قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل - پنداریم

قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

 • 6 فروردین 1400
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

مردم از زمان های قدیم از توپ ها به عنوان وسایلی برای سرگرمی و تفریح استفاده میکردن،اوایل سال قرن 16 را میتوان زمان رایج شدن توپ های ورزشی در بین مردم دانست. توپ های ورزشی در حدود 3 قرن قبل از میلاد به وجود امدن اما شواهد نشان می دهد که قبل از آن هم عده ای از جوامع از توپ برای سرگرم کردن خود استفاده می کردند.تقریبا می توان چینی ها را به عنوان مخترع توپ های امروزی دانست لازم به ذکر است آن ها به وسیله ی کائوچو توپ ها را اختراع می کردند، جالب است بدانید که اسپانیایی ها اولین اروپایانی بودند که توپ را کشف کردند.

اکثر اوقات وقتی اسم توپ می آید ناخودآگاه به یاد توپ فوتبال می افتیم توپ های فوتبال امروز با تکنولوژی های ویژه ای ساخته می شوند و برای اینکه توپ فوتبال و یا فوتسال شما از تقارن خوبی برخوردار باشد فرایند های زیادی باید روی آن صورت گیرد و تعادل وزنی توپ بسیار مهم است.

ورزش های دیگری نیز هستند که توپ در آن ها دخیل است همانند بسکتبال ، والیبال ، واترپلو ، چوگان ، پینگ پونگ و… که شرکت ها معتبری همچون آدیداس ، نایک ، مولتن ، استار ، میکاسا ، آل اشپورت و …. توپ های آن ها را تولید میکنند.

انواع توپ فوتبال

سنین 6-8 سال: سایز 3 که کوچکترین توپ فوتبال رسمی است برای این سنین توصیه میشود و به عنوان توپ رسمی برای کودکان شناخته میشود. محیطی بین 23-24 اینچ دارد و وزن آن بین 310 تا 340 گرم است.

سنین 9-11 سال: سایز 4 بهترین توپ برای افراد در این رنج سنی است. محیط آن بین 25 تا 26 اینچ بوده و وزنی حدود 310-370 گرم دارد.

سنین 12و 13 و بالاتر: : یک بازیکن فوتبال زمانی که به سن ۱۲ سالگی می‌رسد باید از سایز ۵ توپ فوتبال استفاده کند. این توپ مناسب برای همه ی مقاطع دبیرستان است.

بهترین توپ فوتبال

توپ های برند آدیداس از شهرت بسیاری برخوردارند ،جالب است بدانید توپ های ادیداس از سال 1970 تا کنون در جام جهانی فوتبال مورد استفاده قرار می گرفتند و تمام توپ های جام جهانی تاکنون آز ان برند آدیداس بوده است.

کمپانی نایک نیز یکی از تولید کنندگان بزرگ توپ فوتبال ، توپ بسکتبال ، توپ والیبال و … است.

کمپانی مولتن نیز یکی از عرضه کننده ی توپ های فوتبال و توپ  بسکتبال و… در جهان می باشد این کمپانی فعالیت خود را از سال 1983 در ایالت کالیفرنیای امریکا آغاز کرد و خیلی زود پیشرفت چشمگیری داشت.

وزن توپ فوتبال

توپ فوتبال ورزشی دارای اندازه ، رنگ و جنس های مختلفی می باشد. در اینجا شما را با وزن و جنس بعضی از توپ های فوتبال آشنا می کنیم.

به طور مثال وزن توپ فوتبال بین 397 تا 473 گرم متفاوت می باشد جنس توپ مخصوص فوتبال نیز باید pvc  یا pu  باشد.

خرید توپ فوتبال

اطلاعات مفید قبل از خرید توپ فوتبال اصل

در ورزش فوتبال توپ اصلی ترین و مهم ترین تجهیزات به شمار می رود. به جز دروازه بان ها که تمام رویایشان گرفتن توپ و دور کردن آن از سنگرشان است ۲۰ بازیکن دیگر تلاش بر حرکت دادن توپ به سمت دروازه حریف دارند. با وارد شدن توپ فوتبال اصل درون دروازه احساسات خشم و هیجان، غم و شادی به اوج می رسد. حدود دوهزار سال پیش چینی ها با توپی که از ۸ قطعه چرم به هم دوخته شده و درون آن با پر مرغ یا پشم پر شده بود، بازی تسوکوه که شبیه فوتبال بود، را انجام می دادند. جنگجویان رومی و یونانی در قرون وسطی با جمجمه های حیوانات و یا انسان که پوست یا چرم روی آن کشیده شده بود فوتبال که اپیگرو گفته می شد، بازی می کردند. با پیشرفت تکنولوژی و طرفداران بسیار زیاد این ورزش در عرصه جهانی توپ های فوتبال متنوعی با بهترین کیفیت و کارایی برای هر نوع مسابقه طراحی شده و از طرف فیفا دارای استانداردهای مشخصی است. تاییدیه FIFA شامل تست سلامت شکل و فرم کروی توپ، کیفیت جنس توپ، میزان فشار باد داخل توپ و مقاومت آن، نحوه عملکرد و کارایی توپ که پرواز بدون انحراف در هواست و نیز ضدآب بودن توپ فوتبال می باشد.
اولین بار در قرن ۱۹ توپ های فوتبال لاستیکی توسط چارلز گودیز به بازار معرفی شد. سپس طراحی مدرن توپ های ۳۲ پانلی توسط ایگیل نیلسون در سال ۱۹۶۲ ابداع شد. توپ های فوتبال با ساختار چند تکه یا به صورت تماما دستی و یا تمام اتوماتیک به هم متصل می شوند. ولی مدل های ۱۸ و ۲۹ تکه ای هم در بازار موجود می باشند. هرچه این پنل ها بهتر به هم پرس شده باشند کروی بودن آن مسلم تر بوده و در نهایت گردش توپ در هوا بهتر است. دو ارگان NFHS  فدراسیون ملی نظارت بر فعالیت های ورزشی دبیرستانی و NCAA  انجمن ملی ورزش های دانشگاهی بعد از فیفا استانداردهایی را برای توپ فوتبال حرفه ای در نظر دارند و مورد بررسی قرار می دهند.

استانداردهای توپ فوتبال حرفه ای

۱.  کیفیت توپ حرفه‌ای فیفا (FIFA QUALITY PRO): توپ‌هایی که در مسابقات رسمی استفاده می شوند باید سایز محیط بیرونی ۶۸.۵ الی ۶۹.۵ سانتی‌متر و وزنی بین ۴۲۰ تا ۴۴۵ گرم داشته باشند.
۲.  کیفیت توپ مورد تایید فیفا (FIFA Quality): درست است که این توپ های فوتبال برای برگزاری مسابقات حرفه ای انتخاب نمی شوند, اما از نظر فیفا توپ فوتبال حرفه ای استاندارد محسوب شده و برای ورزش فوتبال در سطح آماتور مناسب هستند.
لوگوی “FIFA APPROVED” با نشانگر A یعنی تایید شده توسط فیفا، لوگوی “FIFA INSPECTED” با نشانگر I یعنی بررسی شده توسط فیفا و لوگوی “INTERNATIONAL MATCHBALL STANDARD” با نشانگر IMS به معنای توپ استاندارد بازی‌های بین المللی فوتبال می باشد.

انواع سایز توپ فوتبال استاندارد

توپ فوتبال حرفه ای سایز ۵ برای نوجوانان ۱۲ سال و بالاتر و بزرگسالان با محیط ۷۰-۶۸ سانتی متر و وزن ۴۵۰-۴۱۰ گرم
سایز ۴ برای نوجوانان ۱۱-۹ سال با محیط ۶۶-۶۳ سانتی متر و وزن ۳۷۰-۳۱۰ گرم
توپ فوتبال اصل سایز ۳ برای کودکان ۸-۶ سال با محیط ۶۱-۵۸ سانتی متر و وزن ۳۴۰-۳۱۰ گرم

توپ فوتبال آدیداس اصل

یکی از محبوبترین برند های ورزشی در بین مردم، برند آدیداس می باشد. آدیداس هر ساله برای مسابقات مختلف، انواع توپ فوتبالی و فوتسالی اورجینال را با به کارگیری جدیدترین متد های طراحی تولید و عرضه می کند. لذا خیلی از فوتبالدوستان به دنبال خرید توپ فوتبال آدیداس هستند. طرح های بسیار زیبا، کیفیت بالای محصولات و تنوع بالای محصولات، از عواملی هستند که فوتبالی ها را به این برند علاقمند کرده است.

بهترین توپ دنیا

اما برای همه ی توپ های فوتبال استانداردهایی مانند NCAA و NFHS مشخص شده که مهم ترین آن ها استاندارد فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) است. فیفا دو استاندارد کیفی را برای توپ های فوتبال مشخص کرده که یکی برای مسابقات حرفه ای و رسمی فوتبال و برای بازیکنان حرفه ایست, و دیگری برای مسابقات غیر رسمی و بازیکنان غیرحرفه ای و آماتور می باشد. این دو استاندارد عبارت اند از:

 

1- کیفیت حرفه‌ای فیفا (FIFA QUALITY PRO): توپ‌هایی که در مسابقات رسمی و مورد تأیید فیفا استفاده می‌شوند, از مشخصات و ویژگی های دقیق تری برخوردارند. باید سایز محیط بیرونی 68.5 الی 69.5 سانتی‌متر و وزنی بین 420 تا 445 گرم داشته باشند. در غیر اینصورت قابلیت استفاده در مسابقات رسمی را نخواهند داشت.

2- کیفیت مورد تایید فیفا (FIFA Quality): این نوع توپها که توپ شماره 5 نیز نامیده می شوند. سایز محیط بیرونی توپهای فوتبال آماتور (غیر حرفه ای) بین 68 الی 70 سانتیمتر و وزنشان بین 410 الی 450 گرم می باشد. درست است که این توپ ها برای برگزاری مسابقات حرفه ای انتخاب نمی شوند, اما از نظر فیفا توپ استاندارد محسوب می شوند, و برای ورزش فوتبال در سطح آماتور مناسب هستند.

طبق قوانین سایت رسمی فیفا، کیفیت و مقیاس دقیق توپ استاندارد فوتبال به شرح زیر است:

1- توپ کروی شکل و گرد

2- از جنس چرم یا سایر مواد مناسب

3- دارای محیطی بین 68 سانتی متر (27اینچ) و 70سانتی نتر (28اینچ)

4- وزن توپ در ابتدای بازی باید بین 410 گرم(14 اونس) و 450 گرم (16 اونس) باشد.(وزن توپ در حالت خشک مشخص شده, زیرا توپ های مسابقاتی که در حین آن آب و هوا مرطوب بوده وزن توپ به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا می کند.)

5- فشار هوای درون توپ باید بین 6 تا 1.1 اتمسفر (6000 تا 1100 گرم بر سانتی متر مربع) در سطح دریا باشد.

 

بطورکلی, توپ های مورد تایید فیفا از سه علامت استاندارد زیر بروی خود برخوردار می باشند:

بالاترین استاندارد کیفی برای مسابقات با نیازهای سطح بالا و حرفه ای

تایید شده توسط فیفا

2- کیفیت خوب برای تمرین و مسابقات فوتبال

بررسی شده توسط فیفا

3- توپ استاندارد بازی‌های بین المللی فوتبال

 

انواع مختلف توپ آدیداس

آدیداس بسته به نوع استفاده از توپ در رشته فوتبال، انواع مختلف توپ فوتبال را تولید و عرضه کرده است. اینکه شما عزیزان به دنبال چه نوع توپی می باشید، برای خرید آن خیلی مهم است.

توپ فوتبال آدیداس سایز 5، توپ فوتسالی سایز 4، توپ مخصوص چمن مصنوعی یا …

یا مثلا

توپ فوتبال آدیداس تنبل، نیمه تنبل و زرنگ

برند محبوب Adidas، برای همه این استفاده های مختلف توپ مخصوص طراحی کرده است و شما می توانید انواع مختلف این توپ ها را در فروشگاه سرخابی مشاهده و خریداری نمایید.

طرح های مختلف توپ آدیداس

آدیداس برای لیگ های مختلف اروپایی و آسیایی و تورنمنت های مختلف، توپ های مختلف با طرح های مختلف و متنوع تولید می کند. مانند توپ فوتبال آدیداس Champions League

توپ فوتبال آدیداس جام جهانی و لیگ قهرمانان اروپا و آسیا

توپ فوتبال آدیداس پرسی و دوختی

لیست محصولات منتخب
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال لاستیکی بتا مدل PSRG4

فوتبال یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین ورزش‌های دنیاست؛ ورزشی که‌ قدمت‌اش به چند سده قبل از میلاد در چین برمی‌گردد. فوتبال مدرنی که امروزه می‌شناسیم از سال 1866 میلادی در مدارس انگلستان شکل گرفت و در سال 1904 با تاسیس فدراسیون جهانی فیفا گسترده‌تر شد. امروزه فوتبال در بیش از 200 کشور دنیا چیزی بیش از 3.5 میلیارد نفر طرفدار دارد. همزمان با رشد و تکامل فوتبال تجهیزات لازم برای این بازی نیز پیشرفت کرد. از جمله این ابزار می‌توان به توپ فوتبال اشاره کرد. اولین توپ فوتبال به سده ی دوم و سوم قبل از میلاد در چین برمیگردد. آن زمان چینیان به توپی چرمی که داخل آن را مو و پر قرار داده بودند ضربه می‌زدند. اندازه این توپ‌ها حدود 30 تا 40 سانتی‌متر بود. در اوایل سال 1800 میلادی با شکل گیری فوتبال به سبک امروزی اندازه و وزن توپ‌ها نیز استاندارد شد. به مرور و در اواخر صده نوزدهم میلادی توپ‌های چرمی و پلاستیکی وارد دنیای فوتبال شدند. توپ‌هایی که از چرم‌های طبیعی و مواد موجود در طبیعت درست می‌شدند. شاید دیدن شکل و جنس توپ‌های آن زمان در این دوره کمی عجیب به نظر برسند اما از همین ‌توپ‌ها در اولین مسابقه جام جهانی فوتبال در سال 1930 میلادی استفاده شد. بتا شرکت ایرانی تولیدکننده توپ‌های ورزشی فوتبال، والیبال و بسکتبال است که حدود سه سال پیش فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده است. توپ فوتبال (PSRG4) از سری توپ‌های فوتبال شرکت بتا است. این توپ از جنس لاستیک با قابلیت ارتجاعی و انعطاف بالا ساخته شده است و از آن می‌توان برای بازی در فضاهای باز و آسفالت استفاده کرد و برای بازی در سالن مناسب نیست. چراکه نوع حرکت این توپ به شکلی است که به قول فوتبالیست‌ها توپ در موقع حرکت پله می‌شود. وزن این توپ حدود 380 گرم است. از این رو برای بازی در زمین چمن هم مناسب نیست. همچنین پوسته ضد آب و یک تکه این توپ باعث دوام بیشتر برای بازی در تمامی شرایط آب و هوایی می‌شود. PSRG4 توپی با رنج قیمتی پایین دوام بسیار بالا و مناسب برای بازی کودکان و نوجوانان در زمین‌های آسفالت در تعطیلات گرم تابستان و روزهای سرد و بارانی در حیاط مدرسه است.

مشاهده کمتر

قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال بتا مدل Krasava سایز 5

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  450 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  سالن
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای استفاده در فضای باز و سالن
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

مینی توپ فوتبال مدل Russia کد 13050021 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  1
 • وزن
  50 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  فومی با روکش براق
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال مدل R5110 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  420 گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  پلی اورتان
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال شیلدکروت مدل 970163 سایز 5

فوتبال یکی از مفرح‌ترین و محبوب‌ترین ورزش‌ها در تمام دنیاست و با داشتن یک توپ مناسب می‌توان در هر جایی این ورزش دوست‌داشتنی را تجربه کرد. اگر شما نیز به‌دنبال یک توپ فوتبال مناسب و کاربردی هستید، «شیلدکروت» مدل «970163» را عرضه می‌کند. قسمت بیرونی این توپ با رنگ و طرحی زیبا پوشانده شده است تا هنگام بازی کردن با آن، از طرح زیبایش لذت ببرید. رویه‌ی بادوام این توپ از نوعی پلی‌اورتان تولید شده است تا در اثر ضربات مکرر پا دچار آسیب‌دیدگی نشود. این رویه‌ی نسبتا نرم، وزن بسیار کمی نیز دارد تا انجام فعالیت‌های ورزشی مانند فوتبال بازی کردن برایتان راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر شود. برای باد کردن این توپ فشار حد مجاز برابر با 0.4-0.34 بار است. حفظ این میزان تاثیر بسزایی بر عملکرد و سلامت توپ دارد؛ بنابراین هیچ‌گاه این توپ را بیشتر یا کمتر از این بازه‌ی باد نکنید. البته ناگفته نماند که استفاده از یک تلمبه‌ی ورزشی برای باد کردن توپ ضروری به‌نظر می‌رسد. به‌علت دارا بودن کیفیت و جنس مناسب، از این توپ می‌توان روی زمین‌های چمن استفاده کرد.

قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال مدل 2042

توپ فوتبال مدل2042 سایز 2، وسیله ای بسیار مهیج برای سرگرمی در محیط منزل و بیرون است زیرا ابعاد کوچک و لطافت رویه ی این توپ و همچنین ترکیب رنگ شاد آن این اجازه را به کودکان و بزرگساالان می دهد تا انواع بازی های شاد و مفرح مانند هفت سنگ، پاسکاری توپ در منزل و … را در منزل، پارک و سایر محیط های ورزشی انجام دهند. این توپ به وسیلۀ هنر دست و از چرم مصنوعی P.V.C و از تیوپ بسیار بادوام ساخته شده است. زیبایی رنگ، دوخت و ساختار کلاسیک این توپ برای کودکان شادی آفرین و برای بزرگسالان تداعی کننده ی خاطرات است.
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال مدل MNR-40 سایز 5

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  450 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  دارای کیفیت خوب
 • قابل استفاده در تمامی شرایط آب و هوایی
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال مدل بایرن مونیخ غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  1
 • وزن
  250 گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  پلی اورتان
 • نوع استفاده
  زمین چمن
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال بتا مدل Krasava سایز 5

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  450 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  سالن
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای استفاده در فضای باز و سالن
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال بتا مدل Capitan سایز 4 سایز 4

برای لذت بردن از بازی گل کوچک یا فوتبال خیابانی نیازی به صرف هزینه‌های فراوان نیست. کافیست توپ ساده‌ای را که کیفیت قابل قبولی دارد، انتخاب کنید. توپ فوتبال لاستیکی بتا مدل Capitan  توپ ساده‌ای به سایز یک توپ فوتبال عادی است . این توپ را می‌توانید برای بازی بر روی آسفالت و فضاهای خارج از منزل استفاده کنید. اندازه‌ی محیط این توپ در حدود 680 تا 700 میلی‌متر است. جنس رویه‌ی این توپ از لاستیک است که علاوه بر دوام و انعطاف زیاد، کم هزینه نیز است. این توپ می‌تواند میزان 8 بار فشار هوا را تحمل کند یعنی در هنگام باد زدن به این توپ نباید فشار هوای ورودی بیش از 8 بار باشد تا توپ کیفیت خود را از دست ندهد. بهترین راه حل برای باد زدن این مدل استفاده از تلمبه‌های دستی است که فشار کمی دارند. ورزش علاوه بر کمک به سلامت قلب و عضلات و برطرف نمودن چاقی و عوارض ناشی از آن، بر بهبود خلق و خو و تقویت اعصاب نیز بسیار موثر است. امروزه عارضه‌ی افسردگی روند رو به رشدی به ویژه در جوامع شهری یافته است و بسیاری از افراد افسرده به پرخوری و منزوی شدن روی می‌آورند و تبدیل به انسان‌هایی چاق، افسرده و منزوی می‌گردند و سلامت خود را به مخاطره می‌اندازند. انجام فعالیت‌های ورزشی همچون فوتبال می‌تواند نشاط و سرزندگی را در افراد به وجود آورد. شرکت تولیدات بتا تولید کننده توپ‌های ورزشی است که حدود سه سال است که در این زمینه فعالیت می‌کند. توپ فوتبال لاستیکی بتا مدل Capitan از تولیدات شرکت بتا است که می‌تواند در فضاهای بیرونی و در روی زمین‌های آسفالت به بازی با آن مشغول شد.

مشاهده کمتر

قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال طرح بارسلونا مدل 02 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  2
 • جنس
  فوم
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای تمرین و بازی های داخل سالن و فضاهای باز
 • دارای دوام و کیفیت بالا
 • کیفیت بسیار عالی
 • دیر خالی شدن باد
 • بسیار نرم و سبک
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال آدیداس طرح CHAMPION LEAGUE 2020 کد 19

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  440 گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  فوم
 • نوع استفاده
  زمین چمن
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال مدل AL

توپ فوتبال مینی یکی از زیباترین و پرفروش ترین توپ های تزیینی می باشد. شما می توانید از این توپ بسیار زیبا به عنوان دکوری در گوشه اتاق خود و یا در کنار سایر لوازم خود استفاده کنید. هم چنین می توان از این توپ برای بازی کودکان و نونهالان استفاده کرد. در مجموع باید گفت که خرید این توپ مخصوص عزیزانی است که به دنبال توپ سایز 1 فوتبالی با کیفیت خوب و ظاهری زیبا هستند.

قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال بتا مدل Torfabrik سایز 5

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  450 گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  سالن
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای استفاده در فضای باز و سالن
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال بتا مدل PSRG سایز 5 سایز 5

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  410-450 گرم
 • جنس
  لاستیکی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • اقلام همراه
  – به همراه تور حمل توپ
قیمت خرید ۲۵ مدل توپ فوتبال ارزان اصل

توپ فوتبال مدل Vantiaggio 5000 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  5
 • وزن
  410 گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  میکرو فیبر
 • نوع استفاده
  زمین چمن
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

خرید کفش کانورس اورجینال و اصل

نام کامل این کفش های کتانی {  آل استار کانورس چاک تیلور/All Star Converse Chuck Taylor } است. ملیت این برند […]

قیمت خرید ۲۵ مدل کفش ۳۶۱ – کتونی ۳۶۱

شرکت 361 درجه (361 Degrees) یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کفش اسپرت و لباس ورزشی در چین است که کلیه مراحل برند سازی، طراحی، تحقیق و […]

قیمت خرید کفش پرفکت استپس ارزان اصل

کفش پرفکت استپس ساخت کجاست پرفکت استپس مدت زمانی زیادی است که برای تمامی ما آشنا بوده و حتی شهرتی […]

خرید پوتین مردانه – پوتین اسپرت ، کوهنوردی و زمستانی

با شروع فصل برف و باران یکی از ملزومات هنگام بیرون رفتن از منزل پوشیدن کفش و لباس زمستانی است. […]

خرید اینترنتی ۲۵ مدل کفش کوهنوردی هامتو

هامتو (هومتو/ هوموتو/ همتو/ هاموتو ) HUMTTO یک مارک تجاری در فضای باز است که در سال 1985 میلادی در […]

راهنمای خرید ۲۵ مدل کفش تن تاک

یک دهه پیش بود که تن تاک متولد شد. برندی برای ایران و ایرانی، برندی برای خانواده، برندی برای تو […]

خرید قیمت 25 مدل کتونی پوما اورجینال و اصل

پوما یک برند آلمانی است که تقریباً همه مردم با آن آشنا هستند. تکنیک ابتکاری در تولید ، طراحی جدید ، […]

قیمت و راهنمای خرید کفش کاترپیلار اصل

شاید هنگامی که نام کاترپیلار بشنوید به یاد لوگوی جالب این شرکت یا ماشین آلات صنعتی بیفتید. در کنار تولید ماشین آلات […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه