپاشی مزارع است، کیفیت خوبی در امر سمپاشی ندارد بنابراین برای علف کشی مناسب نیست و تنها برای گرد پاشی، گرانول پاشی و یا شعله افکن می توان از آن استفاده نمود. حجم مخزن این نوع از سمپاش ها حدود 15 تا 25 لیتر است.ق

سمپاش پشتی موتوری لانس دار

سمپاش کتابی اهرمی از انواع دستی می باشد، که اگر به جای اهرم از نیروی موتوری در آن استفاده شود، به سمپاش پشتی موتوری لانس دار تبدیل می شود. در این سمپاش موتوری از یک موتور کوچک دو زمانه استفاده می شود و حجم مخزن آن 25 لیتر است. جهت قرار گیری بر روی محصولات زراعی می توان بوم و نازل روی آن نصب نمود .این نوع سمپاش قابلیت تغییر در زاویه پاشش و تنظیم قدرت ذرات را دارا می باشد.

2. سمپاش های باغی :

سمپاش دستی (تلمبه ای)، ساده پشتی، سمپاش کتابی اهرمی پشتی، سمپاش فرغونی، سمپاش زنبه ای و…

سمپاش فرغونی Wheel barrow sprayer (سمپاش موتوری چرخدار)

سمپاش فرغونی از انواع سمپاش موتوری است که مناسب سمپاشی باغات می باشد و برای فضا های زراعی مناسب نیست . یک سمپاش موتوری که حجم مخزن آن 100 لیتریا 200 لیترباشد را نمی توان با پشت حمل کرد بنابراین این سمپاش ها را بر یک سیستم متحرک دو یا چهار چرخه مثل یک فرغون سوار می کنند. در این نوع سمپاش ها از موتور های بنزینی قدرتمند چهار زمانه استفاده می کنند و برای سمپاشی از دو خروجی استفاده می شود که هر خروجی قابلیت سمپاشی تا شعاع 25 متر را دارد .قیمت سمپاش موتوری چرخدار را در ادامه در لیست محصولات خواهید دید.

سمپاش موتوری چرخدار

سمپاش زنبه ای

یکی دیگر دیگر از انواع سمپاش های موتوری است که مناسب برای باغات است. سمپاش زنبه ای چرخ و مخزن ثابت ندارد اما می توان آن را بر انواع مخازن با حجم های گوناگون نصب نمود و شیلنگ های مکش در داخل مخزنآن قرار داد.

سمپاش های حمل تراکتوری

انواع سمپاش های حمل تراکتوری متفاوت هستند که انواع سمپاش های سوار شونده و سمپاش های کششی از این نوع سمپاش ها می باشند. سمپاش های حمل تراکتوری در تامین نیروی مولد خود به دو گونه طراحی می شوند. و گونه هایی که نیروی مولد خود را همراه با یک شفت متصل شونده به تراکتور، از طریق موتور تراکتور تامین می کنند و سمپاش های موتوری که پمپ سموم دارند. ( خرید آغوشی نوزاد و کودک ارزان )

خرید سمپاش

شما باید با توجه به ویژگی های فنی که سمپاشها دارند بهترین تصمیم را برای خرید سمپاش بگیرید.

مخزن سمپاش

همه دستگاه های سمپاشی نوع دستی یا نوع موتوری دارای مخزن یا گنجایش هستند. اما حجم و اندازه مخزن در انواع سمپاش متفاوت است و مخزن برخی از آنها کوچک و قابل حمل توسط انسان مخزن برخی دیگر بزرگ است و نمی توان به راحتی آن را حمل نمود.

پمپ سمپاش

پاشش سموم به صورت یکنواخت وظیفه پمپ در سمپاش است. همه سم پاشها دارای پمپ می باشند اما نوع پمپ در آنها متفاوت است . برخی پمپ های دستی و برخی پمپ های موتوری دارند که نیروی محرک پمپ های دستی انسان و نیروی محرک پمپ های موتوری ، موتورهای برقی و بنزینی هستند.

نازل سمپاش

نازل ها کوچکترین جز سمپاشها هستند. که نحوه عملکرد، شکل و نوع مواد ساخته شده در آنها متفاوت است. نازل ها دارای یک یا چند روزنه هستند که محلول پس از عبور از آن، به قطرات کوچکتر تبدیل می شوند. نازل ها بر اساس انرژی که به آنها وارد می شود، دسته بندی می شوند. انتخاب بهترین نوع نازل تاثیر زیادی در کارایی دستگاه دارد.

قیمت سمپاش

قیمت سمپاش موتوری و قیمت سمپاش شارژی و..را در جدول زیر در ماه دی 99 خواهید دید..و قیمت روز این محصولات همراه با مشخصات کامل و تصویر در ادامه و با کلیک بر روی آیتم مورد نظر خواهید دید.

قیمت سمپاش

لیست محصولات منتخب
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش کنزاکس مدل KPS-102 حجم 2 لیتر

 

مشخصات فنیKenzax KPS-102 Sprayer 2 L

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  12 × 24 × 33.5 سانتی‌متر
 • وزن
  375 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دستی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ظرفیت مخزن
  2 لیتر
 • لنس
  ندارد
 • مکانیزم سوییچ
  ندارد
 • اقلام همراه
  – نازل
 • سایر توضیحات
  – دارای مخزن مدرج برای نشان دادن حجم محلول

 

قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سم پاش مدل f.p گنجایش 20 لیتر

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  55x41x18 سانتی‌متر
 • وزن
  3100 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دوشی
 • ظرفیت مخزن
  20 لیتر
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش زانکو مدل ZKS-2020 گنجایش 20 لیتر

نقد و بررسی اجمالیZanco ZKS-2020 Sprayer 20 Litre

صاحبان مشاغل کشاورزی برای تامین شرایط مطلوب محصولات خود نیاز به سمپاشی محصولات دارند، و برای اینکار سمپاش می‌تواند یکی از بهترین نمونه‌ها برای تامین نیازهای متعدد فضاهای باغی یا کشاورزی باشد. همچنین می‌تواند به عنوان وسیله‌ای کاربردی برای ضد عفونی کننده سطوح و محیط‌های آلوده باشد. در بسیاری از فضاهای باغی و زراعی نمی‌توان از دستگاه‌های بزرگ سمپاش مانند انواع فرغونی و… استفاده کرد. فضاهای محدود در میان درختان باغ، صرفه جویی در مصرف مقدار سم، حمل و نقل دشوار، گران بودن تجهیزات، نگهداری دشوارتر از جمله دلایل عمده در عدم خرید یک سمپاش موتوری متداول است. بنابراین به سیستمی که حجیم نباشد، سبک باشد، تا به راحتی در یک فضای کوچک جای داده شود. خرابی آن کم باشد در عین حال از قیمت مطلوبی هم برخوردار باشد و سمپاش دستی می‌تواند تمام این شرایط را برای مصرف کننده تامین نماید. سمپاش زانکو مدل ZKS-2020 گنجایش 20 لیتر دارای مخزن مدرج است.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش اکتیو مدل AC-1005LS حجم 5 لیتر

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  25x25x20 سانتی‌متر
 • وزن
  1500 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دستی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ظرفیت مخزن
  5 لیتر
 • لنس
  دارد
 • نوع لنس
  معمولی
 • جنس لنس
  استیل
 • مکانیزم سوییچ
  ندارد
 • طول شلنگ
  0.5 متر
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سم پاش پشتی موتوری ماک مدل MJT4035 حجم 25 لیتری

نقد و بررسی اجمالی

استفاده از سم پاش های پشتی موتوری به دلیل سادگی حمل و نقل و نیز سهولت استفاده نسبت به انواع سم پاش های فرغونی در اولویت می باشد. همچنین این نوع سم پاش به دلیل سرعت بسیار بالاتر و قدرت پاشش بسیار بیشتر، نسبت به سم پاش های تلمبه ای اولویت دارد. در بین تمامی مدل های این نوع از سم پاش ها، مدل های با موتور چهار زمانه، به دلیل جدا بودن مخزن روغن از بنزین، دارای کارایی بهتر، صدای کمتر و همچنین دود بسیار بسیار کمتر از نمونه های دو زمانه است. مصرف سوخت بسیار پایین این سم پاش ها به مصرف کننده این امکان را می دهد که با یک بار پر کردن باک بنزین، وسعت بسیار زیادی از سطح زیر کشت را سم پاشی نماید.

قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش شارژي سام كوباتا مدل 20Li

نقد و بررسی اجمالی

سمپاش وسیله‌ای جهت پاشش سموم به صورت یکنواخت است. سم‌پاش‌ها در سایزهای مختلف دسته بندی می‌شوند.« سم‌پاش شارژی 20 لیتری سام كوباتو مدل20li » با کمک نیروی شارژ باتری و نیز نیروی انسانی سموم را به طور گسترده و یکنواخت هست. دوکاره بودن این سم‌پاش از مهترین مزیت‌های این دستگاه بوده که هم قابلیت استفاده دستی و هم شارژی را داراست. در این سم‌پاش از باتری با کیفیت 12ولت (8 آمپرساعت) استفاده شده تا عمر باتری این دستگاه به حداکثر برسد. همچنین این سم‌پاش مجهز به گیج نشان دهنده میزان شارژ باتری نیز هست. سم‌پاش شارژی سام كوباتو، دارای لنس فلزی با نازل‌های (سری‌های) پرکاربرد بوده. وجود بند کولی باعث حمل و استفاده راحت و سیار از این سم‌پاش شده است. این سم‌پاش دارای جثه بزرگ جهت از بین بردن آفات، حشرات و غیره استفاده می‌شود. در منزل و یا در گلخانه‌ها و یا باغچه‌ها و باغ‌ها عمدتا از این نوع سم‌پاش استفاده می‌شود. همچنین ازاین سم‌پاش جهت گندزدایی و میکروب کشی در محیط‌هایی از قبیل محوطه‌های بسته و باز مانند انباری و غیره می‌توان استفاده نمود. حجم مخزن این سم پاش 20 لیتر است با استفاده از این سم‌پاش در وقت و انرژی کاربر صرفه‌جویی چشمگیری می‌شود. جهت کاهش شکستگی مخزن، ضخامت مخزن این سم‌پاش تا حد قابل ممکن افزایش داده شده است.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش اکتیو مدل AC1009LS حجم 9 لیتر

نقد و بررسی اجمالیActive AC1002LS Sprayer 9 Litre

در دنیای امروزی برای ساده تر کردن کارها و فعالیت‌ها، ابزار و وسایلی در هر شاخه‌ای از تکنولوژی و مهارت ارائه می شود. سمپاش اکتیو مدل AC1009LS در حجم 9 لیتر یکی از همین ابزارهای فنی‌ای است که می‌تواند در کارها و باغبانی و بهداشتی از آن استفاده مفید کرد. در حوزه بهداشت می توان برای ضدعفونی کردن محیط ها توسط محلول های ضدعفونی کننده از این وسیله استفاده کرد. این سمپاش دارای ۹ لیتر گنجایش بوده و دارای لنس از جنس استیل ضدزنگ است. نازلی که برای این سمپاش در نظر گرفته شده است قابل تنظبم است. جنس بدنه سمپاش اکتیو مدل AC1009LS از پلاستیک مقاوم در برابر ضربه و فشار بوده که به همراه دیگر ملحقات این سمپاش، وزن این دستگاه به ۱.۵ کیلوگرم در ابعاد ۵۹ در ۱۹ در ۱۹ سانتی‌متر می رسد.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سم پاش مدل SI2 حجم 2 لیتر

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  33×13×13 سانتی‌متر
 • وزن
  340 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دستی
 • محدوه ظرفیت
  تا 5 لیتر
 • ظرفیت مخزن
  2 لیتر
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش اکتیو مدل AC1020LS حجم 20 لیتر

نقد و بررسی اجمالی

سمپاش وسیله‌ای جهت پاشش سموم به صورت یکنواخت است. سمپاش‌ها در سایز‌های مختلف دسته بندی می‌شوند. «سمپاش اکتیو مدل AC1020LS حجم 20 لیتر» با کمک نیروی انسانی سموم را به طور گسترده و یکنواخت می‌پاشد. این سمپاش دارای لنس فلزی با نازل (سری) قابل تنظیم است. این سمپاش با جثه بزرگ جهت از بین بردن آفات، حشرات و غیره استفاده می‌شود. در منزل و یا در گلخانه ها و یا باغچه‌ها و باغ‌ها عمدتا از این نوع سمپاش استفاده می‌شود. همچنین ازاین سمپاش جهت گندزدایی و میکروب‌کشی در محیط‌هایی از قبیل محوطه‌های بسته و باز مانند انباری و غیره می‌توان استفاده نمود. حجم مخزن این سمپاش 20 لیتر است و دارای بند رو دوشی جهت آویزان کردن بر روی دوش بوده تا هنگام سمپاشی کاربر بدون خستگی و با سرعت سمپاشی و مراقبت و نگهداری از گیاهان را را انجام دهد. با استفاده از این سمپاش در وقت و انرژی کاربر صرفه‌جویی چشمگیری می‌شود. جهت کاهش شکستگی مخزن، ضخامت مخزن این سمپاش تا حد ممکن افزایش داده شده است.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش شارژی رینو پاور مدل RP-620B ظرفیت 20لیتر

نقد و بررسی اجمالی

سمپاش شارژی رینو پاور دارای چند مزیت نسبت به سمپاش های کتابی پشتی دارد. این سمپاش در روی شاسی مستحکم سمپاش های موتوری نصب شده است. در نتیجه از استحکام و طراحی بسیار مناسبی برخوردار است. اما تفاوت اصلی این سمپاش در میزان فشار آن می باشد. سمپاش طرح موتوری رینو پاور مجهز به پمپ سمپاش با فشار حداکثر 1 مگا پاسکال است. این در حالی است که حداکثر فشار پمپ های معمولی 0.4 مگا پاسکال است. پس سمپاش پشتی شارژی رینو پاور دارای فشاری بیشتر از 2 برابر سمپاش شارژی های معمولی است. به دلیل فشار بالا این سمپاش مجهز به لانس قابل تنظیم تراکتوری است و از سر لانس های سمپاش شارژی در آن استفاده نشده است. ظرفیت سمپاش شارژی رینو پاور 20 لیتر می باشد. این سمپاش برای راحتی کاربر و جلوگیری از تعریق بیش از حد مجهز به عرق گیر نمدی است. شارژر سمپاش شارژی 20 لیتری رینو پاور دارای خروجی 12 ولت و 1.7 آمپر است. شکل سوکت ورودی به سمپاش نیز 3 نقطه می باشد. این سمپاش دارای فیوز محافظ نیز می باشد. کلید روشن خاموش سمپاش طرح موتوری رینو پاور 3 حالت دارد. حالت خاموش که در وسط می باشد. حالت بالا که عملکرد با حداکثر فشار را در پی خواهد داشت. در حالت پایین عملکرد فقط با تنظیم ولوم می باشد. ولوم مذکور وظیفه کنتزل دور موتور و در نتیجه کنترل فشار خروجی را بر عهده دارد.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سم پاش رونیک مدل c-3 ظرفیت 2 لیتر

نقد و بررسی اجمالی

سم پاش ronik مدل c-3 با توجه به حجم 2 لیتری این محصول قابل استفاده برای سم پاشی و آب یاری گیاهان و ضد عفونی کردن محیط است . فقط کافیست مایع مورد نظر را داخل آن ریخته و چند مرتبه اهرم را جا به جا کنید تا آماده کار شود.(جهت بازده بهتر حداقل نیمی از مخزن پر شود)
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سم پاش مدل f.p گنجایش 8 لیتر

https://www.digikala.com/product/dkp-3475950

قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش کنزاکس مدل KNS-118 حجم 18 لیتر

مشخصات فنیKenzax KNS-118 Sprayer 18 L

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  36 × 17 × 55 سانتی‌متر
 • وزن
  5920 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دوشی
 • محدوه ظرفیت
  10 تا 20 لیتر
 • ظرفیت مخزن
  18 لیتر
 • لنس
  دارد
 • نوع لنس
  تلسکوپی
 • جنس لنس
  استیل
 • مکانیزم سوییچ
  دارد
 • طول شلنگ
  1.15 متر
 • اقلام همراه
  – آداپتور شارژ
 • – لنس با طول 52 سانتی‌متر
 • – 5 عدد نازل
 • – فیلتر مخزن
 • سایر توضیحات
  – سمپاش شارژی با مخزن 18 لیتری
 • – دارای موتور با ظرفیت پاشش 3.6 لیتر بر دقیقه
 • – دارای پمپ دستی
 • – دارای پیچ کنترل سرعت
 • – دارای کلید روشن و خاموش
 • – دارای نشانگر ولتاژ
 • – دارای کمربند برای آویزان کردن بر روی دوش
 • – قابلیت کارکرد به‌صورت دستی و الکتریکی
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سم پاش مدل f.p گنجایش 2 لیتر

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  35x12x12 سانتی‌متر
 • وزن
  350 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دستی
 • ظرفیت مخزن
  2 لیتر
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش 2.5 لیتر اکتیو مدل AC10025L

نقد و بررسی اجمالیActive AC10025LS Sprayer

سمپاش وسیله‌ای جهت پاشیدن سموم به صورت یکنواخت است. سم‌پاش‌ها در سایز‌های مختلف دسته‌بندی می‌شوند. « سم‌پاش 2.5 لیتری اکتیو مدل AC10025LS » با کمک نیروی انسانی سموم را به طور گسترده و یکنواخت هست. این سم‌پاش دارای نازل (سری) قابل تنظیم و از جنس فلز برنج است تا رطوبت باعت پوسیدگی این قطعه نشود. این سم‌پاش دارای جثه کوچک جهت از بین بردن آفات، حشرات و غیره استفاده می‌شود. در منزل و یا در گلخانه‌ها عمدتا از این نوع سم‌پاش با جثه کوک استفاده می‌شود. همچنین ازاین سم‌پاش جهت گند‌زدایی و میکروب‌کشی در محیط‌هایی از قبیل محوطه‌های بسته و باز مانند انباری و غیره می‌توان استفاده نمود. حجم مخزن این سم‌پاش 2.5 لیتر هست تا هنگام سم‌پاشی کاربر بدون خستگی و با سرعت سم‌پاشی و مراقبت و نگهداری از گیاهان را را انجام دهد. با استفاده از این محصول در وقت و انرژی کاربر صرفه جویی چشمگیری می‌شود. جهت کاهش شکستگی مخزن، ضخامت مخزن این سم‌پاش تا حد قابل ممکن افزایش داده شده است.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش موتوری مدل FST-768 گنجایش 25 لیتر

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  30x40x65 سانتی‌متر
 • وزن
  9900 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دوشی
 • محدوه ظرفیت
  20 تا 50 لیتر
 • ظرفیت مخزن
  25 لیتر
 • لنس
  دارد
 • نوع لنس
  تلسکوپی
 • جنس لنس
  استیل
 • مکانیزم سوییچ
  دارد
 • طول شلنگ
  1.5 متر
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سم پاش اس تی ای مدل TM-02A حجم 2 لیتر

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ابعاد
  30*17*17 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم

مشخصات فنی

 • روش حمل
  دستی
 • ظرفیت مخزن
  ۲ لیتر
 • سایر توضیحات
  بدنه از جنس پلی اتیلن (PE)
 • مورد استفاده جهت مصارف دودی کردن شیشه اتومبیل
 • جهت اسپری کردن آب بر روی گیاهان ، محلول های شوینده ، محلول های حلال ، محلول های سمی
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل a1 گنجایش 20 لیتر

نقد و بررسی اجمالی

صاحبان مشاغل کشاورزی برای تامین شرایط مطلوب محصولات خود نیاز به سمپاشی محصولات دارند، و برای اینکار سمپاش می تواند یکی از بهترین نمونه ها برای تامین نیازهای متعدد فضاهای باغی یا کشاورزی باشد. همچنین میتواند به عنوان وسیله ای کاربردی برای ضد عفونی کننده سطوح و محیطهای آلوده باشد. در بسیاری از فضاهای باغی و زراعی نمی توان از دستگاه های بزرگ سمپاش مانند انواع فرغونی و… استفاده کرد. فضاهای محدود در میان درختان باغ، صرفه جویی در مصرف مقدار سم، حمل و نقل دشوار، گران بودن تجهیزات، نگهداری دشوارتر از جمله دلایل عمده در عدم خرید یک سمپاش موتوری متداول است. بنابراین به سیستمی که حجیم نباشد، سبک باشد، تا به راحتی در یک فضای کوچک جای داده شود. خرابی آن کم باشد در عین حال از قیمت مطلوبی هم برخوردار باشد و سمپاش دستی می تواند تمام این شرایط را برای مصرف کننده تامین نماید.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش ای اس اچ کد 100 گنجایش 20 لیتر

نقد و بررسی اجمالیA.S.H 100 Sprayer 20 Litre

همانطور که می‌دانید سمپاش‌ها وسیله‌ای برای پاشیدن سم است. سمپاش‌ها در ابعاد، مدل‌ و ظرفیت‌های مختلفی تولید شده که بنا به نوع کاربرد مصرف کننده انتخاب می‌شوند. سمپاش ای اس اچ کد 100 گنجایش 20 لیتر یکی از تولیدات ابزارهای باغبانی این شرکت است. این شرکت در راستای تولیدات ابزارهای باغبانی همواره کیفیت محصولات را در درجه اول قرار داده است. محصول فوق یک سمپاش با بدنه‌ی پلاستیک بسیار مرغوب و با کیفیت بوده که برای انجام کارهای سمپاشی از آن استفاده می‌کنند. روی این محصول یک دستگیره تعبیه شده که می‌توانید به راحتی آن را در دست گرفته و با خود حمل کنید. ظرفیت داخلی این محصول 20 لیتر است. روی بدنه‌ی این محصول قسمت مدرجی تعبیه شده که می‌توانید با استفاده از این اندازه گیری مقدار سم مورد استفاده‌ی داخل آن را مشخص کنید. محصول فوق دارای وزن حدود 2600 گرم بوده و به صورت دستی قابل حمل است.
قیمت و راهنمای خرید سمپاش موتوری و شارژی

سمپاش شارژی کیسان مدل B3.3 گنجایش 20 لیتر

نقد و بررسی اجمالی

صاحبان مشاغل کشاورزی برای تامین شرایط مطلوب محصولات خود نیاز به سمپاشی محصولات دارند، و برای اینکار سمپاش دو کاره شارژی و دستی می تواند یکی از بهترین نمونه ها برای تامین نیازهای متعدد فضاهای باغی یا کشاورزی باشد. همچنین میتواند به عنوان وسیله ای کاربردی برای ضد عفونی کننده سطوح و محیطهای آلوده باشد. در بسیاری از فضاهای باغی و زراعی نمی توان از دستگاه های بزرگ سمپاش مانند انواع فرغونی و… استفاده کرد. فضاهای محدود در میان درختان باغ، صرفه جویی در مصرف مقدار سم، حمل و نقل دشوار، گران بودن تجهیزات، نگهداری دشوارتر از جمله دلایل عمده در عدم خرید یک سمپاش موتوری متداول است. و اگر متوسل به سمپاش های دستی ساده باشیم با یک فعالیت سخت و کند و زمان بر مواجه خواهیم بود. و برای سهولت و افزایش سرعت در سمپاش باید از یک سیستم موتوری بهره مند باشیم و در صورت نیاز با پمپ دستی آن را به صورت دستی شارژ و استفاده کرد. بنابراین به سیستمی که حجیم نباشد، سبک باشد، تا به راحتی در یک فضای کوچک جای داده شود. خرابی آن کم باشد در عین حال از قیمت مطلوبی هم برخوردار باشد و سمپاش از نوع دوکاره شارژی و دستی می تواند تمام این شرایط را برای مصرف کننده تامین نماید.
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

جدیدترین دوربین عکاسی سونی در سال 2021

  انتخاب بهترین دوربین های عکاسی سونی کار چالش برانگیزی است زیرا این شرکت برای تمامی افراد از مبتدی گرفته […]

جدیدترین دوربین عکاسی نیکون در سال 2021

برند نیکون سالهاست که بعنوان یکی از بهترین تولید کننده های دوربین و لنز عکاسی در جهان، مخصوصا ساخت دوربین […]

قیمت بهترین مارک دوربین مداربسته

 دوربین مدار بسته یکی از مطمئن  ترین ابزارهای تامین امنیت ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد. امروزه، از این […]

لیست قیمت خرید 33 نوع حوله خشک کن

  امروزه تقریبا در تمامی خانه های جدید از رادیاتورهای حوله ای(حوله خشک کن) برای گرم کردن فضای حمام یا […]

قیمت خرید میز اتو ایستاده چوبی جدید ارزان

  شاید تصور می کنید همه میزهای اتو شبیه به هم هستند. اما در اشتباه هستید. انواع متنوعی از میز […]

قیمت خرید انواع کپسول آتش نشانی

کپسول‌های آتش نشانی یکی از تجهیزات پرکاربرد جهت خاموش کردن آتش هستند که در مکان های عمومی، ساختمان‌های اداری و […]

قیمت خرید و فروش انواع قفل کتابی

امنیت هرگز به طور تصادفی حاصل نمی شود. قفل شدن درها و جلوگیری از دسترسی سارقان به آنها یکی از […]

قیمت خرید انواع زیرانداز سفری با کیفیت و ارزان

  داشتن یک زیرانداز راحت و مناسب در سفر به اندازه خود سفر مهم است. در واقع، همانقدر که به […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه