کمربند بدنسازی – قیمت خرید بهترین نوع کمربند بدنسازی چرم ارزان

 • 19 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

کمربند بدنسازی یکی از تجهیزات مورد استفاده ورزشکاران رشته‌های قدرتی از جمله بدنسازی، وزنه برداری و پاورلیفتینگ می‌باشد. کمربند بدنسازی وسیله‌ای است که توسط آن ستون فقرات ورزشکار در برابر آسیب‌های ورزشی محافظت می‌شود، همچنین استفاده از کمربند بدنسازی باعث بهبود عملکرد ورزشکاران در تمرینات بدنسازی می‌شود. در این مقاله به بررسی نحوه استفاده صحیح و اصولی از خرید کمربند بدنسازی می‌پردازیم.

کمربند بدنسازی اسپرت بلت مدل Homaie sport

چه ورزشکارانی باید از کمربند بدنسازی استفاده کنند

یک باور غلط وجود دارد که بعضی از ورزشکارانی که دارای عضلات حجیم و قوی هستند برای انجام حرکات مختلف ورزشی نیاز به استفاده از کمربند بدنسازی ندارند، که این یک باور بسیار نادرستی است. تمامی ورزشکاران رشته‌های قدرتی برای انجام حرکات سنگین ورزشی که احتمال آسیب زدن به عضوی حیاتی همچون کمر را دارند بایستی از کمربند بدنسازی استفاده کنند. مکانیزم کمربند بدنسازی به این گونه است که برای شکم مانند ستون عمل کرده و عضلات شکم به این ستون تکیه می‌کند. همین مکانیزم باعث استحکام کمر ورزشکار و از حرکات اضافی که باعث آسیب رساندن به عضلات کمر و ستون فقرات می‌شود؛ جلوگیری می‌کند.

کیفیت کمربند بدنسازی

کمربندهای بدنسازی از لحاظ کیفی دارای رده‌های مختلفی هستند و در بازار برندهای گوناگونی وجود دارد. ورزشکاران حتما بایستی در خرید کمربند بدنسازی حرفه ای، کیفیت آن را مورد توجه قرار دهند. انتخاب یک کمربند بدنسازی نا مرغوب و بی کیفیت نه تنها کمکی به ورزشکار نمی‌کند بلکه در زمان انجام حرکات سنگین ورزشی می‌تواند باعث آسیب‌های شدیدی به کمر و ستون فقرات ورزشکار شود. پس حتما بایستی به کیفیت کمربند بدنسازی توجه کرد تا ورزشکار را از آسیب‌ها مصون نگه دارد و به ورزشکاران کمک شایانی جهت افزایش رکوردها و به تبع آن افزایش حجم عضلات گردد.

انواع کمربند بدنسازی

کمربندهای بدنسازی دارای جنس‌هایی از قبیل نایلون، برزنت و چرم هستند که در میان این گزینه‌ها خرید کمربند بدنسازی چرمی نسبت به دیگر کمربندها از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار است. با وجود اینکه قیمت کمربند بدنسازی چرم از سایر کمربندها بیشتر می‌باشد؛ ولی بهترین نوع کمربند بدنسازی است و با توجه به دوام زیاد این کمربندها که تا مدت زیادی نیاز به خرید کمربند نخواهید داشت، یک خرید مقرون به صرفه می‌باشد.

کمربندها شامل سه نوع دارای اهرم، سگک و چسبی هستند. در نوع کمربندهای اهرم دار با وجود اینکه خیلی راحت بسته می‌شوند ولی تنظیم این گونه کمربندها بسیار مشکل می‌باشد، همچنین اگر اهرم استفاده شده در این کمربندها از کیفیت خوبی برخوردار نباشد، در زمان تمرین سنگین امکان باز شدن اهرم و به تبع آن بروز آسیب دیدگی شدید وجود دارد.

در کمربندهای سگک دار عمل بستن کمربندها کمی دشوار است ولی با وجود دشواری‌های موجود؛ این کمربندها دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی هستند و به ورزشکارانی که فعالیت‌های تمرینی سنگین دارند کمک شایانی می‌کند.

در کمربندهای چسبی از یک نوار پارچه‌ای چسبی جهت بستن کمربند استفاده می‌شود و این نوع از کمربندها به هیچ عنوان دارای استحکام، دوام و طول عمر زیادی نمی‌باشند. برای انجام حرکات سنگین و پرفشار به هیچ عنوان استفاده از این کمربندها توصیه نمی‌گردد

در میان این سه نوع کمربند بدنسازی؛ نوع سگک دار آن نسبت به سایر انواع آن دارای کیفیت و استحکام بالاتری است و ورزشکارانی که تمرینات قدرتی و سنگین انجام می‌دهند بهتر است جهت جلوگیری از آسیب دیدگی از این نوع کمربند بدنسازی استفاده کنند.

حرکات سنگین بدنسازی که نیاز به بستن کمربند بدنسازی دارند

در تمرینات رشته بدنسازی حرکاتی وجود دارد که جهت انجام آن حتما بایستی از کمربند بدنسازی برای ایمنی استفاده شود ولی حرکات دیگری وجود دارد که نیاز به بستن کمربند ندارند. مثلا برای حرکتی مثل شکم که نیاز به دم و بازدم دارد، بستن کمربند اصلا صحیح و منطقی نمی‌باشد. همچنین برای انجام حرکات سبک نیاز به بستن کمربند نمی‌باشد.

کمربند بدنسازی یکی از عوامل حفظ سلامتی در رشته بدنسازی

هر رشته ورزشی مصدومیت‌های خاص خودش را دارد، مثلا در ورزش فوتبال یک تکل از سوی مدافع حریف می‌تواند فوتبالیست را ماه‌ها خانه نشین کند ولی در رشته‌ای مانند پرورش اندام با توجه به اینکه رقیب مستقیمی برای ورزشکار وجود ندارد، بزرگترین عامل آسیب زننده اشتباهات فردی خود ورزشکار می‌باشد. اشتباهاتی که در خارج از باشگاه رخ می‌دهد مانند مصرف داروهای استروئیدی و همچنین اتفاقاتی که در داخل باشگاه روی می‌دهد که عدم استفاده از کمربند بدنسازی در اجرای حرکت سنگین در تمرینات که منجربه آسیب‌های ستون فقرات و مفصلی می‌گردد.

هر ورزشی صرفا بایستی جهت تندرستی و سلامتی انسان انجام شود و اگر قرار باشد انجام حرکات ورزشی باعث ایجاد آسیب به ورزشکار گردد به طوری که برخی از این آسیب‌ها به صورت دراز مدت در فرد ایجاد مشکل کند؛ اصلا منطقی و عاقلانه نمی‌باشد. پس خود ورزشکار باید تمام شرایط ایمنی را برای خود به وجود آورد و از آسیب رسیدن به سلامتی خود جلوگیری کند.

جهت خرید اینترنتی کمربند بدنسازی و همچنین کمربند بدنسازی ارزان میتوانید به ادامه مطلب بروید در پایان لیستی از انواع کمربند بدنسازی چمپکس و کمربند بدنسازی دیجی کالا قرار داده شده است امیدواریم با توجه به مطالبی که در بالا به آن اشاره شد بتوانید کمربند مناسب خود را خریداری نمایید .

 

اگر قصد خرید میل بارفیکس را دارید میتوانید سری به مقاله قیمت خرید میل بارفیکس خانگی دیواری حرفه ای بزنید و محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید .

لیست محصولات منتخب

کمربند بدنسازی پرو اسپرت مدل 0301

 

 • پهنای محصول
  29.4 سانتی‌متر
 • ابعاد
  29.5×109 سانتی‌متر سانتی‌متر
 • وزن
  303 گرم گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  17×4×35.5 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  376 گرم
 • سایر مشخصات
  – جنس رویه از نئوپرن و نایلون
 • – فری سایز
 • -محافظ عضلات ضعیف

 

۸۴,۹۰۰ تومان

کمربند بدنسازی چرم میش مدل strong new

کمربند‌های بدنسازی چرمیش با الگو برداری از مدل‌های اروپایی ، برای حفظ یکپارچگی فشار بر ناحیه کمری ، در جابجایی‌های عمودی و افقی وزنه‌ها که شامل بالا و پایین آوردن وزنه‌ها است ، طراحی شده‌اند .کمربند با ایجاد فشار کافی بر محفظه شکمی و افزایش فشار حفره شکمی باعث ثبات بیشتر در بخش‌های عمقی بدن و ناحیه کمری می‏شود ، که نتیجه این امر افزایش توان فرد در جابجایی وزنه‌های مختلف است.در اصل منظور از بستن کمربند حمایت عضلات کمر هنگام بلند کردن وزنه‌های خیلی سنگین (و یا متوسط )‌است. به هر حال لازم است در هنگام بلند کردن وزنه‌ها ، اسکات و یا هنگام تقویت عضلات ساق پا در حالیکه ایستاده‌اید و وزنه‌ بالای بدن خود نگه داشته‌اید از کمربند استفاده کنید. همیشه در هنگام تمرینات پاور‌لیفتینگ یا دد‌لیفت ، نیاز به پوشیدن کمربند وزنه‌برداری است. آن‌هم نه تنها به این دلیل که کمربند جلوی آسیب به ستون فقرات و دیسک کمر را میگیرد بلکه کمربند وزنه‌برداری می‌تواند به شما یاد‌آوری کند تا هنگام بلند کردن وزنه‌های سنگین ، ستون فقراتتان را در وضعیت صحیحی قرار دهید

۷۴,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل PI-07 سایز XL

امروزه کمربند بدنسازی از وسایل و تجهیزات مهم ورزشی مورد نیاز ورزشکاران در باشگاه ها به حساب می آید. کمربند بدنسازی یک پشتیبان قوی است که عضلات شکم می تواند به آن تکیه کند. کمربند بدنسازی با ایجاد فشار کافی بر محفظه شکمی باعث ثبات ناحیه ستون فقرات می شود. افزایش فشار و کاهش فضا در ناحیه عضلات شکم باعث جلوگیری از بهم خوردن فرم بدن در هنگام انجام حرکاتی مانند اسکات می شوند. محصول ارائه شده دارای بالشتکی با ابعاد 13×22 سانتیمتر است که بخش گودی کمر را کاملا می‌پوشاند. به لحاظ طولی این محصول با سایز XL مناسب برای دورکمر از 101 سانتیمتر تا 120 سانتیمتر است.

۱۰۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل BL101

جنس رویه و پشت کمربند بدنسازی چرمی بوده و دارای سگک ضخیم بسیار با کیفیت با قرقره لوله ای بدون درز می باشد. همچنین این کمربند دارای یک لایه ابری پشتی برای محافظت و پر کردن کامل قسمت پشتی کمر میباشد. این کمر بند تک سایز بوده و با توجه به داشتن سوراخ های مختلف جهت سفت کردن برای انداره های مختلف مناسب افراد با دور کمر بین ۸۶CM-112CM میباشد. عرض قسمت پهن این کمربند ۱۳.۵cm میباشد

۲۴۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی اسپرت بلت مدل Homaie sport

هدف از بستن کمربند حمایت عضلات کمر هنگام بلند کردن وزنه ها خیلی سنگین است. لازم است در هنگام بلند کردن وزنه‌های سنگین، یا اسکات های سنگین و یا هنگام تقویت عضلات ساق پا در حالیکه ایستاده‌اید و وزنه‌ی سنگینی بالای بدن خود نگه داشته‌اید از کمربند استفاده کنید. کمربند بدنسازی اسپرت بلت مدل Homaie sport با کیفیت‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مثال زدنی و استفاده از بهترین متریال ساخته شده و طراحی این کمربند به گونه‌ای است که کاملا به بدن چسبیده و پوشش خوبی بر روی قسمت پائین کمر می‌دهد.این کمربند بدنسازی با ایجاد فشار کافی بر محفظه شکمی و افزایش فشار حفره شکمی باعث ثبات بیشتر در بخش‏ های عمقی بدن و ناحیه کمری می‏ شود. نتیجه این امر افزایش توان فرد در جابجایی وزنه ‏های مختلف است. اما بدلیل یکی از خصوصیات خاص سیستم گردش خون در این ناحیه بهتر است که فقط در زمان های خاص از کمربند استفاده کنید. کمربند بدنسازی اسپرت بلت مدل Homaie sport پیشنهاد ما به شما ورزشکاران و علاقمندان به رشته بدنسازی و فیتنس است، چرا که در کنار طراحی و جنس عالی از نهایت کیفیت و دوام برخوردار بوده است و دارای سایز XL است.

۸۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل SuperMan-589

 • پهنای محصول
  15 سانتی‌متر
 • جنس
  چرم
 • قابلیت جذب رطوبت و عرق
  دارد
 • ابعاد
  116x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  450 گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  30x15x7 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  450 گرم
 • سایر مشخصات
  دارای بالشتک محافظ گودی کمر با طول 22 و عرض 13 سانتی متر
 • سایز لارج
 • طول بدون سگک 87 سانتی متر
۱۰۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل PI-07 سایز L

امروزه کمربند بدنسازی از وسایل و تجهیزات مهم ورزشی مورد نیاز ورزشکاران در باشگاه ها به حساب می آید. کمربند بدنسازی یک پشتیبان قوی است که عضلات شکم می تواند به آن تکیه کند. کمربند بدنسازی با ایجاد فشار کافی بر محفظه شکمی باعث ثبات ناحیه ستون فقرات می شود. افزایش فشار و کاهش فضا در ناحیه عضلات شکم باعث جلوگیری از بهم خوردن فرم بدن در هنگام انجام حرکاتی مانند اسکات می شوند. محصول ارائه شده دارای بالشتکی با ابعاد 13×22 سانتیمتر است که بخش گودی کمر را کاملا می‌پوشاند. به لحاظ طولی این محصول با سایز L مناسب برای دورکمر از 95 سانتیمتر تا 113 سانتیمتر است.

۱۰۱,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل flexure

 • جنس
  نایلون
 • قابلیت جذب رطوبت و عرق
  ندارد
 • ابعاد
  1*18*130 سانتی‌متر
 • سایر مشخصات
  جنس چرم
۹۴,۱۹۰ تومان

کمربند بدنسازی منیریه mo003

 • نوع اتصال
  کلیپس میخی

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس: چرم
 • چند لایه
 • وزن کم
۱۲۵,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل BL102

جنس رویه و پشت کمربند بدنسازی چرمی بوده و دارای سگک ضخیم بسیار با کیفیت با قرقره لوله ای بدون درز می باشد. همچنین این کمربند دارای یک لایه ابری پشتی برای محافظت و پر کردن کامل قسمت پشتی کمر میباشد. این کمر بند تک سایز بوده و با توجه به داشتن سوراخ های مختلف جهت سفت کردن برای انداره های مختلف مناسب افراد با دور کمر بین 72CM-94CM میباشد. عرض قسمت پهن این کمربند 10.5cm میباشد

۱۵۵,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی راف کد M1

کمربند بدنسازی برای حفظ یکپارچگی فشار بر ناحیه کمری در بالا بردن و پایین آوردن وزنه‌ها طراحی شده است. زمانی که فشار وارده به بدن شما درحد ۸۵ درصد از توان حداکثری و یا بیش از آن است بهتر است از کمربند استفاده کنید تا از آسیب دیدن‌های احتمالی دور بمانید. از پوشیدن کمربند در طول همه ست‌های تمرین به ویژه ست‌های سبک خودداری کنید. در نحوه انجام حرکات خود یا به عبارتی تکنیک انجام حرکات خود دقت کنید چرا که اگر از روش اشتباهی استفاده کنید حتی با وجود بهره بردن از کمربند منتهی به آسیب خواهد شد. کمربند بدنسازی Rouge دارای طراحی خاص و کیفیت بالا است و به طور کامل گودی پایین کمر را پوشش داده و در حین اجرای حرکات بدنسازی مانند اسکوات، عضلات فیله کمر و شکم را فیکس می‌کند. کمربند بدنسازی Rouge از جنس نئوپرن است، که با جریان داشتن هوا باعث جذب رطوبت و تعرق کمتر می‌شود. این کمربند دارای بست چسبی وسگک فولادی برای تنظیم راحت‌تر سایز کمربند است. و از آن در ورزش‌های بدنسازی و وزنه برداری جهت محافظت از عضلات پشت و کمر در مقابل آسیب های ورزشی استفاده می‌شود. سایز مدیوم این محصول مناسب برای افراد با دور کمر ۷۰ تا ۸۴ ساتتی متر میباشد.

۱۲۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل MO-007

کمربند بدنسازی مدل MO-007 برای پر کردن ناحیه پایینی کمر منطبق با شکل طبیعی آن و پایدارسازی ماهیچه های ناحیه شکمی طراحی و ساخته شده است. از پوشیدن کمریند در همه ست‏های تمرینی جدا خودداری کنید، در غیر این صورت عضلات ناحیه پشتی و شکمی شما اجازه عملکرد عادی را نخواهند دید و حین فعالیت‏های روزمره دچار عدم هماهنگی برای فعالیت خواهند بود. در نتیجه شمار مستعد کمردرد خواهید شد.

۲۳۸,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی کد PI-11-XL

امروزه کمربند بدنسازی از وسایل و تجهیزات مهم ورزشی مورد نیاز ورزشکاران در باشگاه ها به حساب می‌آید. کمربند بدنسازی یک پشتیبان قوی است که عضلات شکم می تواند به آن تکیه کند. کمربند بدنسازی با ایجاد فشار کافی بر محفظه شکمی باعث ثبات ناحیه ستون فقرات می شود. افزایش فشار و کاهش فضا در ناحیه عضلات شکم باعث جلوگیری از بهم خوردن فرم بدن در هنگام انجام حرکاتی مانند اسکات می شوند. محصول ارائه شده دارای بالشتکی با ابعاد 13×22 سانتیمتر است که بخش گودی کمر را کاملا می‌پوشاند. به لحاظ طولی این محصول با سایز XL مناسب برای دورکمر از 100 سانتی‌متر الی 117 سانتی‌متر است.

۱۰۹,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل Tournament2

این مدل کمربند Tournament2 برای مسابقات طراحی شده است و با قوانین IPF همخوانی دارد و ورزشکار می‌تواند از آن در مسابقات بین‌المللی استفاده کند .کمربند‌های بدنسازی چرمیش با الگو برداری از مدل‌های اروپایی ، برای حفظ یکپارچگی فشار بر ناحیه کمری ، در جابجایی‌های عمودی و افقی وزنه‌ها که شامل بالا و پایین آوردن وزنه‌ها است ، طراحی شده‌اند .کمربند با ایجاد فشار کافی بر محفظه شکمی و افزایش فشار حفره شکمی باعث ثبات بیشتر در بخش‌های عمقی بدن و ناحیه کمری می‏شود ، که نتیجه این امر افزایش توان فرد در جابجایی وزنه‌های مختلف است.در اصل منظور از بستن کمربند حمایت عضلات کمر هنگام بلند کردن وزنه‌های خیلی سنگین (و یا متوسط )‌است. به هر حال لازم است در هنگام بلند کردن وزنه‌ها ، اسکات و یا هنگام تقویت عضلات ساق پا در حالیکه ایستاده‌اید و وزنه‌ بالای بدن خود نگه داشته‌اید از کمربند استفاده کنید. همیشه در هنگام تمرینات پاور‌لیفتینگ یا دد‌لیفت ، نیاز به پوشیدن کمربند وزنه‌برداری است. آن‌هم نه تنها به این دلیل که کمربند جلوی آسیب به ستون فقرات و دیسک کمر را میگیرد بلکه کمربند وزنه‌برداری می‌تواند به شما یاد‌آوری کند تا هنگام بلند کردن وزنه‌های سنگین ، ستون فقراتتان را در وضعیت صحیحی قرار دهید

۸۵,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی شرافیت کد 06

کمربند بدنسازی شرافیت با جنس چرم گاومیش این نوع کمربند از دو لایه داخلی چرم گاوی و لایه خارجی چرم گاومیش تشکیل شده که مقدار مقاومت کمربند را بالا می برد  داخل کمربند یک فوم طبی تعبیه شده برای پر کردن گودی کمر وجود دارد که باعث جلوگیری از آسیب کمر میشود

۴۴۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی آویسا مدل SA

بدنسازی، پرورش اندام یا زیبایی اندام به انگلیسی Bodybuilding ورزشی است که در آن فرد بدن‌ساز با انجام تمرین‌های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم، کات شده و قدرتمند مبادرت می‌ورزد. کمریند بدنسازی به منظور جلوگیری از فشارهای ناشی از وزنه های سنگین به کمر مورد استفاده قرار میگیرد. نوع مواد اولیه در تولید این محصول به دلیل ارتباط با بدن و تعریق حین ورزش بسیار مهم است زیرا احتمال بروز حساسیت در صورت استفاده از مواد نامناسب بالا خواهد رفت. نکته بعدی در رابطه با کیفیت کمربند وزنه برداری ، استحکام بدنه و یراق آلات به کار رفته است تا در فشار های زیاد به ورزشکار کمک کرده ، آسیب های احتمالی را کاهش داده و به علاوه مقاومت و استحکام خود را از دست ندهد.

۳۱۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل SuperManM-574

 • جنس
  چرم
 • قابلیت جذب رطوبت و عرق
  دارد
 • ابعاد
  110x17x1 سانتی‌متر
 • ابعاد بسته‌بندی
  30x15x5 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  400 گرم
 • سایر مشخصات
  سایز متوسط یا M
 • دور کمر 85 – 104 سانتی‌متر: سایز متوسط (M)
 • چرم اشبالت
 • دارای بالشتک جهت پر کردن گودی کمر
 • سگکی
۱۱۰,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی کد SS500

 • جنس
  پلی استر
 • قابلیت جذب رطوبت و عرق
  ندارد
 • ابعاد
  0.5*15*66 سانتی‌متر
۶۸,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل 003

 • پهنای محصول
  12.5 سانتی‌متر
 • جنس
  چرم
 • قابلیت جذب رطوبت و عرق
  دارد
 • ابعاد
  110x13x3 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  43x13x5 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  400 گرم
 • سایر مشخصات
  چرم طبیعی
 • دارای سگک متغیر
 • اندازه دور کمر از 78 تا 96 سانتی متر
 • دارای بالشتک برای پر کردن گودی کمر
 • مناسب برای سایزهای 36-44
۱۴۵,۰۰۰ تومان

کمربند بدنسازی مدل K_618

 • پهنای محصول
  15 سانتی‌متر
 • جنس
  پلی استر
 • قابلیت جذب رطوبت و عرق
  ندارد
 • ابعاد
  50*15*1 سانتی‌متر
 • ابعاد بسته‌بندی
  19*14*3 سانتی‌متر
 • وزن بسته‌بندی
  150 گرم
۱۳۹,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه