خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی [انجام فوری]

برای دیده شدن و فروش در اینستاگرام، بهترین کار این است که به فکر خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی باشید.

شاید بپرسید چرا فالوور ایرانی اینستاگرام ؟! دلیلش واضح است؛ این فالوورها کاملا واقعی هستند و در موفقیت پیج اینستاگرام شما تاثیر بسزایی خواهند داشت. با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بالارفتن تعداد کامنت و لایک عموما تضمینی است.

در حال حاضر بسیاری از صفحات موفق در اینستاگرام با خرید فالوور ایرانی ارزان کار خود را استارت می زنند. در واقع اگر به دنبال جذب طبیعی و تدریجی هستند، کارتان بسیار طولانی تر و دشوار خواهد بود.

اما خرید فالوور واقعی ایرانی چندان دشواری ندارد. در بخش پایین می‌توانید قیمت انواع بسته‌های فالوور ایرانی اینستاگرام را مشاهده و خریداری کنید.

قیمت فالوور ایرانی اینستاگرام

1K

فالوور اینستاگرام
هزار تومان 40
 • فالوور ایرانی
 • قابلیت افزایش لایک و بازدید
 • (10%) فالوور هدیه بیشتر
 • تحویل در همان روز
 • شروع بلافاصله بعد از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • ارسال با سرعت بالا
 • بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

2K

فالوور اینستاگرام
هزار تومان 78
 • فالوور ایرانی
 • قابلیت افزایش لایک و بازدید
 • (10%) فالوور هدیه بیشتر
 • تحویل در همان روز
 • شروع بلافاصله بعد از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • ارسال با سرعت بالا
 • بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

5K

فالوور اینستاگرام
هزار تومان 180
 • فالوور ایرانی
 • قابلیت افزایش لایک و بازدید
 • (10%) فالوور هدیه بیشتر
 • تحویل در همان روز
 • شروع بلافاصله بعد از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • ارسال با سرعت بالا
 • بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته
پر فروش‌ترین

10K

فالوور اینستاگرام
هزارتومان 350
 • فالوور ایرانی
 • قابلیت افزایش لایک و بازدید
 • (10%) فالوور هدیه بیشتر
 • تحویل در همان روز
 • شروع بلافاصله بعد از سفارش
 • بدون نیاز به پسورد
 • ارسال با سرعت بالا
 • بدون نیاز به فالو کردن دیگران
 • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته

خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی چرا؟

بگذارید یک مثال واضح برایتان بزنم تا به طور کامل با اهمیت و ضرورت خرید فالوور ایرانی و واقعی آشنا شوید. در نظر بگیرید که یک فروشگاه اینترنتی ایجاد کرده اید و در آن انواع مختلفی از اکسسوری های جذاب یا تی شرت یا هر چیز دیگری را قصد دارید به فروش برسانید.

راه های بسیاری برای فروش وجود دارد. در وهله اول باید صفحه خود را تاسیس کنید و با پست گذاشتن دوستان و آشنایان را به صفحه دعوت نمایید.

برای اینکار گاها لازم است که تک به تک از افراد بخواهید که شما را فالو کنند تا بتوانید کسب و کار خود از طریق آنان به دیگران نیز معرفی نمایید.

چنین فرآیندی ممکن است در ابتدای فعالیت شما جواب دهد. در صورت خوش شانسی این فرآیند به شما 200 تا 300 فالوور خواهد افزود. این نقطه درست جایی است که باید دست به خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بزنید.

اما افرادی وجود دارند که در ابتدای کسب و کار اینستاگرامی به جای خرید فالوور ایرانی ارزان، به دنبال افزایش فالوور فیک اینستاگرام می روند. به دلیل اینکه افراد قصد دارند با بودجه محدود و کم اقدام به شروع کسب و کار کنند، تمایل به خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام وجود ندارد.

باید به شما بگوییم که تمایل نداشتن به خرید چنین فالوورهایی یک اشتباه بزرگ است و باید بدانید که برخی از این اشتباه ها هیچ راه برگشتنی برای پیج نخواهند گذاشت. اما چرا؟!

مگر چه تفاوتی بین فالوورهای فیک و ارزان در مقایسه با خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی وجود دارد؟ در ادامه خواهیم گفت، همراه ما باشید.

تفاوت کارکرد پیج با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی در مقایسه با فالوور فیک

این طبیعی است زمانی که پیج خود را تازه تاسیس می کنید، فالوور بالایی نداشته باشید و به طور مثال با خرید فالوور اینستاگرام می توانید بین 5 الی 10 کا فالوور به دست بیاورید.

اما نکته این است که با توجه به فالوورهایی که می خرید، عملکرد پیج می تواند متفاوت باشد. در واقع تمام عملکرد به تعداد فالوور ایرانی فعال یا فیک بستگی دارد.

اصطلاح فالوور فیک غالبا به اکانت های اینستاگرامی گفته می شود که خارجی هستند و به طور معمول هیچ گونه فعالیتی ندارد. یعنی با خرید فالوور فیک، تعداد لایک در پست ها بیشتر نمی شود. این فالوورها تنها برای بالا بردن عدد فالوور استفاده می شوند.

تصور کنید فروشگاه شما با 10 هزار عضو، فعالیت اینستاگرامی خود را آغاز کند و متاسفانه به جای خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی به سراغ فالوور فیک رفته باشد. بله کاربران ابتدا تعداد فالوورهای شما را می بینند.

اما بعد از تعداد فالوور به سراغ یکی از پست های اینستاگرام شما می روند تا از رضایت عدد موجود در تعداد فالوور مطمئن شوند.

صحنه ای که کاربر با آن مواجه می شود پستی است که هیچ گونه کامنت معناداری ندارد و حتی تعداد لایک های بالای 100 عدد هم ندارد. کاربر مذکور، خرید که هیچ، حتی  اعتماد نمی کند که  شما را فالو نماید.

تمام ماجرای بالا را با خرید فالوور ایرانی ارزان در نظر بگیرید. کاربران به محض ورود تعداد فالوورهای شما را می بینند و برای اطمینان به سراغ یکی از پست ها می رود. تصویری که با آن مواجه می شود، تعداد معقول لایک و کامنت به نسبت تعداد فالوورهاست.

با خرید فالوور ایرانی و واقعی قرار نیست پیج را رها کنید!

از جمله اشتباهاتی که بسیاری از افراد در قبال خرید فالوور ایرانی و واقعی فعال انجام می دهند، این است که تصور می کنند فالوور ایرانی اینستاگرام همه کار می کند. خیر!

باید در نظر داشته باشید که با خرید فالوور ایرانی و واقعی شما با افراد حقیقی و کاملا واقعی طرف هستید. افراد واقعی زمانی که ببینند یک صفحه به درستی فعالیت نمی کند، محتوای ارزشمندی تولید نمی کند و برنامه های مشخصی ندارد، قطعا آن را آنفالو خواهند کرد.

طبیعی است، خود شما نیز اگر ببینید یک پیج فعالیت درست و حسابی ندارد، آن را آنفالو خواهید کنید. با این حساب خرید فالوور واقعی ایرانی قرار نیست بدون برنامه، بازخورد خوبی در اختیار شما قرار دهد.

البته نکته بالا در این نیست که با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی پس از مدتی کوتاه با ریزش مواجه می شوید. در واقع اگر در طولانی مدت قادر نباشید که محتوای جذاب بسازید، باید برای فالوور ایرانی اینستاگرام سرود خداحافظی را بخوانید.

بنابراین در نظر داشته باشید که خرید فالوور ایرانی ارزان فقط و فقط نقش یک مکمل قوی برای دیده شدن است. فعالیت اصلی به معنای تولید محتوا برای پیج اینستاگرام، تمام و کمال بر عهده خود شماست.

خرید فالوور واقعی ایرانی می تواند به پیج ما لایک بیشتری بدهد؟!

قطعا با خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی در نرخ تعامل پیج شما، تاثیراتی رخ خواهد دارد. دلیل واضح است، این اکانت ها دارای صاحب کاملا واقعی هستند.

واقعی یعنی با حساب های کاربری طرف هستید که عکس پروفایل دارند، استوری و پست می گذارند. یعنی در اینستاگرام فعال هستند. در نتیجه خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بازخوردهایی چون لایک و کامنت به همراه خواهد داشت.

اما پیشنهاد ما این است که به منظور بالا بردن لایک روی فالوورهای حساب بسیاری باز نکنید. زیرا اگر نیاز دارید که لایک بیشتری دریافت کنید بهتر است از طریق خرید لایک اینستاگرام ارزان و سریع اقدام نمایید. در غیر این صورت برای لایک بیشتر، الگوی اینستاگرام شما را هدف خواهد گرفت.

خرید فالوور ایرانی ارزان ربطی به تعداد لایک ها و کامنت ها ندارد. این موضوع برای کسی که با تغییرات الگوریتم اینستاگرام آشنا است، کاملا مشخص است. البته باید بدانید که فالوورهای مذکور، بی تاثیر و منفعل به حساب نمی آیند، اما بهتر است اگر می خواهید فالوور ایرانی اینستاگرام شما فعال باشد، سوالات مرتبط با الگوریتم را پاسخ دهید. این سوالات به شرح زیر است:

 1. هدف پیج تان چیست؟؟ قصد دارید کاربران را به خرید محصول ترغیب کنید یا صرفا قرار است از طریق فروش محتوا کسب درآمد کنید؟
 2. برای تولید محتوای مرتبط با حوزه کاری خود به چه قالبی احتیاج دارید؟ پست تک اسلاید، ویدیو یا پست چند اسلایدی؟! جواب این سوال را می توانید در صفحه رقبای حرفه ای خود بیابید!
 3. آیا روند استوری ها را از پست جدا می کنید یا برای آن برنامه ای دارید؟
 4. بهترین ساعات برای پست گذاشتن؟! این را بر اساس فعالیت پیج خود بسنجید!
 5. چگونه باید کپشن نوشت؟ آیا کپشن ها به CTA یا دعوت به اقدام نیاز دارند؟
 6. استراتژی شما به منظور تبلیغ در پیچ چیست؟!

چه زمانی از لحاظ استراتژی برای خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی مناسب است؟!

مهم ترین نکته برای خرید فالوور واقعی ایرانی این است که زمان مناسب برای اجرای استراتژی را بدانید، زمان طلایی به زمان درست برای خرید مرتبط است. برخی از صفحات تازه تاسیس به شکلی عجولانه اقدام به خرید فالوور ایرانی و واقعی می کنند. این امر نمی تواند تاثیر زیادی از خود نشان دهد. برای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام و خرید فالوور ارزان اینستاگرام بهتر است آخرین مرحله را در نظر داشته باشید.

در واقع بعد از مشخص کردن هدف و مسیر خود در شبکه مجازی، باید برنامه پست گذاری را در نظر بگیرید. به طوری که مثلا یک روز در هفته برای پست در نظر گرفته شود. بعد از آن تازه باید صفحه خود را تاسیس کنید.

در حال حاضر الگوریتم اینستاگرام به گونه ای است که روی فعالیت های پس از تاسیس به شدت تمرکز می کند. ساده بگوییم اگر پیج را تاسیس کنید و خرید فالوور ایرانی ارزان را انجام دهید که عدد فالوور شما را افزایش می دهد، در ابتدای راه، مسیر خود را خواهید باخت.

راز موفقیت در اینستاگرام این است که کسی نمی تواند با خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی بدون برنامه دقیق به مقصدی برسد. به این معنا که اینستاگرام با پیج هایی رابطه خوب دارد که از همان لحظه اول به حضور در شبکه اجتماعی اهمیت می دهند و برنامه ای مشخص دارند.

با این حساب اگر می خواهید زمان طلایی اجرای استراتژی خرید فالوور ایرانی ارزان را بدانید، کافی است بعد از تاسیس پیج خود و انتشار دو الی سه پست، این کار را انجام دهید؛ تا مخاطبین فعلی و آینده با شما آشنا شوند.

در ادامه متناسب با حجم تولید محتوایی که به صورت هفتگی یا ماهانه در نظر گرفته اید، به فکر خرید فالوور ایرانی و واقعی باشید.

چه راه اطمینانی برای بالا رفتن تعامل از طریق خرید فالوور واقعی ایرانی وجود دارد؟!

Engagement Rate عبارتی است که این روزها بسیار به گوش می خورد که نرخ تعامل کاربر با پیج اینستاگرام تعریف می شود. به این معنا که تعداد لایک و فالوور، دیگر معیارهایی برای نشان دادن یک پیج خوب در اینستاگرام نیست. اگر نرخ تعامل یک پیج بالا باشد، احتمال دیده شدن محتوا در اکسپلور افزایش می یابد و آن پیج به کاربران دیگر پیشنهاد داده خواهد شد.

سوال را این گونه بپرسیم که آیا خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی می تواند سبب بالا رفتن نرخ تعامل شود؟

نرخ تعامل شما را یک شخص تعیین نمی کند. تعامل یعنی شما چیزی را ارائه دهید و از کاربران اینستاگرام بازخورد دریافت کنید. در واقع این فرآیند یک چرخه مدام در حال تکرار است.

لایک کردن، کامنت گذاشتن، منتشر کردن و ذخیره کردن می تواند بازخورد کاربر محسوب شود. با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی تمام این بازخوردها در نظر گرفته خواهد شد. اما این در صورتی است که شما به عنوان یکی از طرفین تعامل بتوانید مخاطب را با محتوای پیج اینستاگرام‌تان درگیر و جذب کنید.

در واقع با خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی شما همانند نوعی تبلیغات نامحسوس عمل می کنید که در این فرآیند افرادی که شما را فالو خواهند کرد، محتوای شما را خواهند پسندید و همراه شما می مانند. با این حساب جذب فالوور کاری بسیار آسان است، زیرا خود آنها انتخاب می کنند که پیج شما را فالو کند. اما نگه داشتن فالوور کار سختی است که همه چی به میزان تعامل شما با مخاطب بستگی دارد. اگر می خواهید تعامل صفحه خود را بالاتر ببرید، باید برای نگهداری از فالوور و درگیر کردن آنها با پیج خود زمان بگذارید.

چرا از ربات اینستاگرام به جای خرید فالوور واقعی فعال ایرانی استفاده نکنیم؟!

یکی از روش های سنتی افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ربات های اینستاگرامی است. باید بدانید که این روش در طی سال های اخیر دارای دردسرهای بسیاری بوده است. بله افزایش فالوور اینستاگرام به صورت رایگان وسوسه انگیز است، اما نباید چنین وسوسه ای را با خرید فالوور ایرانی ارزان یکی بدانید. می پرسید چرا؟!

چون ربات های اینستاگرامی آپدیت بشو نیستند

بزرگ ترین مشکل استفاده از ربات های اینستاگرام به دلیل اینکه تنها یک بار کدنویسی می شوند، آپدیت نشدن آن هاست. به طور مثال اگر یک ربات در سال 2021 کدنویسی شده باشد با الگوریتم های حال حاضر در همان سال هماهنگ خواهد بود. چنین وضعیتی در حالتی است که الگوریتم اینستاگرام همه روزه در حال تغییر و بهبودی است. با این حساب، امروز نه، فردا حتما ربات از کار خواهد افتاد.

چون ربات ها نمی توانند موجب بالا رفتن تعامل شوند

باید بدانید که در حال حاضر رشد و دیده شدن در اینستاگرام به تعامل وابسته است. خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی می تواند نرخ تعامل را افزایش دهد، اما فالوورهایی که از طریق ربات شما را می یابند، هیچ فعالیت تعاملی از جمله لایک و کامنت به جا نخواهند گذاشت. پایین آمدن نرخ  تعامل به معنای حذف شدن صفحه شما از بازار رقابت های اینستاگرامی است.

چون استفاده از ربات خطرناک و مضر است

با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام مواجهه با افراد واقعی امکان پذیر است. افراد از نظر تعداد لایک و کامنت، رفتاری غیر منطقی ندارند. ربات ها به سادگی منطق سرشان نمی شود. در واقع فعالیت های حاصله از ربات ها، خلاف قوانین اینستاگرام محسوب می شود و نوعی فعالیت ناهماهنگ با سیستم فعالیت یک انسان در طول روز است. به همین دلیل به سادگی شناخته می شوند و اینستاگرام از این بابت شما را جریمه خواهد کرد. یکی از جریمه ها شادوبن است که تنها شما قادر به دیدن صفحه خواهید بود و مخاطبان شما را دی اکتیو شده تلقی می کنند.

تاثیرات خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی برای کسب و کارهای اینستاگرامی

افراد زیادی هستند که به تازگی وارد کسب و کار اینترنتی خود شده اند یا مدتی است که در اینستاگرام فعالیت می کنند، اما آنطور که باید مزه تعداد فالوور بالا را نچشیده اند. سوال این افراد این است که آیا خرید فالوور واقعی فعال ایرانی می تواند منفعتی نصیب کسب و کارشان کند؟! پاسخ  به این سوال در رموز موفقیت در اینستاگرام نهفته است.

در ابتدا چیزی که برای کاربران به منظور خرید محصولات یا استفاده از خدمات یک پیج بسیار اهمیت دارد، تعداد فالوور است. خرید فالوور واقعی ایرانی می تواند این عدد را افزایش دهد که موجب تایید از سوی کاربران پیج خواهد شد.

برخی ممکن است این سوال برایشان پیش آید که خب افزایش فالوور فیک اینستاگرام نیز عدد فالوور را افزایش می دهد، با این حساب چه سودی دارد که هزینه بیشتری کنیم و اقدام به خرید فالوور واقعی ایرانی نماییم؟! جواب این سوال در ادامه مسیر تایید از سوی کاربران شما نهفته است.

هر کاربر بعد از آن که از تعداد کاربران در پیج مورد نظر خیالش راحت شد، به سراغ تعداد لایک و کامنت های پست می رود. این جا نقطه ای است که خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی می تواند مهر تاییدی به محتوای خوب شما بزند. به این ترتیب برای بالا بردن اعتبار پیج اینستاگرام، فالوور فیک یک سم است و فالوور واقعی تاییدی است که به اعتبار شما به منظور فروش بیشتر و موفقیت می افزاید.

زمان گذاشتن روی هدف پیج اینستاگرام با خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی محقق می شود

هنگامی که یک پیج تاسیس می کنید، مدیریت آن به خصوص برای کسانی که فروشنده محصول یا خدمات هستند، بسیار امر دشواری است. برای این که بتوانید میان هزاران پیجی که شبیه به شما هستند دیده شوید، رفتن به سراغ راهکارهای جذب فالوور لازم است. این راهکارها شما را در مسیر اصلی پیج و هدفتان قرار نمی دهند. در واقع شما فرصتی ندارید که برای تولید محتوا زمان صرف کنید. مگر آن که یک تیم حرفه ای برای مدیریت صفحه اینستاگرام شما را ساپورت کند.

با خرید فالوور واقعی فعال ایرانی دغدغه های جذب کاربر را می توانید فراموش کنید. تنها کافی است روی تولید محتوای دقیق، جدید و با کیفیت بالا تمرکز داشته باشید. این موضوع را به عنوان یک نکته رقابتی به خاطر بسپارید.

مزایای خرید فالورر ایرانی اینستاگرام؟!

فالوور واقعی و فعال ایرانی چیزی است که برای هر صفحه در حال حاضر از هر فرآیند دیگری واجب تر و مفیدتر است. زیرا این فالوورها به میزان تعامل پیج شما به شکلی واضح می افزایند.

 • خرید فالوور ایرانی و واقعی به عنوان امری موثر در برندینگ کوتاه مدت
 • ایجاد اعتماد بیشتر از سوی کاربران که موجب فالو از سوی آن ها خواهد شد
 • بالا رفتن اعتبار پیج به سبب وجود تعداد بالای فالوور
 • افزایش فالوور اینستاگرام در مدت زمان کوتاه و در نتیجه ایجاد فرصت های درآمدی بیشتر
 • افزایش زمان برای طراحی استراتژی های بازاریابی به منظور فروش خدمات و محصولات خود
 • بالا رفتن نرخ تعامل که سبب می شود محتوا در اکسپلور دیده شود که نشان از برندینگ شماست
 • دریافت سفارش تبلیغی برای چندین برابر کردن درآمد از اینستاگرام

سوالات متداول درباره خرید فالوور واقعی ایرانی

برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام لازم است پکیج مورد نظر را انتخاب کنید. به منظور تحقق، پیچ باید در حالت عمومی یا پابلیک باشد و تنها لازم است که نام کاربری را در اختیار کارشناسان قرار دهید.

این فالوورها افرادی واقعی هستند که حساب های کاربری واقعی دارند و در پیج شما فعال خواهد بود. ضرر که هیچ؛ سبب افزایش نرخ تعامل نیز خواهند شد.

هنگامی که پرداخت انجام شود، بلافاصله با افزایش فالوور اینستاگرام مواجه خواهید شد و باید بدانید که تعداد فالوورهای بالا به صورت یک جا وارد پیج نمی شوند تا مبادا اینستاگرام شما بلاک نشود.

تعداد لایک و کامنت در هر پست به دو عامل مهم بستگی دارد که یکی از آن ها را باید تعداد فالوور مطرح کرد. دومین عامل مرتبط با محتوای موجود در پست ها و پیج است. هر چه محتوا خلاقانه تر و با کیفیت تر، لایک هم بیشتر خواهد شد. اما با این حال باید بدانید از آن جایی که فالوورهای واقعی ایرانی در پیج شما حضور خواهند داشت، پس تاثیراتی را تجربه خواهید کرد.

فالوور ایرانی اینستاگرام افرادی واقعی هستند که اقدام به فعالیت در پیج شما می کنند. به همین دلیل قیمت آن ها در مقایسه با افزایش فالوور فیک اینستاگرام بیشتر است. زیرا تاثیرات بیشتری دارند.

برای تبلیغ باید پیج های مختلفی را زیر نظر بگیرید تا میزان بازخورد آن ها را بررسی کنید، این کار زمان بسیاری صرف خواهد کرد. اما خرید فالوور ایرانی و فعال واقعی امری است که نتیجه ای تضمین شده را در بر دارد. این کار می تواند تعداد فالوور مورد نظر شما را به پیج هدایت کند.