بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 ) - پنداریم

بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

 • 16 اسفند 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

بسیاری از خریداران در فرایند خرید محصولاتی مانند لوازم خانگی به ابعاد فنی دقت و توجه بیشتری می‌کنند. برخی هم فقط به‌دنبال ظاهر هستند و برای رسیدن به محصولی که از نظر ظاهری بیشتر به دل‌شان می‌نشیند، حاضرند هر هزینه‌ای بپردازند و حتی ممکن است کاربردها و نکات فنی را نادیده بگیرند.

در هر حال اگر قصد خرید یخچال داشته باشید، مدل یخچال گالری اسنوا انتخابی خوب و راضی‌کننده برای شماست. این مدل از یخچال‌های اسنوا هم از نظر فنی قوی است و هم از نظر زیبایی و طراحیِ کاربردی. اجازه بدهید که در ادامه بگوییم، زمانی که از طراحی جذاب و مناسب حرف می‌زنیم، منظورمان دقیقا چیست.( خرید آسان و ارزان بهترین جعبه ابزار خودرو )

یخچال گالری و مواد غذایی 

همانطور که می‌دانید مدل‌های متنوعی از سوی برندهای مختلف تولید یخچال‌ در بازار وجود دارد اما ماجرا از این قرار است که یک نکته مهم در طراحی بیشتر این یخچال‌ها نادیده گرفته شده است و آن تقسیم‌بندی مناسب برای هر دسته از موادغذایی است!

حتما شما هم تصاویر کلیشه‌ای مرغ، تخم‌مرغ، کیک و… را روی بخش‌بندی یخچال‌ها دیده‌اید؛ تصاویری که قرار است راهنمایی باشند برای چیدمان.  این عکس‌ها در بخش‌های مختلف هر یخچال در بیشتر موارد راهنمایی‌ کاربردی نیستند.

در واقع، برای اینکه یخچال مرتب و منظمی داشته باشیم و همه مواد با نظم‌وترتیب در جای مخصوص خود بنشینند، به طراحی‌های دقیق‌تری نیاز است. هردسته از مواد غذایی عمر و شرایط نگهداری مخصوص به خود را دارند، شکل و ترکیب‌شان هم با یکدیگر فرق می‌کند. همچنین نیاز به این است که بنا به همه اینها و البته نیاز و دفعات دسترسی، در نقاط مختلف یخچال ساکن شوند.

طراحان یخچال گالری با درک همه این موضوعات، بخش‌بندی یخچال را بهینه کرده‌اند:

تقسیم‌بندی بیرونی و درونی فضای یخچال؛

تقسیم‌بندی بخش درونی به سه محفظه مختلف.

 تقسیم‌بندی بیرونی و درونی فضای یخچال 

فرض کنید در یخچال را باز می‌کنید و با انبوهی از موادغذایی روبه‌رو می‌شوید. در این لحظه چه حسی دارید؟ آیا گیج نمی‌شوید؟ طراحان یخچال گالری اسنوا برای رفع این مشکل، دو فضای بیرونی و درونی برای محصولات‌شان در نظر گرفته‌اند. یعنی شما می‌توانید در دو بخش بیرونی و درونی یخچال، موادغذایی را بر اساس ماهیت و همچنین تعداد دفعات استفاده، در یخچال قرار بدهید.

در فضای داخلی یخچال، شاهد بخش‌بندی‌های مناسبی هستیم که نظم و دسترسی به مواد مختلف را ساده می‌کنند. محصول گالری اسنوا در سومی دارد که با بازکردن آن، دسترسی‌تان به مجموعه‌ای از مواد غذایی ساده‌تر می‌شود.

یعنی زمانی که در سوم را باز می‌کنید به عمق یخچال دسترسی نخواهید داشت بلکه با بخش‌هایی روبه‌رو می‌شوید که می‌توانید در آنها موادی را قرار بدهید که معمولا زیاد در طول روز استفاده می‌شوند. همین ویژگی است که نمی‌گذارد مواد غذایی خام یا به‌طور کلی، موادی که قرار نیست در طول روز، چندین و چندبار به سراغ‌شان بروید، خراب شوند و تحت‌تاثیر بازوبسته‌کردن در یخچال قرار بگیرند. به این می‌گویند دسترسی آسان یا به‌قول فرنگی‌ها easy access

بخش بیرونی یخچال می‌تواند لُژی باشد برای بطری آب یا چاشنی‌هایی که در طول روز، چندبار از یخچال خارج می‌شوند؛ این از فضای بیرونی.

فضای درونی هم که کاربردهای خودش را دارد و به سه بخش مختلف تقسیم می‌شود. در قسمت بعدی از آن هم خواهیم گفت.

محفظه‌های کاربردی یخچال اسنوا

هرچقدر که بخش‌بندی‌های کاربردی و بیشتری در یخچال وجود داشته باشد، نظم فضای آن هم بیشتر می‌شود. اسنوا در مدل یخچال گالری، سه محفظه جداگانه قرار داده که هرکدام را به این‌سبک نام‌گذاری کرده است:

محفظه آشپزی؛

محفظه خانواده؛

محفظه کودک.

محفظه آشپزی

در محفظه آشپزی مواد غذایی خام و پخته‌ای قرار می‌گیرند که به‌عنوان مواد اولیه غذاهای رنگارنگ استفاده می‌شوند.

محفظه خانواده

این محفظه مربوط به خوراکی‌هایی است که استفاده روزمره دارند؛ مانند میان‌وعده‌ها، شیر، لبنیات و… .

محفظه کودک

اما محفظه کودک متعلق به کوچولوهای دوست‌داشتنی است و از طریق در سوم یخچال امکان دسترسی به آن وجود دارد. در واقع، این محفظه جان می‌دهد برای گذاشتن پاستیل، شکلات و خوردنی‌هایی که محبوب دل بچه‌ها هستند.

و سرما راه فراری ندارد

بازوبسته‌کردن در یخچال از تفریحات ازلی و ابدی انسان‌ها در زمان ماندن در منزل بوده و هست. نگویید که شما بی‌هدف، چندین و چندبار به سراغ یخچال نمی‌روید و در آن را باز نمی‌کنید که باورمان نمی‌شود. اسنوایی‌ها به شرایط موجود فکر می‌کنند و با در نظرگرفتن رفتارها، نیازها و عادت‌های مشتریان‌شان است که دست به طراحی بخش‌های ظاهری و فنی هر محصول می‌زنند.

برای همین هم هست که با در نظرگرفتن اینکه ممکن است در طول شبانه‌روز، در یخچال چندین بار باز شود، ویژگی مهمی به‌نام متال‌کولینگ(metal cooling)  را برای یخچال گالری در نظر گرفته‌اند. اما متال‌کولینگ چیست؟

متال‌کولینگ یخچال گالری اسنوا

متال‌کولینگ یک سد فلزی است که جلوی بیرون‌رفتن سرما را می‌گیرد و با بازتابش سرما به داخل یخچال، هم مصرف انرژی را کاهش می‌دهد و هم باعث خنک‌شدن بیشتر بطری‌های نوشیدنی در محفظه دسترسی سریع می‌شود.

ویژگی‌های فنی یخچال گالری اسنوا

در این بخش می‌خواهیم از ویژگی‌های فنی یخچال گالری اسنوا برای‌تان بگوییم. هریک از این ویژگی‌ها به رفع نیازی مهم از شما در استفاده از یخچال کمک می‌کند و همگی از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا در تولید یخچال هستند. اسنوا با پیش‌بینی نیاز مشتریان و به‌کارگیری بهترین و تازه‌ترین فناوری‌ها، راهکارهایی در یخچال گالری خود ارائه داده که با استقبال مشتریان متعدد روبه‌رو شده است.

 سرمایش هوشمند 

سرمایش هوشمند یا smart cooling نوعی فناوری است که گردش هوای سرد در یخچال را منسجم می‌کند. یعنی هوایی یک‌دست به‌کمک حس‌گرهایی هوشمند در بخش‌های مختلف محصول می‌چرخد و همه مواد موجود در یخچال را پوشش می‌دهد.

در سیستم سرمایش هوشمند شش حس‌گر هوشمند تشخیص دما در یخچال گالری اسنوا قرار گرفته است که سرمایشی یکنواخت در یخچال به وجود می‌آورند.

پس مواد غذایی در دمایی مناسب، تازه و سالم می‌مانند. فقط سرمایش هوشمند نیست، سرمایش هوای چندگانه هم به یاری فناوری قبلی می‌آید و به گردش بهتر و تازه‌ نگه‌داشتن خوردنی‌ها کمک می‌کند.

فیلتر سه‌گانه یخچال گالری اسنوا

بوگیری قوی در یخچال گالری اسنوا وجود دارد که با فیلترکردن سه‌لایه بوها مانع از آن می‌شود که مثلا آب را با خاطره‌ای از قورمه‌سبزی دیشب‌تان بنوشید یا طعم ماست شما را به‌یاد پیاز سالاد شیرازی بیندازد. حذف بوهای نامطبوع حرف اول و آخر بوگیر قوی اسنوا با خاصیت فیلترینگ سه‌گانه یا به‌قول خارجی‌ها (Triple Filtering) است.

محفظه مواد پروتئینی

محفظه‌ای در یخچال گالری اسنوا وجود دارد که با نگه‌داشتن دمای هوای روی ۴ سانتی‌گراد می‌تواند گوشت و مواد پروتئینی دیگر را تا چندساعت تروتازه و البته سالم نگه دارد. پس اگر حس‌وحالی برای رسیدگی به گوشت و مرغی که تازه خریده‌اید، وجود ندارد یا می‌خواهید گوشت را تا زمان پخت‌وپز تازه نگه دارید و چندساعت بعد به سراغش بروید، روی محفظه پروتئینی یا (Chiller zone) حساب کنید.

کمپرسور اینورتر دیجیتال

یخچال‌ها روزبه‌روز قوی‌تر می‌شوند و اصلا شبیه ربات‌های هوشمندی شده‌اند که حرف حساب را می‌فهمند و در طراحی‌شان برای مصرف انرژی ارزش قائل می‌شود. حرف حساب چیست؟ صرفه‌جویی در مصرف انرژی. در یخچال گالری اسنوا باوجود کمپرسور اینورتر دیجیتال، مصرف برق کاهش پیدا می‌کند. سروصداهای مرسوم یخچال‌ها هم که انگار هرچندساعت، یک‌بار قلنج خود را می‌شکنند در کار نیست.

از وجود آب‌سردکن با خاصیت تصفیه آب و یخ‌سازی اتوماتیک این یخچال هم دیگر برای‌تان نمی‌گوییم؛ معلوم است که محصولی با این‌همه ویژگی ناب و تازه به چنین امکانات تکراری و کلیشه‌ای هم مجهز است.

و اما..

یخچال گالری اسنوا به بازار آمده تا خیال مصرف‌کنندگان با خواسته‌ها و نیازهای مختلف را راحت کند. چون هم از نظر فنی قوی ظاهر شده و هم از نظر زیبایی و طراحی. طراحی کاربردی و ویژگی‌هایی منطبق بر آخرین فناوری‌های روز دنیا مانند سرمایش هوشمند، فیلترهای سه‌گانه و کمپرسور اینورتر دیجیتال از یخچال گالری اسنوا گزینه‌ای درجه‌یک برای مشتریان ساخته است. حالا دیگر می‌توانید با خیال راحت روی برندی وطنی حساب کنید که نیازهای شما را بیشتر از هر تولیدکننده دیگری در دنیا می‌شناسد.

لیست محصولات منتخب
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2261S

ساید بای ساید سری هارمونی یخچال و فریزر های اسنوا در مدل ها و طرح های متنوعی تولید شده اند که یکی از مدل‌ها ساید بای ساید اسنوا S8-2261S است تا تقریبا تمامی سلایق را پوشش دهند. در این میان ساید بای ساید های سری هارمونی یکی از جدیدترین یخچال فریزرهای این شرکت می باشد. محصولات این سری دارای امکانات و قابلیت های قابل توجهی است. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا منطبق با کابینت های مدرن آشپزخانه صورت گرفته و حمل آن آسان است. کمپرسور Inverter Digital در ساید بای ساید اسنوا S8-2261S با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به‌علاوه این روش راه‌اندازی نرم موتور بدون هیچ‌گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می یابد. سیستم سرمایش هوشمند ( Smart Cooling ) این سیستم در ساید اسنوا دارای حسگرهای شش گانه هوشمند تشخیص دما میباشد، و به صورت کاملا اتوماتیک سرمایش پایدار و یکنواختی را برای یخچال ایجاد میکند. مانیتور هوشمندانه سرمایش یخچال از نوسانات دمایی کاسته و باعث میشود مواد غذایی در دمایی یکنواخت تازگی و مطلوبیت خود را حفظ نمایند.

مشاهده کمتر

بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریز ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340SS

یخچال و فریز ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340SS یکی از محبوب‌ترین یخچال و فریزرهای شرکت اسنوا است. کمپرسور Inverter Digital در ساید بای ساید اسنوا SN8-2340SS با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به‌علاوه این روش راه‌اندازی نرم موتور بدون هیچ‌گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می یابد.
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352

مشخصات کلی

 • نمودار مصرف انرژی
  +A
 • اطلاعات نوع یخچال
  ساید بای ساید
 • وزن
  115 کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

گنجایش و ابعاد

 • گنجایش یخچال
  500 لیتر
 • گنجایش فریز
  277 لیتر
 • گنجایش کل به لیتر
  777 لیتر
 • گنجایش کل به فوت
  35 فوت
 • ارتفاع
  1816 میلی‌متر
 • عمق
  920 میلی‌متر
 • پهنا
  916 میلی‌متر
 • محدوده گنجایش کل به لیتر
  بیش از 700 لیتر لیتر

مشخصات یخچال

 • تعداد طبقات
  5 عدد
 • تعداد کشو
  2
 • لامپ یخچال
  بله
 • جهت باز شدن درب
  به سمت راست
 • سایر ویژگی‌های یخچال
  دارای طبقات شیشه ای بدون قاب
 • مجهز به محفظه Chiller Zone
 • مجهز به فیلتر 3 لایه ضد بو
 • قابلیت Smart Cooling
 • قابلیت سرمایش سریع
 • قابلیت حفظ تازگی و ماندگاری میوه و سبزیجات
 • مجهز به Home Bar
 • تعداد طبقات یخچال
  5 عدد

مشخصات فریزر

 • تعداد طبقات
  4 عدد
 • تعداد کشو
  3
 • جهت باز شدن درب فریزر
  به سمت چپ
 • سایر ویژگی‌های فریزر
  قابلیت انجماد سريع
 • یخساز اتوماتیک (آب شهری)
  دارد
 • یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)
  دارد
 • تعداد طبقات/کشو
  7 عدد

سایر مشخصات

 • اخطار باز ماندن درب
  بله
 • آبسردکن
  بله
 • فیلتر تصفیه آب
  دارد
 • امکان باز شدن درب از هر دو سمت
  ندارد
 • نمایشگر
  دارد
 • شناسه کالا
  2900176500640
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352

مشخصات کلی

 • نمودار مصرف انرژی
  +A
 • اطلاعات نوع یخچال
  ساید بای ساید
 • وزن
  115 کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

گنجایش و ابعاد

 • گنجایش یخچال
  500 لیتر
 • گنجایش فریز
  277 لیتر
 • گنجایش کل به لیتر
  777 لیتر
 • گنجایش کل به فوت
  35 فوت
 • ارتفاع
  1816 میلی‌متر
 • عمق
  920 میلی‌متر
 • پهنا
  916 میلی‌متر
 • محدوده گنجایش کل به لیتر
  بیش از 700 لیتر لیتر

مشخصات یخچال

 • تعداد طبقات
  5 عدد
 • تعداد کشو
  2
 • لامپ یخچال
  بله
 • جهت باز شدن درب
  به سمت راست
 • سایر ویژگی‌های یخچال
  دارای طبقات شیشه ای بدون قاب
 • مجهز به محفظه Chiller Zone
 • مجهز به فیلتر 3 لایه ضد بو
 • قابلیت Smart Cooling
 • قابلیت سرمایش سریع
 • قابلیت حفظ تازگی و ماندگاری میوه و سبزیجات
 • مجهز به Home Bar
 • تعداد طبقات یخچال
  5 عدد
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS تمامی سلایق را به سمت خود می‌کشد. این ساید بای ساید یکی از محبوب‌ترین و در عین‌حال زیباترین یخچال فریزرهای این شرکت است. به این مدل گالری هم می‌کویند و دارای در سوم است. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا منطبق با کابینت های مدرن آشپزخانه صورت گرفته و حمل آن آسان است. کمپرسور Inverter Digital در یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به‌علاوه این روش راه‌اندازی نرم موتور بدون هیچ‌گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می‌یابد.
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261GW

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261GW تمامی سلایق را به سمت خود می‌کشد. این یخچال و فریزر هوشمند عمل می‌کند. این ساید بای ساید یکی از محبوب‌ترین و در عین‌حال زیباترین یخچال فریزرهای این شرکت است. به این مدل هارمونی هم می‌گویند و دارای سیستم‌های هوشمند است. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا منطبق با کابینت‌های مدرن آشپزخانه صورت گرفته و حمل آن آسان است. کمپرسور Inverter Digital در یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261GW با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌‌طورکلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به‌علاوه این روش راه‌اندازی نرم موتور بدون هیچ‌گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول‌عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می‌یابد. این فناوری کاهش چشم‌گیری در کاهش هزینه‌های برق دارد. یکی از هوشمندی‌های این یخچال و فریزر این است که دارای ۶ سنسور هوشمند است که می‌تواند در کارایی و توان و گسترش کارایی یخچال بسیار مفید باشد.

مشاهده کمتر

بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340SS تقریبا تمامی سلایق را پوشش دهند. این ساید بای ساید یکی از محبوب‌ترین یخچال فریزرهای این شرکت است. محصولات این سری دارای امکانات و قابلیت های قابل توجهی است. طراحی استاندارد این یخچال ها کاملا منطبق با کابینت های مدرن آشپزخانه صورت گرفته و حمل آن آسان است. کمپرسور Inverter Digital در یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2340SS با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به‌علاوه این روش راه‌اندازی نرم موتور بدون هیچ‌گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می‌یابد.
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2322GW

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2322GW از گروه یخچال‌ و فریزرهای سایدبای‌ساید بسیار محبوب شرکت «اسنوا» (Snowa) است. این محصول علاوه بر طراحی زیبا از امکانات خوبی هم بهره می‌برد. بار خانگی یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2322GW یکی از ویژگی‌های قابل‌توجه آن است که برای دسترسی آسان و سریع به نوشیدنی‌ها بدون باز کردن درب یخچال طراحی شده است. برای این محصول صفحه‌نمایش لمسی شکیلی در نظر گرفته شده است. گنجایش یخچال برابر با ۴۹۴ لیتر و گنجایش فریزر آن برابر با ۲۷۷ لیتر است. داخل یخچال، کشو و طبقات متعدد در نظر گرفته ‌شده است تا مواد غذایی و ظروف مرتب چیده شوند. این طبقات از استحکام بالایی برخوردارند و در برابر وزن مواد غذایی مقاومت زیادی دارند. شرکت اسنوا برای این محصول خود یک محفظه ویژه (Chiller Zone) برای نگهداری مواد پروتئینی در نظر گرفته است. همچنین این محصول دارای قابلیت Smart Cooling به همراه دارای سیستم‌های سرمایش هوشمند، فناوری سرمایش سریع، سرمایش فلزی و سیستم حفظ سرمایش VIP است که با کمک 6 حسگر سرمایش یکنواخت و پایداری را داخل یخچال فراهم می‌کند تا مواد غذایی در دمای مطلوب، تازه و سالم حفظ شوند. مصرف انرژی برای دستگاه‌هایی مانند یخچال و فریزر که به‌صورت شبانه‌روزی یا ۲۴ ساعته در حال کار هستند، اهمیت زیادی دارد. مصرف انرژی این دستگاه +A است که آن را در گروه دستگاه‌های کم‌مصرف قرار می‌دهد.

مشاهده کمتر

بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352GW

مشخصات کلی

 • نمودار مصرف انرژی
  +A
 • اطلاعات نوع یخچال
  ساید بای ساید

گنجایش و ابعاد

 • گنجایش یخچال
  500 لیتر
 • گنجایش فریز
  277 لیتر
 • گنجایش کل به لیتر
  777 لیتر
 • ارتفاع
  1816 میلی‌متر
 • عمق
  920 میلی‌متر
 • پهنا
  916 میلی‌متر
 • محدوده گنجایش کل به لیتر
  بیش از 700 لیتر لیتر

مشخصات یخچال

 • بدون برفک
  بله
 • تعداد طبقات
  4 عدد
 • تعداد طبقات درب
  6 عدد
 • تعداد کشو
  2
 • لامپ یخچال
  بله
 • جهت باز شدن درب
  چپ به راست
 • سایر ویژگی‌های یخچال
  سرمایش هوشمند
 • حسگر هوشمند: 6 عدد سنسور
 • فيلتر ضد بو سه لایه
 • طبقات شيشه‌ای بدون قاب
 • محفظه چیلر: Chiller Zone
 • جالبنیاتی
 • میوه و سبزیجات
 • بار خانگی
 • مجهز به متال کولینگ
 • سرمایش سریع
 • سرمایش فلزی
 • سامانه حفظ تازگی و ماندگاری میوه و سبزیجات
 • تعداد طبقات یخچال
  6 عدد

مشخصات فریزر

 • تعداد طبقات
  4 عدد
 • تعداد طبقات درب
  3 عدد
 • تعداد کشو
  3
 • جهت باز شدن درب فریزر
  راست به چپ
 • سایر ویژگی‌های فریزر
  انجماد سريع فريزر
 • یخساز اتوماتیک (آب شهری)
  دارد
 • یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب)
  دارد
 • تعداد طبقات/کشو
  7 عدد

سایر مشخصات

 • اخطار باز ماندن درب
  بله
 • آبسردکن
  بله
 • لزوم اتصال به شیر آب
  دارد
 • سایر ویژگی‌ها
  حسگرهای هوشمند داخلی
 • سرمایش دوگانه one evaporator
 • گردش هوای سه بعدی
 • بدون برفک
 • هشدار باز بودن در
 • حسگر هوشمند تشخیص دمای بیرونی
 • یخساز خودکار دو پدال
 • آبسردکن خودکار دو پدال
 • آب سرد کن
 • قفل یخساز
 • فیلتر تصفیه آب
 • لزوم اتصال به آب شهر
 • فیلتر تصفیه آب
  دارد
 • امکان باز شدن درب از هر دو سمت
  ندارد
 • نمایشگر
  دارد
 • شناسه کالا
  2900176500640
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-2261SS یکی از محصولات محبوب و باکیفیت این برند است. یخچال این مدل ۴ طبقه با محیطی زیاد و گنجایشی بالا و ۲ کشو دارد. استفاده از کشو و طبقات باعث شده تا تفکیک مواد غذایی برایتان آسان‌تر باشد. ظرفیت کلی این محصول 591 لیتر بوده که این میزان برای مصارف خانگی و خانواده‌های متوسط مناسب است. برای تهویه بهتر این مدل به سیستم گردش هواي سه بعدي و سرمایش دوگانه شده است. شرکت اسنوا در این مدل از حسگرهوشمند تشخیص دمای بیرونی و حسگر هوشمند داخلی برای بالابردن کیفیت و میزان ماندگاری مواد غذایی استفاده کرده است. این یخچال و فریزر توانسته نمودار مصرف انرژی +A را کسب کند و همین باعث شده تا در دسته یخچال و فریزر با مصرف انرژی بهینه قرار گیرد. از جمله ویژگی های یخچال‌های امروزی دارا بودن آبسردکن و یخسازی قدرتمند است. ساید بای ساید مدل SN8-2261SS دارای آبسردکن و یخسازی کارآمد است که با قابلیت اتصال به آب شهری قابلیت دسترسی به نوشیدنی های خنک را در هر لحظه فراهم می‌کند.
بررسی 360 درجه یخچال گالری اسنوا (بروزرسانی 1400 )

یخچال و فریز ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352SS

یخچال و فریز ساید بای ساید اسنوا مدل S8-2352SS یکی از محبوب‌ترین یخچال و فریزرهای شرکت اسنوا است. کمپرسور Inverter Digital در ساید بای ساید اسنوا S8-2352SS با موتور اینورتر می‌توان جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور رساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد. اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌اندازی به مقدار لازم افزایش و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌دهد، بنابراین به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی، کاهش چشم‌گیری خواهد داشت. به‌علاوه این روش راه‌اندازی نرم موتور بدون هیچ‌گونه ضربه به قسمت‌های مکانیکی مثل کوپلینگ‌ها، گیربکس‌ها، تسمه‌ها و زنجیرها اتفاق می‌افتد و در نتیجه طول عمر مفید موتور و سایر قسمت‌های مکانیکی افزایش می یابد. سیستم سرمایش هوشمند ( Smart Cooling ) این سیستم در ساید اسنوا دارای حسگرهای شش گانه هوشمند تشخیص دما میباشد، و به صورت کاملا اتوماتیک سرمایش پایدار و یکنواختی را برای یخچال ایجاد میکند.
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

دیزاین اتاق کودک و چیدمان اتاق کودک 1400

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز […]

25 مدل چیدمان مبل راحتی، سلطنتی و ال در سال 1400

در ابتدا شاید کار سختی به نظر رسد و نحوه چیدمان مبل راحتی خیلی آسان نباشد. ولی بدانید با اندکی […]

28 مدل جزیره آشپزخانه مدرن و شیک در سال 1400

آشپزخانه جزیره ، سبکی از چیدمان آشپزخانه است که پس از طراحی آشپزخانه باز یا اپن به روی کار آمد […]

قیمت جدیدترین پرده آشپزخانه مدرن و فانتزی در سال 2021

وجود پنجره در فضای آشپزخانه موجب حضور نور و تهویه طبیعی در این فضا شده و یک موهبت محسوب می […]

بهترین دیزاین اتاق خواب و چیدمان اتاق خواب در سال 2021

یکی از بخش های مهم برای چیدمان منزل، اتاق خواب است.اتاق خواب مهم‌ترین بخش‌ هر خانه برای استراحت محسوب می‌شود، برای […]

قیمت 28 مدل پیش دستی جدید و باکیفیت

از آنجایی که پذیرایی از میهمان در تمدن غنی ما ایرانیان بسیار مهم شمرده می شود، ما بهترین ظروف سرو […]

قیمت خرید 23 مدل آسیاب قهوه صنعتی و خانگی

قهوه در واقع نوعی گیاه بومی منطقه آمریکا می‌باشد. در حال حاضر این گیاه در مناطقی چون: آمریکا، جنوب شرق […]

قیمت 28 مدل لوستر آشپزخانه [جدید و ارزان مدرن]

یکی از ابزارهای عالی برای نورپردازی در هر محیطی بخصوص آشپزخانه و آن هم آشپزخانه کلاسیک لوسترها هستند. لوستر آشپزخانه به راحتی […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه