10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021 - پنداریم

10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

 • 15 خرداد 1400
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

طراحی داخلی و چیدمان خانه کوچک همیشه چالش برانگیز است. زیرا باید به شکلی انجام شود که علاوه بر زیبایی بتوان از سانتی‌متر به سانتی‌متر فضا تا جای ممکن استفاده نمود. ایده برای چیدمان خانه‌های کوچک از ایده‌های اتاق نشیمن کوچک و اتاق‌های غذاخوری کوچک گرفته تا اتاق خواب‌های کوچک، حمام‌های کوچک‌، آشپزخانه‌های کوچک، ایده‌های راهرو، طراحی اتاق استودیو و اتاق بچه‌ها یا حتی راه‌حل‌های صرفه‌جویی در فضای کوچک خانه است که در این مقاله از پنداریوم به آن‌ها می‌پردازیم.

آموزش چیدمان منزل

1- استفاده از المان‌هایی با خطوط عمودی

دیوارپوش چوبی با خطوط عمودی

تصویر بالا کلبه‌ای کوچک در یک مزرعه در ایالت ولز انگلستان است. استفاده از دیوارپوش چوبی با خطوط عمودی باعث می‌شود تا ارتفاع حمام کوچک این کلبه کمی بلندتر و دلباز تر به نظر برسد. دور سینک نیز با پرده پوشانده شده تا نقشی شبیه به کابینت روشویی را ایفا کرده و هرگونه لوله و وسایل اضافی بد منظره را پنهان نماید.

2- تخت خواب باکسی در اتاق خواب کوچک

چیدمان اتاق خواب کوچک

یکی از ایده‌های مورد علاقه ما در چیدمان منزل کوچک، بنایی تاریخی در اسکاتلند است که با هدف استفاده‌ بهینه از فضای خانه بازسازی شده است. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید ایده باکس تخت خواب که در اتاق این خانه به کار رفته بسیار جذاب و کارآمد می‌باشد. همچنین استفاده از متریال پارچه به عنوان دیوارپوش اطراف تخت خواب حس متفاوتی به آن داده است. با کمی خلاقیت در اجرای این ایده هم می‌توانید صاحب یک تخت خواب و هم کمد‌های جادار و زیبا باشید.

ایده چیدمان اتاق خواب کوچک

تصویر بالا نمونه‌ی دیگری از کاربرد این ایده را نشان می‌دهد.

3- چیدمان منزل کوچک و جداسازی فضا با متریال

چیدمان منزل کوچک و جداسازی فضا با متریال

تصویر بالا یک اقامتگاه ماهیگیری در اسکاتلند را نشان می‌دهد که انتخاب مناسب متریال در معماری و طراحی داخلی آن مورد توجه است. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید جداسازی فضای آشپزخانه از فضای غذا خوری و نشیمن تنها با انتخاب متریال‌های مختلف شامل چوب برای پذیرایی و کاشی برای آشپزخانه با حفظ هارمونی به خوبی انجام شده است.

4- چیدمان منزل کوچک ساده با رنگ‌های روشن و خنثی

استفاده از رنگ‌های روشن و رنگ‌های خنثی

در تصویر بالا اتاق خواب کوچک یک خانه قایقی کوچک را می‌بینید که با رنگ‌های سفید و خاکستری نقاشی شده است. رنگ‌های روشن باعث می‌شوند فضای اتاق بزرگتر نشان داده شود در حالی که ملافه‌های تخت با رنگ خاکستری و آبی یک حس دریایی را به این طرح اضافه می‌کند. به طور کلی استفاده از رنگ‌های روشن و خنثی به جای رنگ‌های گرم و تند باعث می‌شود که در نهایت به یک چیدمان منزل کوچک و ساده دست یابید.

5- خلق فضاهای تاکیدی در اتاق نشیمن کوچک

خلق فضاهای تاکیدی در اتاق نشیمن کوچک

اتاق نشیمن کوچکی که در تصویر بالا می‌بینید متعلق به یک طراح است. او برای طراحی و چیدمان منزل کوچک خود رنگ صورتی بسیار ملایمی را برای نقاشی دیوار خانه انتخاب کرده است. یک قفسه کتاب توکار و بلند در اتاق نشیمن کوچک المان دیگریست که در چیدمان و دکوراسیون این خانه به کار رفته و بر ارتفاع این اتاق کوچک تاکید دارد و یک مجموعه داستان تخیلی رنگارنگ را در خود جای داده است.

6- استفاده از فضاهای پرت و قناس خانه

طراحی فضای پرت خانه

یکی از کارهایی که می‌توانید برای طراحی و مدل چیدمان منزل کوچک خود انجام دهید، استفاده خلاقانه و بهینه از فضاهای قناس و گوشه‌هاست. در تصویر بالا می‌بینید که اتاق خواب اضافی خانه دارای سقف شیب‌دار و فرمی نامناسب است که طراح در آن فضا یک تخت خواب با فضای داخلی برای ایجاد یک گوشه دنج ایجاد کرده است.

طراحی فضای قناس خانه

شما هم می‌توانید این کار یا کارهای مشابهی را با توجه به نیازتان برای گوشه‌های قناس خانه، زیر راه پله‌ها و فضاهای پرت خانه انجام دهید.

7- کمی خلاقیت در چیدمان اتاق خواب کوچک

تخت خواب باکسی در اتاق خواب کوچک

تصویر بالا نمونه‌ای از یک طراحی و چیدمان اتاق خواب کوچک است. در این طراحی سعی شده تا هر حال و هوایی در فضای اتاق گنجانده شود. قرار دادن تخت خواب در زیر پنجره، قرار دادن کتابخانه در پای تخت و بر روی دیوار و همچنین جداسازی این فضای دنج به کمک پرده از کل اتاق المان‌هایی هستند که شخصیت این اتاق را تشکیل داده‌اند.

8- هارمونی رنگی و جداسازی فضا با انتخاب رنگ

هارمونی رنگی و جداسازی فضا با انتخاب رنگ

تصویر بالا گوشه‌ای از آشپزخانه در آپارتمان کوچکی در لندن را نشان می‌دهد. در این آپارتمان همه‌ دیوارها به رنگ آبی هستند و رنگ گرم کابینت‌ها به گونه‌ای انتخاب شده تا هم هارمونی لازم از نظر تناژ را با رنگ آبی اتاق نشیمن داشته باشد و هم به ایجاد حس فضایی جداگانه در آپارتمان کمک می‌کند.

9- کتابخانه بزرگ در چیدمان منزل کوچک

کتابخانه بزرگ در چیدمان منزل کوچک

تصویر بالا را با دقت تماشا کردید؟ این اتاق نشیمن واقعاً بهشتی است برای دوستداران کتاب. اگر بسیار اهل کتاب خواندن هستید و نمی‌دانید کتاب‌هایتان را چگونه در چیدمان منزل کوچک خود جای دهید این ایده می‌تواند شما را نجات دهد. کافی است یکی از دیوارهایتان را به این کار اختصاص دهید. چه دیواری بهتر از دیوار دور پنجره؟

10- از رنگ‌های به کار رفته در دیوارکوب‌هایتان الهام بگیرید

کتابخانه بزرگ در چیدمان منزل کوچک

یک نمونه عالی در چیدمان یک اتاق نشیمن کوچک با استفاده از دکوراسیون‌های رنگارنگ با رنگ‌ها‌ی تیز و درخشان در خانه‌ای شهری در غرب لندن با داشتن گنجینه‌های فراوان عتیقه در تصویر بالا نمایان است. احتمالا شما هم احساس کرده‌اید که این چیدمان احساس جادار بودن و در عین حال گرمی و دنج بودن را به خوبی القا می‌کند و و نمونه‌ی خوبی از چیدمان خانه کوچک با وسایل زیاد است. استفاده از متریال گچ و سنگ مرمر در ساخت شومینه در کنار ترکیب رنگی روشن و شاد تاثیر زیادی در ایجاد حس بزرگی و لوکس بودن خانه دارد. به غیر از همه‌ی این‌ها، آیا هماهنگی ترکیب رنگی کوسن‌ها با ترکیب رنگی به کار رفته در تابلوی بالای شومینه توجهتان را به خود جلب نکرد؟ این عالی است.

11- آویزان کردن همیشه و در همه جا به کار می‌آید

ایده برای چیدمان آشپزخانه کوچک

یکی از روش‌ها و ایده‌های ذخیره‌سازی و استفاده‌ی بهینه از فضا، استفاده هوشمندانه از گوشه‌ها و به کارگیری تکنیک آویزان کردن وسایل است. تصویر بالا به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از طریق آویزان کردن تابه‌ها و قابلمه‌هایتان در گوشه‌ای از آشپزخانه، نه تنها شخصیت تازه‌ای به فضا و چیدمان آشپزخانه کوچک‌تان بدهید، بلکه جای زیادی را در کابینت‌هایتان برای استفاده‌های بهتر ذخیره کنید.

12- چیدمان خانه کوچک برای فریلنسرها

چیدمان خانه کوچک برای فریلنسرها

آیا شما و همسرتان فریلنسر هستید و به صورت دورکاری از منزل کسب درآمد می‌کنید؟ تصویر بالا ایده‌ی خلاقانه‌ی زن و شوهریست که می‌خواستند چیدمان منزل کوچک خود را بر اساس شرایط کاریشان انجام دهند. میز جمع و جور با عرض کم و ارتفاع زیاد بدون پایه که به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا هم به صورت نشسته بر روی صندلی‌های پایه بلند و هم به صورت ایستاده بتوانند کار کنند و در عین حال کمترین فضا را از خانه‌ی کوچک‌شان اشغال کرده‌اند. زیبا نیست؟

13- در چیدمان خانه کوچک خود از آینه استفاده کنید

آینه در چیدمان خانه کوچک

یکی از ایده‌های مفیدی که می‌توانید برای بزرگ‌تر و دلباز شدن در چیدمان منزل کوچک‌تان انجام دهید استفاده از نور طبیعی و بکارگیری آینه‌ها برای گسترش فضا می‌باشد. در تصویر بالا نیز این مسئله به خوبی نشان داده شده است.

14- اشیا مورد علاقه‌ خود را بچینید

چیدمان منزل کوچک عروس

قرار دادن چیزهای مورد علاقه در یک محیط جدید می‌تواند حال و هوای تازه‌ای در خانه ایجاد کند. یکی از کارهایی که در چیدمان منزل کوچک نباید فراموش کنید توجه چند برابر به علایق‌تان است. زیرا بهتر است در یک فضای کوچک کلکسیونی از چیزهای مورد علاقه‌تان را بچینید تا هرگز دلتان در آنجا نگیرد.

15- استفاده از کاناپه کوچک به جای ست کامل مبلمان

چیدمان منزل کوچک بدون مبل

یکی از ایده‌های بسیار کاربردی برای چیدمان منزل کوچک این است که فکر جا دادن ست کامل مبلمان را که بسیار جاگیر هستند از سرتان بیرون کنید. در عوض برای چیدمان مبلمان منزل کاناپه‌های جمع و جور را متناسب با سایز پذیرایی خانه بسازید. چیدمان منزل کوچک بدون مبل هم می‌تواند جالب باشد. همانطور که در تصویر بالا می‌بینید در این اتاق نشیمن سعی شده تا از همه‌ فضا به طور کامل استفاده شود. در واقع این اتاق بسیار کوچکتر از چیزیست که نشان می‌دهد. اما با تغییر در سبک مبلمان و چیدمان آن و بیشترین استفاده از فضا، بزرگتر و دلبازتر از چیزی که هست به نظر می‌رسد.

چیدمان منزل کوچک ایرانی

چیدمان منزل عروس

چیدمان منزل عروس با چند ایده و طراحی جالب

چیدمان منزل عروس با ۴۳ ایده و طراحی جالب

چیدمان خانه عروس و و داماد و چگونگی دیزاین و تزیین جهیزیه عروس از جمله مهمترین مواردی محسوب می گردند که همه تازه عروس و دامادها توجه خاصی به آن دارند و اغلب سعی دارند با مشاهده جدیدترین منازل عروس و آشنایی با چیدمان ها و تزیینات مختلف، ضمن الگوبرداری از ایده های دیگران بهترین و شیک تزیین چیدمان را در خانه خود داشته باشند. از این رو مجموعه ایی از تصاویر و مدل های جدید و شیک چیدمان خانه نو عروس را گردآوری و در این مقاله ارائه می دهیم که امیدواریم مشاهده آنها برای شما نیز جذاب و دیدنی باشد.

برای داشتن زیباترین چیدمان خانه عروس نیازمند آشنایی با ایده های جدید و مشاهده مدل های زیبا و متنوع انواع چیدمان با طراحی های جدید هستید، تا پایان همراه ما باشید و به مشاهده عکس ها و مدل های بخش های مختلف خانه عروس ایرانی بپردازید.

 

مدل های چیدمان منزل عروس ایرانی جدید و شیک :

اجرای بهترین چیدمان و طراحی نیازمند توجه به نکات مهمی می باشید که در این مقاله ضمن معرفی جدیدترین مدل های چیدمان خانه عروس به بیان این نکات می پردازیم تا از این طریق بتوانید طراحی ایده آلی برای خانه عروس داشته باشید. اولین نکته، توجه به هماهنگی وسایل و اجزا با یکدیگر و محل قرار دادن هر یک است. در صورتی که بتوانید مناسب ترین نقطه را برای قرار دادن هر یک از وسایل جهیزیه بیاید و هر یک را در مناسب ترین مکان قرار دهید می توانید به این اطمینان برسید که چیدمان خانه شما زیبایی و جذابیت کافی را خواهد داشت. در ادامه عکس هایی از نمای کلی چیدمان خانه عروس را مشاهده می فرمایید که در هر یک از این تصاویر سعی شده است بهترین مکان برای قرار دادن وسایل در نظر گرفته شود.
چیدمان منزل عروس با چند ایده و طراحی جالب

چیدمان آشپزخانه عروس :

آشپزخانه یکی از بخش های مهم خانه عروس و داماد می باشد که چیدمان آن نیازمند طراحی مناسب است. آشپزخانه عروس محل قرار دادن بخش وسیعی از جهیزیه عروس می باشد و چیدمان آن به گونه ایی که علاوه بر کارایی زیاد، از زیبایی خاصی نیز برخوردار باشد از اهمیت زیادی برخوردار است. در این بخش می توانید نمونه هایی از چیدمان آشپزخانه عروس را ملاحظه فرمایید که هر یک از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردارند.( دکوراسیون اتاق خواب دخترانه و پسرانه )

چیدمان اتاق خواب عروس :

فضای اتاق خواب عروس یکی از خصوصی ترین بخش های خانه عروس محسوب می گردد، با این حال داشتن زیباترین چیدمان برای این بخش از خانه نیز از اهمیت و جایگاه خاصی بین همه عروس و دامادها برخوردار است. بر این اساس عکس هایی از تزیین و چیدمان اتاق خواب عروس را ارائه می دهیم که هر یک از این مدل های زیبا می توانند الگویی برای اتاق خواب شما باشند و از این طریق به بهترین چیدمان منزل عروس دست یابید.

چیدمان هال و پذیرایی عروس :

محل قرار دادن سرویس مبل، میز ناهار خوری، گلدان ها و وسایل تزیینی، میز تلویزیون و…. از جمله مواردی هستند که نقش مهمی در چیدمان اتاق پذیرایی عروس دارند. سعی کنید با توجه به ابعاد و فرم اتاق پذیرایی، بهترین چیدمان را انتخاب و اجرا نمایید. تصاویر زیر نمونه هایی از چیدمان خانه عروس و دیزاین اتاق پذیرایی را نشان می دهند که شما نیز برای طراحی فضای خانه خود می توانید از این تصاویر زیبا ایده بگیرید.

چیدمان و تزیین سرویس بهداشتی خانه عروس

چیدمان درست و تزیینات وسایل داخل سرویس بهداشتی خانه نوعروس می تواند دغدغه بسیاری از افراد باشد، در واقع سرویس بهداشتی بخشی از خانه است که دکوراسیون آن برای خانه نوعروس از اهمیت زیادی برخوردار است، حال امروزه ایده های جذاب زیادی برای دیزاین و چیدمان این قسمت از خانه نویی عروس و داماد می باشد، از این رو در صورتی که به دنبال ایده هایی جدید و زیبا برای دیزاین و تزیین سرویس بهداشتی برای خانه تازه عروس و داماد هستید، می توانید با مشاهده ایده های متنوع و شیک که در این زمینه وجود دارد، بهترین مدلها را ایده بگرید و استفاده کنید. در ادامه جدیدترین مدلهای تزیینات و چیدمان سرویس بهداشتی برای خانه نوعروس را به اشتراک گذاشته ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند.

دکوراسیون اغلب خانه های امروزی کوچک و نقلی می باشد، بنابراین طبیعی است که سرویس بهداشتی و حمام نیز دارای فضای کمی باشند، اما این موضوع باعث نمی شود که نتوانید چیدمان و دکور مناسبی را برای این قسمت از دکوراسیون منزل نوعروستان در نظر بگیرید، بلکه طراحان داخلی دکوراسیون منزل می توانند جدیدترین و زیباترین ایده ها را برای دیزاین فضا های کوچک در نظر بگیرند، بنابراین در اینجا می توانید از انواع تصاویر دیزاین و چیدمان دکوراسیون سرویس بهداشتی منزل نوعرویس دیدن کرده و از آنها برای چیدمان خانه نوعروستان الگو بگیرید.

تصاویری که ملاحظه نمودید مربوط به جهیزیه عروس خانم های با ذوق و سلیقه است که در هر یک چیدمان جهیزیه به بهترین شکل انجام گرفته است و شما می توانید با الگوبرداری از این مدل های زیبا و شیک، بهترین و خاص ترین چیدمان را انجام دهید.

 

لیست محصولات منتخب
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

مبلمان راحتی 7 نفره مدل رز

مبلمان راحتی 7 نفره مدل رز یکی از محصولات بسیار زیبا و چشم نواز شرکت رؤیای مبل ماندگار است. جنس این محصول از پلیمر است. در طراحی ست مبلمان رز سعی بر آن بوده با تزئینات زیاد، شلوغ و منحنی مبلمانی راحت و چشم نواز ساخته شود. از جمله المان­های به­ کار رفته در طراحی تزئینات این مبلمان، استفاده از طرح گل رز و برگ های آن است که می توان گفت در همه جای آن به کار رفته است. راحتی، زیبایی و شکوه این محصول چشم هر بیننده ای را به خود جلب میکند. این محصول بدلیل آنکه توسط پیچ و مهره به هم متصل میشود از استحکام بسیار بالایی برخوردار است و سبب مقاومت بالا در برابر ضربه و ارتعاشات می شود. پلیمر بدلیل مقاومت بسیار بالایی که در برابر رطوبت محیط دارد مشکل محصولات چوبی را ندارد و لذا این مبلمان مناسب مناطق مرطوب کشور است. این محصول شامل 1 کاناپه سه نفره، 4 کاناپه تک نفره، 1 جلو مبلی و 2 عسلی به همراه 9 کوسن بسیار زیبا و شکیل است. از ویژگیهای این محصول می توان به مواردی اشاره کرد که بسیار ویژه است شامل : نظافت با دستمال کاملا مرطوب و همچنین شستشوی کامل محصول هم بدنه و هم پارچه بدون آسیب به محصول علی الخصوص در ایام بیماری کرونا که نظافت اقلام خانه اهمیت بسیار زیبایی دارد. قطعات بدلیل آنکه بوسیله پیچ و مهره متصل می شوند در صورتی که آسیب ببینند قابلیت باز شدن داشته و تعویض می شوند. شیشه های بکار رفته در جلومبلی و عسلی ها بسیار مستحکم بوده و نشکن هستند. امکان تعویض رنگ پارچه از دیگر ویژگیهای ممتاز این محصول است که خریدار می تواند در هر زمان که نیاز به تغییر رنگ پارچه دید با تماس با شرکت این موضوع را محقق سازد. با خرید ست 7 نفره مبلمان پلیمری رز راحتی ، شکوه و زیبایی در کنار کیفیت بسیار عالی محصول را به خانه خود بیاورید.
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

مبل 7 نفره باراش مدل ژینو

مبل راحتی ژینو در قسمت تکیه گاه خود کوسن های بزرگ و پشتی مانندی دارد که دارای رنگ هماهنگ بارنگ غالب مبل است و راحتی را در هنگام تکیه دادن تامین می کند. کلاف این مبل از چوب روس درجه یک است. پایه های این مبل از چوب راش ساخته شده است که دوام بالایی دارد . چوب راش از دوام بالایی برخوردار است. یکی از مقاوم ترین و گران ترین چوب ها در صنعت مبلمان به حساب می آید. به همین دلیل استفاده از چوب راش در تولید مبلمان ،باعث افزایش قیمت تمام شده آن می شود. چوب روس را به روش درزبندی به هم متصل می کنند. چوب به دست آمده را بر اساس الگوی از پیش تعیین شده که توسط طراحان حرفه ای طراحی شده است ، برش می زنند.
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

مبلمان راحتی 7 نفره مدل پاندورا کد luza1

مشخصات

 • قابل استفاده برای
  هفت نفره
 • عرض
  175 سانتی‌متر
 • عمق
  102 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  80 سانتی‌متر
 • وزن
  150 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  120 کیلوگرم
 • جنس کلاف
  چوب
 • جنس روکش
  پارچه
 • جنس لایه‌ی میانی
  فوم
 • قابلیت شستشوی روکش
  دارد
 • سایر مشخصات
  در هر دوطرف مبلمان دسته ها حالت مکانیزم داشته
 • قسمت زیر سری متحرک بوده
 • همه کوسن ها حالت دوبل و زیپ دار بوده
 • ابعاد 3 نفره 175*102*80 سانتی متر
 • ابعاد 1 نفره 70*102*80 سانتی متر
 • ابعاد کنج 102*102*80 سانتی متر
 • ابعاد پاف 125*70*40 سانتی متر
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

مبلمان راحتی 7 نفره مدل پیکاسو کد m38200

مشخصات

 • قابل استفاده برای
  هفت نفره
 • عرض
  220 سانتی‌متر
 • عمق
  90 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  70 سانتی‌متر
 • وزن
  150 کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  500 کیلوگرم
 • جنس کلاف
  چوب
 • جنس روکش
  پارچه
 • جنس لایه‌ی میانی
  فوم
 • قابلیت شستشوی روکش
  دارد
 • سایر مشخصات
  جنس روکش آن پارچه
 • ساختار مبلمان فوق تماما استفاده شده از چوب های روسی
 • در قسمت نشیمن مبلمان استفاده شده از اسفنج های یورولوکس
 • طول کاناپه 3 نفره 220 سانتی متر و عمق آن 90 سانتی متر و ارتفاع آن 70 سانتی متر
 • طول کاناپه 2نفره 160 سانتی متر عمق آن 90 سانتی متر و ارتفاع آن 70 سانتی متر
 • طول مبل یک نفره 100 سانتی متر و عمق آن 90 سانتی متر و ارتفاع آن 70 سانتی متر
 • طول پاف 160 سانتی متر عمق آن 80 سانتی متر و ارتفاع آن 45 سانتی متر
 • طول عسلی 40 سانتی متر و عمق آن 80 سانتی متر و ارتفاع آن 35 سانتی متر
 • مبلمان راحتی فوق دارای 4 عدد کوسن بوده
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

ست میز و صندلی کودک مدل رست کد 1001

ست مبلمان رست که شامل دو صندلی یک میز و صندلی است مناسب برای کودکان 3 تا 9 سال می باشد . ترکیب پایه های چوبی و قاب فلزی پایه علاوه بر اطمینان از ثبات مجموعه ، به ارزش زیبایی طرح نیز می افزاید. صندلی ها دارای پشتی منحنی ارگونومیک هستند که کاملاً با فرم بدن کودک سازگار است. لنت های لاستیکی ضد لغزش در زیر پایه ها از خراشیده شدن کف محافظت می کنند و باعث ایجاد ثبات می شوند. بهترین هدیه برای کودکان است. در خرید آن دریغ نکنید! وزن کم ، حرکت آزادانه میز و صندلی را برای بچه ها آسان می کند. میز گرد می تواند از بچه ها در برابر کبودی یا آسیب دیدگی محافظت کند . سطح صاف میز به راحتی با دستمال مرطوب قابل تمیزکردن است .

10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

کاناپه مبل تختخواب شو ( تختخوابشو ) یک نفره آرا سوفا مدل B12

مبل تختخوابشو یک نفره B12  دارای فضای باکس بزرگ و تخت طبی با دانسیته بالا می باشد. طراحی مبل به شکلی می باشد که به راحتی  تبدیل به تخت می شود. مکانیزم و برخی قطعاتی که جهت ساخت این مبل استفاده شده از معتبر ترین تولید کنندگان کشور ترکیه وارد شده است.نشیمن این مبل چهار نفره می باشد.رنگ کوره ای الکترواستاتیک کلاف محصولات باعث یکنواختی رنگ و عدم زنگ زدگی محصولات در شرایط جوی نامناسب می باشد.  آرا سوفا یک از بزرگترین و متنوع ترین تولید کننده مبلمان مدرن و تختخوابشو می باشد که سابقه 16 سال تولید مستمر محصولات مدرن، منجر به دریافت جوایز و تندیس های پیاپی در سطح کشور گردیده و بخشی از محصولات نیز مرزها را درنوردیده و در سایر کشورهای همسایه نیز به فروش می رسند. بیش از 60 درصد تولیدات در این کارخانه توسط ماشین آلات تمام اتوماتیک و مدرن اروپایی تولید و همچنین سایر مواد اولیه از معتبرترین تولید کنندگان داخل کشور تامین می شود. بازرسی ها متعدد کیفی در هنگام ورود مواد اولیه تا خروج محصول تولیدی سبب تولید محصول باکیفیت و تامین رضایت حداکثری مشتریان گردیده است. ساختار اکثر تولیدات شرکت از فلز می باشد و اتصالات توسط جوش های متعدد صنعتی مستحکم گردیده و همچنین کف نشیمن اچ آر با دانسیته بالا می باشد که مبل را برای سالهای سال به حالت اولیه نگه میدارد.

مشاهده کمتر

10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

مبل کودک مدل شزلون کد 002

مشخصات

 • مناسب برای
  پسران , دختران
 • قابل استفاده برای سن
  5 تا 12 سال
 • عرض
  48 سانتی‌متر
 • عمق
  90 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  60 سانتی‌متر
 • وزن
  10 کیلوگرم
 • تحمل بار تا وزن
  90 کیلوگرم
 • جنس کلاف
  چوب
 • جنس روکش
  پارچه مخملی
 • جنس لایه‌ی میانی
  اسفنج
 • قابلیت شستشوی روکش
  ندارد
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری مدل MR3

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  چوب
 • ابعاد
  100x82x75 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  4 نفر
 • شکل میز
  مربع
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  ندارد
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm63

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  چوب
 • ابعاد
  110*100*80 سانتی‌متر
 • شکل میز
  گرد
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  دارد
 • توضیحات میز
  110*110*80 سانتی متر
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب مدل Sm46

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  چوب
 • ابعاد
  160*80*85 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  6 نفر
 • شکل میز
  مستطیل
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  ندارد
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری کد 124

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  چوب
 • ابعاد
  100*100*80 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  4 نفر
 • شکل میز
  گرد
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  ندارد
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب مدل sm20

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  چوب
 • ابعاد
  100*100*80 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  4 نفر
 • شکل میز
  گرد
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  دارد
 • توضیحات میز
  100*100*80 متر
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری مدل Sm1370

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  چوب
 • ابعاد
  90*90*80 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  4 نفر
 • شکل میز
  گرد
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  ندارد
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری اسپرسان چوب کد Sm61

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  چوب
 • ابعاد
  160*85*80 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  6 نفر
 • شکل میز
  مستطیل
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  دارد
 • توضیحات میز
  160*85*80 سانتی متر
10 مدل چیدمان منزل و چیدمان خانه در سال 2021

میز و صندلی ناهار خوری چوبکو کد 110

مشخصات میز

 • صفحه
  دارد
 • جنس صفحه
  ام‌دی‌اف
 • ابعاد
  78*100*100 سانتی‌متر
 • مناسب برای
  4 نفر
 • شکل میز
  گرد
 • جنس روکش صفحه
  چوب
 • جنس پایه
  چوب
 • شیشه
  ندارد
 • خراطی روی پایه
  ندارد
 • توضیحات میز
  صفحه میز از جنس ام دی اف و روکش راش می باشد ست میز و صندلی ناهارخوری ارائه شده در یک پک
 • که شامل 4 عدد صندلی و یک میز ناهارخوری می باشد.
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

دیزاین اتاق کودک و چیدمان اتاق کودک 1400

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودکان اهمیت خیلی زیادی برای والدین آن ها دارد زیرا فرزندان آن ها وقت زیادی از روز […]

25 مدل چیدمان مبل راحتی، سلطنتی و ال در سال 1400

در ابتدا شاید کار سختی به نظر رسد و نحوه چیدمان مبل راحتی خیلی آسان نباشد. ولی بدانید با اندکی […]

28 مدل جزیره آشپزخانه مدرن و شیک در سال 1400

آشپزخانه جزیره ، سبکی از چیدمان آشپزخانه است که پس از طراحی آشپزخانه باز یا اپن به روی کار آمد […]

قیمت جدیدترین پرده آشپزخانه مدرن و فانتزی در سال 2021

وجود پنجره در فضای آشپزخانه موجب حضور نور و تهویه طبیعی در این فضا شده و یک موهبت محسوب می […]

بهترین دیزاین اتاق خواب و چیدمان اتاق خواب در سال 2021

یکی از بخش های مهم برای چیدمان منزل، اتاق خواب است.اتاق خواب مهم‌ترین بخش‌ هر خانه برای استراحت محسوب می‌شود، برای […]

قیمت 28 مدل پیش دستی جدید و باکیفیت

از آنجایی که پذیرایی از میهمان در تمدن غنی ما ایرانیان بسیار مهم شمرده می شود، ما بهترین ظروف سرو […]

قیمت خرید 23 مدل آسیاب قهوه صنعتی و خانگی

قهوه در واقع نوعی گیاه بومی منطقه آمریکا می‌باشد. در حال حاضر این گیاه در مناطقی چون: آمریکا، جنوب شرق […]

قیمت 28 مدل لوستر آشپزخانه [جدید و ارزان مدرن]

یکی از ابزارهای عالی برای نورپردازی در هر محیطی بخصوص آشپزخانه و آن هم آشپزخانه کلاسیک لوسترها هستند. لوستر آشپزخانه به راحتی […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه