قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو - پنداریم

قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

 • 28 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

از پولیش ماشین به منظور رفع خراش های عمیق ایجاد شده روی رنگ بدنه خودرو استفاده می کنند. البته این مورد بستگی به میزان زبری مایع پولیش دارد. پولیش های زبر ماشین به دلیل خاصیت پرداخت بالا پس از استفاده سطح رنگ را تا حدودی مات خواهد کرد، می توان جهت براق کردن سطح بدنه خودرو از پولیش نرم و یا پولیش و واکساستفاده نمود. با توجه به خاصیت براق کننده و خش بری خمیر پولیش های متوسط و نرم، نه تنها باعث رفع خراش های کم عمق یا نسبتا عمیق ایجاد شده روی رنگ خودرو می شود، بلکه هولوگرام های ایجاد شده بر اثر پولیش کاری غیر اصولی را نیز از بین می برد. بطور کلی قسمت های خودرو که از مواد پولیش برای رفع خط و خش یا ماتی بر روی آنها می توان استفاده کرد بدنه، شیشه، چراغ خودرو، رینگ، قسمت‌های پلاستیکی، قسمت‌های فلزی دیگر هستند.

پولیش بدنه خودرو مدل Formula 01

 پولیش زدن ماشین

دو تکه حوله تمیز و پرزدار بردارید. اندازه حوله‌ها طوری باشد که به راحتی بتوانید آن‌ها را تا کنید و در دستانتان نگه‌دارید. مقداری از ماده پولیش را روی بدنه بریزید. سپس پارچه‌ای که برای پولیش‌کردن انتخاب کرده‌اید را روی ماده پولیش و  بر بدنه قرار دهید. با فشاری ملایم و سرعتی یکدستسطح ماشین را پولیش کنید.

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که حوله را چگونه حرکت دهید ؟ دایره‌ای یا چپ و راست؟

فرقی نمی‌کند اما جهت حرکت دستتان را انتخاب کنید و پیوسته با همان جهت پیش بروید. اگر خراش تنها در یک محدوده کوچک وجود دارد، کار    را ادامه دهید تا به نتیجه برسید. اگر می‌خواهید کل بدنه را پولیش بزنید، یک منطقه خاص را انتخاب‌کرده و به آرامی به بقیه نقاط پیش روید.

تا زمانیکه پولیش کامل روی بدنه قرار بگیرد و محو شود این فرآیند را تکرار کنید. حالا به پایان کار رسیده‌ایم. حوله تمیز را بردارید و چربی باقی‌مانده از پولیش را پاک کنید. می‌توانید از حوله مرطوب برای پاک کردن پولیش استفاده کنید. همچنین اگر می‌خواهید به درخشندگی بیشتری برسید واکس را فراموش نکنید. می‌توانید بعد از پولیش کردن ماشین به سراغ واکس بروید و آن را هم مانند پولیش بزنید جالب است بدانید واکس با لایه‌ای که بر روی بدنه ماشین درست می‌کند، از فرسایش و زنگ‌زدگی آن جلوگیری می‌کند.

روش پولیش زدن ماشین

پولیش کردن با دو روش دستی و استفاده از دستگاه انجام می شود .دستگاه پولیش از نظر نوع چرخش و دوران به 3 دسته تقسیم می شود :

دستگاه پولیش روتاری (Rotary):

نحوه گردش پایه پد این دستگاه حول نقطه مرکز است که مانند دستگاه فرز کار می کند با این تفاوت که به دلیل داشتن دیمر ، می توان سرعت دستگاه را تغییر داد.

این دستگاه به دلیل تمرکز چرخش در یک ناحیه،موجب گرم شدن سریع سطح می شود و سرعت لایه برداری با آن بالا می باشد . به همین دلیل در صورت نگه داشتن بیش از حد دستگاه در یک نقطه، سطح رنگ به شدت آسیب می بیند.

دستگاه پولیش اوربیتال (Orbital):

کار این دستگاه به صورت حرکت پایه پد به شکل اوربیتالی و بصورت لرزشی می باشد. لایه برداری بسیار کمی با این دستگاه انجام می شود.

دستگاه پولیش (DA (Dual Action:

این دستگاه ها جدیدترین نسل دستگاه های پولیشر می باشند که ترکیبی از دو حرکت چرخشی و اوربیتالی را به وجود می آورند.

پولیش اتومبیل به منظور بهبود پایان کار و رنگ کردن یک اتومبیل به کار می رود که به راحتی می توانید در خانه نیز با کمی گریس انجام دهید.

بهترین پولیش برای ماشین

بهترین پولیش برای ماشین اول باید دارای سه ویژگی باشند ؛ 1)  پولیش با کیفیت و قابل قبولی داشته باشند. 2)  برند مطرح و شناخته شده‌ای در دنیا باشند. 3) در بازار داخل ایران هم موجود و مورد استفاده باشند . در نتیجه بسیاری از برندهای مطرح دنیا که در بازار داخلی ایران مورد استفاده قرار نمی‌گیرند مانند بیلت هامبر، گریوت، ولف گنگ، بلک فایر، آتو گلایم، ترتل واکس، سایمونایز و … از یک طرف و برندهای گمنام در سطح جهانی و یا برندهای بدون کیفیت خارجی که در بازار ایران مورد استفاده می‌گیرند از طرف دیگر در این مقاله نام برده نشده‌اند .

دوم اینکه منظور ما از پولیش های قابل قبول یا با کیفیت یعنی این محصولات دارای دو ویژگی اساسی اولیه باشند: 1) فرمولاسیون آنها Water Base  یا همان پایه آب باشد، به عبارتی ساختار فرمولی نباید دارای مشتقات نفتی  آسیب زننده به رنگ بدنه خودرو باشد. 2)  این محصولات باید فاقد سیلیکون یا هرگونه مواد چرب پرکننده‌ای باشند . توجه داشته باشید بسیاری از محصولات ارزان قیمتی که به عنوان پولیش فروخته و یا شناخته می‌شوند تنها واکس هایی هستند که به واسطه داشتن مواد چرب در فرمولاسیون خود هیچ گونه لایه برداری انجام نمی‌دهند و خط و خش ها را به واسطه براقیت خود محو می‌کنند، در حالی که خطوط از بین نرفته‌اند . بنابراین اگر همان لحظه روی رنگ ماشین سشوار صنعتی گرفته شود (به واسطه تبخیر پذیر بودن سیلیکون یا سایر مواد چرب پرکننده) مواد چرب موجود تبخیر و آسیب های پوشانده شده نمایان می‌شود و یا به صورت معمول بعد از مدت زمانی بر اثر تابش نور خورشید و شست‌وشوی ماشین در کارواش این پوشش ها از بین رفته و آسیب ها دوباره نمایان می‌شوند .

با توجه به نکات گفته شده  بهترین و شناخته شده ترین برندهای دنیا در زمینه تولید مواد پولیش برندهای تری ام ، روپس، سوناکس،  کمیکال گایز، کوکمی، مادرز، مفرا، مگوایرز، منزرنا و وورث هستند. 

روش استفاده از پولیش ماشین

– خودرو را بشویید تا آثار گِل و کثیفی روی آن نباشد.

– خودرو را در محلی قرار دهید که نور مستقیم خورشید روی بدنه آن قرار نداشته باشد و سطح بدنه داغ نباشد.

– نوع خراش را بررسی نمایید و پولیش مناسب را (از نظر مقدار زبری) انتخاب نماید.

– مقداری پولیش روی بدنه قرار داده و با پارچه یا حوله تمیزی شروع به مالیدن روی سطح نمایید تا زمانی که به نتیجه مطلوب برسید.

– پس از اتمام کار سطح پولیش شده را توسط یک تکه پارچه یا حوله نرم و خشک تمیز نمایید.

بهترین واکس بدنه ماشین

واکس در دو نوع مایع و چسبی در بازار وجود دارد. بیشتر واکس‌ها با مواد مصنوعی ساخته شده‌اند اما گاهی اوقات با مواد طبیعی نیز در بازار یافت می‌شوند.

واکس مایع یا چسبی را بر روی بدنه‌ی خودرو بزنید. وقتی واکس روی بدنه حالتی مات به خود پیدا کرد سریع آن را با یک پارچه تمیز کنید. اینکار علاوه‌بر ایجاد یک لایه‌ی درخشان، از بدنه ماشین شما در برابر اشعه فرابنفش و زنگ زدگی محافظت می‌کند. جالب است بدانید واکس چند ماه روی ماشین شما می‌ماند و  به مرور زمان اثر خود را از دست خواهد داد. گفتنیست واکس برای همه ماشین‌ها از هر رنگی کاربرد دارد.

همانگونه که گفتیم از پولیش برای از بین بردن خط و خراش‌های روی ماشین استفاده می‌شود. پولیش لایه‌ی نازکی از رنگ ماشین را بر‌می‌دارد و آن را براق می‌کند. در اکثر پولیش‌ها واکس نیز وجود دارد. پولیش را می‌توان دستی و یا با استفاده از لوازم مخصوص به ماشین زد البته لازم نیست بعد از زدن پولیش به بدنه ماشین آن را پاک کنید.

همچنین می‌توانید هر چند‌ ماه یکبار از واکس برای ایجاد لایه‌ای جدید و براق کردن ماشین استفاده کنید. پولیش تنها زمانی به‌کار برده می‌شود که ماشین در برابر عوامل مخرب قرار بگیرد.

قیمت پولیش زدن ماشین

قیمت پولیش ماشین بسته به نوع ماشین وابعاد آن متفاوت است.به طور مثال مقدار زمانی که برای پولیش کردن یک خودروی شاسی بلند صرف می شود طبیعتا بیشتر از یک خودرو سواری می باشد و در نتیجه قیمت پولیش کردن آن بیشتر می شود.به طور کلی هزینه پولیش ماشین متفاوت می باشد.
قیمت حدودی پولیش کردن توسط افراد متخصص به صورت زیر می باشد:(قیمت ها حدودی می باشد وبسته به مقدار کاری که لازم دارد تغییر می کند.)
خودرو های سواری کوچک مثل انواع پژو ۲۰۶ و پراید و سایر اتومبیل های مشابه حدودا ۲۰۰،۰۰۰ تومان
خودرو های سواری بزرگ مثل ماکسیما و آزرا و .. و سایر اتومبیل های مشابه حدودا ۳۰۰،۰۰۰ تومان
خودروهای شاسی بلند مثل پرادو و سانتافه و … و سایر اتومبیل های مشابه حدودا ۴۰۰،۰۰۰ تومان

انواع پولیش بدنه ماشین دیجی کالا و قیمت روز محصولات جهت سهولت خرید اینترنتی بهترین پولیش های خودرو را در ادامه خواهید دید…جهت خرید بهترین سطل زباله های مناسب خودرو خود نیز این مقاله را مورد مطالعه قرار دهید.

لیست محصولات منتخب
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

پولیش بدنه خودرو جلاسنج مدل نرم حجم 170 گرم

نقد و بررسی اجمالی

پولیش ماشین نرم (سفید) جلاسنج یک پولیش خالص و بدون سیلیکون میباشد که جهت پرداخت کردن و براق کردن سطح رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد، پولیش اتومبیل نرم جلاسنج همچنین جهت رفع خراشها و خطوط سطحی رنگ ماشین و ماتی رنگ و همچنین ترمیم بخشهای آسیب دیده رنگ مورد استفاده قرار میگیرد. از پولیش اتومبیل نرم جلاسنج نیز میتوان جهت رفع رنگهای بجا مانده که بر اثر برخورد با ماشینهای دیگر ایجاد گردیده است استفاده نمود و همچنین جهت پاک کردن لکه های قیر در قسمت های اطراف گلگیر و رکاب خودرو میتوان از این پولیش استفاده نمود. پولیش اتومبیل نرم جلاسنج با دانه بندی مناسب خود میتواند به عنوان پولیش نهایی پس از استفاده از پولیش زبر و یا پوستاب مورد استفاده قرار گیرد. این پولیش دارای چربی کنترل شده میباشد و پس از استفاده فیلم محافظی را ایجاد میکند که از سطح رنگ خودرو در مقابل اشعه خورشید محافظت کرده در حالی که هیچ چربی از خود باقی نمیگذارد. از این پولیش میتوان هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی توسط دستگاه پولیشر استفاده نمود که استفاده با دستگاه پولیشر به افراد نا وارد توصیه نمیشود زیرا کوچکترین اشتباه باعث آسیب رسیدن جدی به رنگ خودرو میشود.

قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

اسپری رنگ پلاستیک مشکی مات رینگ و بدنه خودرو 51 مدل Removable حجم 400 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

توجه به ظاهر و زیبایی خودرو اهمیت زیادی دارد و به‌نوعی بیانگر شخصیت شما است. بسیاری از افراد نسبت به این موضوع حساسیت زیادی دارند و تلاش می‌کنند خودروی خود را به بهترین شکل ممکن تزیین کنند. بسیاری از تغییراتی که بر روی قسمت خارجی بدنه‌ی خودرو انجام می‌شوند موقتی نیستند و این امر می‌تواند به‌نوعی امتیاز منفی محسوب شود، چراکه درصورتی‌که بخواهید دوباره تغییراتی را اعمال کنید نیاز به صرف زمان و هزینه خواهید بود. همخوانی رنگ بدنه و رینگ و لاستیک خودرو می‌تواند جلوه‌ای ویژه به خودرو ببخشد. با توجه به قوانین خاص هر کشور رنگ خودرو را نمی‌توان به‌راحتی تغییر داد ولی تغییر رنگ رینگ و لاستیک خودرو به‌راحتی امکان‌پذیر است. درصورتی‌که مایل باشید این کار را انجام دهید و در زمان دلخواه رنگ آن را تغییر دهید می‌توانید از اسپری‌های پلاستیکی رنگی استفاده کنید. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید اسپری مدل «Rubber paint Black» است که حجمی برابر 400 میلی‌لیتر دارد. این اسپری رنگ پلاستیک دارای کیفیت ساخت بسیار مناسب و بالایی است. این اسپری کاربرد فراوانی داشته و از آن برای رنگ‌آمیزی چوب، فلز، شیشه، پلاستیک و غیره استفاده می‌شود. این رنگ پلاستیکی نوعی لایه‌ی پلاستیکی محافظ نیز محسوب می‌شود و خاصیتی ضد آب دارد. این رنگ درصورتی‌که مورد پاک شدن با دستمال و آب جوش قرار نگیرد ماندگاری خوبی دارد ولی در صورت نیاز می‌توانید آن را پاک کرده و از رنگ دیگری استفاده نمایید. این محصول به دلیل اینکه به شکل اسپری مورد استفاده قرار می‌گیرد به‌خوبی می‌تواند نقاط دور از دست را پوشش دهد. این اسپری رنگ حاوی 400 میلی لیتر رنگ مایع میباشد که بعد از پاشش به صورت ماسک یک دست در امده و میتوان ان را بدون اسیب رساندن و اثری باقی ماندن با شی تیزی جدا نمود، به وسیله این اسپری میتوان جهت دیزان قطعات پلاستیکی داخل کابین خودرو مانند فلاپ ها-رویه درب-دستگره ها و… را به صورت کاملا فابریک و بسیار زیبا رنگ امیزی کرد. بیشترین مورد کاربردی این اسپری پلاستیک در رنگ امیزی رینگ چرخ خودرو ها-موتور سیکلت و… میباشد که به صورت تضاد با رنگ بدنه استفاده میشود و یک جلوه کاملا متفاوت و زیبای را به نمایش میگذارد. نحوه استفاده از اسپری رنگ پلاستیک: سطح مورد نظر را ساب داده و کاملا صیقلی کرده محلی که میخواهید رنگ کنید را خوب شسته و کاملا خشک کنید با چسب و یا مقوا دور سطح مورد نظر را کاور کرده اسپری را سشوار گرفته تا رنگ رقیق تر بشه اسپری را تکان داده روی سطحی از مقوا اسپری کرده تا غلظت رنگ و پاشش آن را بررسی کنیم در صورت مناسب بودن از فاصله 15 یا 25 سانتیمتری به صورت یکنواخت رنگ را روی محل اسپری کنید هرچه اسپری کردن یکنواخت تر باشد رنگ نهایی زیباتر و یکدست تر خواهد شد. اگر میخواهید شدت رنگ بیشتر شود 2 یا 3 بار اسپری کردن را تکرار کنید (بین هر لایه رنگ 3 ال 4 دقیقه صبر کنید) مدت زمان خشک شدن رنگ حدودا 5 تا 10 دقیقه است و بعد از این مدت زمان کار تمام شده است. برای رنگ کردن 4 رینگ 2 عدد اسپری کافیست (در صورت نیاز به ضخامت بیشتر 3 یا4 عدد) نکته: به هیچ عنوان به وسیله فشار اب کارواش پاک نمیشود و فقط برای پاک کردن رنگ باید به وسیله یک شیئی تیز آن را جدا نمود.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

شامپو براق کننده و تمیز کننده بدنه خودرو سیواکس مدل cw-98600 حجم 600 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

شامپو بدنه سیواکس با غلظت بالا و بدون آسیب به رنگ و بدنه خودرو یک انتخاب بجا و مناسب برای کسانی است که دوست دارند خودرویشان را خودشان بشویند. این شامپودارای قدرت پا ک کنندگی بالایی نسبت به موارد مشابه است. به نسبت یک به 100 با آب ترکیب و استفاده شود.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد 1160507 حجم 15 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

شرکت رنگسازی زرنگار با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت در زمینه تینت رنگهای اتومبیلی و عرضه انواع رنگهای اتومبیلی – صنعتی و ساختمانی کار خود را در سال ۱۳۵۸ آغاز نمود. با گذشت زمان و بهره گیری از تجارب خود و تکنولوژی روز صنعت رنگ و رزین و همچنین با همکاری شرکت های داخلی و خارجی، فعالیت خود را گسترده تر نموده و مفتخر است توانسته در بخش ترکیب و تولید رنگهای اتومبیلی گامی موثر در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی روز کشور بردارد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

پولیش بدنه خودرو مدل Formula 01

نقد و بررسی اجمالی

این محصول امریکائی در فهرست بهترین واکس های پولیش خودرو قرار دارد .

قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

ست کامل قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید ایران خودرو کد 29020R

نقد و بررسی اجمالی

نکته: شست و شو و کارواش هیچگونه تاثیری بر روی این محصول ندارد و دوام آن برابر با رنگ اصلی خودرو میباشد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

ژل تمیز کننده بدنه خودرو پژوهش مدل 2AV400 حجم 400 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

دیگر نیازی به صرف زمان زیاد در کارواش ها یا شستشوی اتومبیل با کف و آب نیست. ازهم اکنون امکان شستشو و واکس بدنه و داخل خودرو، بدون مصرف حتی یک قطره آب مهیا شده است. ژل شستشوی پژوهش با فورمولاسیون اعجاب انگیز خود و با بکارگیری فناوری نانو، مولکول های گرد و خاک و سایر آلودگی ها را از طریق تشکیل ذرات و زنجیره های پلیمری در اطرافشان شکسته، از روی سطح جدا می سازد و مانع تشکیل ذرات گردو خاک تا چند روز می گردد. ساختار شیمیایی این محصول به گونه ایست که با ایجاد یک لایه پلیمری بسیار نازک، سطح مورد نظر را در درجه اول براق و سپس در برابر اشعه خورشید محافظت می کند. طریقه مصرف: استفاده از این محصول بسیار ساده بوده و تنها کافی است مقدار کمی از آن را بر روی دستمال خود مالیده و شروع به پاک کردن خودروی خود کنید. نکته1: تعداد دستمال مورد استفاده ارتباط مستقیمی با میزان کثیفی خودرو خواهد داشت. نکته2: شما می توانید دستمال خود را پس از پایان شستشو تنها با آب معمولی شسته و در دفعات بعد مجددا مورد استفاده قرار دهید. نکته3: بهترین دستمال برای پاک کردن بدنه خودرو دستمال های میکروفایبر و نرم می باشد. استفاده از دستمال های حوله ای می تواند باعث جایگذاری لکه گردد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

شامپو تمیزکننده بدنه خودرو سیواکس مدل cw-R1000G حجم 1000 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

این محصول برای کسانی که علامند هستند خودروشان را خودشان بشویند یک انتخاب جذاب است . با توجه به غلظت مناسب و قدرت پاک کنندگی و براق کنندگی بالا به راحتی میتوان هر نوع لکه و آلودگی را از روی سطح بدنه خودرو پاک کرد و برای یک شستشوی ساده زمان و انرژي زیادی صرف نشود . با توجه به کف کنندگی بسیار بالای این شامپو شستشوی ماشین به یک کار لذت بخش و حس رضایت بعد از شستشو تبدیل میشود . این محصول با توجه به فرمولاسیون متفاوت هیچ آسیبی به رنگ خودرو نمیرساند و باعث براقیت سطح بدنه خودرو شما میشود. به نسبت یک به 100 با آب ترکیب و استفاده شود
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

پولیش بدنه خودرو جلاسنج مدل نرم حجم 300 گرم

نقد و بررسی اجمالی

پولیش ماشین نرم (سفید) جلاسنج یک پولیش خالص و بدون سیلیکون میباشد که جهت پرداخت کردن و براق کردن سطح رنگ بدنه خودرو مورد استفاده قرار میگیرد، پولیش اتومبیل نرم جلاسنج همچنین جهت رفع خراشها و خطوط سطحی رنگ ماشین و ماتی رنگ و همچنین ترمیم بخشهای آسیب دیده رنگ مورد استفاده قرار میگیرد. از پولیش اتومبیل نرم جلاسنج نیز میتوان جهت رفع رنگهای بجا مانده که بر اثر برخورد با ماشینهای دیگر ایجاد گردیده است استفاده نمود و همچنین جهت پاک کردن لکه های قیر در قسمت های اطراف گلگیر و رکاب خودرو میتوان از این پولیش استفاده نمود. پولیش اتومبیل نرم جلاسنج با دانه بندی مناسب خود میتواند به عنوان پولیش نهایی پس از استفاده از پولیش زبر و یا پوستاب مورد استفاده قرار گیرد. این پولیش دارای چربی کنترل شده میباشد و پس از استفاده فیلم محافظی را ایجاد میکند که از سطح رنگ خودرو در مقابل اشعه خورشید محافظت کرده در حالی که هیچ چربی از خود باقی نمیگذارد. از این پولیش میتوان هم به صورت دستی و هم به صورت ماشینی توسط دستگاه پولیشر استفاده نمود که استفاده با دستگاه پولیشر به افراد نا وارد توصیه نمیشود زیرا کوچکترین اشتباه باعث آسیب رسیدن جدی به رنگ خودرو میشود.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

شامپو بدنه خودرو تام کلین مدل TC-250cbs حجم 250 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالیTamclean TC-250cbs car body shampoo

شامپو بدنه خودروی تام کلین «TC-250cbs» یکی از محصولات پرفروش و محبوب این شرکت به حساب می آید که برای شستشوی خودروی شما یکی از بهترین انتخاب هاست.این محصول با فرمولاسیون ویژه ی متناسب با رنگ خودرو و ایجاد کف مخصوص ِشستشوی ماشین، آلودگی های جاده، دوده ، گل و لای و دیگر کثیفی ها را به راحتی از روی سطح ماشین شما پاک می کند در حالی که برخلاف بسیاری از شوینده های غیر تخصصی، هیچ آسیبی به رنگ خودرویتان وارد نمی کند.برای این منظور کافیست مقدار کمی از این شامپو را داخل سطل تمیز ریخته و آب را با فشار روی آن بریزید تا به میزان دلخواه کف کند سپس با یک ابر یا دستمال میکروفایبر تام کلین ماشین را بشویید و آب بکشید سپس با حوله ی میکروفایبر ممتاز تام کلین ماشین را خشک نمایید و از این کار لذت ببرید. رنگ بندی شامپو بصورت رندوم بین آبی و بنفش تولید و ارسال می گردد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

شامپو براق کننده بدنه خودرو سوناکس مدل سیل حجم 500 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

شامپو سیل مخصوص شستشوی خودرو های سرامیک شده بسیار بسیار براق و آبگریز کننده سوناکس برند معروف آلمانی است که برای خودرو های حساس شما پاکیزگی را به ارمغان می آورد
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

اسپری براق و تمیز کننده بدنه خودرو اسنو واشر حجم 946 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالیاسپری براق و تمیز کننده بدنه خودرو اسنو واشر حجم 946 میلی لیتر

اسپری تمیز کننده و براق کننده اسنو درخشندگی و جلاء بسیار زیبایی به بدنه خودرو شما بخشیده و ماندگاری بسیار بالایی در برابر گرد و غبار و بارندگی دارد .
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ سفید سایپا کد 1160501 حجم 15 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

شرکت رنگسازی زرنگار با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت در زمینه تینت رنگهای اتومبیلی و عرضه انواع رنگهای اتومبیلی – صنعتی و ساختمانی کار خود را در سال ۱۳۵۸ آغاز نمود. با گذشت زمان و بهره گیری از تجارب خود و تکنولوژی روز صنعت رنگ و رزین و همچنین با همکاری شرکت های داخلی و خارجی، فعالیت خود را گسترده تر نموده و مفتخر است توانسته در بخش ترکیب و تولید رنگهای اتومبیلی گامی موثر در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی روز کشور بردارد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

قلم خشگیر بدنه خودرو ایران خودروان رنگ سفید سایپا کد 1160507 مجموعه 4 عددی

نقد و بررسی اجمالی

این قلم خشگیر مزایای متعددی دارد که خریداران را ترغیب به خریدن اتومبیلی به رنگ سفید میکند. تمیز کردن اتومبیلی به رنگ سفید آسان است؛ بدین معنی که شما مجبور نیستید، هر روز به زدودن غبار بر روی آن بپردازید.بدنه ی خودروی شما امکان دارد بر اثر کشیده شدن ماشین های دیگر خط و خشی ایجاد شود در اینجاست که باید به دنبال روشی اسان و بسار کار امد در جهت رفع این خراش ها باشید. قلم خشگیر ایران خودروان محصولی است که در آن از متریال و فرمولاسیونی با کیفیت بالا استفاده شده است و میتواند در جهت رفع خراش و خط و خش بر روی خودروی خود، حداکثر نتیجه مطلوب را ارائه دهد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

پولیش بدنه خودرو جلاسنج مدل زبر حجم 300 گرم

نقد و بررسی اجمالی

پولیش اتومبیل زبر (قرمز) جلاسنج یک پولیش خالص میباشد که جهت پرداخت کاری خشن و عمیق رنگ ماشین مورد استفاده قرار میگیرد، این پولیش با خاصیت پرداخت بالا و خشن خود معمولا پس از نقاشی اتومبیل در جهت رفع شره ها و حباب های ایجاد شده کاربرد دارد. از این پولیش همچنین میتوانید به منظور رفع خراش های عمیق ایجاد شده روی رنگ خودرو استفاده نمایید. پولیش ماشین زبر جلاسنج به دلیل خاصیت پرداخت کاری بالا پس از استفاده سطح رنگ را مات و زبر خواهد کرد که پس از آن میبایست توسط پولیش نرم و یا پولیش واکس جلاسنج سطح را براق نمایید تا عمل پولیشکاری تکمیل گردد. پولیش زبر جلاسنج با رنگ قرمز اخرایی عرضه میگردد و در مصارف صنعتی مختلف مانند قالبسازی، مدلسازی و… نیز کاربرد دارد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

شامپو کارواش بدنه خودرو اکو واش مدل 102015 حجم 1000 میلی لیتر

مشخصات فنی

مشخصات

 • ابعاد
  25×8.5×25 سانتی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • حجم
  1000 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  تمیز کننده , محافظت کننده
 • مناسب برای
  بدنه
 • سایر توضیحات
  طریقه‌ی مصرف به سه صورت بدون دخالت دست، معمولی و کارواش اتوماتیک می‌باشد.
 • این محصول با غلظت بالاست.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

شامپو تمیزکننده بدنه خودرو سیواکس مدل cw-1000L حجم 1000 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

در ساخت این محصول از جدیدترین فرمولاسیون دنیا استفاده شده است که باعث شده به خوبی از پس رقابت با رقبای سرسخت خود بربیاید . این محلول میتواند به خوبی آلودگی روی بدنه خودرو را از بین برده و برای تمیز کردن خودرو نیاز به صرف انرژی زیادی نمیباشد. این محصول برای شستشوی خودروی های سرامیک شده و کاور شده بسیار مناسب است. کسانی که به خودرو خود اهمیت میدهند و میخواهند که خودرو آنها در خیابان ها بدرخشد این محصول گزینه خوبی میباشد. به نسبت یک به 150 با آب ترکیب و استفاده شود
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ نقره ای ال90-مگان رنو کد TED-69 حجم 15 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

شرکت رنگسازی زرنگار با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت در زمینه تینت رنگهای اتومبیلی و عرضه انواع رنگهای اتومبیلی – صنعتی و ساختمانی کار خود را در سال ۱۳۵۸ آغاز نمود. با گذشت زمان و بهره گیری از تجارب خود و تکنولوژی روز صنعت رنگ و رزین و همچنین با همکاری شرکت های داخلی و خارجی، فعالیت خود را گسترده تر نموده و مفتخر است توانسته در بخش ترکیب و تولید رنگهای اتومبیلی گامی موثر در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی روز کشور بردارد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

قلم خشگیر بدنه خودرو اسمارت پن رنگ مشکی متالیک سایپا کد 9210229 حجم 15 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

شرکت رنگسازی زرنگار با بیش از ۳۰ سال سابقه خدمت در زمینه تینت رنگهای اتومبیلی و عرضه انواع رنگهای اتومبیلی – صنعتی و ساختمانی کار خود را در سال ۱۳۵۸ آغاز نمود. با گذشت زمان و بهره گیری از تجارب خود و تکنولوژی روز صنعت رنگ و رزین و همچنین با همکاری شرکت های داخلی و خارجی، فعالیت خود را گسترده تر نموده و مفتخر است توانسته در بخش ترکیب و تولید رنگهای اتومبیلی گامی موثر در جهت توسعه صنعتی و اقتصادی روز کشور بردارد.
قیمت بهترین پولیش بدنه ماشین و خودرو

شامپو تمیز کننده بدنه خودرو پژوهش مدل 12IV500 حجم 500 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

شامپو کارواش پژوهش محصولی به صرفه جهت شسشوی خودرو با کف می باشد. این محصول با ترکیب حداقل 1 به 100 در آب، فومی غلیظ و پایدار را در اختیار شما قرار می دهد. شامپو کارواش پژوهش قابل استفاده در کلیه کارواشهای دستی و اتوماتیک بوده و با خاصیت براق کننده خود سطحی درخشان و بدون لک را برای شما به ارمغان می آورد. این محصول کاملا با رنگ بدنه خودرو سازگار میباشد.
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

قیمت خرید هارد اکسترنال 1 ترابایت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، یکی از کارهایی که اهمیت بالایی دارد و بسیار ضروری و مورد استفاده […]

قیمت خرید 25 بهترین هارد اکسترنال ارزان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال، یکی از کارهایی که اهمیت بالایی دارد و بسیار ضروری و مورد استفاده […]

بهترین هندزفری بادیگاردی و خرید هندزفري باديگاردي ارزان

امروزه استفاده از هندزفری برای راحتی و امنیت بیشتر هنگام مکالمه، گوش دادن به موسیقی و … بسیار متداول است. […]

قیمت خرید 20 مدل هندزفری akg

سامسونگ یکی از شرکت های بزرگ و پیشرو در زمینه تولید و طراحی تلفن همراه و تجهیزات و لوازم جانبی […]

قیمت خرید هندزفری حلزونی و هندزفری بلوتوثی حلزونی

تلفن همراه یک ابزار ارتباطی بسیار پرمصرف می باشد که استفاده از آن محدود به موقعیت مکانی و زمانی خاصی […]

قیمت هندزفری جبرا و Jabra خرید هندزفری بلوتوث جبرا

شرکت Jabra یکی از اولین ها در زمینه تولید هندزفری، هدست و هدفون می باشد. محصولات این شرکت از کیفیت […]

قیمت هندزفری اپل و خرید انواع هندزفری بی سیم اپل

لوازم جانبی گوشی‌های موبایل مثل هندزفری اپل از جمله پرفروش‌ترین و پرکاربردترین لوازم جانبی در بین مصرف کنندگان این تلفن‌های […]

قیمت خرید 25 مدل هندزفری سامسونگ (بی سیم و سیمی)

سامسونگ یکی از شرکت های بزرگ و پیشرو در زمینه تولید و طراحی تلفن همراه و لوازم جانبی است. یکی […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه