خرید دمپایی لاانگشتی زنانه

 • 5 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

دمپایی لاانگشتی نوعی از دمپایی می باشد که به وسیله بندی که بین دو انگشت قرار دارد، پوشیده می شود. این نوع از دمپایی بسیار نرم، سبک، روباز و راحت است که معمولا در ساحل دریا و مناطق باز استفاده می شود. این دمپایی در کشورهای زیادی از جمله آمریکا، هند، آفریقا، پاکستان،برزیل، پاناما و ایران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

دمپایی لاانگشتی زنانه پارسی کد 7506

 

نکاتی که هنگام خرید دمپایی لاانگشتی زنانه باید به آن ها توجه کنید:

جنس دمپایی لا انگشتی: دمپایی لاانگشتی زنانه با جنس های مختلفی تولید می شود، که می توان به پلاستیک، ابری، چرمی و پارچه ای اشاره کرد. اگر می خواهید علاوه بر ساحل دریا در کوچه و خیابان هم از آن استفاده کنید دمپایی لاانگشتی چرمی بخرید، چون رسمی تر است. اگر پاهای شما زیادی عرق می کند جنس پلاستیکی مناسب شما نیست و می بایست جنس ابری را خریداری کنید.

سایز دمپایی: توجه داشته باشید که دمپایی لاانگشتی که می خواهید خریداری نمایید، حتما به اندازه سایز پای شما باشد. اگر سایز دمپایی کوچک باشد بند آن انگشت و پای شما را اذیت خواهد کرد و برعکس اگر زیادی به پای شما بزرگ باشد، راه رفتن با آن بسیار مشکل می شود.

کف دمپایی: به کف دمپایی که قرار است خریداری کنید توجه نمایید. اگر صاف باشد پا در آن عرق می کند و باعث پیچ خوردن پا خواهد شد. حتما دمپایی خریداری کنید، که کف آن دارای برجستگی باشد، این برجستگی ها از عرق کردن پا جلوگیری می کند.

جنس بند دمپایی: بند دمپایی انگشتی مهم ترین قسمت دمپایی لاانگشتی می باشد. اگر بند دمپایی از کیفیت بالایی برخوردار نباشد، خیلی سریع پاره شده و مجبور می شوید دمپایی را دور بیاندازید.

راحتی دمپایی: قبل از خرید دمپایی را بپوشید و چند قدم در مغازه با آن راه بروید. در دمپایی لا انگشتی معمولا بند وسط دو انگشت، ممکن است انگشتان شما را اذیت کند. توجه داشته باشید که انگشت شما در آن راحت باشد. دومین قسمتی که ممکن است پای شما را اذیت کند برجستگی های کف دمپایی می باشد. برای همین منظور حتما قبل از خرید دمپایی را بپوشید و چند قدم با آن راه بروید.

طرح دمپایی: دمپایی انگشتی ها در طرح ها و رنگ های مختلفی ساخته می شوند. شما می توانید از میان تعداد زیادی از مدل ها دمپایی مورد علاقه خود را خریداری کنید. در این مورد دست شما باز است و می توانید رنگ دمپایی را با رنگ لباس خود ست کنید.

جهت خرید دمپایی لاانگشتی زنانه میتوانید سری به ادامه مطلب بزنید در ادامه لیستی از انواع دمپایی لاانگشتی به همراه قیمت دمپایی لاانگشتی قرار دادیم امیدواریم با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره شد بتوانید دمپایی مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی خریداری کنید .

 

اگر قصد خرید عینک آفتابی را دارید میتوانید سری به مقاله راهنمای خرید عینک آفتابی استاندارد بزنید و عینک آفتابی مورد نیاز خود را خریداری کنید .

لیست محصولات منتخب

دمپایی لا انگشتی زنانه نیکتا مدل K1-017-BK

جنس
پلاستیک , پی وی سی , مواد مصنوعی
۴۴,۵۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه آویده مدل K217

همان‌طور که می‌دانید، دمپایی‌ها از دیرباز از وسایل ضروری بوده که می‌توانند در زمان خود بسیار مفید واقع شوند. همچنین این محصولات امرزه در طرح و جنس‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که هرکدام بسته به سلیقه افراد مورد انتخاب قرار می‌گیرند. دمپایی‌ها، هم‌چون کفش‌ها از وسایلی هستند که در انتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید. یکی از این محصولات، دمپایی لاانگشتی زنانه «آویده» مدل K217 است. این محصول همان‌طور که از نامش پیداست، دارای طرح لاانگشتی بوده و دارای برند آویده است. دمپایی‌های لاانگشتی از قدیم، جزء دمپایی‌هایی محسوب می‌شدند که دارای راحتی بالایی بوده و نرم‌تر از سایر دمپایی‌ها بودند. محصول فوق نیز به همین صورت است. از این محصول که نرم و راحت است، می‌توانید به صورت روزمزه استفاده کنید. این محصول ساخته شده از مواد مصنوعی بوده و می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

۳۸,۰۰۰ تومان

دمپایی لا انگشتی زنانه نیکتا مدل K1-017-GD

جنس
پلاستیک
۴۷,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه نیکتا کد K1-294-CR

جنس
پلاستیک , پی وی سی , مواد مصنوعی
۳۶,۵۹۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه آدیداس مدل Eezay Cork Thong CG2816

جنس
پارچه ای , مواد مصنوعی
۹۰۰,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه آویده مدل K213

دمپایی‌ها از وسایلی هستند که امروزه در طرح، رنگ و جنس‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند که هرکدام به نوعی می‌توانند مفید واقع شوند. یکی از این محصلات دمپایی لاانگشتی زنانه «آویده» مدل K213 است. این محصول از تولیدات شرکت آویده بوده که با توجه به کیفیت و طراحی که دارد، توانسته به طور فراوان مورد استفاده قرار بگیرد. برخی از دمپایی‌ها، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با توجه به کیفیت پایینی که دارند، باعث اذیت شدن پا می‌شوند. دمپایی‌ها، هم‌چون کفش‌ها از وسایلی هستند که در انتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید. از این محصول که نرم و راحت است، می‌توانید به صورت روزمزه استفاده کنید. دمپایی‌ها، هم‌چون کفش‌ها از وسایلی هستند که در انتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید. این محصول ساخته شده از مواد مصنوعی بوده و می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
۴۱,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه آویده مدل K215

برخی از دمپایی‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که به نوعی دارای طرح و زیبایی خاصی هستند که نظر مخاطب را به خود جذب می‌کنند. محصول فوق نیز به همین شکل است. این محصول دارای طرح زیبایی بر روی دمپایی بوده که علاوه بر راحتی که دارد، ظاهری زیبا نیز دارد. این محصول دمپایی لاانگشتی زنانه «آویده» مدل K215 است. این محصول با توجه زیبایی و طراحی خاصی که دارد، توانسته به طور فراوان مورد استفاده قرار بگیرد. برخی از دمپایی‌ها، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با توجه به کیفیت پایینی که دارند، باعث اذیت شدن پا می‌شوند. دمپایی‌ها، هم‌چون کفش‌ها از وسایلی هستند که در انتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید. از این محصول که نرم و راحت است، می‌توانید به صورت روزمزه استفاده کنید. این محصول ساخته شده از مواد مصنوعی بوده و می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

۴۱,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه نیکتا مدل K1-294-WH

جنس
پلاستیک , مواد مصنوعی , پی وی سی
۳۷,۰۰۰ تومان

دمپایی زنانه پاپا مدل بهار کد B5289

جنس
پلاستیک
۲۶,۷۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه نیکتا مدل K1-294-BE

جنس
پلاستیک , مواد مصنوعی , پی وی سی
۳۳,۵۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه آویده مدل K212

محصولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، دمپایی لاانگشتی زنانه «آویده» مدل K212 است. این محصول همان‌طور که از نامش پیداست، به صورت لاانگشتی بوده و دارای برند آویده است. حتما برای شما نیز اتفاق افتاده است که با پوشیدن یک دمپایی، احساس راحتی نکرده باشید و یا به پای شما آسیب رسانده باشد. برخی از دمپایی‌ها، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با توجه به کیفیت پایینی که دارند، باعث اذیت شدن پا می‌شوند. دمپایی‌ها، هم‌چون کفش‌ها از وسایلی هستند که در انتخاب آن باید دقت لازم را داشته باشید. دمپایی‌های لاانگشتی از قدیم، جزء دمپایی‌هایی محسوب می‌شدند که دارای راحتی بالایی بوده و نرم‌تر از سایر دمپایی‌ها هستند. محصول فوق نیز به همین صورت است. این محصول با توجه به زیبایی و کیفیت خاصی که داشته، توانسته به طور فراوان مورد انتخاب قرار بگیرد. از این محصول که نرم و راحت است، می‌توانید به صورت روزمزه استفاده کنید. این محصول ساخته شده از مواد مصنوعی بوده و می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

۳۸,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه آویده مدل K210

دمپایی‌ها از وسایلی هستند که باید در انتخاب آن‌ها دقت کنید؛ چراکه این محصولات هم‌چون کفش‌های نامناسب می‌توانند آسیب‌های جدی به پا وارد کنند. لذا در انتخاب این محصولات باید دقت لازم را داشته باشید. حتما برای شما نیز اتفاق افتاده است که با پوشیدن یک دمپایی، احساس راحتی نکرده باشید و یا به پای شما آسیب رسانده باشد. برخی از دمپایی‌ها، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با توجه به کیفیت پایینی که دارند، باعث اذیت شدن پا می‌شوند. محصولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، دمپایی لاانگشتی زنانه «آویده» مدل K210 است. این محصول همان‌طور که از نامش پیداست، دارای طرح لاانگشتی بوده و دارای برند آویده است. دمپایی‌های لاانگشتی از قدیم، جزء دمپایی‌هایی محسوب می‌شدند که دارای راحتی بالایی بوده و نرم‌تر از سایر دمپایی‌ها بودند. محصول فوق نیز به همین صورت است. از این محصول که نرم و راحت است، می‌توانید به صورت روزمزه استفاده کنید.

۳۸,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه نیکتا مدل نیلوفر کد 022

دمپایی لا انگشتی نیکتا مدل نیلوفر تولید شده با مواد بسیار سبک و نرم (نیکتا سافت) که دارای خاصیت آنتی باکتریال و ضد لیز خوردن و سایش می باشد.ارتفاع پاشنه کار 3 سانتی متر است که باعث طبی شدن کار شده و از فشار بر کمر و زانو کاسته می شود و برای استفاده روزمره مناسب می باشد.

۳۶,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه نیکتا مدل LPC012 کد L1- 02 رنگ طلایی

جنس
پی وی سی , پلی اورتان
۳۸,۴۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه نیکتا مدل ستایش کد 013

 • جنس
  پلاستیک

ویژگی ها

 • جزئیات
  قابل شستشو
 • برند معتبر نیکتا
 • ارتفاع لژ کاملا طبی
 • زيره نرم و راحت و طبي
 • ضد سايش و ليز خوردن
 • مناسب محيط هاي داخلي و بيرون
۴۵,۰۰۰ تومان

دمپایی دخترانه شهپر طرح پروانه کد 02

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • نوع
  لا انگشتی , رو فرشی
۳۹,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه پارسی کد 4-P5082

جنس
پلی اورتان
۴۹,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه نیکتا مدل ستایش کد 001

 • جنس
  پلاستیک

ویژگی ها

 • جزئیات
  قابل شستشو
 • برند معتبر نیکتا
 • ارتفاع لژ کاملا طبی
 • زيره نرم و راحت و طبي
 • ضد سايش و ليز خوردن
 • مناسب محيط هاي داخلي و بيرون
۴۴,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه کد 16-P5088

 • جنس
  پلی اورتان

ویژگی ها

 • جزئیات
  صندل ساحلی راحت با زیره نرم
۴۹,۰۰۰ تومان

دمپایی لاانگشتی زنانه پاپا مدل 236 کد 010-012

جنس
پلاستیک
۳۸,۶۱۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه