قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی - پنداریم

قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

 • 4 فروردین 1400
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

کش پاور باند یک وسیله ورزشی برای تمرینات قدرتی می باشد و به همین دلیل در بین ورزشکاران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. هنگام تمرین با کش پاورباند، هر چه بیشتر باندها را بچرخانید، مقاومت بیشتری تولید خواهد شد. این ویژگی باعث می شود که شما انقباض عضلاتتان را افزایش دهید. با حرکت دادن پاور باند، این وسیله همچنان قادر به محافظت از عضلات و مفاصل شما است و از آسیب به آنها جلوگیری می کند.

قیمت پاورباند

قیمت کش پاور باند با توجه به اندازه آن تغییر می کند و  هر چه ضخامت آن بیشتر افزایش یابد، قیمت پاورباند نیز بیشتر می شود. همچنین جنس کش ها در قیمت پاورباند نیز تاثیر دارند. البته این نکته قابل ذکر است که جنس اکثر کش ها از لاستیک می باشد و تفاوت چندانی ندارند.

خرید کش پاورباند

برای خرید پاورباند باید به نکاتی از جمله مقاومت مورد نیاز خود توجه کنید. برای مثال مقاومت های کم مانند ۸ میل،۱۳ میل و… عموما مورد استفاده نوجوانان و افرادی با قدرت بدنی کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای تمریناتی مثل تمرینات اسکوات و مربوط به پا، کش هایی با قدرت بیشتر مورد نیاز است. البته می توان برای عضلات قوی تر مثل پا، از کش های متوسط استفاده کرد ولی تعداد دفعات تمرین را بالا برد. ( راهنما و خرید آسان و ارزان بهترین کفش پرفکت استپس اصل )

مزایای ورزش با پاور باند

با این وسیله ورزشی می توان تمرینات مختلفی انجام داد. پاور باند به دلیل مناسب بودن برای مقاومت، برای ورزشکاران مبتدی و حرفه ای مناسب می باشد. ورزشکار می تواند با تغییر در کش دادن پاور باند، می توان مقاومت و فشار مناسب را تنظیم کرد. همچنین برای فشار و مقاومت بیشتر ، همزمان از چندین کش استفاده نمایید و از حرفه ای ورزش کردن لذت ببرید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این وسیله ورزشی قابل حمل بودن آن است و در همه مکن ها می توان از آن استفاده کرد.

کش های پاورباند می توانند برای تمرین جامع و کامل بدن مورد استفاده قرار گیرند، که تقریبا همه عضلات بدن شما را به چالش بکشد. عضلات شما به سرعت به حرکاتی که اغلب انجام می دهند، سازگاری دارند، به همین دلیل است که هنگام ورزش با کش پاورباند با اضافه کردن تنوع به تمرینات خود ، کلیه عضلات بدنتان را به چالش می کشد. این کش ایده آل برای ورزش در هر زمان در خانه و یا در جاده ها هستند. کش های مقاومت بسیار ساده هستند اما برای کار عضلات نیز بسیار موثر هستند و می توان با ورزش های دیگر به صورت ترکیبی استفاده نمود.

با خرید کش پاور باند با قیمت مناسب، می توانید باعث افزایش استفامت، انعطاف پذیری، قدرت و دامنه حرکت بدنتان شوید

کش پاور بلند تک رنگ

کش پاور باند تک رنگ به عنوان یک ابزار قدرت و مقاومت به دلایلی بسیار محبوب است. هرچه بیشتر باند ها را بچرخانید، مقاومت بیشتر تولید میشود. این مقاومت پیش رونده یک ویژگی خوب است، زیرا بدن شما را مجبور می کند حداکثر جذب و انقباض عضله را افزایش دهد. پاورباند تقریبا به هر حرکت بازیابی شده اضافه می شود.

با حرکت دادن به صورت خودکار در انتها(جایی که باند در حداکثر کشش باشد.) باند همچنان قادر به محافظت از عضلات و مفاصل شما است و از آسیب به آنها جلوگیری می کند.

خصوصیات پاور باند تک رنگ

پاور باند موجب افزایش استفامت، انعطاف پذیری، قدرت و دامنه حرکت می شود.

این کش در رنگهای قرمز، مشکی، بنفش و سبز (که هر کدام دارای مقاومت متفاوتی می‌باشد) موجود است

تمرین با کش پاورباند

این کش می تواند برای تمرینات مختلف استفاده شود و از جمله تجهیزات ورزشی قابل حمل به شمار می رود. از آن جایی که در زمینه مقاومت هست برای هر دو گروه ورزشکار مبتدی و حرفه ای مناسب است. ورزشکار می تواند شدت تمرین خود را از باند با دادن کشش بیشتر یا کمتر تنظیم کند و حتی می توان از چندین باند مختلف همزمان برای افزایش چالش تمرین استفاده کرد.

پاورباند ها می توانند برای تمرین جامع و کامل بدن مورد استفاده قرار گیرند، که تقریبا هر گروه عضلانی در بدن شما را به چالش می کشد. عضلات شما به سرعت به حرکاتی که اغلب انجام می دهند، سازگاری دارند، به همین دلیل است که با اضافه کردن تنوع به تمرینات کلیه عضلات خود را به چالش می کشد. این کش ایده آل برای ورزش در هر زمان در خانه و یا در جاده ها هستند. کش های مقاومت بسیار ساده هستند اما برای کار عضلات نیز بسیار موثر هستند. مثلا برای افرادی که قصد انجام حرکت بارفیکس را دارند می توانند این کش را از یک سمت به میله بارفیکس و از سمت دیگر به کف پایشان بیندازند و نیروی کششی پاوربند باعث راحت تر انجام گرفتن این ورزش می شود.

لیست محصولات منتخب
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش ورزشی پاورباند تراباند مدل pw01

مشخصات

 • ابعاد
  100×0.4×0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • جنس
  لاستیک
 • سایر توضیحات
  کش پاور باند Thera-Band دو رنگ
 • -ضخامت 4.5 میل
 • -جنس لاستیک
 • – محصول چین
 • کشور سازنده
  چین
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند تراباند کد 07

پاور باند ها به عنوان یک ابزار قدرت و مقاومت به دلایلی بسیار محبوب هستند. هرچه بیشتر باند ها را بچرخانید، مقاومت بیشتر تولید می شود. این مقاومت پیشرونده یک چیز خوب است، زیرا بدن شما را مجبور می کند حداکثر جذب و انقباض عضله را افزایش دهد.روسین می گوید: ورزشکاران قدرتمند، نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد برای برنامه نویسی دارند، و باند ها تنها راه دیگری برای مبارزه با سیستم هستند.پاور باند می تواند به تقریبا هر حرکت بازیابی شده اضافه شود … اما برخی از تمرین ها مجهزتر هستند تا بتوانند از مقاومت در مقابل باند استفاده کنند.با اولویت دادن به حرکات ترکیبی چندجمله ای، شما می توانید مزایای قدرت و سرعت شتاب سریع این باند را ببینید.با حرکت دادن به صورت خودکار در انتها(جایی که باند درحداکثر کشش باشد)باند همچنان قادر به محافظت از عضلات و مفاصل شما است و از اسیب به آنها جلوگیری میکند.از سوی دیگر، با سرعت بخشیدن به فاز غیر عادی بالابر، یعنی مرحله بازگشت یا کاهش حرکت و مرحله استهلاک (بخشی از حرکت بین بالا بردن و کاهش)، شما به طور بالقوه می توانید مفاصل خود را تحت تأثیر قرار دهید. از این رو، باید مراقبت های لازم صورت گیرد.برای به حداکثر رساندن مزایا و به حداقل رساندن خطرات، روسین توصیه می کند که حداکثر دو تا سه هفته در یک ردیف حرکات بزگ در حالت ماکسیموم انجام دهید. بعد از آن، برای چند هفته قبل از اینکه مجددا آنها را تکرار کنید، تمرین نکنید.مزایای پاور باند بسیار استاگر هنوز باند های مقاومت را امتحان نکرده اید، من از شما می خواهم که آن را امتحان کنید. آنها کم هزینه هستند، می توانند برای انواع مختلفی از تمرینات استفاده شوند و از تجهیزات ورزشی قابل حمل هستند که شما همیشه می توانید از آن استفاده کنید. از آنجایی که آنها در محدوده مقاومت هستند، برای هر دو ورزشکار مبتدی و پیشرفته مناسب هستند. شما می توانید شدت تمرین خود را از باند با دادن کشش بیشتر یا کمتر تنظیم کنید. شما حتی می توانید باند های متعدد را همزمان برای افزایش چالش استفاده کنید.

مشاهده کمتر

قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

كش پاورباند روگ مدل ۰۰۷

مشخصات

 • ابعاد
  208x1x10.2 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • جنس
  پلاستيكي
 • تعداد در بسته
  1
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند روگ مدل ۰۰۴

مشخصات

 • ابعاد
  200x1x3.2 سانتی‌متر
 • وزن
  450 گرم
 • جنس
  پلاستیکی
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند تراباند کد 01

کش بدنسازی از وسایل ایده آل برای ورزش در هر زمان، در خانه و یا باشگاه ها هستند. نوارهای مقاومت (پاور باند) به طرز باور نکردنی ساده هستند اما برای کار عضلات بسیار موثر هستند.پاور باند موجب افزایش استقامت، انعطاف پذیری ، قدرت و دامنه حرکت می شود.(کش بدنسازی ) می تواند برای تمرین جامع و کامل بدن مورد استفاده قرار گیرد. این کش ورزشی باند تقریبا هر گروه عضلانی در بدن شما را به چالش می کشد. عضلات شما به سرعت ، به حرکاتی که اغلب انجام می دهند، سازگاری دارند، به همین دلیل است که با اضافه کردن تنوع به تمرینات، کلیه عضلات خود را به چالش می کشید. کش های پاور باند می توانند با وزن های آزاد و ماشین های ورزشی برای تنوع جایگزین شوند.پاور باند ها به عنوان یک ابزار قدرت و مقاومت به دلایلی بسیار محبوب هستند. هرچه بیشتر باند ها را بچرخانید، مقاومت بیشتر تولید می شود. این مقاومت پیشرونده یک چیز خوب است، زیرا بدن شما را مجبور می کند حداکثر جذب و انقباض عضله را افزایش دهد.روسین می گوید: ورزشکاران قدرتمند، نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد برای برنامه نویسی دارند، و باند ها تنها راه دیگری برای مبارزه با سیستم هستند.پاور باند می تواند به تقریبا هر حرکت بازیابی شده اضافه شود … اما برخی از تمرین ها مجهزتر هستند تا بتوانند از مقاومت در مقابل باند استفاده کنند.با اولویت دادن به حرکات ترکیبی چندجمله ای، شما می توانید مزایای قدرت و سرعت شتاب سریع این باند را ببینید.با حرکت دادن به صورت خودکار در انتها(جایی که باند درحداکثر کشش باشد)باند همچنان قادر به محافظت از عضلات و مفاصل شما است و از اسیب به آنها جلوگیری میکند.از سوی دیگر، با سرعت بخشیدن به فاز غیر عادی بالابر، یعنی مرحله بازگشت یا کاهش حرکت و مرحله استهلاک (بخشی از حرکت بین بالا بردن و کاهش)، شما به طور بالقوه می توانید مفاصل خود را تحت تأثیر قرار دهید. از این رو، باید مراقبت های لازم صورت گیرد.برای به حداکثر رساندن مزایا و به حداقل رساندن خطرات، روسین توصیه می کند که حداکثر دو تا سه هفته در یک ردیف حرکات بزگ در حالت ماکسیموم انجام دهید. بعد از آن، برای چند هفته قبل از اینکه مجددا آنها را تکرار کنید، تمرین نکنید.

مشاهده کمتر

قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند تراباند کد 02

موارد استفاده از کش پاور باند و مزایای آن پاور باند ها به عنوان یک ابزار قدرت و مقاومت به دلایلی بسیار محبوب هستند. هرچه بیشتر باند ها را بچرخانید، مقاومت بیشتر تولید می شود. این مقاومت پیشرونده یک چیز خوب است، زیرا بدن شما را مجبور می کند حداکثر جذب و انقباض عضله را افزایش دهد.روسین می گوید: ورزشکاران قدرتمند، نیاز به یک رویکرد منحصر به فرد برای برنامه نویسی دارند، و باند ها تنها راه دیگری برای مبارزه با سیستم هستند.پاور باند می تواند به تقریبا هر حرکت بازیابی شده اضافه شود … اما برخی از تمرین ها مجهزتر هستند تا بتوانند از مقاومت در مقابل باند استفاده کنند. با اولویت دادن به حرکات ترکیبی چندجمله ای، شما می توانید مزایای قدرت و سرعت شتاب سریع این باند را ببینید.با حرکت دادن به صورت خودکار در انتها(جایی که باند درحداکثر کشش باشد)باند همچنان قادر به محافظت از عضلات و مفاصل شما است و از اسیب به آنها جلوگیری میکند.از سوی دیگر، با سرعت بخشیدن به فاز غیر عادی بالابر، یعنی مرحله بازگشت یا کاهش حرکت و مرحله استهلاک (بخشی از حرکت بین بالا بردن و کاهش)، شما به طور بالقوه می توانید مفاصل خود را تحت تأثیر قرار دهید. از این رو، باید مراقبت های لازم صورت گیرد.برای به حداکثر رساندن مزایا و به حداقل رساندن خطرات، روسین توصیه می کند که حداکثر دو تا سه هفته در یک ردیف حرکات بزگ در حالت ماکسیموم انجام دهید. بعد از آن، برای چند هفته قبل از اینکه مجددا آنها را تکرار کنید، تمرین نکنید. مزایای پاور باند بسیار است اگر هنوز باند های مقاومت را امتحان نکرده اید، من از شما می خواهم که آن را امتحان کنید. آنها کم هزینه هستند، می توانند برای انواع مختلفی از تمرینات استفاده شوند و از تجهیزات ورزشی قابل حمل هستند که شما همیشه می توانید از آن استفاده کنید. از آنجایی که آنها در محدوده مقاومت هستند، برای هر دو ورزشکار مبتدی و پیشرفته مناسب هستند. شما می توانید شدت تمرین خود را از باند با دادن کشش بیشتر یا کمتر تنظیم کنید. شما حتی می توانید باند های متعدد را همزمان برای افزایش چالش استفاده کنید.

مشاهده کمتر

قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند روگ مدل ۰۰۳

مشخصات

 • ابعاد
  200x1x4.4 سانتی‌متر
 • وزن
  450 گرم
 • جنس
  پلاستیکی
 • تعداد در بسته
  1
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند روگ مدل ۰۰۱

مشخصات

 • ابعاد
  200x1x6.4 سانتی‌متر
 • وزن
  450 گرم
 • جنس
  پلاستیکی
 • تعداد در بسته
  1
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند روگ مدل ۰۰۵

مشخصات

 • ابعاد
  200x1x4.5 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • جنس
  لاستيكي
 • تعداد در بسته
  1
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند روگ مدل ۰۰۶

مشخصات

 • ابعاد
  200x1x8 سانتی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • جنس
  پلاستیکی
 • تعداد در بسته
  1
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند روگ مدل ۰۰۸

مشخصات

 • ابعاد
  200x1x2.2 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • جنس
  پلاستیکی
 • تعداد در بسته
  1
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

کش پاورباند روگ مدل ۰۰۲

مشخصات

 • ابعاد
  200x1x10 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • جنس
  پلاستيكي
 • تعداد در بسته
قیمت خرید ۲۵ مدل کش پاورباند ویژه بدنسازی

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

جوراب دخترانه – قیمت و خرید انواع جوراب دخترانه

انتخاب جوراب مناسب می تواند ظاهری شیک و استایلی زیبا را به ارمغان بیاورد. جوراب یکی از کاربردی‌ترین پوشش‌هایی است […]

جوراب مردانه – قیمت و خرید انواع جوراب مردانه

از نظر اکثر آقایان تنها ست کردن رنگ جوراب با نوع و رنگ لباسی که می پوشند و رنگ کفش […]

جوراب نانو – قیمت و خرید جوراب نانو مردانه و زنانه

از آنجایی‌که پا قلب دوم بوده و سلامت دومین قلب اهمیت بسیار زیادی دارد بهتر است که نسبت به انتخاب […]

جوراب پارازین – قیمت و خرید انواع جوراب پارازین دخترانه و زنانه

جوراب یکی از کاربردی‌ترین پوشش‌هایی است که دخترها و خانم‌ها در طول روز از آن بسیار استفاده می‌کنند. جوراب‌ها انواع […]

جوراب ساق بلند – قیمت و خرید انواع جوراب ساق بلند دخترانه و زنانه

جوراب یکی از پوشاکی است که تاثیرات زیادی بر ظاهر و سلامت فرد می گذارد. انتخاب جوراب مناسب می تواند […]

جوراب روفرشی – قیمت و خرید انواع جوراب روفرشی زنانه و دخترانه

جورابهای زنانه و دخترانه انواع مختلفی را شامل می شوند که هرکدام استفاده خاصی دارند و برای موقعیتهای مختلف مناسب […]

جوراب بافتنی – قیمت و خرید انواع جوراب بافتنی زنانه و دخترانه

جوراب بافتنی زنانه و دخترانه از انواع مدل پوشاک های پرطرفدار خانمها برای فصل سرما است و شما می توانید […]

جوراب نازک زنانه – قیمت و خرید انواع جوراب نازک رنگ پا

جوراب یکی از کاربردی‌ترین پوشش‌هایی است که دخترها و خانم‌ها در طول روز از آن بسیار استفاده می‌کنند. جوراب‌ها انواع […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه