قیمت بهترین مارک سنسور دنده عقب خودرو

 • 29 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

سنسور دنده عقب خودرو یکی از لوازم ضروری برای افرادی است که نگرانی زیادی بابت پارک کردن دارند؛ یا اینکه ممکن است به دلیل شرایط جسمی قادر نباشند به خوبی از پس پارک کردن خودرو برآیند که در این صورت وجود یک سنسور دنده عقب برای ماشین می‌تواند کمک بسیار زیادی به آنها نماید.سنسور دنده عقب در خودرو این وظیفه را دارد تا فاصله خودرو با موانع پشت را بررسی کرده و با نزدیکتر شدن به مانع از طریق صوت، صفحه نمایشگر یا هردو به راننده این موضوع را اطلاع داده و از برخورد با مانع جلوگیری کند. در نتیجه همانطور که گفتیم برای افرادی که به هر دلیلی برای پارک کردن خودرو مشکل دارند بهترین انتخاب است.

سنسور دنده عقب خودر مدل Tengdi Assistant

نصب سنسور دنده عقب 

آینه‌های بغل یک ماشین وسعت دید کاملی از اطراف ماشین در اختیار راننده قرار نمی‌دهند و وقتی راننده به سمت عقب رانندگی می‌کند، قسمت پشتی ماشین به صورت کامل قابل رویت نیست. اگر مانعی مثل جدول یا فردی به خصوص فرد خردسالی که قد کمتری دارد پشت ماشین وجود داشته باشد راننده قادر به دیدن آن مانع یا فرد نخواهد بود. این محدودیت دید از دو جهت مشکل ساز است. اولا موجب تصادف ماشین با افراد و کودکان خردسالی که پشت ماشین هستند، می‌شود دوما پارک کردن در یک فضای کوچک را دشوار می‌کند. سنسور دنده عقب در واقع چاره‌ای برای رفع این دو مشکل بزرگ است. با وجود سنسور  به راحتی حضور فرد و یا مانع در پشت ماشین، همینطور میزان فاصله از آن را تشخیص داده و ایمن‌تر و راحت‌تر رانندگی می‌کنید. 

قیمت سنسور دنده عقب 

هزینه یکی از فاکتورهای مهم در تصمیم گیری برای خرید محصولی مشخص است. ویژگی‌ها و کیفیت یک محصول معمولا نسبت به قیمت آن سنجیده می‌شود. در مورد سنسور دنده عقب نیز به همین صورت است. به طور مثال قیمت سنسور دنده عقب پراید که معمولا در سپر عقب ماشین و گاها در سپر جلو نیز نصب می‌شوند دارای تنوع زیادی است که این سنسور دنده عقب پراید هر کدام درجه کیفیت مشخصی دارد. با توجه به کیفیت برند سازنده محصول، تعداد چشمی سنسور و نوع گیرنده سنسور قیمت نهایی سنسور دنده عقب سمند یا سنسور دنده عقب 206 و یا دیگر خودروها تعیین می‌شود. هر فردی بر اساس بودجه خود و همین‌طور توقع از یک سنسور خوب، اقدام به انتخاب یکی از انواع مختلف سنسورهای دنده عقب ماشین می‌کند.

بهترین مارک سنسور دنده عقب 

برندها و تولیدکنندگان مختلفی در بازار ایران در حوزه سنسور دنده عقب ماشین فعالیت می‌کنند. فعالیت شرکت‌ها به صورت واردات برندهای خارجی یا تولید محصولات داخلی همه در جهت برطرف کردن بخشی از نیاز مردم است. نتیجه فعالیت افراد مختلف در این عرصه، عرضه انواع سنسورهای دنده عقب متناسب با ماشین‌های مختلف است که هر کدام از این سنسورها ویژگی‌ها، مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند. 

انواع سنسور دنده عقب خودرو 

سنسور  ماشین از لحاظ عملکرد به دو دسته کلی تقسیم می‌شود:

سنسور دنده عقب اولتراسونیک:

نام دیگر این نوع از سنسورها، مافوق صوت است که بر مبنای بازتاب صدا کار می‌کند. فرستنده سنسور اولتراسونیک امواج صوتی را تولید و به سمت بیرون ارسال می‌کند، با برخورد صوت به اجسام و بازتاب آن به سمت گیرنده سنسور، میزان فاصله مشخص شده و توسط پردازنده به ولتاژ یا جریان برق تبدیل می‌شود که این جریان موجب کار کردن آلارم صوتی می‌شود. هرچه جسم نزدیکتر باشد این سیستم سریع‌تر کار می‌کند.

سنسور دنده عقب الکترومغناطیسی:

این نوع از سنسور با سیستم به کار رفته در داخل سپر عقب، میدان مغناطیسی تولید می‌کند که با نزدیک شدن ماشین به شی یا فرد در این میدان مغناطیسی تغییر ایجاد می‌شود؛ تغییر ایجاد شده موجب تشکیل برق یا ولتاژ و در پی آن موجب فعال شدن آلارم می‌شود. در این سیستم نیازی به سوراخ کردن سپر نیست و سیستم داخل سپر تعبیه می‌شود. قیمت سنسور الکترومغناطیسی از سنسور اولتراسونیک بیشتر است.

 

اگر قصد دارید بر روی خودرو خود سیستم نصب کنید ما پیشنهاد میکنیم سری به مقاله خرید بهترین ساب ووفر ماشین و خودرو بزنید و محصول خود را بصورت اینترنتی خریداری نمایید .

 

 

لیست محصولات منتخب

سنسور دنده عقب خودرو مدل CMS456A

این سنسور، قابل نصب روی سپر جلو و عقب خودرو است. سنسورهای پارک خودرو در رنگ مختلف به بازار عرضه می‌شود و با توجه به رنگ خودرو می‌توان آنرا خریداری کرد. این محصول ساخت کشور چین است. از جمله امکانات سنسور پارک خودرو ، پاسخ دادن به مانع تا متراژ 2 میلی‌متر است، با داشتن 4 سنسور دارای بهترین محاسبه گر و حس گر می باشد. حجم صدای آلارم آن نیز 65 دسیبل است. سنسور های این محصول از نوع ضدآب است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های بارانی یا برفی برخوردار است. برخورداری از سوکت دو عددی و پین فلزی، از جمله محاسن این سنسور است.

۲۰۳,۵۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو مدل e18

 • نوع
  فاصله
 • تعداد در بسته بندی
  1 عدد
 • سیستم برقی خودرو
  مشترک
 • سایر توضیحات
  برق 10.5 تا 16ولت
 • جریان 40 تا 300 میلی‌آمپر
 • فاصله‌ی تشخیص: 0.3 تا 2.5 متر
 • دارای نمایشگر هشدار
 • دارای 4 سنسور برای نصب روی سپر
 • به همراه مته برای نصب
۳۶۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودر مدل Tengdi Assistant

یکی از مدل‌های سنسور پارک خودرو مدل Tengdi Assistant است. این سنسور، قابل نصب روی سپر جلو و عقب خودرو است. سنسورهای پارک خودرو در رنگ مشکی به بازار عرضه می‌شود و با توجه به رنگ خودرو می‌توان آنرا خریداری کرد. این محصول ساخت کشور چین است. از جمله امکانات سنسور پارک خودرو ، پاسخ دادن به مانع تا متراژ 2 میلی‌متر است، با داشتن 4 سنسور دارای بهترین محاسبه گر و حس گر می باشد. حجم صدای آلارم آن نیز 65 دسیبل است. سنسور های این محصول از نوع ضدآب است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های بارانی یا برفی برخوردار است. برخورداری از سوکت دو عددی و پین فلزی، از جمله محاسن این سنسور است.

۲۳۵,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو لاسیکسی مدل 365481

 • تعداد در بسته بندی
  4 عدد
 • سایر توضیحات
  دارای گردبر 18.5 میلی‌متری
 • وزن: 64 گرم
 • چهار عدد سنسور روی سپر
 • ابعاد: 5.5 × 2.4 × 9.2 سانتی‌متر
۲۵۷,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو زنوتیک مدل 04 بسته ۴ عددی

 • تعداد در بسته بندی
  4 عدد
 • سیستم برقی خودرو
  مشترک
۲۴۴,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو مدل dan0050 بسته چهار عددی

این سنسور، قابل نصب روی سپر جلو و عقب خودرو،مناسب تمامی خودرو ها میباشد.سنسورهای پارک خودرو در رنگ سفید به بازار عرضه می‌شود و با توجه به رنگ خودرو می‌توان آنرا خریداری کرد.از جمله امکانات سنسور پارک خودرو ، پاسخ دادن به مانع تا متراژ حدود 2 میلی‌متر است، با داشتن 4 سنسور دارای بهترین محاسبه گر و حس گر می باشد. حجم صدای آلارم آن نیز 65 دسیبل است. سنسور های این محصول از نوع ضدآب است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های بارانی یا برفی برخوردار است. برخورداری از سوکت دو عددی و پین فلزی، از جمله محاسن این سنسور است.

۲۵۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو مدل e21

رانندگی بویژه در شهرهای شلوغ و پرتردد همیشه با چالش جای پارک کردن خودرو و یا برخوردها و تصادفات راننگی به همراه است. معمولا بیشتر این مشکلات با دید مناسبی نسبت به پشت ماشین برطرف خواهد شد؛ سنسورهای دنده عقب خودرو راه حل خوبی برای دادن این دید به راننده نسبت به فواصل ماشین از اطراف خود هستند. این سنسور که با برق 10.5 تا 16ولت و جریان 40 تا 300 میلی‌آمپر کار می‌کند، راننده را از 0.3 تا 2.5 متری پشت ماشین خود آگاه خواهد کرد و 4 عدد سنسور را برای پوشش دهی کامل جهات مختلف پشت خودرو دارد. این سنسور قابل استفاده برای تمامی خودروها خواهد بود و برای بالا بردن ایمنی ماشین و سهولت در جا به جایی و پارک کردن به رانندگان شدیدا توصیه می‌شود. صفحه نمایشگر خودرو که برای دید راننده وجود دارد، فاصله موانع پشت را با نشان دادن جهت از سمت چپ و راست مشخص کرده و اطلاعات کافی را به راننده نمایش می‌دهد.

۲۴۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو کلاو مدل 18

 • مناسب برای
  تمامی خودروها
 • مشخصات
  4 سنسور خار فلز
 • سایز 18.5 میلیمتری
 • نمایشگر 3 رنگ
 • نمایش متراژ
۳۰۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو مدل e22

 • نوع
  فاصله
 • تعداد در بسته بندی
  1 عدد
 • سیستم برقی خودرو
  مشترک
 • سایر توضیحات
  برق 10.5 تا 16ولت
 • جریان 40 تا 300 میلی‌آمپر
 • فاصله‌ی تشخیص: 0.3 تا 2.5 متر
 • دارای نمایشگر هشدار
 • دارای 4 سنسور برای نصب روی سپر
 • به همراه مته برای نصب
۲۲۵,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو استیلن مدل 04 بسته 4 عددی

 • تعداد در بسته بندی
  4 عدد
 • سیستم برقی خودرو
  مشترک
۲۵۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو کلارو مدل 04 بسته ۴ عددی

 • تعداد در بسته بندی
  4 عدد
 • کشور سازنده
  چین
 • سیستم برقی خودرو
  مشترک
۲۳۰,۳۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو کد 001

سنسور دنده عقب اتومبیل دارای قابلیت تنظیم فاصله سنجی با مانع است. نمایش فاصله با LED میباشد و سنسور گیرنده – فرستنده در یک پک موجود است. برای نصب آن لازم به سوراخکاری پلاک اتومبیل نیست و به راحتی در زیر پلاک خودرو نصب میشود. توضیحات کامل نصب و نگهداری در کاتالوگ جعبه موجود است.

۲۳۴,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو آی سون مدل OEM-PZ600 بسته 4 عددی

معمولا بیشتر در هنگام پارک کردن خودرو مشکل با دید مناسب نسبت به پشت ماشین یا جلو خودرو است که با نصب سنسور پارک این مشکل برطرف خواهد شد. این سنسور که با برق 10.5 تا 16ولت و جریان 20 تا 200 میلی‌آمپر کار می‌کند، راننده را از 0.3 تا 2 متری پشت ماشین خود آگاه خواهد کرد و 4 عدد سنسور را برای پوشش دهی کامل جهات مختلف پشت خودرو دارد. این سنسور قابل استفاده در عقب یا جلو تمامی خودروها خواهد بود و برای بالا بردن ایمنی ماشین و سهولت در جا به جایی و پارک کردن به رانندگان شدیدا توصیه می‌شود.با اسپیکری که در بسته بندی موجود است با صدا هشدار می دهد و همچنین قابلیت نصب دوربین نیز دارد که زمان فعال شدن تصویر نیز بهمراه نشانگر فاصله ، بروی مانیتور خودرو نمایش داده می شود.

۴۲۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو زنوتیک مدل PK200B

در جهان مدرن، یافتن فضایی برای قرار دادن خودروها و پارک آن‌ها هر روز دشوارتر می‌گردد. افزایش جمعیت و تولید خودرو و همچنین افزایش ابعاد آن نیازمند آن است که خودروها بتوانند در فضایی کوچک که در اختیارشان قرار می‌گیرد خود را جای دهند که با توجه به محدود بودن حوزه دید آینه‌ها نسبت به تمامی محیط خودرو این موضوع توان و تمرکز زیادی را می‌طلبد. این مهم منجر به تقاضای فزاینده برای سنسورهای پارک گشته است به‌گونه‌ای که این حس‌گرها از عناصر کلیدی سیستم الکتریکی خودرو و محبوب‌ترین آپشن‌های آن محسوب می‌گردند و خودروهای امروزی برای کسب اطمینان از تحقق استانداردهای ایمنی، کارایی و مقررات زیست‌محیطی به این عناصر مبتنی هستند. مدل PK200B سنسورهای پارک زنوتیک با برخورداری از نمایشگر تصویری LED و قدرت بالای شناسایی اجسام در پشت خودرو امکان پارکی ایمن را برای شما رانندگان فراهم می‌کند.

۲۴۵,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو مدل e19

این سنسور که با برق 10.5 تا 16ولت و جریان 20 تا 200 میلی‌آمپر کار می‌کند، راننده را از 0.3 تا 2 متری پشت ماشین خود آگاه خواهد کرد و 4 عدد سنسور را برای پوشش دهی کامل جهات مختلف پشت خودرو دارد. این سنسور قابل استفاده برای تمامی خودروها خواهد بود و برای بالا بردن ایمنی ماشین و سهولت در جا به جایی و پارک کردن به رانندگان شدیدا توصیه می‌شود. صفحه نمایشگر خودرو که برای دید راننده وجود دارد، فاصله موانع پشت را با نشان دادن جهت از سمت چپ و راست مشخص کرده و اطلاعات کافی را به راننده نمایش می‌دهد. رانندگی بویژه در شهرهای شلوغ و پرتردد همیشه با چالش جای پارک کردن خودرو و یا برخوردها و تصادفات راننگی به همراه است. معمولا بیشتر این مشکلات با دید مناسبی نسبت به پشت ماشین برطرف خواهد شد؛ سنسورهای دنده عقب خودرو راه حل خوبی برای دادن این دید به راننده نسبت به فواصل ماشین از اطراف خود هستند.

۷۰۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو مدل e17

رانندگی بویژه در شهرهای شلوغ و پرتردد همیشه با چالش جای پارک کردن خودرو و یا برخوردها و تصادفات راننگی به همراه است. معمولا بیشتر این مشکلات با دید مناسبی نسبت به پشت ماشین برطرف خواهد شد؛ سنسورهای دنده عقب خودرو راه حل خوبی برای دادن این دید به راننده نسبت به فواصل ماشین از اطراف خود هستند. این سنسور که با برق 10.5 تا 16ولت و جریان 20 تا 200 میلی‌آمپر کار می‌کند، راننده را از 0.3 تا 2 متری پشت ماشین خود آگاه خواهد کرد و 4 عدد سنسور را برای پوشش دهی کامل جهات مختلف پشت خودرو دارد. این سنسور قابل استفاده برای تمامی خودروها خواهد بود و برای بالا بردن ایمنی ماشین و سهولت در جا به جایی و پارک کردن به رانندگان شدیدا توصیه می‌شود. صفحه نمایشگر خودرو که برای دید راننده وجود دارد، فاصله موانع پشت را با نشان دادن جهت از سمت چپ و راست مشخص کرده و اطلاعات کافی را به راننده نمایش می‌دهد.

۷۰۰,۰۰۰ تومان

سنسور دنده عقب خودرو مدل CMS456

این سنسور، قابل نصب روی سپر جلو و عقب خودرو است. سنسورهای پارک خودرو در رنگ مختلف به بازار عرضه می‌شود و با توجه به رنگ خودرو می‌توان آنرا خریداری کرد. این محصول ساخت کشور چین است. از جمله امکانات سنسور پارک خودرو ، پاسخ دادن به مانع تا متراژ 2 میلی‌متر است، با داشتن 4 سنسور دارای بهترین محاسبه گر و حس گر می باشد. حجم صدای آلارم آن نیز 65 دسیبل است. سنسور های این محصول از نوع ضدآب است و علاوه بر این، از توانایی کارکرد در محیط‌های بارانی یا برفی برخوردار است. برخورداری از سوکت دو عددی و پین فلزی، از جمله محاسن این سنسور است.

۲۰۹,۵۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه