معرفی 20 مدل کمربند چرم طبیعی دست دوز درجه یک ؛مناسب هدیه

  • 1 مرداد 1399
  • 0 نظر
  • مریم رحیمی مقدم

کمربند چرم  طبیعی دست دوزمی تواند یکی از بهترین  وخاص ترین گزینه ها برای هدیه دادن به کسانی باشد که دوستشان داریم .

در این مقاله می خواهیم  درباره دلایل انتخاب یک کمربند چرم دست دوز صحبت کنیم و در پایان  لیستی از شیک ترین کمربندهای دست دوز بهمراه مشخصات و قیمت در اختیارتان قرار می دهیم .  

 

کمربند چرم طبیعی دست دوز

واژه ” دست دوز” در یک کمربند چرم طبیعی ، برای بسیاری از ما جذاب است . همانطور که می دانید ، برای ساخت یک کمربند چرم دست دوز ، وقت و انرژی زیادی صرف می شود .

هر قطعه از کمربند با دقت و حوصله برنزه می شود ، خشک می شود و با دقت برش می خورد .هر کوک این کمربند  توسط  دست یک استادکار ماهر و هنرمند با دقت زیادی زده می شود .

در حقیقت ، کمربند چرم طبیعی دست دوز نشانگر تلاش و نبوغی است که در ساخت آن بکار رفته است .

کمربند چرمی دست دوز

سازگاری با طبیعت

اکثر افراد مواد “طبیعی” را بر مواد “مصنوعی ” ترجیح می دهند . اما دلیل آن چیست ؟ اولا تصور اینکه در پوشاک ما مواد شیمیایی و مصنوعی بکار رفته است ، حس جالبی به ما نمی دهد و برای ما آرامش بخش نیست .

دوما ، چرم طبیعی از پوست حیوانات ساخته می شود . بنابراین می توانیم آن نرمی و لطافتی که از دنیای طبیعی انتظار داریم، را در یک کمربند چرمی هم داشته باشیم .

علاوه بر این ، پوشاکی که از مواد مصنوعی ساخته می شوند ، سطح زمخت و  خشنی دارند .این موضوع درمورد چرم طبیعی صدق نمی کند .گذشته از مسئله ظاهری ، برخی از پوست ها به مواد مصنوعی و شیمیایی حساسیت دارند بطوریکه در صورت تماس با این مواد ممکن است شروع به خارش یا قرمز شدن کنند .

هماهنگی زیاد

یک کمربند چرمی را می توانید با ده ها لباس هماهنگ کنید .فقط کافی است سگک آن را تغییر دهید و مطمئن باشید که استایل شما تکراری نمی شود .

کمربند چرمی یکی از ملزومات مهم کمد لباستان است . شما می توانید به راحتی آن را در یک جلسه رسمی کاری بپوشید یا آن را با یک شلوار کتانی روشن و پیراهن تابستانی ست کنید .

 

کارآیی بهتر

کمربند چرمی دست دوز فقط از نظر مد و نشان دادن کلاس شخصیتی تان اهمیت ندارند .این نوع از کمربندها بسیار با کیفیت تر از انواع دیگر کمربندها هستند . به راحتی از سگک جدا نمی شوند . مقاومتشان در برابر لکه ها بیشتر است . بنابراین با یک دستمال خشک براحتی تمیز می شوند .

از طرف دیگر ، استحکام و دوام بیشتری دارند . بنابراین می توانید با خیال راحت سالهای زیادی از آن استفاده کنید .

اگر قصد خرید کمربند چرم دست دوز را دارید ، نگاهی به کمربندهای قابل تنظیم ما بیندازید آنگاه متوجه می شوید اینها دقیقا همان چیزی هستند که شما بدنبالشان بودید ! 

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه