انواع فرکننده مو – قیمت بهترین دستگاه فرکننده مو

 • 4 آبان 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

خانم‌ها همیشه به آراستگی و زیبایی خود اهمیت می‌دهند. موها یکی از زیبایی‌های صورت ماست و برای آرایش آن نیز دستگاه‌های متنوعی در بازار موجود است. اما بین این تعداد از تنوع برند و مدل دستگاه، ممکن است انتخاب کمی سخت باشد. به همین دلیل نیز ما این مقاله را تحت عنوان راهنمای خرید دستگاه فر کننده مو آماده‌ کرده‌ایم تا به صورت تخصصی با یکی از وسایل حالت دهنده مو آشنا شوید. در انتهای مقاله می‌توانید بهترین دستگاه‌ را انتخاب کرده و از چرخش باد میان موهای مواج خود لذت ببرید.

فرکننده مو مک استایلر مدل MC-2319

انواع فر کننده مو 

 • فر کننده ی مخروطی: سر این فرکننده به شکل مخروط است. نوک آن برای فرهای ریز مناسب است و قسمت انتهایی آن هم برای فرهای درشت. حالت فری که این دستگاه ایجاد می کند به شکل s خواهد بود.
 • فرکننده ی لوله ای یا استوانه ای: این فر کننده مناسب افرادی است که می خواهند موهایشان با صورت طبیعی و یکدست فر شود. برعکس مدل قبل در قسمت جلویی و انتهای ضخامت یکسانی دارد. البته اندازه ی قطرهای مختلفی دارد: قطر ۱/۵ سانت، قطر۲/۵سانت، قطر ۳ سانت، قطر ۳/۵ سانت. مورد اول فرهای ریز و باریکی در موها ایجاد میکند. مورد دوم برای موهای کوتاه مناسب است. مورد سوم سبب ایجاد فرهای ملایم در مو می شود و مورد چهارم هم به موها حجم می دهد و حالت فر را دوبرابر نشان می دهد.
 • فرکننده ی برقی: این فرکننده ، فر به اصطلاح سیم تلفنی را در موهای شما ایجاد می کند. سرعت عمل بالایی دارد و باعث جذابیت و درخشندگی مو می شود.
 • فرکننده ی برقی اتوماتیک: این مدل به تازگی وارد بازار شده است و نسبت به مورد قبل سرعت عمل بالاتری دارد. هنگام استفاده، باید رشته از موهای خود را جدا کنید و آن را بر روی محل مشخص شده بگذارید، سپس دستگاه به طور خودکار موهایتان را فر میکند. البته مراقب باشید، در صورت استفاده ناصحیح ممکن است موهایتان از ریشه کَنده شود.
 • فرکننده موپیچ: شکل ظاهری این مدل با بقیه مدل ها متفاوت است. فرهای s شکل در موهایتان پدید می آورد.

قیمت فر کننده مو

اگر می خواهید پاسخ این سوال را بدانید، ابتدا باید دقت کنید که از این محصول چه انتظاراتی دارید. معمولا همه ی فر کننده ها یک کارایی دارند‌ و آن هم فر کردن موهای شماست. اما برخی از آن ها آپشن ها ( تنظیمات) بیشتری را شامل می شوند. قیمت حدودی این دستگاه متفاوت است.

انواع دستگاه فرکننده مو

آنقدر تنوع فر کننده مو و دیگر دستگاه‌های حالت دهنده زیاد شده که برای انتخاب سردرگم می‌شویم که کدام مدل و شکل برای ما مناسب است. در ادامه به معرفی انواع شکل فر کننده مو می‌پردازیم پس برای بهترین انتخاب با ما همراه باشید.
فر پُر و مشخص: قطر میله این دستگاه فر کننده مو ۲.۵ سانتی‌متر بوده و مناسب افرادی است که موهای کوتاه یا با بلندی متوسط دارند.
فر درشت و حجم دهنده: این نوع فر برای کسانی مناسب است که موهای بلند و در عین حال کم پشتی دارند و به همین دلیل باید دستگاهی انتخاب کنند که موهای آن‌ها را پُرتر نشان دهد. قطر میله این دستگاه‌ها معمولاً ۳.۵ سانتی‌متر است.
فر ریز و یکدست: این دستگاه با قطر میله ۱.۵ سانتی‌متر مناسب کسانی است که می‌خواهند موهای خود را به صورت کاملاً یکدست فرفری کنند.
فر کم و بسیار ملایم: این مدل فر برای خانم‌هایی مناسب است که موهای بلندی دارند. به دلیل قطر دستگاه که حدود ۴.۵ سانتی‌متر است، فری ملایم و کم را برای شما آماده می‌کند.
فر متوسط و شل: میله این نوع فر کننده مو دارای قطر ۳ سانتی‌متر بوده و مناسب کسانی است که موهایی با بلندی متوسط دارند.
فر مخروطی: همانطور که از نامش پیداست شکلی مخروطی از قطر بزرگ تا کوچک داشته و به همین دلیل نیز به موها حالتی S شکل می‌دهد. چون ضخامت میله در طول تغییر می‌کند با تغییر در حالت پیچیدن موها به دور آن می‌توانید مدل‌های متنوعی به موهای خود بدهید.
فر استوانه‌ای یا لوله‌ای: این شکل فر کننده طرفدار بیشتری داشته و به موهای شما حالتی ملایم و طبیعی می‌دهد. این نوع فر کننده دارای اندازه‌های مختلفی در قطر است و با توجه به قطر ریز تا درشت می‌تواند انواع فر ریز، فر متوسط، فر یکدست و فر درشت را داشته باشد.
فر کننده برقی: تنها تفاوتی که فر کننده برقی با سایر دستگاه‌ها دارد سرعت عمل آن در فر کردن موهای شما است.
فر کننده اتوماتیک: فر کننده برقی اتوماتیک یک بخش یا یک دسته از موهای شما را به داخل دستگاه کشیده و به شکل فر مارپیچ و یکدست بیرون می‌دهد. برای استفاده از این دستگاه باید خیلی دقت کنید چون در صورت عدم استفاده صحیح، ممکن است موهای شما کنده شود.

 

بهترین دستگاه فر کننده مو

یکی از مهمترین اجزای دستگاه فر کننده مو، بخشی است که شما موها را دور آن می‌پیچید. فر کننده‌های موجود در بازار معمولاً دارای روکش فلز و سرامیک هستند که بین این دو، دستگاه فر کننده مو با روکش سرامیک متقاضیان بیشتری دارد.
در تولید بعضی از دستگاه‌ها به غیر از سرامیک، تورمالین نیز به کار رفته که مانع از وز شدن موهای شما پس از استفاده فر کننده مو می‌شود این ویژگی به مفهوم آیونیک بودن دستگاه است و در نتیجه از آسیب رسیدن به موها نیز جلوگیری می‌کند. از طرفی فر کننده‌های آیونیک باعث درخشش و حالت‌پذیری بهتر موها نیز می‌شوند.. نوع دیگری از فر کننده مو وجود دارد که در آن از پوشش سرامیک همراه با تیتانیوم یا ابریشم استفاده شده است که باعث محافظت از موهای شما می‌شود. بنابراین استفاده از روکش سرامیکی همراه با مواد دیگر باعث حافظت از مو و حفظ حالت آن می‌شود. پس تلاش کنید دستگاهی خریداری کنید که یکی از روکش‌های فوق را داشته باشد.

فر کننده مو مک استایلر

فر کننده مو مک استایلر نسبت به دیگر فر کننده های قدیمی کارایی و مزایای بیشتری دارد. به عنوان مثال فر کننده مو مک استایلر بدون هیچ گونه سوختگی و آسیب زدن به موها، به زیباترین شکل ممکن موها را فر خواهد کرد. همچنین طریقه کار کردن بافر کننده مو مک استایلر بسیار آسان می باشد و نیازی به تجربه و تمرین ندارد که به راحتی می توان با آن موها را فر کرد. افراد با پرداخت هزینه نه چندان زیادی می توانند فر کننده مو مک استایلر را تهیه کنند و دیگر نیازی به پرداخت هزینه های سنگین به آرایشگاه ها نداشته باشند.در واقع قیمت فرکننده مو مک استایلر در مقابل کارایی آن بسیار ناچیز می باشد.

 

فرکننده مو بابلیس

اتو مو بابلیس و فر کننده های بابلیس عموما در دو روکش فلز و سرامیک موجود هستند. اما دستگاه فر کننده موی بابلیس با جنس سرامیک طرفداران بیشتری دارند. در برخی از فر کننده های بابلیس هم از تورمالین در کنار سرامیک استفاده شده است که این خصوصیت سبب میشود بعد از استفاده از فر کننده، موهای شما وز نشود. انواع دیگری از فر کننده های بابلیس هم هستند که در پوشش آنها از سرامیک بهمراه تیتانیوم و یا ابریشم استفاده شده است.قیمت فرکننده‌ مو بابلیس در بازار در رنج قیمت بسیار متفاوتی قیمت‌گذاری شده‌اند فرکننده‌ها بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند جنس، مدل، یک یا چند کاره بودن و برخی ویژگی‌های دیگر مثل داشتن خاصیت آیونیک، صفحه LED و… قیمت‌های متفاوتی دارند.

فرکننده مو یونیورسال

فرکننده‌ی مو «یونورسال»  به شکل خودکار، عملیات فرکردن موها را انجام می‌دهد . این فرکننده شامل یک مخزن حرارتی با یک استوانه‌ی چرخان درون آن است که با بستن انبر دستگاه، موها به دور استوانه پیچیده شده و تحت حرارت قرار می‌گیرند. پس از مدت‌زمان کوتاهی نگه‌داشتن موها در دستگاه، بازکردن سری آن و رهاکردن، موها فر شده و حالتی زیبایی می‌گیرد . با توجه به جنس مو و حساسیت آن‌ها می‌توان دمای مخزن حرارتی را  تنظیم کرد. مدت قرارگرفتن موها داخل مخزن حرارتی تأثیر زیادی در نوع فر ایجادشده دارد. روی این استوانه توسط لایه‌ای از سرامیک پوشانده شده که آن را عایق‌الکتریسیته‌ می کند و با مقاومت‌ در برابر گرما باعث کاهش خطر استفاده از فرکننده‌ی مو می شود

فر کننده مو پرومکس

اگر به دنبال فر کردن موهای خود هستید و تمایل دارید خودتان در زمانی کوتاه آن ها را به بهترین شکل پیرایش کنید، فرکننده مو مخروطی پرومکس Promax  یک پیشنهاد مقرون به صرفه و استثنایی می باشد. با این دستگاه می توانید فرهای زیبا بر روی موهایتان خلق کنید، فقط کافی است مو را دور مخروط سرامیکی محصول پیچیده. بدین ترتیب صفحه سرامیکی دستگاه داغ شده و به موی پیچیده شده ی شما حرارت منتقل می کند و این باعث شکل گرفتن موها می شود.

مدت زمان لازم برای هر دسته مو حدود ۵ تا ۱۰ ثانیه می باشد. بعد از این می توانید دسته ی مو را رها کرده و سراغ دسته بعدی بروید. در صورت تمایل برای داشتن فرهای بسته تر هر دسته مو را ۲۰ ثانیه داخل دستگاه نگه دارید.

 

 

لیست محصولات منتخب

فرکننده مو مک استایلر مدل MC-2319

 • پوشش
  تفلون
 • نرم کننده‌ی یونی
  خیر
 • سیستم خاموشی خودکار
  خیر
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  خیر
 • سیم گردان
  بله
 • طول سیم
  1.6 متر
 • پایه‌ی تعبیه شده در بدنه
  بله
 • دیگر ویژگی ها
  – گرمایش سریع DTC
 • – نوک عایق سرد جهت استفاده هر دو دست
 • – کیف نگهدارنده نسوز
۲۸۲,۰۰۰ تومان

فرکننده مو روزیا مدل HR713

فرکننده مخروطی روزیا مدل HR713 یکی از محصولات پرفروش این کمپانی محسوب می شود که مورد تایید استاندارد اروپا CE قرار گرفته است. جنس صفحه این فرکننده از جنس سرامیک با قطر 25 میلی متر است لذا حرارت به ‌صورت کاملاً مساوی در تمام سطوح فرکننده تقسیم می‌شود و همچنین هنگام گرم شدن یک نوع حرارت از نوع اینفرارد (مادون سرخ) ایجاد می‌کند که این حرارت می‌تواند از ضخامت‌های کم ساقه مو عبور کند و به رطوبت طبیعی مو آسیبی نمی‌زند. لذا احتمال سوخته شدن ساقه مو وهمچنین زمان موردنیاز برای کار با فرکننده را نیز کاهش می‌دهد. همچنین حداکثر دمای این فرکننده 200 درجه سانتی گراد است که به دلیل داشتن سیستم گرمایشی سریع (PTC) به سرعت در عرض 30 ثانیه به حداکثر دما خواهد رسید. یکی دیگر از مزیت های این دستگاه مجهز بودن به سیستم خاموشی خودکار است که دستگاه را پس از ۶۰ دقیقه بدون استفاده ماندن، خاموش می‌کند. همچنین به دلیل طراحی ارگونومیک (خوش دست) دستگاه هنگام استفاده به دست شما فشار وارد نمی شود و کار با آن بسیار راحت است.از طرفی این محصول دارای سیم گردان با چرخش 360 درجه است که این قابلیت ضمن راحت کردن کار با دستگاه از گره خوردن و فرسوده‌شدن سیم جلوگیری می کند. این فر کننده دارای پایه ی نگه دارنده است که در هنگام استفاده و داغ شدن لوله می توان دستگاه را بر روی پایه قرار داد و به راحتی استفاده نمود.
۲۴۰,۰۰۰ تومان

فرکننده مو هانی هیر مدل BY708

فرکننده مو هانی هیر مدل BY-708 هر چه تلاش می‌کنید موهایتان باز هم مثل قبل لخت و بی حالت است. اگر چه موهای لخت و بی‌حالت زیباست، ولی تجربه‌ی داشتن موهای حالت‌دار یا فر برای عده‌ای آرزوست. اما حالت‌دار کردن موهای لخت بدون وسایل لازم به راحتی محقق نمی‌شود. ابزارهای مختلفی برای حل این مشکل طراحی شده‌اند که به عنوان مثال میتوان به فر کننده مو اشاره کرد، وسیله‌ای که کاملا برای حالت دادن به مو طراحی شده است. اگر به یک فرکننده‌ی مو برای مصارف خانگی و آرایشگاهی نیاز دارید، فرکننده مو هانی هیر مدل BY-708 را می‌توانید انتخاب کنید. فرکننده مو هانی هیر مدل BY-708 با استفاده از این سری می‌توانید حالتی زیبا و دلخواه شما به موهایتان می‌بخشد. سری مخروطی شکل این فر کننده برای ایجاد فرهای ریز تا درشت به‌کار می‌رود قابلیت تنظیم دما و حداکثر دمای ۲۳۰ درجه‌ی سانتی‌گراد،گستره دمای این دستگاه از ۱۰۰-۲۰۰درجه سانتی گراد میباشد. سری این محصول از جنس سرامیک است. ویژگی مثبت استفاده از سرامیک در پخش دما به‌طور یکسان و کاهش فرسایش آن در مدت زمان طولانی خلاصه می‌شود فر کردن موهای خشک، مرطوب و لخت را بسیار آسان می‌کند. اگر به دنبال یک فر کننده‌ با امکانات مناسب هستید،BY-708 انتخابی مناسب است. مشخصات فنی فرکننده مو ۷۰۸-Honey Hair BY در یک نگاه مشخصات فنی دستگاه HoneyHair BY-708 نوع مصرف:خانگی و آرایشگاه نوع پوشش سرامیک توان:۳۵ وات ولتاژ:۱۱۰-۲۴۰ولت گستره‌ی دما:۱۰۰-۲۰۰ درجه سانتی گراد بیشینه‌ی دما:۲۰۰درجه سانتی گراد هیترPTC PTC heater کلید ها:دکمه خاموش و روشن دکمه تنظیم دما چرخش ۳۶۰درجه سیم:دارد مدت زمان گرم شدن:۹۰ثانیه طول قسمت مخروطی:۱۳میلی متر رنگ بندی:Black & Rose Goldمشکی و طلایی ابعاد بسته بندی ۸٫۵*۵٫۵*۳۷٫۵سانتی متر

۲۵۵,۰۰۰ تومان

فرکننده مو موزر مدل Curlpro2

 • پوشش
  تیتانیوم
 • حداکثر دما
  210 درجه سانتی‌گراد
 • نرم کننده‌ی یونی
  خیر
 • سیستم خاموشی خودکار
  بله
 • خاموشی خودکار پس از
  60 دقیقه
 • عملکرد توربو
  خیر
 • صفحه نمایشگر
  بله
 • نوع نمایشگر
  دیجیتال
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  بله
 • قابل تنظیم در
  80-210 دما
 • سیم گردان
  بله
 • طول سیم
  2.5 متر
 • پایه‌ی تعبیه شده در بدنه
  بله
 • دیگر ویژگی ها
  دارای روکش تیتانیوم
 • قطر لوله فلزی از 13 الی 25 میلیمتر
 • سیم با قابلیت چرخش 360 درجه
 • درجه تنظیم حرارت 80 الی 210 درجه
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال
 • اوج حالت گرمایی در 30 ثانیه
 • خاموشی خودکار بعد از یک ساعت
 • طول کابل برق 2.5 متر
۱,۳۸۵,۰۰۰ تومان

فرکننده مو پرو الشیم مدل 3015ET

 • پوشش
  سرامیک
 • حداکثر دما
  210 سانتی‌گراد
 • نرم کننده‌ی یونی
  خیر
 • سیستم خاموشی خودکار
  بله
 • خاموشی خودکار پس از
  60 دقیقه
 • عملکرد توربو
  خیر
 • صفحه نمایشگر
  خیر
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  خیر
 • سیم گردان
  بله
 • طول سیم
  2 متر
 • پایه‌ی تعبیه شده در بدنه
  خیر
 • دیگر ویژگی ها
  ساخت کشور چین

۴۱۰,۰۰۰ تومان

فرکننده مو سورکر مدل SK-961

 • پوشش
  سرامیک تورمالین
 • حداکثر دما
  230 سانتی‌گراد
 • عملکرد توربو
  خیر
 • صفحه نمایشگر
  بله
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  بله
 • طول سیم
  1 متر
 • استایل فر کردن
  ریز
۳۵۸,۰۰۰ تومان

فرکننده مو روت 5 مدل DT-2027

بیشتر خانم‌ها دوست دارند هرچند وقت یکبار تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کنند و مدل دادن به موها یکی از مرسوم‌ترین این تغییرات است. بدین ترتیب استفاده از فرکننده و حالت دهنده‌های مو این روزها بازار پر رونقی دارند. با داشتن فرکننده‌ مدل 2027 می‌توان به راحتی و در منزل به موهای خود حالت‌های بسیار متنوعی دهید و آرایشگر خود باشید. علاقه و اشتیاق به فر کردن موها از گذشته‌های خیلی دور در وجود ما ایرانیان بوده است. هزاران سال پیش مردم از میله‌های فلزی نازک برای فر کردن موهایشان استفاده می‌کردند و در همین یک یا دو دهه اخیر بیگودی‌های معمولی و آبی پرطرفدارترین وسیله برای فر کردن موها بودند. اما اکنون دستگاه‌های پیشرفته‌تری به این منظور مورد استفاده قرار می‌گیرند.امروزه با به وجود آمدن انواع فر کننده و حالت‌دهنده مو، تکنولوژی باز هم به کمک ما آمده تا بسیار راحت‌تر و در زمان کوتاه‌تری موهای فر و حالت‌دارِ زیبایی برای خود بسازیم. فرکننده مدل 2027 موهارا به صورت مارپیچ فر میکند و سرعت عمل در این نوع فرکننده برقی در مقایسه با نمونه های مشابه بسیار بالاتر است و موها به صورت فر‌های ریزتر هم می‌توانند حالت بگیرند.
۱۶۵,۰۰۰ تومان

فرکننده مو مک استایلر مدل MC-3334

 • پوشش
  سرامیک
 • گستره‌ی حداکثر دما
  بین 220 تا 240 درجه
 • حداکثر دما
  230 سانتی‌گراد
 • صفحه نمایشگر
  بله
 • نوع نمایشگر
  دیجیتال
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  بله
 • سیم گردان
  بله
 • طول سیم
  1.3 متر
 • پایه‌ی تعبیه شده در بدنه
  بله
۶۳۲,۰۰۰ تومان

اتو و فرکننده مو بابیلیس مدل ST481E

اتو و فرکننده‌ی موی «بابیلیس» (Babyliss) مدل «ST481E» از محصولات باکیفیت و حرفه‌ای این برند فرانسوی است. این اتو مو، با توجه به طراحی می‌تواند به شکلی موثر شما را در فر کردن موهایتان نیز یاری کند. این اتو موی حرفه‌ای از صفحات اصلی سرامیکی برخوردار است و در قسمت بیرونی بدنه‌ی به رنگ رزگلد برای قابلیت فرکنندگی طراحی شده است. در کنار صفحات سرامیکی، فناوری تولید یون هم به شما در داشتن موهایی خوش‌حالت و زیبا کمک خواهد کرد. اتو موی «بابیلیس» مدل «ST481E» نهایتا بعد از گذشت 30 ثانیه گرم و آماده‌ی استفاده است. از طریق کلیدهای کنار دکمه‌ی خاموش و روشن امکان تنظیم دما نیز وجود دارد که با توجه به موی کاربر یا استفاده‌ی مورد نظر می‌توان آن را در 5 مرحله تنظیم کرد که بیشینه‌ی آن به 230 درجه سانتی گراد می‌رسد. در کنار دسته‌ی اتو 5 نشانگر هم برای انتخاب بهتر یا سوییچ کردن بین این پنج حالت نیز تعبیه شده است. خاموشی خودکار پس از گذشت 60 دقیقه هم از قابلیت‌های مهم این اتو است. علاوه بر این، امکان قفل کردن صفحات را می‌توان دیگر ویژگی کارآمد و ایمنی اتو در نظر گرفت. در کنار طراحی زیبای اتو با دو رنگ اصلی مشکی و رزگلد، برخورداری از پدهای ایمنی برای نگه داشتن و فشردن بی‌دردسر صفحات و همچنین قابلیت چرخش سیم در انتهای اتو هم از دیگر ویژگی‌هایی است که در طراحی این دستگاه شاهد هستیم. همراه این اتو یک کیف نگهداری برند بابلیس هم عرضه شده تا حمل آن نیز برای خانم‌ها آسان‌تر شود.

۲,۱۳۲,۹۹۰ تومان

اتو و فرکننده ی مو بابیلیس مدل ST100E

زیبایی چیست؟ شاید این سوال یکی از سخت‌ترین سوال‌های دنیا باشد. صدای یک کودک، یک غزل از حافظ، صدای یک پرنده، فیلم «The Green Mile» و مواردی از این دست، همه لیست کوتاهی از چیزهایی است که ما به آن‌ها می‌گوییم زیبا و از شنیدن و دیدنشان لذت می‌بریم. ظاهر زیبا یکی دیگر از چیزهایی است که به هنگام مواجه‌شدن با آن یا داشتنش همان حس لذت‌بخش را تجربه خواهیم کرد. اما زیبایی ظاهری می‌تواند در عوامل مختلف از جمله در سبک لباس پوشیدن، مدل کفش، آرایش صورت و حتی آرایش مو خود را نشان دهد و گاهی برای ایجاد این زیبایی به غیر از یک انتخاب درست، نیازمند ابزار مناسب هستیم. یکی از این ابزارها اتو یا حالت‌دهنده‌ی مو است تا به کمک آن موهای خود را زیباتر بیاراییم.
«ST100E» اتویی با صفحات باریک بسیار بلند (110 میلی‌متری) از جنس سرامیک است که به‌عنوان صاف‌‌کننده و فرکننده استفاده می‌شود. اتو موها در سه سایز مختلف ساخته شده‌اند؛ اتوهای کفه پهن، کفه باریک و کفه متوسط. ST100E از نوع کفه باریک برای افرادی مناسب است که دارای موهای کوتاه هستند یا می‌خواهند موهای خود را حالت بدهند. جنس صفحات اتو مو معمولا از استیل یا سرامیک است. صفحه‌های سرامیکی برای سلامتی مو مناسب‌ترند؛ زیرا الکتریسیته را انتقال نمی‌دهند و دربرابر گرما مقاومت دارند؛ بنابراین میزان انتقال الکتریسیته به مو و ایجاد خطر به هنگام استفاده از اتو مو کاهش می‌یابد. کفه‌های سرامیکی به دلیل مقاومت دربرابر حرارات، دیرتر فرسوده می‌شوند و بر همین اساس، عمر بالاتری دارند. همچنین حرارتی که زیر کفههای سرامیکی ایجاد می‌شود، به‌خوبی در سطح سرامیک پخش شده و آن را داغ می‌کند. همین عامل باعث می‌شود تا حرارت به‌طور یکسان در حین اتوکشیدن به تمام موها انتقال یابد. اگر به دنبال اتو مویی قوی با امکانات محدود برای صاف‌کردن یا فرکردن موهای خود هستید، می‌توانید ST100E را انتخاب کنید.

۲,۲۵۰,۰۰۰ تومان

فرکننده مو روزیا مدل HR746A

 • پوشش
  سرامیک
 • حداکثر دما
  400 سانتی‌گراد
 • نرم کننده‌ی یونی
  خیر
 • سیستم خاموشی خودکار
  خیر
 • سیستم ایمنی قفل دما
  خیر
 • عملکرد توربو
  خیر
 • صفحه نمایشگر
  خیر
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  خیر
 • سیم گردان
  بله
 • طول سیم
  2 متر
 • پایه‌ی تعبیه شده در بدنه
  بله
 • دیگر ویژگی ها
  داغ شدن سریع در کمتر از 30 ثانیه
 • سیم گردنده 360 درجه
 • دارای پوشش سرامیکی برای براق نمودن مو
 • دارای چراغ LED روشن و خاموش
۲۴۵,۰۰۰ تومان

فرکننده مو مک استایلر مدل MC-3326

امروزه همه ی خانم ها برای زیبایی بیشتر پوست و موی خود به دنبال روش ها و وسایلی هستند که زیبایی آنها را دو چندان کند. از کرم ها و ماسک های صورت و مو گرفته تا دستگاه های آرایشی و بهداشتی. یکی از وسایل آرایشی مو که میتوان در هر خانه ای موجود هست، دستگاه فر کننده میباشد.

۷۱۰,۰۰۰ تومان

بیگودی و فرکننده مو کایزر مدل KA-230-22

بیگودی کایزرمدل 22- KA-230 یکی از مرغوبترین بیگودی موجود در بازار است. سیم چرخان ۲/۵متری، درجه تنظیم حرارت دلخواه، گیره قفل باند مو تا انتها، سر ضد حرارت، چرخش مو بصورت دستی باچرخش بدنه، که در کمتر محصولی دیده میشود از ویژگی های این کالا است.پوشش سرامیک تیتانیوم ودرجه حرارت متناسب با نوع مو محافظت از مو شما را بعهده دارد .مزیت دیگر چرخش خود دستگاه در هنگام کار با شست دست خود پیچش را راحتر انجام میدهد.

۳۵۰,۰۰۰ تومان

فرکننده مو انزوسالن مدل EN-1380

فرکننده مو انزوسالن مدل 1380 مخزن گرمایش بسیار باریک و نازک 9 میلیمتری دارد و بیشتر برای درست کردن فر ریز و فرهای اصطلاحا سیم تلفنی و یا آفریقایی مناسب است. قطر سری این فرکننده تنها 9 میلی‌متر است، در نتیجه فری که با آن درست می‌شود بسیار ریز و جذاب و متفاوت میباشد . دمای این فرکننده انزوسالن بالای 750 درجه‌ی سانتی‌گراد است که برای فر کردن موها بصورت حرفه ای کافی خواهد بود و تنها کمپانی دارنده تکنولوژی دمای بالا در بین رقبای خود میباشد این سیستم گرمایش بسیار بسیار سریع عمل میکند و عملیات گرم شدن در زیر 30 ثانیه به اوج خود میرسد . البته دمای دستگاه قابلیت تنظیم دارد و در7 دما تنظیم می‌شود. کاربر می‌تواند با توجه به نوع موهای خود و حالت‌گیری آن، از دمای مناسبی استفاده کند. طول کابل این مدل 1.8 متر است و قابلیت چرخش 360 درجه دارد. این قابلیت باعث می‌شود وقتی دستگاه را حرکت می‌دهیم، کابل دور خود نپیچد و گره نخورد. در عوض کابل از پایه می‌چرخد و موقعیت خود را با موقعیت دستگاه وفق می‌دهد. شما میتوانید براحتی قسمت ابتدای مو را در زیر گیره فیکس کرده و سپس عمل بارگیری تمام مو بر روی دستگاه را با چرخاندن دستگاه براحتی هرچه تمام انجام دهید . گفتنی است برند انزوسالن در حوزه‌ی تولید حالت‌دهنده‌های حرفه ای مو سابقه‌ی درخشانی دارد و همواره در این بازار نوآور بوده است. در پایان اینکه فرکننده مو انزو مدل ای ان 1380 برای خانم‌ها و سالنهایی که به دنبال فرهای بسیار ریز و متفاوت – حرفه ای و جدیدی هستند سورپرایز مناسبی خواهد بود

۳۷۰,۰۰۰ تومان

فرکننده مو جیمی مدل GM-1969

 • پوشش
  سرامیک
 • گستره‌ی حداکثر دما
  بین 180 تا 200 درجه
 • نرم کننده‌ی یونی
  خیر
 • سیستم خاموشی خودکار
  بله
 • سیستم ایمنی قفل دما
  بله
 • عملکرد توربو
  خیر
 • صفحه نمایشگر
  بله
 • نوع نمایشگر
  ال ای دی
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  بله
 • سیم گردان
  بله
 • پایه‌ی تعبیه شده در بدنه
  بله
 • دیگر ویژگی ها
  بدنه صاف و بدونه اصطحکاک
۴۱۹,۰۰۰ تومان

فرکننده مو پاورتاچ مدل NO4475

پاورتاچ از سال 2001 فعالیت خود را به عنوان برند حرفه‌ای در زمینه لوازم برقی برای سالن‌های آرایشی آغاز کرد. فر کننده مو پاوتاچ با سطح سرامیکی و سرعت بالا داغ شدن علاوه بر حفظ طوبت مو و بدون اسیب رساندن به آن باعث فرمدهی به موها به ماندگاری بالا میشود. همچنین این محصول مناسب انواع موها میباشد زیرا با دارا بودن نمایشگر دما و همچنین دکمه افزایش و کاهش دما باعث رسیدن به نتیجه مطلوب بدون آسیب رسیدن به موها میشود. سیم گردان این محصول نیز راحتی استفاده را برای مصرف کننده فراهم میکند.

۳۹۰,۰۰۰ تومان

فرکننده مو پروویو مدل PW-4110

فر کننده‌ی «پروویو» (Prpwave) مدل «PW-4110» دارای مخزن حرارتی است که قطر این مخزن در پایه‌ی مخروط 32 میلی‌متر است. جنس این مخزن از سرامیک پوشش داده شده با تورمالین است که باعث می‌شود موها در اثر حرارت آسیب کمتری ببینند. این پوشش حاوی دانه‌های کراتین و روغن آرگان مراکشی است که به مرور زمان از آن خارج می‌شود. این ترکیبات به حفظ درخشندگی و لطافت موها کمک کرده و از شکننده شدن آن‌ها جلوگیری می‌کنند. داخل مخزن گرم‌کننده‌های پرقدرتی قرار دارند که علاوه بر گرم شدن سریع آن‌ها، پایداری دمایی بالایی نیز دارند. دمای فر کننده بین 120 تا 200 درجه قابل تنظیم است که این کار توسط دکمه‌های فلش‌دار روی بدنه انجام می‌شود. با فشردن این دکمه‌ها دما 20 درجه کم یا زیاد می‌شود و به طور کلی 5 دمای قابل تنظیم وجود دارد. هنگامی که اتو مو روشن می‌شود، صفحات شروع به گرم شدن کرده و یکی از 5 نشانگر LED روی بدنه شروع به چشمک زدن می‌کنند. به کمک سیستم PTC به کار رفته در این فر کننده طرف مدت 90 ثانیه، مخزن حرارتی به دمای موردنظر می‌رسد. با رسیدن به دمای موردنظر نشانگر LED روی دمای تنظیم‌شده ثابت می‌شود. در قسمت انتهایی مخزن دو زائده‌ی پلاستیکی از بدنه بیرون زده است که برای قرار دادن فر کننده روی سطح استفاده می‌شود. برای زمانی که فر کننده داغ است این پایه‌ی نگه‌دارنده بسیار کارآمد است. همچنین در انتهای مخزن حرارتی یک قطعه پلاستیک عایق کار شده تا از تماس سطح داغ مخزن با پوست جلوگیری شود. در صورت روشن ماندن فر کننده، بعد از 60 دقیقه به شکل خودکار خاموش می‌شود. سیم دستگاه 2 متر است و در محل اتصال به بدنه حالت چرخشی دارد که استفاده از فر کننده را راحت‌تر می‌کند. به طور خلاصه Prowave PW-4110 دارای مخزن حرارتی سرامیک- تورمالین با قطر 32 میلی‌متر، حاوی دانه‌های کراتین و روغن آرگان مراکشی، درجه حرارت قابل تنظیم از 120 تا 200 درجه‌ی سانتی‌گراد، 5 دمای قابل تنظیم، نشانگرهای LED دما، سیستم PTC، پایه‌ی نگه‌دارنده و سیم چرخشی بوده و برای ایجاد فر درشت استفاده می‌شود.

۶۵۰,۰۰۰ تومان

فرکننده مو مک استایلر مدل MC-3337

امروزه همه ی خانم ها برای زیبایی بیشتر پوست و موی خود به دنبال روش ها و وسایلی هستند که زیبایی آنها را دو چندان کند. از کرم ها و ماسک های صورت و مو گرفته تا دستگاه های آرایشی و بهداشتی. یکی از وسایل آرایشی مو که میتوان در هر خانه ای موجود هست، دستگاه فر کننده و یا اتوی مو میباشد. این موپیچ دیجیتال حرفه ای از تکنولوژی روز دنیا بهره می برد و به سرعت گرم میشود و صفحات آن با پوشش تفلونی تولید شده است.

۹۹۵,۰۰۰ تومان

فرکننده موی جانسون مدل JS-6026

 • پوشش
  سرامیک پیشرفته
 • حداکثر دما
  230 سانتی‌گراد
 • نرم کننده‌ی یونی
  خیر
 • سیستم خاموشی خودکار
  بله
 • سیستم ایمنی قفل دما
  بله
 • عملکرد توربو
  خیر
 • صفحه نمایشگر
  خیر
 • دکمه ی روشن/خاموش
  بله
 • قابلیت تنظیم دما
  بله
 • قابل تنظیم در
  150تا230 دما
 • سیم گردان
  بله
 • طول سیم
  1.5 متر
 • پایه‌ی تعبیه شده در بدنه
  بله
 • دیگر ویژگی ها
  دارای گیرهی مو
 • نشان دهنده دما
 • تنظیم دما
 • سیم چرخشی
۱۴۵,۰۰۰ تومان

فرکننده دو قلو بابیلیس 2282E

2282E بابلیس با سری‌ای به صورت دو لوله با جنس تورمالین به سایز 13 میلی متر است که قابلیت تنظیم دما مابین 110 تا 200 درجه سانتیگراد را دارد. این دستگاه 55 واتی بوده و می‌تواند موهایی ضخیم و بلند را هم فر کند. 2282E علاوه بر فر کردن به همان حالت قدیمی و کلاسیک، امکان فر به شکل S را نیز به شما می‌دهد. در حال حاضر این نمونه را می‌توان جزو بروزترین مدل‌های بازار دانست.

۵۴۱,۵۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه