قیمت و راهنمای خرید اسکوتر کودک دیجی کالا – بهترین مارک اسکوتر کودکان

 • 18 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • مریم رحیمی مقدم

اسکوتر کودک یکی از وسایل بازی مورد علاقه و پرکاربرد، دنیای بازی کودکان می باشد.خیلی از پدر و مادر ها هنگام خرید این اسکوتر های کودک، نگرانی های برای سلامتی و ایمنی فرزندشان دارند که خب طبیعی می باشد.

ما در این مقاله قصد داریم به تعدادی از سوالات مهمی که برای پدر و مادر ها در هنگام خرید اسکوتر پیش می اید پاسخ دهیم و بتوانیم راهنمای مناسبی برای انتخاب بهترین مارک اسکوتر کودکان به انها ارائه دهیم.

چه زمانی برای استفاده از اسکوتر کودکان مناسب است؟

هنگامی که کودک شما شروع به بالا کشیدن بدن خود می کند و می تواند وزن بدن خود را در هنگام ایستادن نگه دارد، بعد از آن آماده است تا سوار اسکوتر یا سوار اسباب بازی های مشابه دیگر شود. هدف اصلی از طراحی اسکوتر برای بچه ها ایجاد هماهنگی و تعادل برای کودک است.

ترغیب کودک در سنین پایین به استفاده از مهارت‌های حرکتی مناسب در طول بازی با اسکوتر معمولی، به این معنی است که آنها در سنین بالاتر برای یک اسکوتر برقی و یا استفاده از بر اسباب بازی‌های بزرگتر و پیچیده‌تر آماده تر خواهند بود.

قیمت و راهنمای خرید اسکوتر کودک دیجی کالا - بهترین مارک اسکوتر کودکان

خرید اسکوتر کودک چه مزیت هایی  دارد؟

اسکوتر ها وسایل مناسبی برای تخلیه هیجان، افزایش تحرک کودکان می باشد. همچنین اسکوتر سواری یک مهارت و نوعی تفریح سالم می باشد که به حفظ تعادل کودک شما کمک می کند و می تواند مقدمه ای برای اغاز ورزش هایی چون اسکیت، دوچرخه و … به حساب بیاید.

از جمله فواید اسکوترسواری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1-افزایش سرعت عمل و تصمیم گیری در لحظه : اسکوتر سواری به فرزند شما برای یادگیری مهارت های زیادی کمک می کند. از جمله این مهارت ها می توان به سرعت عمل، تصمیم گیری هنگام دیدن موانع، تشخیص سرعت مناسب و … اشاره کرد.

2تجربه هیجان: اسکوترسواری جزو ورزش‌های هیجانی است. بچه‌ها معمولا از تجربه سرعت و حس وزش باد بر صورت‌شان به وجد می‌آیند.

3-امادگی برای ورزش های دیگر: اسکوتر سواری به دلیل افزایش قدرت حفظ تعادل در کودک شما، می تواند اورا برای ورزش هایی همچون دوچرخه سواری، اسکیت، اسکیت بورد و … اماده کند.

4-کمک به برقراری تعادل: کودک‌ با اسکوترسواری یاد می‌گیرد موقع حرکت یا دویدن تعادلش را حفظ کند. این بازی تمرین خوبی است تا کودک‌تان بعدها دوچرخه‌سواری را راحت‌تر یاد بگیرد.

5-افزایش اعتمادبه‌نفس: وقتی کودک‌تان پیشرفتش را در اسکوترسواری ببیند، اعتمادبه‌نفس بیشتری هم پیدا می‌کند.

6-تقویت عضله‌سازی و استقامت جسمی:  همانند هر ورزش دیگری، اسکوتر سواری نیز می تواند به تقویت عضله سازی و استقامت جسمانی کودک شما کمک کند. همچنین اسکوتر سواری یک ورزش پر تحرک محسوب می شود که کودک شما را از چاقی، تنبلی و کم تحرکی دور می کند.

7-تمرین رعایت نکات ایمنی: کودک برای اسکوترسواری باید کلاه ایمنی و زانوبند استفاده کند. وقتی پیش از هر بار اسکوترسواری به کودک‌تان یادآوری کنید که اول ایمنی بعد بازی، کم‌کم یاد می‌گیرد که بعدها هم در انجام فعالیت‌هایی مثل دوچرخه‌سواری و بعدتر رانندگی نسبت به رعایت نکات ایمنی بی‌توجه نباشد.

انواع اسکوتر کودک دیجی کالا

اغلب اسکوترها دوچرخ یا سه‌چرخ‌اند. حفظ تعادل روی اسکوترهای دوچرخ مهارت بیشتری می‌طلبد. اسکوترهای دوچرخ برای اینکه از تعادل خارج نشوند درست مثل دوچرخه به حداقل سرعت خاصی نیاز دارند. موقع گردش به طرفین هم لازم است کودک بدنش را به‌سمت مرکز جهت چرخش متمایل کند.  به شما توصیه می‌کنیم مقاله خرید اینترنتی کفش اسپرت ورزشی دخترانه ارزان را نیز مطالعه کنید.

به طور کلی چهار نوع اسکوتر کودک دیجی کالا داریم :

دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب با نیاز به متمایل‌کردن بدن به طرفین برای گردش به چپ و راست

این نوع اسکوترها در حرکت به‌سمت جلو از قابلیت حفظ تعادل خودکار برخوردارند. اما دسته فرمان‌شان برخلاف مدل‌های فرمان دوچرخه‌ای نمی‌چرخد و برای گردش به طرفین لازم است کودک بدنش را به‌سمت جهت چرخش متمایل کند. این نوع اسکوترها برای کودکان حدود سه تا هفت سال مناسب‌اند.

دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب با فرمان دوچرخه‌ای

این نوع اسکوترها به سه‌چرخه می‌مانند. با این تفاوت که سه‌چرخه در قسمت عقب دو چرخ دارد. اسکوترهای این مدلی برای کودکان نوپا (حدود دو سه ساله) مناسب‌اند. البته خیلی روی مهارت‌های حرکتی کار نمی‌کنند. منتها روی تقویت عضلات پا مؤثرند.

یک چرخ در جلو و دو چرخ در عقب با فرمان دوچرخه‌ای

این نوع اسکوترها هدایت‌شان از نوع قبلی راحت‌تر است، چراکه قسمت پهن‌تر کفی اسکوتر در سمت عقب قرار دارد. اسکوترهای این مدلی کودک را از بابت حفظ تعادل چندان به چالش نمی‌کشند و بیشتر به‌درد کودکان نوپا یا بچه‌هایی می‌خورند که مدل اولی هنوز برایشان زیادی سخت است.

یک چرخ در جلو و دو چرخ در عقب با آرایش ‌Vشکل

طرز هدایت این نوع اسکوترها شبیه بقیه نیست. بقیه اسکوترها را باید با پا به‌سمت جلو هل داد، اما اسکوترهای این مدلی را باید با حرکات خاص لگن پیش برد. چه سایز اسکوتری برای کودک من مناسب تر است؟؟ یک اسکوتر خوب چه ویژگی هایی دارد؟؟

در ابتدا شما بایستی هنگام خرید اسکوتر کودک به جثه و توانایی های جسمی او بنگرید. معمولا سایز اسکوتر ها را بر حسب اندازه چرخ هایشان می سنجند.

اما سایز های رایج اسکوتر:

کوچک: سایز چرخ ۱۰۰ میلی متر،۱۲۰ میلی متر و ۱۲۵ میلی متر

متوسط: سایز چرخ ها ۱۴۵ میلی متر و ۱۸۰ میلی متر

بزرگ: سایز چرخ ۲۰۰ میلی متر و ۲۰۵ میلی متر

خیلی بزرگ: سایز چرخ ها ۲۳۰ میلی متر و معمولا هم چرخ های جلو به اندازه هستند.

جنس بدنه  اسکوتر

همانطور که میدانید جنس بدنه اسکوتر در وزن، استحکام دستگاه نقش مهمی دارد. بسته به نوع اسکوتر و شرکت سازنده ان، از انواع الیاژ های الومینومی و اهنی و یا پلاستیک های فشرده  ( پلیمر )در ساخت اسکوترها استفاده می شود. به طور کلی یک اسکوتر خوب باید جنس بدنه محکمی داشته باشد.. همچنین برای حفظ سلامتی کودکتان سیستم ترمز ان به خوبی کار کند.

لوازم ایمنی مناسب برای اسکوتر سواری کودک

حادثه هیچ گاه خبر نمی کند. به همین خاطر بسیار خوب است که در کنار خرید اسکوتر برای کودک دلبندتان از لوازم جانبی و لوازم ایمنی غافل نشوید. داشتن کلاه ایمنی، دستکش، زانو بند و همچنین چراغ های خطر بر روی اسکوتر از ضروریات می باشد. قبل از هرچیز به کودکتان استفاده از وسایل ایمنی، نحوه ترمزگرفتن و دوری از موانع خطرناک را اموزش دهید.

در پایان این مقاله، لیستی از  اسکوتر کودک دیجی کالا، برای شما عزیزان تهیه کرده ایم. شما می توانید بهترین مارک اسکوتر کودکان را نیز در این لیست مشاهده نمایید.

لیست محصولات منتخب

اسکوتر رجال مدل Kitty

مشخصات کلی

 • مناسب برای
  کودکان
 • ابعاد بسته بندی
  21 × 14 × 60.5 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  2760 گرم
 • وزن اسکوتر
  2430 گرم

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  فلز
 • فاصله دو محور چرخ
  53 سانتی‌متر
 • عرض بدنه
  13.5 سانتی‌متر
 • جک
  ندارد
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • ارتفاع فرمان
  82 سانتی‌متر
 • طول دسته فرمان
  31 سانتی‌متر
 • جنس دستگیره فرمان
  پلاستیک
۲۴۹,۰۰۰ تومان

اسکوتر کودک مدل Land

اسکوتر کودک تاشو دارای طرحی کودکانه با رنگ شاد است و این اسکوتر برای کودکان بالای سه سال قابل‌ استفاده است. ابعاد مناسب و قابل حمل این اسکوتر و همچنین قابلیت تاشو بودن آن باعث می شود شما بتوانید این اسکوتر را به‌ راحتی جابه‌جا شود و با خود به سفر، پارک، پیاده روی ببرید. ارتفاع فرمان این اسکوتر قابل‌ تنظیم است و شما میتوانید با توجه به قد کودک خود آن را پایین تر و یا بالا تر ببرید.همچنین جنس دستگیره‌ های آن از فوم است؛ به همین دلیل دست کودک هنگام گرفتن آن لیز نمی‌خورد و اذیت نمیشود و احساس راحتی میکنید. چرخ‌های این اسکوتر از پلاستیک ژله‌‌ای است که با چراغ های رنگی داخلی قابل روشن شدن در هنگام حرکت است و مقاومت بالای آن اجازه‌ی استفاده در مدت‌ زمان طولانی‌ تری را می‌دهد و انعطاف‌پذیری بیشتری نیز خواهد داشت.این اسکوتر دارای کمک فنر نیز است.

۲۶۵,۰۵۰ تومان

اسکوتر مدل 34A

مشخصات کلی

 • مناسب برای
  کودکان
 • ابعاد بسته بندی
  58x12x17 سانتی‌متر

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  فلزی
 • جک
  ندارد
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دستگیره فرمان
  فوم
۳۰۵,۰۰۰ تومان

اسکوتر پرو اسپرتز طرح فانتزی

اسکوتر «پرو اسپرتز» طرح فانتزی در طراحی و رنگ‌بندی متفاوت، برای کودکان بالای سه سال قابل‌استفاده است. ابعاد مناسب و تاشدن در هنگام حمل، باعث می‌شود این اسکوتر به‌راحتی جابه‌جا شود. فرمان اسکوتر پرواسپرتز قابل‌تنظیم است و با توجه به قد کودک خود، آن را تنظیم خواهید کرد. به‌علاوه جنس دستگیره‌ی آن از فوم است؛ به همین دلیل دستتان هنگام گرفتن آن لیز نمی‌خورد. همچنین نرم‌بودن این دستگیره باعث راحتی بیشتر می‌شود و از عرق‌کردن دست در زمان بازی جلوگیری می‌کند. چرخ‌های این اسکوتر از پلاستیک ژله‌‌ای است و مقاومت بالای آن اجازه‌ی استفاده در مدت‌زمان طولانی‌تری را می‌دهد و انعطاف‌پذیری بیشتری نیز خواهد داشت. اسکوتر پرو اسپرتز دارای کمک‌فنر در قسمت جلو برای حرکت آسان از روی سطوح ناصاف و دو چرخ در عقب برای تعادل بالای کودک و جلوگیری از زمین‌خوردن است. اسکوتر طرح فانتزی با چرخ‌های LED و روشن‌شدن آن‌ها هنگام حرکت، باعث شادی کودکان می‌شود.

۲۸۹,۴۰۰ تومان

اسکوتر مدل 2155

اسکوتر 2155 طرح فانتزی در طراحی و رنگ‌بندی متفاوت، برای کودکان بالای سه سال قابل‌استفاده است. ابعاد مناسب و تاشدن در هنگام حمل، باعث می‌شود این اسکوتر به‌راحتی جابه‌جا شود. فرمان اسکوتر قابل‌تنظیم است و با توجه به قد کودک خود، آن را تنظیم خواهید کرد. به‌علاوه جنس دستگیره‌ی آن از فوم است؛ به همین دلیل دستتان هنگام گرفتن آن لیز نمی‌خورد. همچنین نرم‌بودن این دستگیره باعث راحتی بیشتر می‌شود و از عرق‌کردن دست در زمان بازی جلوگیری می‌کند. چرخ‌های این اسکوتر از پلاستیک ژله‌‌ای است و مقاومت بالای آن اجازه‌ی استفاده در مدت‌زمان طولانی‌تری را می‌دهد و انعطاف‌پذیری بیشتری نیز خواهد داشت. اسکوتر 2155 دارای کمک‌فنر در قسمت جلو برای حرکت آسان از روی سطوح ناصاف و دو چرخ در عقب برای تعادل بالای کودک و جلوگیری از زمین‌خوردن است. اسکوتر طرح فانتزی با چرخ‌های LED و روشن‌شدن آن‌ها هنگام حرکت، باعث شادی کودکان می‌شود.

۳۰۷,۰۰۰ تومان

اسکوتر رجال مدل Disney Princess

مشخصات کلی

 • مناسب برای
  کودکان
 • ابعاد بسته بندی
  21 × 14 × 60.5 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  2760 گرم
 • وزن اسکوتر
  2430 گرم

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  فلز
 • فاصله دو محور چرخ
  53 سانتی‌متر
 • عرض بدنه
  13.5 سانتی‌متر
۲۴۹,۰۰۰ تومان

اسکوتر کودک Scooter مدل تاشو

اسکوتر کودک تاشو دارای طرحی کودکانه با رنگ شاد  است و این اسکوتر برای کودکان بالای سه سال قابل‌ استفاده است. ابعاد مناسب و قابل حمل این اسکوتر و همچنین قابلیت تاشو بودن آن باعث می شود شما بتوانید این اسکوتر را به‌ راحتی جابه‌جا شود و با خود به سفر، پارک، پیاده روی ببرید. ارتفاع فرمان این اسکوتر قابل‌ تنظیم است و شما میتوانید با توجه به قد کودک خود آن را پایین تر و یا بالا تر ببرید.همچنین جنس دستگیره‌ های آن از فوم است؛ به همین دلیل دست کودک هنگام گرفتن آن لیز نمی‌خورد و اذیت نمیشود و احساس راحتی میکنید. چرخ‌های این اسکوتر از پلاستیک ژله‌‌ای است و مقاومت بالای آن اجازه‌ی استفاده در مدت‌ زمان طولانی‌ تری را می‌دهد و انعطاف‌پذیری بیشتری نیز خواهد داشت.این اسکوتر دارای کمک فنر نیز است.

۲۷۰,۷۵۰ تومان

اسکوتر مدل jakdar

مشخصات کلی

 • مناسب برای
  کودکان
 • ابعاد بسته بندی
  90x20x20 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  4.500 گرم
 • وزن قابل تحمل
  120 کیلوگرم
 • مناسب برای رده سنی
  ۷ تا ۱۲ سال

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  المینیوم و اهن
 • جک
  دارد
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دستگیره فرمان
  پلاستیک
۶۴۵,۰۰۰ تومان

اسکوتر پرو مدل Cindrella

مشخصات کلی

 • کشور مبدا برند
  چین
 • مناسب برای
  کودکان , بزرگسالان , فری استایل
 • ابعاد بسته بندی
  57 × 18 × 10 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  2065 گرم
 • وزن اسکوتر
  2000 گرم
 • وزن قابل تحمل
  80 کیلوگرم

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  فلزی
 • فاصله دو محور چرخ
  6 سانتی‌متر
 • عرض بدنه
  10 سانتی‌متر
 • جک
  ندارد
۳۱۹,۰۰۰ تومان

اسکوتر رجال مدل Minions

مشخصات کلی

 • مناسب برای
  کودکان
 • ابعاد بسته بندی
  21 × 14 × 60.5 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  2760 گرم
 • وزن اسکوتر
  2430 گرم

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  فلز
 • فاصله دو محور چرخ
  53 سانتی‌متر
 • عرض بدنه
  13.5 سانتی‌متر
 • جک
  ندارد
۲۴۹,۰۰۰ تومان

اسکوتر مدل 2170

اسکوتر کد 2170 یکی از ابزار و وسایلی است که یک نوع ورزش و تفریح را برای فرزند ما به ارمغان می‌آورد.که با استفاده از رنگ‌بندی‌های شاد، برای همه بچه‌ها یک هدیه مناسب است. این اسکوتر از جنس فز تولید شده و با دیدن آن به بدنه محکم و مقاوم آن پی می‌بریم. فرمان پلاستیکی این اسکوتر قابل تنظیم به سمتی دلخواه‌ ماست. داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع مناسب با قد کودک از ویژگی‌های خوب این کالا به شمار می‌آید. اسکوتر کد2170 دارای دو چرخ در قسمت جلو و دو چرخ در قسمت عقب است و با توجه به نداشتن ترمز، مهار اسکوتر با نیروی پا صورت می‌گیرد.

۶۹۰,۰۰۰ تومان

اسکوتر مدل 2157

اسکوتر 216057 تنظیم است و با توجه به قد کودک خود، آن را تنظیم خواهید کرد. به‌علاوه جنس دستگیره‌ی آن از فوم است؛ به همین دلیل دستتان هنگام گرفتن آن لیز نمی‌خورد. همچنین نرم‌بودن این دستگیره باعث راحتی بیشتر می‌شود و از عرق‌کردن دست در زمان بازی جلوگیری می‌کند. چرخ‌های این اسکوتر از پلاستیک ژله‌‌ای است و مقاومت بالای آن اجازه‌ی استفاده در مدت‌زمان طولانی‌تری را می‌دهد و انعطاف‌پذیری بیشتری نیز خواهد داشت. اسکوتر 2157 دارای کمک‌فنر در قسمت جلو برای حرکت آسان از روی سطوح ناصاف و دو چرخ در عقب برای تعادل بالای کودک و جلوگیری از زمین‌خوردن است. اسکوتر طرح فانتزی با چرخ‌های LED و روشن‌شدن آن‌ها هنگام حرکت، باعث شادی کودکان می‌شود.

۳۵۰,۰۰۰ تومان

اسکوتر میکرو مدل 200

مشخصات کلی

 • مناسب برای
  کودکان , بزرگسالان
 • ابعاد بسته بندی
  15*30*80 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  4500 گرم
 • وزن اسکوتر
  4200 گرم
 • وزن قابل تحمل
  120 کیلوگرم

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • جک
  دارد
 • نوع فرمان
  قابل تنظیم
 • جنس دستگیره فرمان
  پلاستیک
۸۵۹,۰۰۰ تومان

اسکوتر مدل 2170

اسکوتر کد 2170 یکی از ابزار و وسایلی است که یک نوع ورزش و تفریح را برای فرزند ما به ارمغان می‌آورد.که با استفاده از رنگ‌بندی‌های شاد، برای همه بچه‌ها یک هدیه مناسب است. این اسکوتر از جنس فز تولید شده و با دیدن آن به بدنه محکم و مقاوم آن پی می‌بریم. فرمان پلاستیکی این اسکوتر قابل تنظیم به سمتی دلخواه‌ ماست. داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع مناسب با قد کودک از ویژگی‌های خوب این کالا به شمار می‌آید. اسکوتر کد2170 دارای دو چرخ در قسمت جلو و دو چرخ در قسمت عقب است و با توجه به نداشتن ترمز، مهار اسکوتر با نیروی پا صورت می‌گیرد.

۶۹۰,۰۰۰ تومان

اسکوتر مدل 2170

اسکوتر کد 2170 یکی از ابزار و وسایلی است که یک نوع ورزش و تفریح را برای فرزند ما به ارمغان می‌آورد.که با استفاده از رنگ‌بندی‌های شاد، برای همه بچه‌ها یک هدیه مناسب است. این اسکوتر از جنس فز تولید شده و با دیدن آن به بدنه محکم و مقاوم آن پی می‌بریم. فرمان پلاستیکی این اسکوتر قابل تنظیم به سمتی دلخواه‌ ماست. داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع مناسب با قد کودک از ویژگی‌های خوب این کالا به شمار می‌آید. اسکوتر کد2170 دارای دو چرخ در قسمت جلو و دو چرخ در قسمت عقب است و با توجه به نداشتن ترمز، مهار اسکوتر با نیروی پا صورت می‌گیرد.

۷۷۰,۰۰۰ تومان

اسکوتر سامیا مدل زیگ زاگ

اسکوتر پروانه ای مدل زیگ زاگی ZigZag وسیله ای بسیار جذاب و هیجان انگیز برای کودکان دلبندتان می باشد. به وسیله ی این اسکوتر توده های ماهیچه ای پاهای فرزندتان بسیار قوی خواهد شد و شما نیز با خرید دستگاه اسکوتر زیگزاگ ضمن آموزش و بازی, کودک خود را به ورزش تشویق خواهید کرد. این محصول بدون نیاز تماس پا با زمین با حالت زیگزاگ به حرکت در می آید و دارای یک پدال ترمز در جلوی خود می باشد.اتصلات منفصله تماما” با پیچ مهره فولادی آبکاری شده، اتصالات متصله با جوش Co2 , و پوشش رنگ الکترو استاتیک می باشد. اسکوتر zigzag دارای طراحی مناسب و ایمن برای کودکان بالای 3 سال است. اسکوتر ورزشی تعادلی و تفریحی بانشاط برای کودکان محسوب می‌شود. ابعاد مناسب و تاشدن در هنگام حمل، باعث می‌شود این اسکوتر به‌راحتی جابه‌جا شود. فرمان اسکوتر پرواسپرتز در سه حالت قابل‌تنظیم است و با توجه به قد کودک خود، آن را تنظیم خواهید کرد.چرخهای این اسکوتر مجهز به بلبرینگ بوده که حرکت آن را آسانتر و سریعتر میکند همچنین داری برد موزیکال و رقص نور برای جذابیت و سرگرمی بیشتر برای کودکان دلبند شما می باشد. چرخ‌های این اسکوتر از لاستیک است و مقاومت بالای آن اجازه‌ی استفاده در مدت‌زمان طولانی‌تری را می‌دهد اسکوتر زیگ زال با وزن مناسب برای بازی کودکان و کیفیت بالا انتخاب سنجیده‌ای خواهد بود.

۳۹۹,۰۰۰ تومان

اسکوتر بست بیبی مدل مکویین

مشخصات کلی

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • مناسب برای
  کودکان
 • ابعاد بسته بندی
  75x70x30 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  2000 گرم
 • وزن اسکوتر
  2010 گرم
 • وزن قابل تحمل
  50 کیلوگرم
۳۶۰,۰۰۰ تومان

اسکوتر مدل 2170

اسکوتر کد 2170 یکی از ابزار و وسایلی است که یک نوع ورزش و تفریح را برای فرزند ما به ارمغان می‌آورد.که با استفاده از رنگ‌بندی‌های شاد، برای همه بچه‌ها یک هدیه مناسب است. این اسکوتر از جنس فز تولید شده و با دیدن آن به بدنه محکم و مقاوم آن پی می‌بریم. فرمان پلاستیکی این اسکوتر قابل تنظیم به سمتی دلخواه‌ ماست. داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع مناسب با قد کودک از ویژگی‌های خوب این کالا به شمار می‌آید. اسکوتر کد2170 دارای دو چرخ در قسمت جلو و دو چرخ در قسمت عقب است و با توجه به نداشتن ترمز، مهار اسکوتر با نیروی پا صورت می‌گیرد.

۶۹۰,۰۰۰ تومان

اسکوتر پرو مدل Ben 10

مشخصات کلی

 • مناسب برای
  کودکان , بزرگسالان , فری استایل
 • ابعاد بسته بندی
  80*20*10 سانتی‌متر
 • وزن بسته بندی
  2100 گرم
 • وزن اسکوتر
  1800 گرم
 • وزن قابل تحمل
  80 کیلوگرم

مشخصات بدنه و فرمان

 • جنس بدنه
  فلزی
 • فاصله دو محور چرخ
  6 سانتی‌متر
 • عرض بدنه
  10 سانتی‌متر
۳۲۰,۰۰۰ تومان

اسکوتر تکنیکا مدل F230 کد 01

اسکوتر مدل Tecnica F230 انتخابی مناسب و هیجان‌انگیز برای لذت بردن از این ورزش مهیج است. این اسکوتر از بدنه‌ای آلومینیومی تشکیل‌شده که هم از ایجاد زنگ‌زدگی جلوگیری کرده هم دوام و مقاومت اسکوتر را در برابر ضربه و فشار نیز محافظت خواهد کرد. آلومینیوم به دلیل استحکامی که دارد عمری طولانی نیز به این اسکوتر بخشیده است. این اسکوتر دارای فناوری بوده که می‌توانید به‌راحتی فرمانش را به 3 حالت مختلف نیز تنظیم کرده و راحتی بیشتری را برای خود مهیا کنید.اسکوتر دارای مزیت هایی است که آن را نسبت به دیگر اسکوترهای موجود متمایز می‌کند.یکی از مزیت‌های این اسکوتر جنس آن است، مزیت دیگر آن نیز دو کمک فنر تعبیه شده در جلو و کفه‌ی اسکوتر که باعث نرم شدن و دفع ضربه‌های کف زمین و همچنین تحمل وزن بیشتر است، مزیت دیگر آن چرخ 230 میلی‌متری آن است که با پهنای بیشتر خود باعث طول عمر بیشتر و همچنین نرمی و زیبایی بیشتر می‌شود.

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه