قیمت و خرید چادر مسافرتی برزنتی و فنری ضد آب ارزان دیجی کالا

 • 21 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

چادر مسافرتی محصولی هستند که طی دهه اخیر با استقبال فراوانی روبرو شده اند، این استقبال تولید کنندگان را بر آن داشته تا محصولات کاملا متنوع و متفاوتی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید کنند تا همه افراد بسته به سلیقه خود محصول مورد نظر خودشان را خریداری کنید، به همین دلیل است که در زمان حال کمتر چادری مشابه چادر مسافرتی خودتان می یابید.

8نفره ASIM

 چه چادری بخریم؟

با کمی تامل می بینیم که چادر های مسافرتی امروزه جایگاه بسیار ویژه ای در امور مسافرتی دارد ، چادر های مسافرتی یکی از اصلی ترین و بهترین لوازمی است که می توان آن ها را در صندوق عقب ماشین های خود و یا حتی در مواقعی در کوله پشتی قرار داده و به سفر های گوناگون بروید . وجود این چادر ها کمک می کند تا در هر شرایطی محیطی ایمن و حریمی خصوصی را در هنگام سفر برای خود و افراد همراه فراهم کنید و حتی با استفاده از آن ها در هزینه های خود صرفه جویی کنید چرا که لازمه هر سفر طولانی داشتن خانه و سرپناهی برای سپری کردن شب و یا استراحت کردن می باشد . به طور حتم با این چادر ها آشنا هستید و در اطراف خود کسانی را دیده اید که در هنگام سفر ها و نیز تعطیلات آخر هفته از وجود چنین لوازمی بهره مند هستند و شما نیز دوست دارید تا با خرید چادر مسافرتی سفر راحتی را داشته باشید . در اینجا چمدان های مناسب نیز برای سفر ایمن برای شما در نظر گرفته شده است.

ابعاد و ظرفیت چادر مسافرتی

در هنگام خرید چادر مسافرتی اولین چیزی که مورد اهمیت است ابعاد و ظرفیت چادر مسافرتی می باشد ، چرا که وجود ابعاد بزرگ می تواند راحتی را برای افراد استفاده کننده فراهم کند . به عنوان مثال اگر قرار است شما چادر 4 نفره را حریداری کنید پیشنهاد می کنیم که چادری بزرگ تر را خریداری کنید ، مثلا چادر مسافرتی 6 نفره ؛ چون به طور حتم شما حداقل به اندازه یک یا دو نفر فضا برای قرار دهی وسایل همراه خواهید داشت اما اگر چادر مسافرتی شما از ابعاد کوچکی برخوردار باشد صرفا می تواند خود افراد را در داخل چادر جای دهد . حتی اگر قرار نباشد کسی به عنوان میهمان به جمع آن ها اضافه شود وجود فضای اضافی هیچگاه بدون استفاده نخواهد ماند چرا که هر چه ابعاد بزرگ تر باشد افراد نیز می توانند با اختیار کردن فضای بیشتر خوابی راحت را داشته باشند ، همچنین در برخی مواقع استفاده از کیسه خواب می تواند فضای بیشتری را اشغال کند و چه بسا بهتر است که چادر مسافرتی بزرگ تر از نیازتان خریداری کنید .

سهولت راه اندازی و نصب چادر

چادر های مسافرتی از نظر راه اندازی متفاوت هستند ، چادر های مسافرتی در حالت کلی به سه دسته فنری ، عصایی و اتوماتیک تقسیم می شوند که هر کدام به گونه ای راه اندازی و نصب می شوند اما آنچه که برای برخی مورد اهمیت می باشد این است که بتوانند چادر مسافرتی خود را به سهولت نصب کنند . در حالت کلی راحت تر بودن نصب چادر مسافرتی می تواند امتیازی برای آن محصول باشد . اما برخی از چادر های مسافرتی از نظر راه اندازی کمی پیچیده تر و زمانبر تر هستند اما دارای بدنه و پایه های مقاوم تری هستند از این رو اگر مقاومت چادر مسافرتی برایتان اهمیت دارد باید در برخی موارد از سهولت راه اندازی و نصب چادر چشم پوشی کرده و چادری را تهیه کنید که از پایه های قوی برخوردار باشد .

ارتفاع چادر

یکی از ویژگی های چادر مسافرتی که ممکن است برای برخی اهمیت داشته باشد ارتفاع چادر مسافرتی است ، چادر های مسافرتی بزرگ تر که اصولا به عنوان چادر های خانوادگی از آن ها یاد می شود دارای ارتفاع سقف بیشتری هستند ، وجود ارتفاع بلند می تواند تردد در چادر مسافرتی به خصوص چادر های مسافرتی بزرگ تر را آسان کند ، همچنین اگر ارتفاع چادر مسافرتی بلند تر باشد افراد می توانند به صورت تمام قد در داخل چادر بایستند . با کمی تامل میبینم که این خصوصیت می تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد . البته در مدل های دیگر چادر های مسافرتی که اغلب آن ها را در شرایط بد آب و هوایی استفاده می کنند بهتر است که سقف محصول از ارتفاع کمی برخوردار باشد ، به عنوان مثال چادر های مسافرتی که برای استفاده در کوهستان ساخته شده اند بهتر است که ارتفاع کمتری داشته باشند تا در صورت وزیدن باد های شدید بتواند باد را از خود عبور دهد و مانع از بهم ریختن تعادل چادر شود .

لیست محصولات منتخب

چادر مسافرتی 12 نفره فنری کد 1020

ویژگی های محصول

 • مناسب برای:کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه:پلی استر
 • گنجایش:10 تا 12 نفره
۶۲۸,۹۲۰ تومان

چادر مسافرتي 8 نفره سایانا مدل 880 فنری

ویژگی های محصول

 • مناسب برای:کمپینگ، کوه نوردی، صخره نوردی، طبیعت گردی
 • جنس پارچه:پلی استر
 • گنجایش:7 تا 8 نفره
۳۵۰,۰۰۰ تومان

چادر مسافرتی 12 نفره فنری کد 1030

ویژگی های محصول

 • مناسب برای:کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه:پلی استر
 • گنجایش:10 تا 12 نفره
۵۴۹,۳۰۰ تومان

چادر مسافرتی 8 نفره فنری کد 1080

ویژگی های محصول

 • مناسب برای:کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه:پلی استر
 • گنجایش:8 تا 10 نفره
۴۰۷,۷۱۰ تومان

چادر مسافرتی 12 نفره فنری کد 1070

ویژگی های محصول

 • مناسب برای:کمپینگ، طبیعت گردی
 • جنس پارچه:پلی استر
 • گنجایش:10 تا 12 نفره
۶۵۱,۷۶۰ تومان
قیمت و خرید چادر مسافرتی برزنتی و فنری ضد آب ارزان دیجی کالا

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه