قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان - مکمل سوخت انژکتور شور - پنداریم

قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

 • 2 آذر 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

افراد زیادی در پمپ بنزین‌ها با مکمل بنزین خودرو روبه رو شده اند و اکثر مکمل‌ها قیمت‌هایی بسیار عجیب غریب دارند که در برخی موارد چون مردم از قیمت واقعی و اصلی این‌ها اطلاعی ندارند افرادی که در جایگاه‌های سوخت قرار دارند از این موضوع سواستفاده می‌کنند و قیمت‌هایی بالاتر می‌دهند.رانندگان در دو مورد سردرگم می‌شوند. مثلا نمی دانند آیا بنزین‌ها به مکمل نیازی دارند و اگر نیاز دارند کدام مارک و کدام قیمت برای خریداری مناسب می‌باشند؟این مکمل‌ها در شهر‌ها و پمپ بنزین‌های مختلف دارای قیمتی متفاوت می‌باشند و دلیل این موضوع نیز نوسانات موجود در بازار ارز می‌ باشد.در اين مقاله، قصد داريم با توضيح ويژگي هاي مختلف مکمل سوخت راهنماي خريد آن ها را به شما ارائه کنيم. 

مکمل بنزین اکتان بوستر

مکمل های سوخت برای موتورهای بنزینی و دیزلی در بازار موجود است. براساس وعده سازندگان این مکمل‌ها، با استفاده از این محصولات مزایای زیادی نصیب صاحبان خودرو می‌شود که برای مثال می‌توان به تمیز شدن سیستم انژکتور و حذف آب از سیستم سوخت‌رسانی اشاره کرد. برای بهبود عملکرد کاتالیزور خودرو و همچنین سیستم اگزوز، محصولات دیگری به‌طور مخصوص توسعه داده شده‌اند و در بازار برای خرید موجود هستند.

در حالت عمومی مکمل های سوخت برای خودروهای قدیمی و یا اتومبیل‌هایی که کارکرد بالایی دارند، مناسب هستند چراکه سیستم سوخت‌رسانی آن‌ها را تمیز می‌کنند. تقریبا می‌توان گفت مکمل‌های سوخت برای خودروهای نو و یا دستگاه‌هایی که از آن‌ها به خوبی مراقبت می‌شود، کارایی لازم را ندارد و استفاده از آن‌ها بهبودی در عملکرد این ماشین‌ها ایجاد نمی‌کند.

بهترین اکتان بوستر

مکمل‌های سوخت یا افزاینده‌های اکتان بنزین(بوستر) استاندارد موجود در بازار قطعا می‌توانند اکتان بنزین را به منظور بهسوزی افزایش دهند.در محصولات متفاوت مقدار اندازه ای که این محصولات می‌توانند عدد اکتان را بالا ببرند متفاوت می‌باشد و تغییر می‌کند. محصولاتی که در بازار عرضه می‌شود با چیزی که بر روی این محصولات نوشته شده است متفاوت می‌باشد. با این حال تقویت کننده‌های اکتانی که کیفیت بالایی دارند عدد اکتان را به صورت شگفت انگیزی ارائه کنند.

میزانی که قدرت موتور توسط افزایش عدد اکتان، افزایش می‌یابد به عوامل متعددی وابسته است.اگر شما از یک ماشین انژکتوری استفاده می‌کنید که سیستم سوخت رسانی آن به وسیله ECU کنترل می‌شود و دارای یک موتور با قدرت یا توربو شارژ می‌باشد، افزودن مکمل به بنزین در عملکرد و مصرف سوخت تاثیر خواهد داشت. ولی اگر یک خودرو قدیمی کاربراتوری با موتور کم حجم دارید تغییر بسیاری را مشاهده نمی کنید.

چگونه میزان کمی از مکمل می‌تواند اکتان را50 تا 60 لیتر بنزین را بسیار افزایش دهد؟ این پرسشی است که درباره مکمل سوخت خودرو بوجود می‌آید.مکمل‌ها ی بنزین افزایش فشردگی سوخت و احتراق دیرتر و قوی‌تر را به دنبال دارد. باعث می‌شود سر و صدای موتور هنگام عملکرد کمتر شود. از ضربه زدن سوپاپ جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود موتور بازدهی بیشتری داشته باشد و عمر بیشتری کند.

مکمل سوخت مرغوب می تواند طول عمر موتور خودرو را به طور قابل توجهی افزایش دهد. همچنین باعث کاهش مصرف سوخت می شود. اگر از مکمل بنزین اکتان غیر استاندارد استفاده کنید نتیجه عکس خواهد داد. پس همیشه از برندهای باکیفیت استفاده نمایید در قسمت پایین لیستی از بهترین مکمل اکتان برای شما عزیزان ارائه شده است.

مکمل انژکتور شور

جهت محافظت از انژکتور‌های سوخت از این مکمل‌ها استفاده می‌کنند که از خواص لایه ای اتانول تولید می‌شوند. زمانی که سوزن‌های انژکتور دچار گرفتگی شوند سوخت رسانی ضعیف می‌شود و احتراق به صورت ناقص انجام می‌شود و زمانی که آب و هوا سرد است و شتاب‌های لحظه ای این مشکل کملا دیده می‌شوند با مصرف مکمل‌های انژکتور شوی در هر 5 هزار کیلومتر سوزن‌های انژکتور تمیز شده و پاشش مناسب خواهد داشت .

مکمل بنزین کاسپین

اکتان بوستر کاسپین با فرمول پیشرفته و ماده موثر تری کربنیل منگنز (MMT) باعث افزایش اکتان بنزین میشود. محتوی بطری را با 50 لیتر بنزین استفاده نمایید. ضمن کاهش مصرف سوخت باعث تنظیم سیستم احتراق خودرو خواهد شد.برای جلوگیری از حادثه و جانب احتیاط خوب است بدانید این محصول آتش‌گیر است و نزدیک گرما، جرقه، شعله باز و در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

قیمت مکمل بنزین

عوامل مختلفي نظير نوع مکمل، شرکت سازنده، محتوای مکمل، حجم بسته بندی و… در تعيين قيمت انواع مکمل بنزین موثرند. شرکت هاي سازنده اين محصولات، آن ها را با قيمت هاي گوناگوني به بازار عرضه کرده اند و به طور کلي قيمت اين محصولات بين 20 هزار تومان تا 1 میلیون و 500 هزار تومان است.يکي از مهم ترين نکاتي که در خريد هر محصول لازم است به آن توجه داشته باشيد، تعيين ميزان بودجه است که به شما کمک مي کند تا از ميان محصولات متنوع موجود در بازار، سريع تر محصول مناسب خود را انتخاب کنيد.از ديگر نکات مهم در خريد مکمل اين است که محصول خود را از برند ها و همچنين فروشگاه هاي معتبر خريداري کنيد.

اگر قصد خرید بهترین ضدیخ برای خودروتان را دارید میتوانید سری به مقاله لیست قیمت و خرید ضدیخ کاسپین بزنید و محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید .

لیست محصولات منتخب
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت و اکتان فستر مدل M-1019 حجم 300 میلی لیتر

مصرف بالای بنزین خودرو، خوب کار نکردن موتور و کاهش سرعت و شتاب خودرو، دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد که اصلی‌ترین آن ته‌نشینی رسوبات و آلودگی‌ها در مسیر سوخت رسانی، انژکتور و همچنین در موتور خودرو است. این رسوبات و آلودگی‌ها باعث می‌شود موتور خودرو نتواند به‌صورت نرمال و خوب کار کند و درنتیجه مصرف بنزین افزایش پیدا کند و نیز سرعت و شتاب خودرو کاهش پیدا می‌کند. همچنین پائین آمدن درجه اکتان بنزین نیز می‌تواند دلیل دیگری در ایجاد این مشکلات باشد. محصول فوق یک مکمل سوخت و اکتان بوستر با برند خوشنام «فستر» (FASTER) است که در حجم 300 میلی‌لیتر عرضه شده و علاوه‌بر قیمت مناسب و رقابتی این کالا با محصولات مشابه برندهای دیگر، کیفیت بسیار خوبی داشته و پس‌از مصرف این مکمل می‌توان تاثیر محسوسی را در کاهش مصرف بنزین و همچنین افزایش سرعت و شتاب خودرو شاهد بود. عملکرد این مکمل به این‌صورت است که با اضافه کردن محتویات یک قوطی از آن به باک بنزین خودرو (همراه با 30 تا 70 لیتر بنزین)، کل مسیر سوخت رسانی را از رسوبات و آلودگی‌های موجود در انژکتور و موتور تمیز کرده (این محصول رسوبات موجود روی دریچه های انژکتور، سوپاپ‌های ورودی، شمع موتور و محفظه احتراق را از بین می‌برد و از تشکیل مجدد آنها جلوگیری می‌کند) و همچنین با بالا بردن درجه اکتان بنزین، به عملکرد بهتر موتور و انژکتور خودرو کمک کرده که درنتیجه با کاهش مصرف سوخت و افزایش شتاب و سرعت خودرو همراه خواهد بود. این ماده از تمام اجزای تشکیل دهنده سیستم تزریق سوخت مراقبت کرده و کل سیستم سوخت‌رسانی را از زنگ‌زدگی و خوردگی محافظت می‌کند. به‌علاوه تراکم و واکنش دریچه گاز را را بهبود می‌بخشد. تاثیر استفاده یکبار از این محصول تا حدود 1000 کیلومتر باقی خواهد ماند.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

انژکتور شوی کاسپین حجم 230 میلی لیتر

یکی از راه‌های کاهش مصرف سوخت و بالابردن راندمان موتور خودرو، توجه به سیستم سوخت‌رسانی آن است. پس از مدتی، سیستم احتراق خودرو به‌دلیل سوخت ناقص یا نامناسب‌بودن سوخت مصرفی، دچار رسوب‌گرفتگی می‌شود؛ رسوباتی که پایه‌ای کربنی دارند و تاثیر مستقیم بر پایین‌آمدن راندمان موتور می‌گذارند. برای احیای مجدد و افزایش راندمان سیستم سوخت‌رسانی خودرو باید از تمیزکننده‌ها و مکمل‌های سیستم سوخت استفاده کرد. محصول فوق یکی از تولیدات شرکت «کاسپین» است که برای تمیزکردن انژکتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تمیزکننده می‌تواند رسوبات حاصل از سوخت ناقص را رفع کرده و عملکرد سیستم سوخت را بهبود بخشد. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به کاهش مصرف سوخت خودرو اشاره کرد. برای استفاده از این محلول انژکتورشوی باید آن را به باک بنزین اضافه کرده و پس از طی مسافت 3000 کیلومتری این عمل را تکرار کنید. برای بالابردن قدرت عملکرد این تمیزکننده از افزودنی BASF آلمان استفاده شده است. حجم این محلول تمیزکننده‌ی سیستم سوخت 230 میلی‌لیتر است.

قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت خودرو فستر مدل F-1019 حجم 400 میلی لیتر

مصرف بالای بنزین خودرو، خوب کار نکردن موتور و کاهش سرعت و شتاب خودرو، دلایل متعددی میتواند داشته باشد که اصلی ترین آن ته نشینی رسوبات و آلودگی ها در مسیر سوخت رسانی، انژکتور و همچنین در موتور خودرو میباشد. ( پایین بودن میزان اکتان موجود در بنزین نیز از عوامل اصلی دیگر در کاهش شتاب، سرعت و قدرت موتور خودرو است ) این رسوبات و آلودگیها باعث میشود موتور خودرو نتواند بصورت نرمال و خوب کار کند و در نتیجه مصرف بنزین افزایش پیدا کند و نیز سرعت و شتاب خودرو کاهش پیدا میکند. محصول فوق یک مکمل سوخت و اکتان بوستر با برند خوشنام و معتبر «فستر» (FASTER) با سابقه ای درخشان میباشد که در حجم 400 میلی لیتر عرضه شده که حجم آن 100 میلی لیتر از مدل اولیه این اکتان بوستر بیشتر است. این کالا نسبت به محصولات مشابه با برندهای دیگر، کیفیت بسیار بالایی داشته و پس از مصرف این مکمل میتوان تاثیر محسوسی را در کاهش مصرف بنزین و همچنین افزایش سرعت و شتاب خودرو و بهبود عملکرد موتور خودرو شاهد بود. عملکرد این مکمل به این صورت است که با اضافه کردن محتویات یک قوطی از آن به باک بنزین خودرو (همراه با 30 تا 70 لیتر بنزین)، کل مسیر سوخت رسانی را از رسوبات و آلودگی های موجود در انژکتور و موتور تمیز کرده (این محصول رسوبات موجود روی دریچه های انژکتور، سوپاپ های ورودی، شمع موتور و محفظه احتراق را از بین می برد و از تشکیل مجدد آنها جلوگیری می کند) و همچنین با بالا بردن درجه اکتان بنزین، به عملکرد بهتر موتور و انژکتور خودرو کمک کرده که در نتیجه با کاهش مصرف سوخت و افزایش شتاب و سرعت خودرو همراه خواهد بود. این ماده از تمام اجزای تشکیل دهنده ی سیستم تزریق سوخت مراقبت کرده و کل سیستم سوخت رسانی را از زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند . به علاوه تراکم و واکنش دریچه ی گاز را را بهبود می بخشد. تاثیر استفاده یکبار از این محصول تا حدود 1000 کیلومتر باقی خواهد ماند. روش مصرف : در هنگام سوختگیری محتویات یک قوطی از این اکتان بوستر را داخل باک خودرو ریخته شود. تفاوت چندانی بین ریختن قبل و بعد سوختگیری نیست و میتوان آن را بعد از پر کردن باک خودرو اضافه کرد.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

تمیز کننده کاربراتور و انژکتور کاسپین حجم 400 میلی لیتر

یکی از راه‌های کاهش مصرف سوخت و بالابردن راندمان موتور خودرو، توجه به سیستم سوخت‌رسانی آن است. پس از مدتی، سیستم احتراق خودرو به‌دلیل سوخت ناقص یا نامناسب‌بودن سوخت مصرفی، دچار رسوب‌گرفتگی می‌شود؛ رسوباتی که پایه‌ای کربنی دارند و تاثیر مستقیم بر پایین‌آمدن راندمان موتور می‌گذارند. برای احیای مجدد و افزایش راندمان سیستم سوخت‌رسانی خودرو باید از تمیزکننده‌ها و مکمل‌های سیستم سوخت استفاده کرد. محصول فوق یکی از تولیدات شرکت «کاسپین» است که برای تمیزکردن انژکتور مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تمیزکننده می‌تواند رسوبات حاصل از سوخت ناقص را رفع کرده و عملکرد سیستم سوخت را بهبود بخشد. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به کاهش مصرف سوخت خودرو اشاره کرد. برای استفاده از این محلول انژکتورشوی باید آن را به باک بنزین اضافه کرده و پس از طی مسافت 3000 کیلومتری این عمل را تکرار کنید. برای بالابردن قدرت عملکرد این تمیزکننده از افزودنی BASF آلمان استفاده شده است. حجم این محلول تمیزکننده‌ی سیستم سوخت 400 میلی‌لیتر است. توجه: پیشنهاد میشود برای عملکرد بهتر این محصول، زمانی که باک بنزین خودروی شما بطور کامل خالی شده است، اول تمامی محتویات این محصول را در باک ریخته و بعد اقدام به پر کردن باک بنزین خود نمایید.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل روغن موتور خودرو کاسپین مدل Formula 1 حجم 300 میلی لیتر

برخی افراد برای بهبود فرایند روانکاری موتور خودرو و از بین بردن آلودگی‌ها از مکمل روغن موتور استفاده می‌کنند. محصول فوق یکی از انواع این مکمل‌ها بوده که قادر است عملکرد روغن موتور خودروی شما را بهبود ببخشد. این مکمل را شرکت شناخته شده‌ی کاسپین تولید می‌کند و این محصول با نام Formula 1 به بازا عرضه می‌شود. این محصول برای بسیاری از خودروهایی که روغن کم می‌کنند بسیار مناسب بوده و مصرف روغن را کاهش می‌دهد؛ از سویی دیگرمانع از ایجاد اکسیداسیون قطعات متحرک شده و نقشی محافظتی ایفا می‌کند. با اضافه کردن این مکمل به روغن موتور قدرت روانکاری آن افزایش یافته و موتور خودرو عملکرد بهتری خواهد داشت. این محصول حجمی 300 میلی‌لیتری داشته و به روغن موتور اضافه می‌گردد.

قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

اکتان بوستر لوبریفنت کانادا مدل 95 حجم 300 میلی لیتر بسته 6 عددی

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی
 • حجم
  300 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  – افزایش عدد اکتان سوخت تا میزان ۸ واحد
 • – کاهنده صدور میزان ذرات ، هیدروکربن ها، مونوکسید کربن و اکسید های نیتروژن
 • – بهبود عملکرد سیستم سوخت و تمیز کردن برخی از بخش‌های آن
 • – افزایش بازدهی موتور
 • – عدم ایجاد رسوب
 • – کمک به کاهش میزان مصرف سوخت
 • – تمیز کننده موتور خودرو
 • – جلوگیری از آسیب های ناشی از مصرف بنزین با اوکتان پایین
 • – عدم ایجاد آسیب برای کاتالیزور اگزوز و سنسور اکسیژن
 • – تراکم سوخت را در موتور بالا برده و بدون تغییر در اندازه آن، قدرت بیشتری به خودرو می دهد
 • – حفاظت از سوپاپ ها
 • – کاهش ریپ زدن
 • – تحت لیسانس کانادا
 • – ریختن کل محصول داخل باک قبل از هر بار سوخت‌گیری
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت خودرو والترم مدل O95 حجم 300 میلی لیتر بسته 2 عددی

مصرف بالای بنزین خودرو، خوب کار نکردن موتور و کاهش سرعت و شتاب خودرو، دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد که اصلی‌ترین آن ته‌نشینی رسوبات و آلودگی‌ها در مسیر سوخت رسانی، انژکتور و همچنین در موتور خودرو است. این رسوبات و آلودگی‌ها باعث می‌شود موتور خودرو نتواند به‌صورت نرمال و خوب کار کند و درنتیجه مصرف بنزین افزایش پیدا کند و نیز سرعت و شتاب خودرو کاهش پیدا می‌کند. همچنین پایین آمدن درجه اکتان بنزین نیز می‌تواند دلیل دیگری در ایجاد این مشکلات باشد. محصول فوق یک مکمل سوخت است که در حجم 300 میلی‌لیتر عرضه شده و علاوه‌بر قیمت مناسب و رقابتی این کالا با محصولات مشابه برندهای دیگر، کیفیت بسیار خوبی داشته و پس‌از مصرف این مکمل می‌توان تاثیر محسوسی را در کاهش مصرف بنزین و همچنین افزایش سرعت و شتاب خودرو شاهد بود. استفاده از مکمل سوخت والترم تراکم سوخت در موتور قبل از احتراق بهبود پیدا می‌کند که در نتیجه قدرت موتور افزایش پیدا کرده و راندمان بهتری دارد. همچنین این محصول به کاهش co2 تولید شده در خوددرو کمک می کند که علاوه بر کاهش آلودگی در طولانی مدت باعث سالم ماندن خودرو می‌شود.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت خودرو اینستا فینیش مدل Octan حجم 354 میلی لیتر

اکتان بوستر تولیدی کمپانی اینستا فینیش یکی از معدود محصولات موجود در ایران است که مورد تایید خودرو سازان معتبر در کشور است که با بالا بردن اکتان بنزین می‌تواند تا ۷ واحد باعث افزایش توان خودرو (Horse Power) و عملکرد موتور خودرو می‌شود. این محصول می‌تواند مشکلات ناشی از عملکرد ماشین مانند مکث در شتاب گیری (Delay) و ریپ موتور (knock) که به دلیل وجود ناخالصی در بنزین است را به راحتی برطرف کرده و احساس یک سواری لذت بخش با خودروی شما را برایتان فراهم نماید. این محصول همچنین با خاصیت روان کننده‌ای که دارد باعث عملکرد نرم و بدون صدای موتور خودرو شما شده و عملکرد موتور را بهبود می‌بخشد که منجر به کاهش مصرف سوخت در خودرو شما عزیزان می‌گردد.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت خودرو لیکومولی حجم 150 میلی لیتر

شرکت لیکومولی آلمان با تولید افزودنی برای موتور شروع به کارکرد، سایت تولیدی آن در سال 1957 ودر شهر اولم آلمان تاسیس شده است این شرکت با تولید بیش از 1750 نوع محصول برای خودروهای سنگین، سواری ، موتور سیکلت ، قایق خودروهای کارتینگ، ماشین آلات صنعتی بیشترین تنوع محصول را بین شرکتهای تولید کننده در دنیا دارد. اکتان پلاس یک ترکیب از مواد مخلوطی است که با توجه به تکنولوژی پیشرفته افزوده و سوخت ساخته شده است. اکتان پلاس برای استفاده جهانی است و بر اساس  تحقیق ، تعداد اکتان (RON) سوخت 4/2 امتیاز افزایش می یابد. با توجه به افزایش عملکرد سوخت، آسیب موتور ناشی از ضربه زدن به احتراق جلوگیری می شود. افزایش تعداد اکتان مصرف سوخت کم را تضمین می کند.یک 150 میلی لیتر می تواند برای 50 لیتر بنزین کافی باشد.  ریختن اکتان پلاس را به مخزن سوخت و مخلوط کردن به صورت خودکار انجام می شود.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

روغن هیدرولیک خودرو کاسپین مدل 5555 حجم 950 میلی لیتر

قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت کانادا لوبریفیانت مدل اکتان بوستر حجم 210 میلی لیتر

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی
 • حجم
  210 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  ارتقاء دهنده درجه اکتان و در نتیجه کاهنده صدور میزان ذرات ، هیدرو کربن ها ، مونوکسید کربن و اکسیدهای نیتروژن
 • کاهنده مصرف سوخت
 • تراکم سوخت را در موتور بالا برده و بدون تغییر در اندازه آن ،قدرت بیشتری به خودرو می دهد.
 • حفاظت از سوپاپ ها
 • کاهش ریپ زدن
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

اکتان بوستر زادو مدل Improve Fuel حجم 250 میلی لیتر

اکتان بوستر زادو یک افزودنی چند منظوره برای سوخت بنزین است. این‌ محصول به منظور جلوگیری از احتراق زودرس که در سوخت بنزین با اکتان پایین متداول است فرموله شده و به موتور در تمام موقیعت‌های حرکت و ‌شتاب کمک ‌می‌کند. اکتان بوستر زادو مصرف جهانی داشته و عدد اکتان RON سوخت را حداقل 5 واحد افزایش می دهد. عدد اکتان یک درجه‌بندی برای سنجیدن مقاومت سوخت در مقابل خام سوزی است. اگر عدد اکتان ماده شیمیایی ایزواکتان را 100 و نرمال هپتان را برابر با 0 در نظر بگیریم، عدداکتان بنزین عبارت است از درصد موجودی حجمی ایزواکتان در نرمال هپتان. درحقیقت هرچه عدد اکتان سوختی بالاتر باشد، مقاومت سوخت در برابر احتراق ناقص بیشتر خواهد بود. بنابراین اکتان بوستر زادو موجب افزایش کیفیت بنزین و در نتیجه کاهش مصرف بنزین خواهد شد و علاوه بر این با توجه به افزایش عدد اکتان، باعث افزایش چشم گیر قدرت موتور نیز می‌گردد.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت خودرو فالکون مدل 3215 حجم 250 میلی لیتر

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی
 • بازه حجم
  0-250 میلی لیتر
 • حجم
  250 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  – ارتقا درجه اکتان حداکثر تا 8 عدد و 3 عدد اسب بخار
 • – شستشوی کاتالیزور و سنسور اکسیژن
 • – قابلیت تمیز کننده محفظه سوخت
 • – جلوگیری از ریپ زدن موتور
 • – حفاظت از سوپاپ ها
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

محلول انژکتور شوی کاسپین حجم 230 میلی لیتر بسته 2 عددی

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی
 • حجم
  600 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای تمیز کردن محفظه احتراق، به‌خصوص انژکتور
 • – تمیزکننده رسوبات حاصل از سوخت ناقص
 • – کمک به عملکرد بهتر سیستم احتراق
 • – کاهش مصرف سوخت
 • – حاوی افزودنی BASF
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل سوخت خودرو کانادا لوبریفنت مدل 79Lحجم 250 میلی لیتر

مکمل بنزین اکتان بوستر کانادا لوبریفنت مکمل سوخت چند منظوره جهت افزایش عدد اکتان بنزین، برای تمامی خودروها با موتورهای بنزینی این مکمل می‌تواند عدد اکتان بنزین را بسته به نوع بنزین از 6 الی 10واحد ارتقاء بخشد.از سایش در نشیمنگاه سوپاپ جلوگیری می‌کند. از موتور در برابر سر و صدا, ضربه زدن پیستون و احتراق ناخواسته در سیلندر محافظت می‌کند. اکتان بوستر لوبریفنت می‌تواند بعنوان انژکتورشوی موتور ماشین نیز استفاده شود و تمامی مجاری خودرو را شستشو دهد. این محلول اکتان مناسب برای خودروهای ایرانی مانند پراید، پژو و انواع وانت بار است و برای خودروهای خارجی باید از محلول اکتان پلاس استفاده نمایید. ویژگی‌های مکمل بنزین اکتان بوستر گرین عبارت است از: عدد اکتان را افزایش می‌د‌‌هد.باعث بهبود مسافت پیموده شده توسط بنزین و با اتان مناسب انجام می‌شود. صدای ضربه، صدای خرابی موتور و ریپ زدن را حذف می‌کند. انژکتور و کاربراتور را تمیز می‌کند. جایگزین سرب بنزین است. انتشار هیدروکربن‌ها و منوکسیدکربن در هوا را کم می‌کند. از خوردگی قطعات موتور جلوگیری و محافظت می‌کند. از کثیف شدن و چسبندگی دریچه سوخت جلوگیری می‌کند. ناک زدن و بد کارکردن موتور را از بین می‌برد. از خاموش‌کردن ماشین به‌صورت ناگهانی جلوگیری می‌کند. برای موتورهای اتومبیل، دریایی، صنعتی، کشاورزی و تفریحی پیشنهاد می‌شود. در برابر رسوب‌های کربن در انژکتور و محفظه احتراق محافظت ایجاد می‌کند. در هر وقت سوختگیری به ازای هر 30 لیتر سوخت گیری یه مکمل ریخته شود.
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

محلول موتور شوی گات مدل Engine Flush-62054 حجم 300 میلی لیتر

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی و دیزلی
 • حجم
  300 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  – قابل استفاده برای خودروهای دارای توربوشارژر و بدون توربو شارژر
 • – تمیزکننده رسوبات کربنی حاصل از سوخت ناقص
 • – بدون ضرر برای قطعات موتور
 • – کمک به عملکرد بهتر پیستون‌ها و شیر هیدرولیک
 • – قبل از تعویض روغن به روغن موتور اضافه شود
 • – مناسب برای 5 لیتر روغن موتور
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل روغن موتور لیکومولی مدل Engine flush plus حجم 300 میلی لیتر

همیشه حفظ سلامت موتور خودرو یکی از دغدغه های صاحبان آن ، به خصوص  خودروهای خارجی و وارداتی بوده است. مکمل Engine Flush Liqui Moly محصولی است ساخته شده در کارخانه لیکومولی آلمان که  قدرت تمیزکنندگی بالایی در تمیز کردن قسمت درونی موتور از رسوبات سخت دارد . این ماده در ترکیب با مایع حامل، ترکیبی با فرمول ایده ال شامل شوینده ها و افزودنی های پراکنده ساز ، لجن ها را حل کرده و بسرعت بدنه موتور را جلا می دهد .همه ی انواع مواد حل نشدنی و حل شدنی که درون موتور باقی مانده اند را به صورت محلول و معلق در می اورد و در زمان تعویض روغن آنها را خارج می کند .موتوری که از رسوبات تمیز گردیده و در عین حال توسط روغن جدیدی که آلودگی های دوره های قبل را بهمراه ندارد پر شده است می تواند مشخصه های کارایی خود را بهبود بخشد و باعث افزایش طول عمر موتور و قطعات درونی آن می شود
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل روغن موتور خودرو X-1R مدل RS01 حجم 4000میلی لیتر

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی و دیزلی
 • حجم
  4000 میلی‌لیتر
قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور

مکمل بنزین گرین مدل اکتان فایو حجم 300 میلی لیتر

 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی
 • حجم
  300 میلی‌لیتر
 • سایر توضیحات
  مکملی مناسب برای سوخت خودرو و تمیزی سیستم داخلی موتور و بخشهای دیگر سیستم سوخت
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

جدیدترین لوازم دکوری منزل در سال 2021

  اگر در حال مطالعه این مطلب هستید، بدون شک قصد تغییر دکوراسیون منزل یا اتاق تان را دارید. خرید […]

جدیدترین دوربین فوجی فیلم در سال 2021

  فوجی فیلم یکی از مطرح ترین کمپانی‌های ژاپنی فعال در حوزه عکاسی دوربین‌های دیجیتال و چاپگرهای حرفه‌ای می باشد. […]

جدیدترین دوربین فیلمبرداری مجالس در سال 2021

  اگر فیلمبرداری وعکاسی از مجالس حرفه شما است، قطعا می دانید که انتخاب یک دوربین فیلمبرداری مناسب بسیار اهمیت […]

جدیدترین دوربین عکاسی جهان در سال 2021

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد قصد خرید یک دوربین عکاسی جدید را دارید. این عالی […]

جدیدترین دوربین عکاسی سونی در سال 2021

  انتخاب بهترین دوربین های عکاسی سونی کار چالش برانگیزی است زیرا این شرکت برای تمامی افراد از مبتدی گرفته […]

جدیدترین دوربین عکاسی نیکون در سال 2021

برند نیکون سالهاست که بعنوان یکی از بهترین تولید کننده های دوربین و لنز عکاسی در جهان، مخصوصا ساخت دوربین […]

قیمت بهترین مارک دوربین مداربسته

 دوربین مدار بسته یکی از مطمئن  ترین ابزارهای تامین امنیت ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد. امروزه، از این […]

لیست قیمت خرید 33 نوع حوله خشک کن

  امروزه تقریبا در تمامی خانه های جدید از رادیاتورهای حوله ای(حوله خشک کن) برای گرم کردن فضای حمام یا […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه