بررسی و نقد

فریلنسر شوید و زندگیتان را متحول کنید | فریلنسر به چه کسی می گویند؟

0
[تعداد: ۲    میانگین: ۵/۵]

بیایید فریلنسر شود و زندگی خود را متحول کنید!!!

طبق آمارهای تکان دهنده منتشر شده از دانشگاه پرینستون آمریکا بیش از ۸۰ میلیون نفر درسال ۲۰۲۷ فریلنسر خواهند بود. در آغاز قصد داریم نامی جایگزین برای کلمه فریلنسر انتخاب کنیم به همین منظور کلمه فراکار را بهترین جایگزین برای کلمه فریلنسر برگزیده ایم. حال به چه کسی فراکار و یا همان فریلنسر می گویند؟ در ادامه به این موضوع می پردازیم.

فراکار ( فریلنسر ) به چه کسی می گویند؟

فراکار به فردی می گوینده که به صورت پروژه محور و با انتخاب خود کار می کند. درواقع آنان بر اساس مهارت های خود پروژه می گیرند و به کسب درآمد می پردازند. شاید برایتان جالب باشد اکثر فریلنسرها از کار خود رضایت دارند و هر روز را با شوق و ذوق فراوان از خواب بیدار می شوند. دلیل لذت بخش بودن کار کردن به صورت فریلنسری این است که شما به انتخاب خود و بدون زور و اجبار بر اساس مهارتی که به آن علاقه دارید پروژه می گیرید و به کسب درآمد خود می پردازید.

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می کنید

در سال ۲۰۲۷ تعداد افراد فراکار بیش از افرادی هستند. که صاحب یک شغل ثابت می باشد. توجه به این نکته باعث می شود تا اقتصاددان های بزرگ به فکر استفاده و مدیریت این حجم زیاد افراد باشند. به نظر بنده اگر در ایران نیز به این نکته توجه شود مشکل بیکاری نیز به شدت کاهش می یابد و با ایجاد بستر مناسب برای اتصال فراکاران و کافرماها می توان بهبود مشکلات بیکاری در ایران را تضمین کرد.

نوشیدنی های مخصوص فصل گرما

خواص عدس | از خواص عدس چه می دانید؟

اسباب کشی |نکات ضروری برای اسباب کشی آسان

چرا مانند اول دوستش ندارم | علل و دلایل دوست نداشتن همسر مثل سابق

راز زیبایی موهای زنان ژاپنی | اسرار و راز زیبایی موهای زنان ژاپنی چیست؟

هوا انداختن کودک | خطرات و مضرات هوا انداختن و تاب دادن کودک

محمدمهدی یزدانی
چند سال پش به جمله ای برخورد کردم که زندگی من را متحول کرد شاید شما نیز با خواندن این جمله متحول شوید!!! " انسان های کمی 90 سال عمر می کنند بلکهاکثر افراد یک سال را 90 بار تکرار می کنند." شباورتان نشود ولی با خواندن تنها این جمله بسیار زیبا زندگی من به کلی تغییر کرد و همیشه سعی کردم نه تنها هر سال بلکه هر ثانیه خود را از دست ندهم و همواره لحظات و اتفاقات جدیدی را تجربه کنم. برای همه شما دوستان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم

موهای زیبا |مواد غذایی برای داشتن موهای زیبا

مقاله قبلی

مضرات و زیان های وای فای | مضرات و زیان های وای فای که از آن بی خبر می باشید.

مقاله بعدی

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *