راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری - پنداریم

راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

 • 23 شهریور 1399
 • 7 نظر
 • مریم هدایتی

لنس یا لنسر ماهیگیری اصطلاحی است که در اصطلاح عامیانه و افرادی که ماهیگیری حرفه ای کار نکردند به چوب ماهیگیری میگویند در حالی که چوب ماهیگیری یا fishing rods همان چوب ماهیگیری نامیده میشود نه لانسر.لانسر (lancer) به معنی نیزه دار و نیزه انداز است و برای چوب ماهیگیری اصطلاحی غیر حرفه ای است در ماهیگیری تنها کلمه لانسه یا لانسه کشی وجود دارد. لانسه به معنی پروانه ، استوانه ای فلزی است که به قلاب وصل می شود و یک پولکی فلزی به دور آن می چرخد و برای صید قزل آلا استفاده می شود.

چوب ماهیگیری مدل کاسی کد cr-450

۴۳٪

۳۰۰,۰۰۰

۱۷۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل Kasi-lance430

۵٪

۲۹۰,۰۰۰

۲۷۵,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل GW-360

۱۸٪

۴۷۷,۰۰۰

۳۹۰,۰۰۰ تومان

انواع چوب ماهیگیری 

1.براساس شکل چوب

چوبهای ماهیگیری ممکن است یک تکه ،چند تکه یا تلسکوپی ساخته شوند.
چوبهای یک تکه، بعلت طول بلند آنها، بسختی قابل حمل و نقل اند و برای ساکنین نزدیک محل صید مناسبند.
چوبهای چند تکه، دارای قطعاتی جدا شونده هستند که ممکن است بصورت پیچی و یا اتصالهای نرماده گی به هم وصل شوند. از مزایای این چوب ها قدرت بالا و مقاومت آنها می باشد.بطوری که در سیستم های تراولینگ و ماهیگیری در دریا و صید ماهی هایی مثل تن،باراکودا،شیر،نیزه ماهی،کوسه ماهی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

چوب ماهیگیری اسپرت پلاس کد 0110

این چوب ها به این دلیل تلسکوپی نامیده می شوند که به همان شکل تلسکوپ باز و بسته شده و هر تکه درون تکه دیگر قرار می گیرد.از مزایای این چوب ها سبکی آنها در روش هایی مثل ماهیگیری اسپینینگ و یا لانسه کشی رودخانه ای می باشدودیگر اینکه جا گیر نیستند و براحتی قابل حمل میباشند. چوبهای تلسکوپی از پرفروش ترین چوب های ماهیگیری هستند.(مشاهده و خرید انواع ساک های ورزشی)

چوب ماهیگیری مدل Kasi-lance430

۵٪

۲۹۰,۰۰۰

۲۷۵,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل کاسی کد cr-450

۴۳٪

۳۰۰,۰۰۰

۱۷۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل GW-360

۱۸٪

۴۷۷,۰۰۰

۳۹۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل ex-180

٪

۱۸۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل EX-210

٪

۲۳۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل کاسی کد cr_540

۱۲٪

۴۵۰,۰۰۰

۳۹۶,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری یانگ سونگ مدل Telepartner 360

۱۷٪

۳۸۵,۰۰۰

۳۲۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل ww-360

۱۹٪

۴۸۰,۰۰۰

۳۹۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری کد ZD360-a

۷٪

۴۲۰,۰۰۰

۳۹۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل GLD-360

٪

۴۰۰,۰۰۰ تومان

چوب ماهیگیری مدل BAMBOO-450

۷٪

۸۵۰,۰۰۰

۷۹۰,۰۰۰ تومان

2.بر اساس اکشن چوب

اکشن نشانگر انعطاف پذیری یک چوب است. میزان مقاومت چوب ماهیگیری در برابر خم شدن، و نیز سرعت بازگشت آن به حالت قبل فاکتورهای موثر در اکشن هستند. اکشن می تواند کند، متوسط تند و یا ترکیبی از اینها باشد. اکشن مشخص میکند در صورتی که ماهی به قلاب بیفتد، چوب ماهیگیری تا چه حدی خم خواهد شد.

معمولا اکشن با LB نوشته میشود.برای بدست اوردن اکشن باید رقم LB را در435 ضربدر کنیم تا اکشن به گرم بدست بیاید.هر چه اکشن چوب کمتر باشد سر چوب حالت ارتجاعی بیشتری داردو بالعکس مثلا یک چوب ماهیگیری با اکشن 400 گرم سر چوب حالت ارتجاعی کمتری دارد نسبت به یک چوب با اکشن 50 گرم

اکشن سبک 0 تا 50

نیمه سنگین 50 تا 250

اکشن سنگین  250 تا 400

فوق سنگین 400 گرم به بالا

 

3.براساس نوع ماهی و روش ماهیگیری

چوب اسپینینگ (spining)

خرید بهترین لنسر و چوب ماهیگیری

طول این چوبها بین یک متر و نیم تا 2.6 متر و گاه بیشتر متغیر است. در انواع تلسکوپی یا چند تکه هستند چوب اسپنینگ نسبتا سنگین است و برای صید ماهی های مهاجم مناسب تر است. فاصله حلقه ها تا بدنه در چوبهای اسپینینگ به نسبت چوبهای کستینگ بیشتر است. پایه چرخ در این چوبها پیچی است.

چوب ماهیگیری کاسی

خرید بهترین لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگری کاسی، این چوب فاقد حلقه و جایی برای قرارگیری هر گونه چرخ ماهیگیری میباشد و  طول نخ می تواند به اندازه طول چوب باشد و در این سیستم حتما در ریسه باید از شناور استفاده شودبا سیستم کاسی ما می توانیم ماهی های متنوعی راصید کنیم از قبیل انواع کپور ماهیان ، اسبله ، انواع ماهیان رودخانه ای و ماهی قزل آلا

 

چوب ماهیگیری پشه

خرید بهترین لنسر و چوب ماهیگیری

چوبهای پشه که در ایران کمتر طرفدار دارند، قابلیت پرتاب نداشته و چرخ در قسمت انتهایی دسته چوب قرار میگیرد. چوبهای پشه دو یا چند تکه هستند و اغلب تو پر هستند و جهت صيد در آبهاي با درصد شوري كم و بالا به كار مي روند از این چوب برای فلای فیشینگ و همچنین صید اردک ماهی بیشتر استفاده می کنند.

چوبهای ماهیگیری اسپین کستینگ و بیت کستینگ (Spin casting & Bait casting rods):

این چوبها بسیار شبیه هم هستند و امروزه هر دوی آنها را مشترکا چوبهای کستینگ می نامند. پایه چرخ دارای شکل خاصی است و برعکس چوبهای دیگر است، به این شکل که حلقه های هدایت نخ رو به بالاست، و روی دسته مکان ماشه مانندی برای قرار گیری انگشت اشاره وجوددارد. این چوبها برای مواقعی که ماهیگیر احتیاچبه پرتابهای متوالی و پی در پی دارد مفید است و از آنجا که نوع چرخهایی که روی آن است از نوع اسپین کستینگ است، بنابراین صیادبرای پرتابهای متوالی دچار مشکل نخواهد شد. بهتر است چرخهای پایه بلند روی این چوبها سوار نشوند.

چوبهای ماهیگیری ترولینگ (Trolling rods)

خرید بهترین لنسر و چوب ماهیگیری

 

این چوبها مناسب صید با روش ترولینگ است که طی آن قلاب حاوی طعمه از روی قایق در حال حرکت به داخل آب انداخته میشود. بصورت تئوریک، هر چوب اسپینینگ یا کستینگ که خیلی سبک نباشد، می تواند برای روش ترولینگ استفاده شود، ولی در سالهای اخیر، تولید کنندگان دسته ای از محصولات را به نام چوبهای تخصصی ترولینگ تولید و به بازار عرضه نموده اند و اغلب آنها را به صیادان آب شور و دریاچه های بزرگ پیشنهاد می کنند. چوب ترولینگ باید سرعت عمل (Action) بالایی داشته باشد.

چوبهای ماهیگیری دریایی

چوبهای دریایی، نوع خاصی طراحی شده اند تا مناسب صید ماهیان سنگین دریازی باشند. این چوبها بلند بوده و بطور میانگین چهار متر طول دارند، بسیار ضخیم هستند و اجزای آنها نیز بزرگتر از حالت عادی است. بلندترین انواع این چوبها برای استفاده بر روی قایقهای ویژه صید ورزشی طراحی شده اند. بعضی از این چوبها کاملا تخصصی شده و تنها برای صید کوسه یا مارلین ساخته شده اند. این چوبها اغلب به جای حلقه های عادی عبور نخ، قرقره یا بالبرینگ های خاصی دارند.

چوبهای ماهیگیری ساحلی

طول بلندی دارند و برای پرتابهای بلند از ساحل به دریا ساخته شدهاند. جنس آنها از الیاف کربن است و حلقه های زیادی روی آنها قرار داشته و انعطاف پذیری کمی در مقابل فشار دارند. این چوبها که بین 3.5 تا 6 متر طول دارند، نیازمند چرخهایی با متراژ نخ بالا برای پرتابهای بلند هستند.

چوب ماهیگیری در یخ ice rod
چوبهای صید زیر یخ مدرن، نوعا انواعی از چوبهای اسپینینگ بسیار کوتاه با طول بین 60 تا 90 سانتیمتر هستند. چوبهای صید زیر یخ کلاسیک، قطعات چوب مانند محکمی هستند که دارای تعداد نگهدارنده نخ و بخشی برای نگه داشتن چوب روی زمین است. این چوبها در ایران کاربرد چندانی ندارد.
چوب ماهیگیری تنکارا (Tenkara rods)
چوب ماهیگیری تنکارا یک چوب مشابه چوب کاسی است و روی چوب هیچ حلقه ای و جود ندارد و می تواند تلسکوبی باشد و در هم جمع شود دیگر اعضای تشکیل دهنده سیستم ماهیگیری تنکارا tenkara نخ فلای می باشد.
ماهیگیری به روش تنکارا یک روش ماهیگیری ژاپنی است که حدود 200 سال قدمت دارد. این روش مناسب صید ماهیان قزل آلای کوچک می باشد. می توان گفت این چوبها ترکیبی از چوبهای کاسی، چوب پشه و چوب تلسکوپی هستند و جزو چوبهای فوق سبک نیز می باشند. طول این چوبها بین 3 تا 4 متر است.
لیست محصولات منتخب
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری اسپرت پلاس کد 0110

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری اسپرت کد 0110 ساخت امارات و بسیار مقاوم میباشد. این ست دارای میله تسکوپی 2.7 متری فایر فاکس Firefox یکی از محبوب ترین برندهای ماهیگیری نزد ماهیگیران میباشد. این چوب مناسب برای صید ماهی های سایز میباشد و بسیاری از ماهیگیران از آن برای صید ماهی های فوق سایز و همچنین برای صید به روش بویله استفاده میکنند.این چوب تلسکوپی از نظر کیفیت جزو بهترین چوبهای موجود در بازار است. ست ماهیگیری با کد 0111 لذت ماهیگیری و اطمینان را همزمان برای ماهیگیران به ارمغان می آورد. و ایده آل در هنگام چادر زدن و پیادروی و مسافرت میباشد
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

پایه لنسر ماهیگیری مدل OFH-90

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • ابعاد
  80x5x2 سانتی متر
 • وزن
  80 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • سایر توضیحات
  پایه لنسر تلسکوپی دو تکه
 • طول در حالت بسته 80 سانتیمتر
 • طول قابل تنظیم تا 150 سانتیمتر
 • با قابلیت نصب بازر

مشخصات چرخ

 • مناسب برای
  آب شور , آب شیرین
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری مدل ex-210

نقد و بررسی اجمالی

اسپین یا لانسه کشی یکی از پرطرفدارترین و لذتبخش ترین رشته ها در ماهیگیری است.چوب اکسلنت از جمله چوبهای مناسب لانسه کشی و لور و اسپین است.این چوب دو تکه است و وزن بسیار سبکی دارد و ورتاب لور و لانسه بوسیله این چوب بسیار آسان است.اگرچه این چوب مخصوص لانسه کشی است ولیکن برای ماهیگیری با سیستم های دیگر نیز مناسب است.بهترین وزن لور برای این چوب بین 3.5 تا 18 گرم میباشد.دسته این چوب بسیار ارگونومیک طراحی شده و به محض دست گرفتن چوب حس راحتی را به شما منتقل میکند.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری مدل GW-360

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • ابعاد
  360x5x5 سانتی متر
 • وزن
  450 گرم
 • جنس
  فیبر کربن

مشخصات چرخ

 • مناسب برای
  آب شور , آب شیرین
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری کاپیتان مدل BRAVO-350

نقد و بررسی اجمالی

شرکت کاپیتان برندی مطرح در زمینه تولید لوازم ماهیگیری است.یکی از بهترین محصولات این برند چوب ماهیگیری BRAVO-350میباشد که بدلیل کیفیت بسیار بالا و استقبال ماهیگیران کماکان تولید میشود.این چوب 350سانتی متری قدرت بسیار بالا و اکشن 150-70 گرم دارد.این چوب به شما این امکان را میدهد که بدون نگرانی از وزن طعمه(اکشن) پرتابهایی بسیار بلند داشته باشید و براحتی دردریاچه و دریا و بویله و درکل سیستم انتظاری از آن استفاده کنید.لذت صید ماهیهای سنگین را با این چوب دوچندان کنید.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری شیمانو مدل T-70

نقد و بررسی اجمالی

اسپین یا لانسه کشی یکی از پرطرفدارترین و لذتبخش ترین رشته ها در ماهیگیری است.چوب شیمانو از جمله بهترین برندهای موجود در بازار میباشد.چوب T-70mازجمله چوبهای مناسب لانسه کشی و لور و اسپین است.این چوب دو تکه است و وزن بسیار سبکی دارد و پرتاب لور و لانسه بوسیله این چوب بسیار آسان است.اگرچه این چوب مخصوص لانسه کشی است ولیکن برای ماهیگیری با سیستم های دیگر نیز مناسب است.بهترین وزن لور برای این چوب بین15تا 90 گرم میباشد و اکشن آزاد (fast)دارد.دسته این چوب بسیار ارگونومیک طراحی شده و به محض دست گرفتن چوب حس راحتی را به شما منتقل میکند.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری مدل BAMBOO-450

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری بامبو 450 سانتی متری قدرت بسیار بالا و اکشن 60-20 گرم دارد.این چوب به شما این امکان را میدهد که بدون نگرانی از وزن طعمه(اکشن) پرتابهایی بسیار بلند داشته باشید و براحتی دردریاچه و دریا و بویله و درکل سیستم انتظاری از آن استفاده کنید.لذت صید ماهیهای سنگین را با این چوب دوچندان کنید.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری میشل مدل APACHE-390

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری آپاچی 390ازجمله چوبهای بسیار پرقدرت با کیفیت بسیار بالا میباشد.این چوب 390سانتی متری قدرت بسیار بالا و اکشن 150-80 گرم دارد.این چوب به شما این امکان را میدهد که بدون نگرانی از وزن طعمه(اکشن) پرتابهایی بسیار بلند داشته باشید و براحتی دردریاچه و دریا و بویله و درکل سیستم انتظاری از آن استفاده کنید.لذت صید ماهیهای سنگین را با این چوب دوچندان کنید.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری مدل Baofeng 300

مشخصات فنی

مشخصات کلی

 • ابعاد
  300x3x3 سانتی متر
 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  های فایبر
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری اوبی مدل زیگما

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری سیگما مدل تله تروت به طول 450 سانتی متر و با قابلیت ماهیگیری به صورت تله اسپین (Tele spin) و از جنس فابرگلاس، که دارای 8 حلقه عبور نخ و 9 قسمت تلسکوپی بوده و در حالت بسته 65 سانتی متر طول دارد که روی دسته با روکش فیبر نرم برای جلوگیری از تعریق هنگام نگه داشتن در دست پوشیده شده و قابلیت نصب انواع چرخ ها را بر روی خود دارد.این چوب به صورت اختصاصی دارای کیف دکمه دار با برند OBI است و میتوان در کنار دیگر وسایل ماهیگیری موجود در ست قرارداد
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری یانگ سونگ مدل Telepartner 360

نقد و بررسی اجمالی

شرکت یانگ سونگ یک شرکت کره ای سطح اول در صنعت تولید لوازم ماهیگیری است .یکی از اولین محصولات این برند چوب ماهیگیری چوب Telepartnerمیباشد که بدلیل کیفیت بسیار بالا و استقبال ماهیگیران قریب به بیست سال است که تولید میشود.این چوب 360 سانتی متری قدرت بسیار بالا و اکشن 50-40 گرم دارد که باوجود این از ماهیگیران شنیده میشود که اکشن این چوب بسیار بالاتر است.این چوب به شما این امکان را میدهد که بدون نگرانی از وزن طعمه(اکشن) پرتابهایی بسیار بلند داشته باشید و براحتی دردریاچه و دریا و بویله و درکل سیستم انتظاری از آن استفاده کنید.لذت صید ماهیهای سنگین را با این چوب دوچندان کنید.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری مدل Baofeng 270

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری انواع مختلفی دارد که هر کدام برای نوع خاصی از ماهیگیری طراحی شده­اند؛ چوب­های ماهیگیری در ابعاد، اندازه­ها (طول چوب) و اکشن­های مختلفی طراحی می­شوند، علاوه بر این طراحی آن­ها می­تواند بر اساس پارامترهایی مانند اندازه ماهی که فرد می­خواهد آن را صید کند و نوع آب (درجه شوری و شیرینی مختلف) نیز باشد. چوب ماهیگیری Baofeng 270 از نوع تلسکوپی و متراژ 270 سانتی متر است.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری کد ZD360-a

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری کامپوزیت فایبر ZD360-a سایز 3.60 متر از سری چوب های تلسکوپی می باشد. این چوب 6 تکه بوده و دارای 6 حلقه عبور نخ می باشد که حلقه ها همگی دور فلزی و محکم می باشد. طول این چوب 3.60 متر و به راحتی قدرت پرتاب قلاب تا مسافت های طولانی را به ماهیگیر میدهد این ویژگی باعث شده شما به راحتی بتوانید از این چوب در دریاچه و لب دریا استفاده کنید و طعمه را به نقاط دور پرتاب کنید. ویژگی دیگر این چوب ماهیگیری که آن را از سایر چوب ها متمایز کرده وزن پرتاب 30 تا 360 گرم می باشد . این بدان معناست که به این چوب می توانید ریسه به وزن 30 تا 360 گرم را به این چوب وصل کنید(مجموعه قلاب، طعمه و سرب که توسط نخ ماهی گیری به هم وصل می شود را ریسه می گویند). جنس این چوب از های-تک کامپوزیت فایبر می باشد که مقاومت بالایی دارد. به منظور راحتی کار با آن، دسته چوب از جنس ابر فشرده می باشد. همچنین این چوب ماهیگیری دارای جای چرخ قابل تنظیم فلزی ضخیم می باشد
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری شیمانو مدل katana-180

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری شیمانو کاتانا 180 یک چوب تلسکوپی فول های کربن میباشد که وزن بسیار بسیار سبکی دارد و دارای حلقه های فول و همچنین حلقه کمکی اکشن میباشد.برای اسپین و لور و لانسه بسیار مناسب است.این چوب ضریب ارگونومیک بسیار بالایی دارد وچنانچه با 200الی 300 بار پرتاب با چوبهای اسپین معمولی،ماهیگیر خسته شود با این چوب براحتی میتوان 700 الی 800 پرتاب داشت.اکشن این چوب 10-30 gr است و دارای هاردکیس برای محافظت از حلقه ها میباشد.نکته بسیار مهم: این چوب مناسب افراد مبتدی و حتی نیمه حرفه ای نمیباشد.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری لیتما مدل 210

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری انواع مختلفی دارد که هر کدام برای نوع خاصی از ماهیگیری طراحی شده­اند؛ چوب­های ماهیگیری در ابعاد، اندازه­ها (طول چوب) و اکشن­های مختلفی طراحی می­شوند، علاوه بر این طراحی آن­ها می­تواند بر اساس پارامترهایی مانند اندازه ماهی که فرد می­خواهد آن را صید کند و و نوع آب (درجه شوری و شیرینی مختلف) نیز باشد.چوب ماهیگیری لیتما با طول 210 سانتی متر از نوع تلسکوپی میباشد.
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

چوب ماهیگیری بنکس مدل power liner

نقد و بررسی اجمالی

چوب ماهیگیری انواع مختلفی دارد که هر کدام برای نوع خاصی از ماهیگیری طراحی شده­اند؛ چوب­های ماهیگیری در ابعاد، اندازه­ها (طول چوب) و اکشن­های مختلفی طراحی می­شوند، علاوه بر این طراحی آن­ها می­تواند بر اساس پارامترهایی مانند اندازه ماهی که فرد می­خواهد آن را صید کند و و نوع آب (درجه شوری و شیرینی مختلف) نیز باشد.چوب ماهیگیری بنکس دارای کیفیت بالا و متراژ 270 سانتی متر است
راهنمای ❤️ خرید و قیمت بهترین مارک انواع لنسر و چوب ماهیگیری

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

جدیدترین لوازم تولد در سال 2021

  جشن سالگرد تولد یکی از جشن های فوق العاده و به یادماندنی است که هر فردی در هر سنی […]

جدیدترین لوازم برقی آشپزخانه در سال 2021

  داشتن اطلاعات کافی درباره خرید لوازم آشپزخانه می تواند به شما کمک کند تا وسایل موردنیازتان را با قیمت […]

جدیدترین لوازم تحریر دخترانه در سال 2021

  خرید لوازم التحریر مدرسه یکی از هیجان انگیزترین اتفاقات در ابتدای سال تحصیلی و ورود به مدرسه است. این […]

جدیدترین لوازم دکوری منزل در سال 2021

  اگر در حال مطالعه این مطلب هستید، بدون شک قصد تغییر دکوراسیون منزل یا اتاق تان را دارید. خرید […]

جدیدترین دوربین فوجی فیلم در سال 2021

  فوجی فیلم یکی از مطرح ترین کمپانی‌های ژاپنی فعال در حوزه عکاسی دوربین‌های دیجیتال و چاپگرهای حرفه‌ای می باشد. […]

جدیدترین دوربین فیلمبرداری مجالس در سال 2021

  اگر فیلمبرداری وعکاسی از مجالس حرفه شما است، قطعا می دانید که انتخاب یک دوربین فیلمبرداری مناسب بسیار اهمیت […]

جدیدترین دوربین عکاسی جهان در سال 2021

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد قصد خرید یک دوربین عکاسی جدید را دارید. این عالی […]

جدیدترین دوربین عکاسی سونی در سال 2021

  انتخاب بهترین دوربین های عکاسی سونی کار چالش برانگیزی است زیرا این شرکت برای تمامی افراد از مبتدی گرفته […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
7 دیدگاه برای این نوشته
سجاد

سلام به نظرم لنسر و چوب ماهیگیری اسپرت پلاس کد 0110 یکی از بهترین هاست. حتما به شما هم پیشنهاد میکنم.

وحید

سلام ممنون از اعتماد و خرید شما. موفق باشید.

رضا

در اینکه مقاله شما بهترین مقاله در وب فارسی برای خرید لنسر هست شکی نیست. متشکرم.

وحید

سلام دوست عزیز. از لطف شما بسیار سپاس گذارم.

Majid

من چوب ماهیگیری مدل Baofeng 270 رو خریداری کردم بسیار با کیفیت هستش، من عاشق ماهیگیری هستم. ممنونم از سایت پنداریم.

وحید

سلام دوست عزیز. مبارکتون باشه

سارا جوانمردی

در خرید چوب ماهیگیری یانگ سونگ مدل Telepartner 360 شک نکنید یکی از بهترین هاست

ارسال یک دیدگاه