لیست قیمت 20مدل از پرفروشترین عینک های آفتابی مردانه پلیس در سال 2020

  • 12 مرداد 1399
  • 0 نظر
  • مریم رحیمی مقدم

حتی اگر به دنیای مد و فشن علاقه نداشته باشید و چیزی از آان ندانید اما قطعا نام عینک های افتابی مردانه پلیس به گوشتان خورده است . عینک های پلیس طرح ها و رنگ های متفاوتی دارد همچنین با تنوعی که در انواع فریم های خود دارد توانسته است سلایق زیادی را به خود جلب نماید .

جنس فریم های محصولات پلیس از پلاستیک ، فلز ، پلاستیک _فلز می باشد. همچنین الهام گیری از اقیانوس ، صخره ، سنگ و … در طراحی های عینک های این برند بسیار به چشم میخورد .

 

تاریخچه برند پلیس (Police)

این برند ایتالیایی که درسال 1987 توسط برادران د ریگو (de rigo)  تاسیس شد . ابتدا نام چارم لونتس را برای خود برگزیدند . انها از همان ابتدا فعالیت خود را در زمینه عینک های افتابی و فریم عینک و اجزای لنز عینک شروع کردند .

درسال 1983 برادران ریگو برند پلیس را به عموم مردم معرفی نمودند و سعی داشتند مد را وارد بازار عینک های افتابی، که هنوز در ان زمان مورد بررسی قرار نگرفته بود ، قرار دهند. انها در ابتدا عینک های خود را با هدف محافظت از چشم می ساختند اما بعد ها با طراحی های جذاب خود را وارد دنیای اکسسوری های جذاب دنیای مد کردند .

این برند ایتالیایی تجسم روحیه سرکشی و جوانی است که در طلب ان است که ردپایی از خود در جهان بگذارد و بخوبی توانسته این شعار را تحقق بخشد.

اکنون میخواهیم به بررسی انواع پوشش هایی که در شیشه های عینک آ فتابی به کار می روند بپردازیم .

عینک آفتابی پلیس

انواع کاورهای بکار رفته در شیشه های عینک آفتابی

به طور کلی پوشش های عینک آفتابی به چهار صورت زیر می باشد :

1-عینک فتوکرومیک : در این نوع پوشش رنگ عدسی یا شیشه استفاده شده در عینک هنگامی که در نور شدید قرار می گیرید تغیر کرده و مشکی یا خاکستری میگردد و هنگامی که دوباره به جای تاریک یا دور از نور خورشید بروید .رنگ این شیشه ها به خالت عادی خود باز می گردد.

هدف اصلی این عینک ها محافظت از چشم در برابر اشعه ی فرابنفش و مادون قرمز می باشد . البته استفاده از این نوع عدسی ها برای افرادی که به طور متناوب از تاریکی به روشنایی میروند و همچنین رانندگی در مسیرهای سایه و تونل مناسب نیست . همچنین وجود  شکستگی در انها می تواند موجب اسیب رساندن به چشم شما گردد .

 

2- عینک پولاریزه : در این گونه عینک ها لنز ها توسط فیلم شیمیایی مخصوصی پوشانده شده است که این فیلم منجر به کاهش تششعات حاصل از برخورد نور خورشید به اب یا یک سطح براق میگردد .

 

عینک های پلارایز به شما دید واضح تری از اجسام را می دهند و هم چنین نور فرابنفش ورودی به چشم شمارا کاهش می دهند .

ویژگی این عینک ها این است که علاوه بر حفاظت در برابر نور خورشید ، تابش اشعه ها را نیز کاهش می دهد . قیمت این گونه لنز ها از لنز های عادی بیشتر می باشد پس بهتر است در حین خرید از پولاریزه بودن عینک خود مطمئن شوید .

 

3-عینک های آینه ای : این عینک ها به دلیل رنگ های متنوعی ک دارند مورد توجه نسل جوانان به ویژه خانم ها قرار گرفته است . رنگهای ابی و صورتی و قرمز این عینک ها از محبوبترین ها می باشد . در این عینک ها همانند اینه لایه نازکی از نقره مانع از عبور نور خورشید از شیشه های عینک شده و از چشم محافظت می نماید .

همچنین به دلیل بازتابش نور خورشید موجب میشود که چشم ها از پشت عینک دیده نشده و به همین خاطر این گونه عینک ها در نیروهای پلیس استفاده می شود . شیشه های این عینک ها در برابر خط و خش مقاوم نیستند و بر اثر ضربه خواهند شکست و استفاده از این عینک ها در حین رانندگی توصیه نمی شود. همچنین تمیز کردن انها نسبت به تمیز کردن عینک های معمولی متفاوت می باشد زیرا شیشه های انها به اسانی اسیب میبیند .

4-عینک های گرادیان : این نوع شیشه ها در عینک های افتابی زیاد کاربردی نداردو بیشتر ظاهر و زیبایی ان مد نظر می باشد . در این عینک ها رنگ شیشه از بالا به پایین تغیر میکند .

خرید عینک آفتابی مردانه پلیس

امیدوارم که از مطالب این مقاله لذت کافی را برده باشید . اگر قصد خرید اینترنتی عینک افتابی مردانه پلیس را دارید لطفا از محصولاتی که در پایین این مقاله گذاشته شده است دیدن فرمایید تا بتوانید خریدی مطمئن و اسوده را انجام دهید .

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه