جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021 - پنداریم

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

 • 16 خرداد 1400
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

بسیاری از افراد دوست دارند هر ساله دکوراسیون خانه و مخصوصا چیدمان آشپزخانه شان را تغییر دهند. در این مطلب جدیدترین ترندهای سال را که توسط اکثر طراحان دکوراسیون داخلی اجرا می‌شوند معرفی خواهیم کرد. از این ایده‌ها می‌توانید برای تغییر دکوراسیون همه یا بخشی از آشپزخانه خود استفاده کنید.

چیدمان آشپزخانه

1. قفسه‌های مخفی در آشپزخانه

این طراح با ایده‌ای هوشمندانه تمام قفسه‌ها را مخفی کرده و ظاهری یکپارچه و آراسته به آشپزخانه بخشیده است. 

قفسه‌های مخفی در آشپزخانه

2. شیرآلات فلزی با آلیاژ مس

امسال ساخت شیرآلات از آلیاژهای قلع و سرب و مس و روی، بسیار رایج است. این شیرآلات به سختیِ شیرآلات مشکی مات نیستند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد شیرآلات برنجی را هم ندارند. ولی بافت و عمق منحصربه‌فردی دارند. 

شیرآلات فلزی با آلیاژ مس دکوراسیون آشپزخانه

3. استفاده از قفسه های باز در دکوراسیون آشپزخانه

یکی از ترندهای محبوب امسال، جایگزین کردن کابینت‌های بالایی با قفسه‌های فلزی، چوبی یا شیشه‌ایست. این ایده از دکور هتل‌ها و فروشگاه‌ها الهام گرفته شده و با سبک مینیمالیستی که سال‌های پیش‌ازاین رایج بود، تفاوت اساسی دارد.

4. استفاده از المان های سبک سنتی 

المان‌های سبک سنتی در طراحی مدرن سال 2021 نیز کاربرد دارند. کاشی‌ها و وسایل سنگی، صندلی‌های حصیری دست‌ساز و لوسترها و چراغ‌های قدیمی، همگی می‌توانند در طراحی و چیدمان آشپزخانه مورد استفاده قرار گیرند.

استفاده از المان های سبک سنتی در آشپزخانه

5. وسایل رنگی (محبوب دلها)

در سال 2021 با آشپزخانه‌های کاملا سفید خداحافظی خواهیم کرد. پس حتی شده با رنگی کردن روکش صندلی‌ها، جایگزین کردن کاشی‌های طرح‌دار یا نصب لامپ‌های رنگی به آشپزخانه رنگ دهید.

6. استفاده از وسایل چوبی در تزیین آشپزخانه

نیاز انسان‌ها به طبیعت روزبه‌روز بیشتر می‌شود. وسایلی که در ساخت آن‌ها از عناصر طبیعی استفاده می‌شود، فضایی گرم و صمیمی ایجاد می‌کنند، هیچ‌گاه از مد نمیافتند و با هر سبکی هم‌خوانی دارند. علاوه ‌براین در آپارتمان‌های امروزی باید تاجایی‌که ممکن است فضا را بزرگتر نشان داد. چوب، یکی از عالی‌ترین مواد اولیه برای رسیدن به چنین هدفیست.

استفاده از وسایل چوبی در دیزاین آشپزخانه

7. کابینت‌های رنگی و هایگلاس

امروزه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند مدل کابینت‌ های رنگی را جایگزین کابینت‌های سفید کنند. می‌توانید از رنگ‌هایی مثل آبی و خاکستری سیر و سبز استفاده کنید. همچنین رنگ مدل کابینت جدید را می‌توانید با رنگ شیرآلات و سایر وسایل آشپزخانه ست کنید.

کابینت‌های رنگی و هایگلاس

8. بافت‌های متضاد 

ترکیب بافت‌های متضاد و سطوح براق، در سال 2021 بسیار مورد توجه قرار گرفته‌ است. کاشی‌ها و کابینت‌های براق و سنگ مرمر گزینه‌های مناسبی برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه هستند.

9. الهام از دکوراسیون صنعتی و استفاده از مواد خام

در سال 2021، طراحان برای دکوراسیون آشپزخانه از سبک‌های قدیمی الهام می‌گیرند و بدون هیچ رنگ و پوششی از عناصر طبیعی مثل سنگ، چوب و کنف استفاده می‌کنند

دکوراسیون آشپزخانه به سبک صنعتی

10. چراغ‌های آویز ترند پروپاقرص همه سال ها

چراغ‌های آویز یکی از المان‌های مهم برای جدا کردن بخش‌های مختلف خانه از یکدیگر هستند. تامین روشنایی میز ناهارخوری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چراغ‌های آویز مدرن، یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای استفاده در آشپزخانه‌های امروزی هستند.

چراغ‌های آویز ترند پروپاقرص همه سال های آشپزخانه

11. بکارگیری از سبز لجنی در آشپزخانه 

رنگ سبز اعجاز آفرین است. با استفاده از این رنگ، مخصوصا در کنار وسایل چوبی، آشپزخانه‌ای دنج، کلاسیک، گرم، دوستانه و لوکس خواهید داشت. 

دکوراسیون آشپزخانه به رنگ سبز تیره

12. کاشی آشپزخانه و کاشی کردن دیوارها تا سقف 

کاشی کردن دیوار پشت اجاق گاز تا سقف با سنگی لوکس مثل مرمر، ظاهری شیک و لوکس به آشپزخانه‌ شما می‌دهد. 

13. ترکیب سبک کلاسیک و مدرن در آشپزخانه

امسال دکور آشپزخانه‌ها ترکیبی از سبک کلاسیک و مدرن است. امروزه افراد علاوه‌بر این‌که دوست دارند ظاهر آشپزخانه یک‌دست و آراسته باشد، طرفدار وسایل مدرن نیز هستند چراکه دوست ندارند آشپزخانه که قلب خانه است، قدیمی به نظر برسد.

ترکیب سبک کلاسیک و مدرن در آشپزخانه​​​​​​​

14. مشکی یکی از بهترین رنگ ها برای وسایل آشپزخانه شما

وسایل برقی و ظروف مشکی مات هنوز هم جذابیت خاص خودشان را دارند. چند وسیله‌ برقی یا ظرف مشکی، بدون ‌این‌که آشپزخانه را تاریک و تیره کنند، جلوه‌ی زیبایی به آن می‌بخشند. مخصوصا اگر عمده‌ی رنگ‌های آشپزخانه روشن باشد. چراغ‌های رنگی نیز آشپزخانه‌ی شما را مثل یک اتاق نشمین زیبا و دوست‌داشتنی می‌کنند.

مشکی یکی از بهترین رنگ ها برای وسایل آشپزخانه شما

لوستر آشپزخانه

از مهم ترین المان هایی که می تواند در یک آشپزخانه وجود داشته باشد و باعث زیباتر شدن فضا شود نورپردازی آن توسط آویز و لوستر آشپزخانه است. این نور پردازی ها معمولاً با هالوژن ها یا لوسترها و یا لامپ ها انجام می شود. اگر برای نورپردازی آشپزخانه خود لوستر ها را انتخاب کردید باید در نظر داشته باشید که این لوسترها دقیقاً در ابعادی خریداری شده باشد که با فضای آشپزخانه شما هماهنگی داشته باشد. خرید لوستر های خیلی بزرگ برای آشپزخانه های خیلی کوچک نمی‌توانند گزینه مناسبی باشد و برعکس.

 هرچه تعداد لامپ های یک لوستر بیشتر باشد فضا روشن‌تر خواهد بود و اگر کابینت هایگلاس در آشپزخانه شما وجود داشته باشد این نورانی بودن و براقیت چندین برابر می شود. در برخی از این مدل ها کنترل میزان نور مطابق با سلیقه و خواست شما انجام می شود و می توانید لوستر آشپزخانه را با توجه به نیاز و سلیقه خود خریداری کنید.

خوشبختانه با توجه به نیاز مشتری ها تنوع لوستر ها در بازار بسیار زیاد است و شما می توانید در انواع مختلف سبک های کلاسیک و مدرن لوسترها و آویز های آشپزخانه را خریداری کنید.

پرده آشپزخانه

زیبایی دکوراسیون خانه ها وابسته به زیبایی دکوراسیون در قسمت ‌های مختلف آن است و نمی‌ شود که فقط به یک قسمت ‌هایی توجه بیشتری شود و به بعضی از قسمت‌ های توجهی نشود. به طور مثال اگر شما می‌خواهید خانه زیبایی داشته باشید نمی توانید فقط به قسمت پذیرایی و نشیمن اهمیت بدهید و آشپزخانه را فراموش کنید، زیرا در خانه هر فردی، آشپزخانه قسمت بسیار مهم از به حساب می ‌آید، مخصوصا در خانه های امروزی که آشپزخانه ها اپن هستند و از فضای خانه به داخل آشپزخانه دید دارند.

مدل کابینت ام دی اف

در ادامه اقدام به ارائه مدل های جدید کابینت ام دی اف آشپزخانه می کنیم. البته باید بدانید که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از ایجاد بی نظمی در ارائه مدل جدید کابینت ام دی اف اقدام به دسته بندی آن ها در به صورت زیر کرده ایم.( چیدمان منزل و خانه 2021 )

همچنین در هر قسمت اقدام به ارائه راهنمایی های در انتخاب طرح های مختلف کابینت ام دی اف برای شما کرده ایم.

 • مدل کابینت ام دی اف سفید
 • مدل کابینت ام دی اف سفید مشکلی
 • مدل کابینت ام دی اف سفید طلایی
 • مدل کابینت ام دی اف طرح چوب
 • مدل کابینت ام دی اف کرم قهوه ای

جزیره آشپزخانه

جزیره آشپزخانه یک پیشخوان مستقل است که جدا از دیگر کابینت‌ها و پیشخوان‌ها، درست در وسط فضای آشپزخانه شیک قرار می‌گیرد. این قطعه چند کاره به کارایی آشپزخانه مدرن افزوده و ظاهر آشپزخانه را زیبا می‌کند.

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه‌های امروزی، جزیره به یک عنصر ضروری بدل شده است. یک جزیره آشپزخانه، به کارایی آشپزخانه می‌افزاید و نحوه کار در آشپزخانه را به کل تغییر داده است.

حداقل کاری که یک جزیره انجام می‌دهد، این است که یک پیشخوان اضافی و جای بیشتر برای وسیله‌ها به آشپزخانه اضافه می‌کند. با اضافه کردن گاز، سینک ظرف‌شویی و صندلی به یک جزیره آشپزخانه، این پیشخوان به تنهایی مرکز فعالیت‌های زیادی در آشپزخانه می‌شود. به همین خاطر است که وقتی می‌خواهید آشپزخانه‌تان را توسعه دهید، بیشتر طراحان و کابینت سازها استفاده از جزیره آشپزخانه در دکوراسیون خانه را توصیه می‌کنند.

اندازه مناسب جزیره آشپزخانه چیست؟

یک جزیره آشپزخانه باید فضای کافی برای پیشخوان داشته باشد تا بتوانید فعالیت‌های مورد نیازتان را بر روی آن انجام دهید. به علاوه نباید آنقدر بزرگ باشد که فضای آشپزخانه را به کل اشغال کند و اجازه حرکت آزادانه در فضا را از شما بگیرد. در بیشتر آشپزخانه‌ها به جای جزیره‌های ثابت و غیر متحرکت، از میزهای متحرک استفاده می‌شود.

جزیره را کجا بگذاریم؟

جزیره بیشتر در وسط آشپزخانه‌های بزرگ قرار می‌گیرد. و اگر آشپزخانه کوچک باشد، جزیره در مرز بین اتاق نشیمن و آشپزخانه قرار می‌گیرد. به هر ترتیب، جزیره را در هر کجای آشپزخانه یا خانه که قرار می‌دهید، مطمئن شوید به اندازه کافی با دیوارها و کابینت‌ها و دیگر وسایل فاصله دارد و جلوی رفت و آمد را سد نمی‌کند.

جزیره آشپزخانه چیست؟ - T-شکل

شلف آشپزخانه

شلف ها اندازه های گوناگونی دارند و انتخاب آن ها بستگی به اندازه آشپزخانه و نوع کاربرد آن ها دارد. برای مثال می توان از شلف ها در بالای کابینت استفاده کرده و از آن ها نه تنها برای قرار دادن وسایل تزئینی، بلکه برای قرار دادن وسیله هایی که برای آشپزی به آن ها نیاز دارید نیز استفاده نمود.

اپن آشپزخانه

آشپزخانه های اپن دار ، از بخش های مختلف منزل در معرض دید می باشند. از این رو چیدمان و طراحی این بخش از منزل بسیار حائز اهمیت می باشد. چرا که طراحی این بخش از منزل در جلوه کلی و نمای فضای منزل بسیار تاثیر گذار می باشد و باید با سبک و رنگ دکوراسیون پذیرایی و نشیمن همخوانی داشته باشد.

نورپردازی یکی دیگر از نکات قابل توجه در طراحی آشپزخانه های اپن دار می باشد. نورپردازی، زیبایی و جذابیت آشپزخانه را دوچندان می کند. استفاده از روشنایی های هالوژنی برای سقف اپن آشپزخانه و بالای کابینت ها بسیار ایده آل خواهد بود.

اپن آشپزخانه

کناف آشپزخانه

استفاده از کناف در سقف آشپزخانه یکی از محبوب ترین تزیینات برای سقف آشپزخانه های ایرانی است که امروزه اغلب افراد برای طراحی سقف آشپزخانه خود از این مدل سقف های کاذب استفاده می کنند. از کناف آشپزخانه می توانید برای آشپزخانه ها با دکوراسیون های کلاسیک و یا مدرن استفاده کنید. کناف سقف می تواند زیبایی خاصی به فضای دکوراسیون داخلی آشپزخانه منزل شما بدهد. رنگ و طرح کناف سقف آشپزخانه یکی از مهم ترین نکاتی است که باید با دقت بیشتری انتخاب شود. استفاده از سقف کناف به طراحی سقف آشپزخانه زیبایی و جذابیت بی نظیری می بخشد و بهتر است طرح و رنگ کناف را با توجه به سبک دکوراسیون داخلی آشپزخانه منزل خود انتخاب کنید.

لیست محصولات منتخب
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

شلف دیواری آشپزخانه مدل B5

مشخصات

 • ابعاد
  50x12x75 سانتی‌متر
 • جنس
  چوب
 • روکش
  ندارد
 • قابلیت اسمبل شدن
  ندارد
 • تعداد طبقات
  4
 • ضخامت
  20 میلی‌متر
 • شکل
  چندضلعی
 • مناسب برای
  آشپزخانه
 • قابلیت سرهم کردن
  ندارد
 • سایر توضیحات
  شلف دیواری آشپزخانه مناسب برای ادویه جات و لوازم دیگر وهمچنین محل قرار دادن دستمال ونصب اسان
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

طبقه دیواری کد 50

شلف جای ماگ خونه خاص از ورق درجه یک pvc با دانسیته بالا تهیه شده و در ابعاد استاندارد 50 × 50 سانتی متر می باشد این محصول کاملا قابل شستشو بوده و هر گونه کثیفی و لک، با آب و هر مایع شوینده ای قابل شستشو می باشد. این محصول مناسب جای ماگ، فنجان و لیوان،کاپکیک، کندی، سایر لوازم آشپرخانه، دکوری، اسباب بازی، لاک و لوازم آرایشی و … می باشد یکی دیگر از کار برد های بی نظیر این محصول باکس کاکتوس است و شما میتونید با خرید چند عدد کاکتوس کوچک متناسب با ابعاد شلف ما ان را روی دیوار پذیرایی یا دیوار اتاق خواب کنار تخت خواب و یا بالای تخت که بسیار می تواند برای جلو گیری از امواج مغناطیسی و اشعه ها مفید باشد استفاده کنید. این مدل باکس دیواری دقیقا متناسب با ابعاد استاندارد وسط کابینت پایین و بالا برش داده شده است و شما آن را در اشپزخانه بالای سنگ اوپن قرار می دهید و با دو حفره ای که در بالای کار برش داده شده توسط میخ و یا اگر می خواهید محکم تر باشد با پیچ و رولپلاک ان را به دیوار اشپزخانه فیکس کنید .

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

شلف دیواری مدل SW01

مشخصات

 • ابعاد
  50x16x1.5 سانتی‌متر
 • جنس
  چوب
 • روکش
  ندارد
 • قابلیت اسمبل شدن
  دارد
 • تعداد طبقات
  1
 • شکل
  مستطیل
 • مناسب برای
  آشپزخانه , اتاق خواب , پذیرایی
 • قابلیت سرهم کردن
  دارد
 • سایر توضیحات
  جنس طبقه لترون
 • جنس پایه ها چوب روس
 • همراه با پیچ و رولپلاک
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

شلف دیواری مدل W1511

شلف دیواری مدل W1511 مناسب برای یخچال ، کمد و شوفاژ می باشد. با اين محصول می توانید براي طرفين يخچال و كمد ديد بهتری ایجاد کنید. در آشپزخانه های کوچک این مدل می تواند فضای مناسبی برای وسایل آشپزخانه ایجاد کند.همچنین از این مدل می توان به عنوان استند گل و گیاه و یا شلف دکوری استفاده کرد. بدون نياز به نصب بودن و وزن كم این مدل از ویژگی های بارز آن می باشد.جنس چوب کار شده در این مدل از نوع چوب روسی كه با يك يه لايه رنگ و دو لايه روغن جلا پوشانده شده است.
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

شلف رومیزی کد S10

مشخصات

 • ابعاد
  60x15x40 سانتی‌متر
 • جنس
  MDF
 • روکش
  دارد
 • جنس روکش
  PVC
 • قابلیت اسمبل شدن
  دارد
 • تعداد طبقات
  4
 • ضخامت
  16 میلی‌متر
 • شکل
  چندضلعی
 • مناسب برای
  آشپزخانه , اتاق خواب , پذیرایی
 • قابلیت سرهم کردن
  دارد
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

پرده زبرا زیو کد 93237 سایز 180 × 120 سانتی‌ متر

پرده زبرا از جدیدترین انواع پرده های تزئینی میباشد که به صورت دو لایه موازی بر روی هم قرار می گیرد، امکان سایه و روشن شدن پرده را میدهد. این نوع پرده به تنهائی قابلیت پرده های شید رولی، کرکره ای و پرده های توری را فراهم میسازد. تنوع رنگ بالائی دارد و در طراحی دکوراسیون داخلی نقش برجسته ای را ایفا میکند. شما با بالا و پایین کردن پرده توسط نوارهایی که بر روی پرده قرار دارد میتوانید مقدار نور را به صورت دلخواه از 10 تا 50 درصد تنظیم نمایید و در صورت نیاز میتوان پرده را کاملا جمع نمود و از نور کامل استفاده نمود. کارایی و نمای فوق العاده و منحصر به فرد این پرده ، طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده و سریعا جایگاه خود را در میان سایر مدل های پرده باز نموده و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

پرده زبرا زیو کد 1009 سایز 180 × 110 سانتی‌ متر

مشخصات

 • ابعاد
  110×0.1×180 سانتی‌متر
 • جنس پرده
  نخ – پلی‌استر
 • تعداد تکه
  1 عدد
 • قابلیت شستشو
  دارد
 • میل پرده
  دارد
 • سایر توضیحات
  به همراه پایه دیواری و سقفی
 • راهنمای نصب
 • ساختار پرده
  کرکره ای
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

پرده نوین دکور سیاناو مدل ND3300 سایز 280 × 300 سانتی متر

بی شک حریر از بهترین و زیباترین پارچه های پر طرفدار و پر مصرف می باشد . پرده های حریر برند نوین دکور سیاناو از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های حریر تولید میشوند . این پرده بعلت لطافت و نرمی که دارد از ایستایی بسیار زیبا و شیک بهره می برد . در تولید این پرده از بهترین پارچه های حریر که از ماندگاری و کیفیت رنگ بالایی برخوردار هستند استفاده میشود . این پرده شامل یک تکه می باشد که ابعاد آن بدون چین 300 سانتی متر عرض و 280 سانتی متر ارتفاع می باشد . دوخت این پرده بصورت پانچ می باشد و نصب این پرده بسیار آسان می باشد .
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

پرده مغناطیسی آسان مش مدلL2147 سایز 90x230 سانتی متر

درب توری مگنتیک ایرانی آسان مش یک درب از جنس توری فایبرگلاس درجه یک است که با هدف جلوگیری از ورود انواع حشرات موذی مانند مگس، پشه و سوسک به داخل منزل و محل کار طراحی شده است. این پرده با کیفیت ساخت ایران بوده و برای استفاده در خانه های ایرانی طراحی شده است. این درب توری به گونه ای طراحی شده است که به راحتی باز می شود و رفت و آمد را آسان نموده است همچنین بلافاصله پس از عبور توسط 11 جفت ( 22 عدد ) آهنربای قوی سریعا بسته می گردد. در واقع درب توری مگنتیک آسان مش امکان ورود و خروج هوا به داخل منزل و محل کار را فراهم کرده است و در عین حال از ورود انواع حشرات جلوگیری می کند. توری استفاده شده بسیار مستحکم بوده و از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است که با اولین نگاه به آن متوجه این موضوع خواهید شد. تمامی قسمت های توری و نوارهای کناری کاملا دوخت شده بنابراین هیچ نگرانی بابت خراب شدن ساختار توری نخواهید داشت. مگنت های قوی و با کیفیتی که در ساخت این توری استفاده شده است در بسته ماندن کامل درب توری کاملا موثر بوده و می توانید با خیالی آسوده از عدم نفوذ حشرات از آن استفاده کنید. عرض درب توری 90 سانتی متر و ارتفاع آن 230 سانتی متر می باشد. چسب های استفاده شده برای اتصال آن به انواع چهارچوب درب طراحی شده اند و از جنس پارچه ای نر و مادگی فوق العاده قوی انتخاب شده است. این پرده آهنربایی به راحتی قابل جدا شدن و شستشو با دست می باشد و طول عمر بالایی در انواع شرایط آب و هوایی دارد.
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

میز ناهارخوری مدل Honore

مشخصات

 • ابعاد
  120x80x75 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  4 نفر
 • شکل میز
  مستطیل
 • جنس صفحه
  چوب
 • نوع پایه
  متصل
 • شیشه
  ندارد
 • نوع صفحه
  متصل
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

میز ناهارخوری مدل Herpona

مشخصات
ابعاد
150x85x75 سانتی‌متر
مناسب برای
6 نفر
شکل میز
مستطیل
جنس صفحه
چوب
نوع پایه
جداشونده
شیشه
ندارد
نوع صفحه
جداشونده
سایر توضیحات
رنگ پایه مشکی می باشد رنگ های ذکر شده مربوط به صفحه می باشد. به همراه میز یک عدد نیمکت نیز ارسال می شود.

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

میز و صندلی ناهارخوری مدل 005

” گالری آشنا” ، با سابقه 25 ساله خود یکی از بزرگترین تولیدیهای لوازم چوبی و لوازم تزئینی و لوکس منزل می باشد که هر روز بهتر و مصمم تر از پیش در ارائه محصولات خود به مشتریان گام بر می‌دارد . میز غذاخوری کمجا چهار نفره طرح دایره مدل 005 یکی از کاربردیترین وسایل لازم برای هر منزل می‌باشد. این میز برای خانه‌هایی با فضای کوچک بسیار مناسب است‏.‏از دیگر ویژگی‌های میزغذاخوری کد 005 گالری آشنا میتوان به کیفیت بالای آن اشاره کرد. ابعاد این میز 90سانتیمتر قطر دارد و ارتفاع آن استاندارد میباشد.جنس میز و صندلی ها چوب سوپر روس بوده و به دلیل محدود بودن تعداد میزغذاخوری، رنگ پارچه ها قابل تغییر نبوده و بر حسب تعداد باقی مانده رنگ آن متغیر است .اگر به دنبال یک میزغذاخوری کمجا با قابلیتهای بسیاری هستید، بدون شک محصول فوق می تواند یکی از انتخاب های شما باشد.
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

لوستر 3 شاخه کد LU300BG

آویز سقفی سه شعله فلزی با جنس آلمینیوم مناسب جهت اتاق خواب پذیرایی سالن همایش و آشپزخانه و حتی مکانهای عمومی چون کافی شاپهای سطح شهر می باشد.این مدل از آویز سقفی با کمک مهندسین روشنایی پرتوکده طراحی گردیده است که امکان پخش نور مناسبی را فراهم می سازد.همچنین طراحی و ساخت با بدنه آلمینیومی موجب سبکی خاص و ظرافت محصول در عین کارایی مناسب گردیده است .
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

چراغ آویز و لوستر چوبی هامان مدل 1-208

مشخصات

 • وزن
  2000 گرم
 • جنس بدنه
  چوبی
 • ابعاد
  58x32x32 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  فضاهای بیرونی , اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی , فضاهای داخلی , راهرو
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  -قابلیت تنظیم ارتفاع
 • -نصب راحت و آسان
 • -ساخت ایران
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

لوستر آرام مدل MA7034/03

مشخصات

 • شکل
  چهار گوش
 • وزن
  2000 گرم
 • جنس بدنه
  چوبی
 • ابعاد
  35*70*35 سانتی متر
 • تعداد سرپیچ لامپ/LED
  1 عدد
 • مناسب برای
  اتاق خواب , آشپزخانه , هال و پذیرایی
 • قابلیت تعویض لامپ/ LED
  دارد
 • ریموت
  ندارد
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه چوب طبیعی
 • لایه پوشش پلی استر
 • کلاهک مربعی شکل
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه و چیدمان آشپزخانه در سال 2021

لوستر سقفی مدل E316

باسلام لوستر سقفی مدل پیچ کاردی یکی از بهترین محصولات جهت زیبا کردن هرچه بیشتر فصای داخلی ساختمان ها طراحی و تولید شده است از این محصول میتوان برای آشپزخانه اتاق خواب پذیرایی های کوچک و راه رو یا راه پله استفاده کرد این محصول دارای یک سرپیچ از نوع E27 میباشد که در وسط صفحه تعبیه شده که با نصب لامپ LED از 10 تا 25 وات نور بسیار مناسبی به محیط میدهد امیدواریم با خرید این محصول از زیبایی آن کمال لذت را ببرید.
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

دیزاین اتاق کودک و چیدمان اتاق کودک 1400

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز […]

25 مدل چیدمان مبل راحتی، سلطنتی و ال در سال 1400

در ابتدا شاید کار سختی به نظر رسد و نحوه چیدمان مبل راحتی خیلی آسان نباشد. ولی بدانید با اندکی […]

28 مدل جزیره آشپزخانه مدرن و شیک در سال 1400

آشپزخانه جزیره ، سبکی از چیدمان آشپزخانه است که پس از طراحی آشپزخانه باز یا اپن به روی کار آمد […]

قیمت جدیدترین پرده آشپزخانه مدرن و فانتزی در سال 2021

وجود پنجره در فضای آشپزخانه موجب حضور نور و تهویه طبیعی در این فضا شده و یک موهبت محسوب می […]

بهترین دیزاین اتاق خواب و چیدمان اتاق خواب در سال 2021

یکی از بخش های مهم برای چیدمان منزل، اتاق خواب است.اتاق خواب مهم‌ترین بخش‌ هر خانه برای استراحت محسوب می‌شود، برای […]

قیمت 28 مدل پیش دستی جدید و باکیفیت

از آنجایی که پذیرایی از میهمان در تمدن غنی ما ایرانیان بسیار مهم شمرده می شود، ما بهترین ظروف سرو […]

قیمت خرید 23 مدل آسیاب قهوه صنعتی و خانگی

قهوه در واقع نوعی گیاه بومی منطقه آمریکا می‌باشد. در حال حاضر این گیاه در مناطقی چون: آمریکا، جنوب شرق […]

قیمت 28 مدل لوستر آشپزخانه [جدید و ارزان مدرن]

یکی از ابزارهای عالی برای نورپردازی در هر محیطی بخصوص آشپزخانه و آن هم آشپزخانه کلاسیک لوسترها هستند. لوستر آشپزخانه به راحتی […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه