دستمال حوله ای مایکروفایبر

 • 28 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

چند سالی است که واژه هایی همچون حوله و دستمال مایکروفایبر، دستمال چندکاره در بازار شنیده می شود. این محصولات که عمدتا از الیاف شکسته یا خرد شده مایکروفایبر ساخته می شوند از قدرت تمیزکنندگی بالایی در حالت خیس  و خشک برخوردار هستند. دستمال های مایکروفایبر قدرت جذب آب تا چند برابر وزن خود را دارند  و به همین ترتیب زمان خشک شدن آنها نیز نسبت به بقیه دستمال ها سریع تر می باشد.  از این دستمال ها و حوله ها برای پاک کردن انواع آلودگی از روی سطوح استفاده می شود و هیچ اثری روی سطح باقی نمی گذارد. در حالت خشک نیز با توجه به اینکه این دستمال ها و حوله ها از جنس پلی استر و پلی آمید هستند به ذرات گرد و غبار می چسبند و آنها را رها نمی کنند و نیاز به هیچ گونه شوینده و تمیز کننده دیگری نیست. محصولات مایکروفایبر بهترین پاک کننده ها برای انواع و اقسام سطوح هستند و در صنعت های مختلف به خصوص خودرو قابل استفاده هستند.

دستمال حوله ای آشپزخانه مدل اقیانوس بسته 6 عددی

دستمال حوله‌ای میکروفایبر تام کلین

دستمال های مایکروفایبر تام کلین که بصورت تخصصی برای نظافت بدنه ی خودرو طراحی و تولید شده است دارای خاصیت ضدخش بوده و بسیار مناسب برای کارواش بدون آب خودروی شما همچنین مصارف نظافت خانگی می باشد.
در هنگام استفاده از این دستمالهای لطیف و ضدخش، آلودگی ها پس از جدا شدن از روی سطح به کمک مواد کارواش نانوی تام کلین، در لابلای پرزهای ایستاده ی آن قرار می گیرند و در حین کار این پرزهای لطیف و در عین حال مقاوم تا قبل از اشباع شدن از آلودگی ها، مانع از ایجاد خط و خش روی بدنه ی خودرو می گردند.
جالب است بدانید که این پارچه های مایکروفایبر قابلیت جذب تا هفت برابر وزن خود را دارا می باشند.شستشوی راحت و آسان این دستمال های حوله ای از دیگر ویژگی های کاربردی آن می باشد، بدین صورت که پس از کثیف شدن، می توانید آنها را بصورت دستی و یا با ماشین لباسشویی با آب سرد بشویید.
همچنین با توجه به کیفیت و ماندگاری بالای دستمالهای حرفه ای مایکروفایبر تام کلین، می توانید از آنها به دفعات استفاده نمایید.در هنگام شستشو به این نکته توجه داشته باشید که برای نظافت این دستمالها از نرم کننده استفاده نکنید چرا که ممکن است به بافت پارچه آسیب برساند.شستشوی آسان خودرو با حوله های ضد خش تام کلین را تجربه کنید.جهت سهولت خرید اینترنتی دستمال حوله ای های دیجی کالا مشخصات و قیمت روز خرید انواع آنها را در ادامه برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم. و اما بهترین اسپری واکس داشبورد ارزان قیمت را در این مقاله جستجو و خریداری کنید.

لیست محصولات منتخب

دستمال حوله ای میکروفایبر ضدخش تام کلین مدل Mfl300sx4 بسته 4 عددی

نقد و بررسی اجمالیTam Clean Mfl300sx4 Microfiber Cloth Pack of 4

تمیز و درخشان بودن محیط زندگی انسان تاثیر بسزایی در روحیه ی او دارد از این رو وسایل و لوازمی که موجب سهولت در امر نظافت گردد همواره دارای ارزش مادی و معنوی فراوان می باشد. دستمال های حوله ای میکروفایبر تام کلین از جمله لوازمی است که به شما کمک خواهد کرد تا در نظافت محیط اطراف خود به ویژه خودرویتان، کاری ساده تر و لذت بخش داشته باشید. در این مجموعه چهار عدد دستمال حوله ای میکروفایبر ضدخش ” تام کلین ” با ابعاد 40 در 40 موجود می باشد. این دستمال های میکروفایبر که بصورت تخصصی برای نظافت بدنه ی خودرو طراحی و تولید شده است دارای خاصیت ضدخش بوده و بسیار مناسب برای کارواش بدون آب خودروی شما همچنین مصارف نظافت خانگی می باشد. در هنگام استفاده از این دستمالهای لطیف، آلودگی ها پس از جدا شدن از روی سطح به کمک مواد کارواش نانوی تام کلین، در لابلای پرزهای ایستاده ی آن قرار می گیرند و در حین کار این پرزهای لطیف و در عین حال مقاوم تا قبل از اشباع شدن از آلودگی ها، مانع از ایجاد خط و خش روی بدنه ی خودرو می گردند. جالب است بدانید که این پارچه ها قابلیت جذب تا هفت برابر وزن خود را دارا می باشند. شستشوی راحت و آسان این دستمال های حوله ای از دیگر ویژگی های کاربردی آن می باشد، بدین صورت که پس از کثیف شدن، شما می توانید آنها را بصورت دستی و یا با ماشین لباسشویی به راحتی با آب سرد بشویید. همچنین با توجه به کیفیت و ماندگاری بالای دستمالهای حرفه ای میکروفایبر تام کلین، می توانید از آنها به دفعات استفاده نمایید. در هنگام شستشو به این نکته توجه داشته باشید که برای نظافت این دستمالها از نرم کننده استفاده نکنید چرا که ممکن است به بافت پارچه آسیب برساند. به شما پیشنهاد می کنیم شستشوی لذت بخش خودرو با حوله های ضد خش تام کلین را تجربه کنید. این محصول دارای رنگ های متنوع زیادی است و مدل چند رنگ آن، در چهار رنگ متنوع بصورت رندوم می باشد.
۷۲,۹۰۰ تومان

دستمال حوله ای آشپزخانه مدل اقیانوس بسته 6 عددی

نقد و بررسی اجمالی

ست 6 تکه دستمال حوله ای آشپزخانه عروس با طرح اقیانوس، محصولی زیبا و با کیفیت است که در طول روز به دفعات بکار گرفته می‌شود. از جمله موارد استفاده‌ی این دستمال می‌توان به: نظافت عمومی آشپزخانه، خشک کردن ظروف، گردگیری، خشک کردن دستو صورت و …… اشاره کرد. . رنگبندی زیبا و منحصر ست 6 تکه دستمال آشپزخانه عروس جلوی زیبای به آشپزخانه شما میدهد که مایه روح گرفتن دوچندان آشپزخانه شما می شود. دستمال‌ها در ابعاد 40×40 در اختیار مشتری قرار داده می‌شوند که مجهز به گیره‌ای هستند که در صورت لزوم می‌توان آن را آویزان نمود. . در واقع ست 6 تکه دستمال حوله ای آشپزخانه عروس یه دستمال چند کاره است که هم به عنوان خشک کردن ظروف خود و هم به عنوان خشک کردن دست و صورت خود مورد استفاده می باشد. ست 6 تکه دستمال حوله ای آشپزخانه عروس لازمه هر خانه ای می باشد و این محصول را به شما پیشنهاد میکنیم.
۵۷,۰۰۰ تومان

دستمال حوله ای مایکروفایبر ضدخش تام کلین مدل Mfl300s

نقد و بررسی اجمالیTam Clean Mfl300s Microfiber Cloth

دستمال های مایکروفایبر تام کلین که بصورت تخصصی برای نظافت بدنه ی خودرو طراحی و تولید شده است دارای خاصیت ضدخش بوده و بسیار مناسب برای کارواش بدون آب خودروی شما همچنین مصارف نظافت خانگی می باشد.در هنگام استفاده از این دستمالهای لطیف و ضدخش، آلودگی ها پس از جدا شدن از روی سطح به کمک مواد کارواش نانوی تام کلین، در لابلای پرزهای ایستاده ی آن قرار می گیرند و در حین کار این پرزهای لطیف و در عین حال مقاوم تا قبل از اشباع شدن از آلودگی ها، مانع از ایجاد خط و خش روی بدنه ی خودرو می گردند. جالب است بدانید که این پارچه های مایکروفایبر قابلیت جذب تا هفت برابر وزن خود را دارا می باشند.شستشوی راحت و آسان این دستمال های حوله ای از دیگر ویژگی های کاربردی آن می باشد، بدین صورت که پس از کثیف شدن، می توانید آنها را بصورت دستی و یا با ماشین لباسشویی با آب سرد بشویید. همچنین با توجه به کیفیت و ماندگاری بالای دستمالهای حرفه ای مایکروفایبر تام کلین، می توانید از آنها به دفعات استفاده نمایید.در هنگام شستشو به این نکته توجه داشته باشید که برای نظافت این دستمالها از نرم کننده استفاده نکنید چرا که ممکن است به بافت پارچه آسیب برساند.شستشوی آسان خودرو با حوله های ضد خش تام کلین را تجربه کنید.
۱۸,۹۰۰ تومان

حوله خشک کننده میکروفایبر ممتاز تام کلین مدل Tc-MFL400a

نقد و بررسی اجمالیTam-Clean Tc-MFL400A Microfiber Drying Cloth

حوله ی خشک کننده ی میکروفایبر ممتاز تام کلین مدل Tc_mfl400A  تولید شده از الیاف با کیفیت میکروفایبر، یکی از محصولات محبوب تام کلین در بین مشتریان تخصصی لوازم جانبی خودرو محسوب می شود. این حوله های با کیفیت علاوه بر توان بسیار زیاد در جذب آب، دارای خاصیت ضد خش نیز می باشد و تا انتهای نظافت خودرو، آلودگی ها را مابین پرزهای با کیفیت، لطیف و مقاوم خود نگاه داشته و مانع از ایجاد خط و خش روی بدنه ی خودرو می شود. از این محصول می توان برای شستشو، خشک کردن، پولیش کاری و برق انداختن بدنه ی خودرو استفاده نمود و از کیفیت بالای آن شگفت زده شد. فراموش نکنید قبل از اولین مرتبه ی استفاده از این حوله می بایست آن را شسته و خشک نمود تا آهار نگهدارنده ی محصول از بین برود. شستشوی آسان و بی دردسر این محصول با آب سرد انجام می شود و از ویژگی های مثبت آن به شمار می آید. (برای شستن این حوله ها از نرم کننده ی پارچه استفاده نکنید.)
۲۴,۹۰۰ تومان

دستمال میکروفایبر حوله ای دوعددی مهسان مدل 20109

مشخصات فنیMahsun 20109 Microfiber Terry 2pcs Cleaner Cloth

مشخصات

 • ابعاد
  32×32 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • جنس
  حوله‌ای , میکروفایبر
 • سایر توضیحات
  – ساخته شده از الیاف میکرو فایبر
 • – قابلیت آب‌گیری تا بیش از هفت برابر وزن خود
۳۵,۰۰۰ تومان

دستمال حوله ای 100 برگ ایزی پیک مدل Flower

مشخصات محصولEasy Pick Flower 100 Tissue Towels

مشخصات

 • تعداد برگ
  100 برگ
 • تعداد لایه
  4
 • مورد مصرف
  آشپزخانه , پذیرایی
 • طرح
  ندارد
 • پرفراژ
  ندارد
 • سایر توضیحات
  – 100 برگ 4 لایه
 • – اندازه متوسط هر برگ: 20 × 22 سانتی متر
 • – تهیه شده از 100 درصد تیشو
 • – شماره بهداشت: 56/21305
 • – دارای هنگر جهت آویز کردن
۱۹,۸۰۰ تومان

حوله مایکروفایبر ضدخش تام کلین مدل Tc-MFL340r

نقد و بررسی اجمالیTam Clean Tc-MFL340r Microfiber Cloth

حوله های حرفه ای تام کلین با قابلیت جذب بالا به همراه پرزهای مقاوم و لطیف دارای خاصیت ضدخش، بسیار مناسب برای کارواش بدون آب خودروی شما هستند. در هنگام استفاده از این دستمالهای ضدخش، آلودگی ها پس از جدا شدن از روی سطح به کمک مواد کارواش نانوی تام کلین، در لابلای پرزهای ایستاده ی آن قرار می گیرند و این پرزهای ایستاده تا قبل از اشباع شدن از آلودگی ها، مانع از ایجاد خط و خش روی بدنه ی خودرو می گردند. شستشوی راحت و آسان این دستمال های حوله ای از دیگر ویژگی های کاربردی آن می باشد، بدین صورت که پس از کثیف شدن، می توانید آنها را بصورت دستی و یا با ماشین لباسشویی با آب سرد بشویید. همچنین با توجه به کیفیت و ماندگاری بالای دستمالهای حرفه ای مایکروفایبر تام کلین، می توانید از آنها به دفعات استفاده نمایید.(ابعاد این دستمال در رنگبندی قرمز 27 در54 سانتی متر و در رنگبندی سبز و طوسی در ابعاد 34 در 74 سانتی متر است)
۲۵,۸۰۰ تومان

دستمال حوله ای کاغذی مرحبا مدل Point To Point بسته 4 عددی

مشخصات محصول

مشخصات

 • تعداد لایه
  3
 • مورد مصرف
  آشپزخانه , پذیرایی
 • طرح
  دارد
 • پرفراژ
  دارد
 • سایر توضیحات
  – حاوی 4 رول در هر بسته
 • – با قدرت جذب بالا
 • – کاغذ سبک و حجیم شده
۲۵,۹۰۰ تومان

حوله مایکروفایبر ضدخش تام کلین مدل TC-mfs300rx4 بسته 4 عددی

نقد و بررسی اجمالیTam Clean TC-mfs300rx4 Microfiber Cloth

حوله های حرفه ای “تام کلین” با قابلیت جذب بالا و دارای پرزهای مقاوم و لطیف به همراه خاصیت ضدخش می باشد. داخل بسته‌بندی محصول، چهار عدد حوله موجود است. هرکدام از این حوله ها ابعاد ۳۰×۳۰ سانتی‌متری دارند. در هنگام استفاده از این حولها، آلودگی ها پس از جدا شدن از روی سطح، در لابلای پرزهای ایستاده ی آن قرار می گیرند و این پرزهای ایستاده تا قبل از اشباع شدن از آلودگی ها، مانع از ایجاد خط و خش روی سطوح می گردند. شستشوی راحت و آسان این محصول از دیگر ویژگی های کاربردی آن می باشد بدین صورت که پس از کثیف شدن،  این حولها را می توانید بصورت دستی و یا با ماشین لباسشویی با آب سرد بشویید.حوله های حرفه ای “تام کلین” مدل  «TC-mfs300rx4» می‌تواند انتخابی عالی برایتان باشد چرا که با توجه به کیفیت و ماندگاری بالا می توانید به دفعات از این محصول استفاده نمایید.
۳۹,۶۰۰ تومان

دستمال حوله ای مرحبا مدل Point To Point بسته 6 عددی

مشخصات محصول

مشخصات

 • تعداد لایه
  3
 • مورد مصرف
  آشپزخانه , توالت
 • طرح
  دارد
 • پرفراژ
  دارد
 • سایر توضیحات
  – حاوی 6 رول در هر بسته
 • – با قدرت جذب بالا
 • – کاغذ سبک و حجیم شده
۵۷,۱۷۰ تومان

دستمال حوله ای ساحل مدل 001 بسته 4 عددی

نقد و بررسی اجمالیSahel 001 Towel Tissue Paper Pack of 4

دستمال حوله‌ای ساحل در بسته بندی های 4تایی برای استفاده شما بسیار به‌صرفه خواهد بود. یکی از پرکاربردترین انواع دستمال‌کاغذی است که در محل کار، رستوران‌ها، خانه، ماشین و … قابل‌استفاده است. استفاده از انواع دستمال‌های کاغذی به‌صرفه‌تر از خشک‌کن‌های برقی است و می‌تواند در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کند. این نوع دستمال همان‌گونه که از نام آن مشخص است جایگزین بهداشتی دستمال‌های پارچه‌ای و حوله‌ای است. این دستمال چندلایه، نرم و لطیف بوده و تمام افراد حتی افرادی که حساسیت پوستی دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند. جالب است بدانید از این نوع دستمال‌کاغذی‌ها در آشپزخانه‌ها برای گرفتن روغن مواد غذایی نیز استفاده می‌شود، بدون اینکه دستمال به غذا بچسبد و شما را دچار مشکل کند. این دستمال چندلایه، نرم و لطیف بوده و تمام افراد حتی افرادی که حساسیت پوستی دارند، می‌توانند از آن استفاده کنند.

۲۲,۵۰۰ تومان

دستمال حوله ای کاغذی سافتلن مدل Blue بسته 4 عددی

مشخصات محصولSoftlan Blue Roll Towels Paper Pack of 4

مشخصات

 • تعداد لایه
  3
 • مورد مصرف
  توالت
 • طرح
  ندارد
 • پرفراژ
  دارد
 • سایر توضیحات
  – دستمال حوله کاغذی
 • – بسته 4 عددی
 • – اندازه سایز : 220 × 125 میلی متر
۳۹,۰۰۰ تومان

دستمال حوله ای گلریز مدل سفید بسته 2 عددی

مشخصات محصولGolriz White Towel Paper Pack of 2

مشخصات

 • تعداد لایه
  4
 • مورد مصرف
  آشپزخانه
 • طرح
  ندارد
 • پرفراژ
  دارد
۲۰,۰۰۰ تومان

حوله مایکروفایبر خودرو نانوتیس مدل MF3535

مشخصات فنی

مشخصات

 • ابعاد
  35×35 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • تعداد
  1 عدد
 • مناسب برای
  بدنه , شیشه

نقاط قوت

 • دارای لبه ی دوخته شده
 • دارای قابلیت جذب بالای گرد و غبار از سطح
 • عدم ایجاد پرز
۱۶,۰۰۰ تومان

دستمال میکروفایبر آنید مخصوص ماشین و خشک کن طرح حوله ای

نقد و بررسی اجمالی

دستمال های میکروفایبر از الیاف پلی استر و پلی آمید ساخته شده و جذب آب بسیار بالایی دارند(هفت تا ده برابر وزن خود). از چندین لایه تشکیل شده و کثیفی را در سطح میانی نگه میدارند و تا زمان شسته شدن پس نمی دهد.بطوری که کثیفی و چربی را از جایی به جای دیگر منتقل نمیکند. در برخورد با سطح داغ به آن نمی چسبد(چون در آن از پلاستیک استفاده نشده)، خط و خش روی خودرو یا لوازم منزلتان بجا نمیگذارد و بطور کلی سلامت و زیبایی وسایل شما را حفظ می کند
۱۴,۱۰۰ تومان

حوله مایکروفایبر ضدخش تام کلین مدل TC-004 بسته 4 عددی

نقد و بررسی اجمالیTam Clean TC-004 Microfiber Cloth Pack of 4

حوله های حرفه ای تام کلین با قابلیت جذب بالا به همراه پرزهای مقاوم و لطیف دارای خاصیت ضدخش، بسیار مناسب برای کارواش بدون آب خودروی شما همچنین مصارف نظافت خانگی می باشد.در هنگام استفاده از این دستمالهای ضدخش، آلودگی ها پس از جدا شدن از روی سطح به کمک مواد کارواش نانوی تام کلین، در لابلای پرزهای ایستاده ی آن قرار می گیرند و این پرزهای ایستاده تا قبل از اشباع شدن از آلودگی ها، مانع از ایجاد خط و خش روی بدنه ی خودرو می گردند.شستشوی راحت و آسان این دستمال های حوله ای از دیگر ویژگی های کاربردی آن می باشد، بدین صورت که پس از کثیف شدن، می توانید آنها را بصورت دستی و یا با ماشین لباسشویی با آب سرد بشویید. همچنین با توجه به کیفیت و ماندگاری بالای دستمالهای حرفه ای مایکروفایبر تام کلین، می توانید از آنها به دفعات استفاده نمایید.در هنگام شستشو به این نکته توجه داشته باشید که برای نظافت این دستمالها از نرم کننده استفاده نکنید چرا که ممکن است به بافت پارچه آسیب برساند.شستشوی آسان خودرو با حوله های ضد خش تام کلین را تجربه کنید.
۱۱۰,۰۰۰ تومان

دستمال حوله ای کاغذی اکتیو کد 02 بسته 2 عددی

مشخصات محصولActive 02 towel Paper Pack of 2

مشخصات

 • تعداد لایه
  4
 • مورد مصرف
  آشپزخانه , توالت
 • طرح
  ندارد
 • پرفراژ
  دارد
 • سایر توضیحات
  سبک و حجیم شده
 • نرم و لطیف با قدرت جذب بالا
۱۷,۴۰۰ تومان

دستمال حوله ای اسنیل مدل Moj بسته 2 عددی

مشخصات محصولSnail Moj Towel Tissue Paper Pack of 2

مشخصات

 • تعداد لایه
  4
 • مورد مصرف
  آشپزخانه , توالت
 • طرح
  ندارد
 • پرفراژ
  دارد
۲۰,۰۰۰ تومان

رول دستمال حوله ای پاراکس

مشخصات فنیParax Roll Tissue

مشخصات

 • وزن
  178 گرم
 • سایر توضیحات
  – ابعاد هر قطعه 26 × 34
 • – ساخته شده از الیاف ویسکوز، پلی‌استر و کتان
 • – تمیز کننده انواع سطوح با قدرت جذب بالا
 • – بدون پرز و بدون ایجاد حساسیت
۳۳,۰۰۰ تومان

دستمال حوله ای حرفه ای مایکروفایبر تام کلین مدل TC-mfl300rx2 بسته 2 عددی

نقد و بررسی اجمالیTam Clean Tc-MFL300rx2 Microfiber Cloth

اگر برای نظافت سطوح مختلف آشپزخانه و اتاق‌های منزلتان به محصولی کاربردی و بادوام نیاز دارید. حوله های حرفه ای “تام کلین” مدل  «TC-mfl300rx2» می‌تواند انتخابی عالی برایتان باشد. داخل بسته‌بندی محصول، دو عدد حوله ی مایکروفایبر با ابعاد 40 در 40 سانتی متر موجود است. این محصول با قابلیت جذب بالا ، دارای پرزهای مقاوم و لطیف به همراه خاصیت ضدخش می باشد. از این دستمال ها می توانید به‌صورت خشک یا مرطوب استفاده کنید و چه خشک و مرطوب، سطوح شیشه‌ای خانه یا حتی ظروف کریستال و فلزی آشپزخانه را به خوبی تمیز می کند. حوله میکروفایبر «TC-mfl300rx2» استحکام و طول عمر بسیار خوبی دارد و در صورت استفاده‌ی مداوم، کیفیتش و کارایی‌اش را از دست نمی‌دهد. شستشوی راحت و آسان این محصول از دیگر ویژگی های کاربردی آن می باشد بدین صورت که پس از کثیف شدن،  این حوله ها را می توانید بصورت دستی و یا با ماشین لباسشویی با آب سرد بشویید.با توجه به کیفیت و ماندگاری بالا میتوانید به دفعات از این محصول استفاده نمایید. برای شستشوی این حوله ها از نرم کننده استفاده نکنید چرا که ممکن است به بافت پارچه آسیب وارد کند.
۳۴,۲۰۰ تومان

دستمال حوله ای طرح skip مجموعه 5 عددی

مشخصات فنی

مشخصات

 • ابعاد
  40×40 سانتی‌متر
 • وزن
  40 گرم
 • جنس
  حوله‌ای
 • سایر توضیحات
  دستمال حوله ای با کیفیت و بسیار لطیف و نرم با قدرت جذب رطوبت بالا با رنگبندی متنوع
۹۵,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه