قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده - پنداریم

قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

 • 4 اسفند 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

دمنده و مکنده یکی از دستگاه‌های ضروری برای هر کارگاهی است. این ابزار روی سالم ماندن و دیگر ابزارآلات و ماشین‌آلات تاثیر مستقیم دارد. دستگاه دمنده و مکنده همان‌گونه که از اسم آن پیداست ابزاری است برای دمیدن مقدار مشخصی هوا  با فشار زیاد که معمولاً برای پاک کردن گرد و غبار یا مکش گرد و غبار حاصل از کار، به کار برده می‌شود.دمنده و مکنده هوای ایجاد شده توسط موتور را از مخزن خود با فشار زیاد توسط نازلی به بیرون انتقال می‌دهد یا توسط فشار منفی، مکش پر قدرتی ایجاد می‌کند که پسماند را با آن جمع‌آوری می‌کند.

از این دستگاه در نجاری برای جمع‌آوری گرد و غبار حاصل از برش استفاده می‌شود و در صنایع دیگر از جمله فلزات، سنگ و حتی صنایع سنگین استفاده می‌شود؛ البته از این محصول برای استفاده‌های روزمره‌ مانند پاک کردن انواع سیستم‌های الکتریکی مانند کیس‌های کامپیوتر و سرورها، زدودن گرد و غبار موتور و قطعات خودرو و حتی حیاط و گاراژ منازل استفاده می‌کنند.

در اغلب نقاط کشور ما، گردوخاک عضو جدانشدنی زندگی است. سطوح صاف و در دسترس را می‌توان با پارچه‌های گردگیری و مایعات تمیزکننده پاک کرد؛ اما وسایلی هم در اطراف ما وجود دارند که نه می‌توان از مواد تمیزکننده برای پاک‌کردنشان استفاده کرد و نه دسترسی ساده‌ای برای تمیزکردن دارند. بردها و قطعات ظریف دستگاه‌های الکترونیکی از این دسته وسایل به‌شمار می‌روند که تمیزکردن آن‌ها پروسه‌ای ظریف و البته سخت به‌شمار می‌رود.

نه‌تنها استفاده از مواد تمیزکننده در اغلب اوقات برای آن‌ها توصیه نمی‌شود، بلکه مکنده‌های قوی مثل جاروبرقی ممکن است به قطعات لحیم‌شده‌ی روی این برد‌ها آسیب برساند یا اتصالات آن‌ها را قطع کند. از طرفی گرد و خاک دشمن اصلی این قطعات شناخته شده است و عمر آن‌ها را تا حد قابل‌توجهی پایین می‌آورد. در این موارد استفاده از دمنده‌ها به‌عنوان بهترین راه پاک‌کردن این قطعات از آلودگی و گردوغبار توصیه می‌شود. دمنده‌ها می‌توانند با کمترین آسیب ممکن، گردوغباری را که بر اثر مرور زمان روی قطعات الکترونیکی نشسته از روی آن‌ها بردارند و از فرسوده‌شدن این قطعات در طول زمان جلوگیری کنند

دستگاه دمنده هوا صنعتی

اغلب افراد اصطلاح دمنده صنعتی (blower)  و هواکش صنعتی (fan) را به جای یکدیگر به کار می‌برند، اما آیا این دو واژه معادل یکدیگر هستند؟ همه ما به خوبی می‌دانیم  – در مقالات مجزا نیز این مورد را به خوبی توضیح داده‌ایم – که هم هواکش صنعتی و هم دمنده صنعتی برای جایجایی هوا استفاده می‌شوند. پس تفاوت اصلی این دو در چیست؟ برای دانستن پاسخ این سوال با این مقاله شرکت طاها فن همراه باشید تا برایتان توضیح دهیم.

گاهی اوقات نیز برخی افراد عبارت “هواکش صنعتی دمنده” را به معنای مترادف بودن این دو واژه می دانند اما بهتر است بدانید که دمنده نام یکی از معتبرترین برندهای موجود در حوزه فن  و هواکش است و عبارت هواکش دمنده به معنای هواکش‌های تولید شده با برند شرکت  دمنده است.

تفاوت کلیدی بین هواکش صنعتی و دمنده صنعتی

 هر دو دستگاه هواکش صنعتی و دمنده صنعتی دستگاه‌های مکانیکی هستند که برای گردش هوا به کار گرفته می‌شوند. بر این اساس، هوا در اطراف یک اتاق یا فضای اطراف، گردش می‌کند و یک هواکش صنعتی تنها بر روی منطقه خاص یا معین شده تمرکز می‌کند. اغلب از اصطلاحات  مکنده و دمنده استفاده می‌شوند.

در بیشتر وقت‌ها، این دو واژه به عنوان مترادف یکدیگر استفاده می‌شوند.  هر چند هر دو از نظر گردش و تهویه هوا مشابه هستند،  اما از لحاظ فنی کاملا با هم تفاوت دارند. تفاوت اصلی بین  هواکش صنعتی و دمنده صنعتی بر اساس نحوه به گردش درآوردن هوا است.

به طور کلی، هواکش صنعتی نوعی دستگاه الکتریکی است که هوا را به حرکت درمی‌آورد، در حالی که دمنده صنعتی دستگاه مکانیکی است که از یک هواکش تشکیل شده است، و هوا را از طرف هواکش به یک مکان یا نقطه خاص هدایت می‌کند. علاوه بر این، هواکش در اطراف یک اتاق کامل یا منطقه ای بزرگ، هوا را به گردش درمی‌آورد، در حالی که دمنده فقط در یک جهت و یا نقطه خاصی قرار می‌گیرد.

هواکش‌ها و دمنده‌ها در فرآیند صنعتی به طور گسترده‌ای استفاده می شوند تا هوا را برای تهویه محیط فراهم کنند؛ آن‌ها به عنوان یک خنک کننده در صنعت استفاده می‌شوند.  علاوه بر این، هر دو آن‌ها به طور گسترده‌ای در سایر تجهیزات الکتریکی مانند تهویه مطبوع، ماکروویو، کوره و غیره استفاده می‌شوند.  هرچند هردو بر اساس مقدار فشار مورد نیاز برای تولید هوا به کار می‌روند، اما  دمنده‌ها می‌توانند حجم گاز را در یک فشار متوسط حرکت دهند؛ در حالی که  هواکش‌ها مقدار زیادی گاز را در فشار کم حرکت می‌دهند. طبق تعریف،  هواکش صنعتی دستگاهی است که برای ایجاد جریان درون سیال مانند هوا استفاده می‌شود و پره با تیغه‌ای دارد که در هوا فعال بوده و می‌چرخند. این مونتاز چرخشی تیغه‌ای و چرخ‌دار به عنوان یک پروانه و یا روتر شناخته شده است.

دمنده و مکنده شارژی

بی شک دستگاه دمنده و مکنده یکی از کاربردی‌ترین ابزارها در زمینه نجاری است. این دستگاه که به بلوور نیز معروف است، با گردش موتور خود فشار زیادی را به هوا منتقل کرده تا با دمیدن هوا گرد و غبار و براده‌های چوب را بزداید، یا به صورت ایجاد فشار منفی، مکش پرقدرتی را انجام داده تا پسماند جمع‌آوری شود.

دستگاه‌ها براساس این 3 نوع عملکرد به صورت فقط دمنده، فقط مکنده (جاروبرقی صنعتی) و دمنده و مکنده با هم، تقسیم می‌شوند. این عملکرد‌ در حوزه کامپیوتر نیز جهت پاک‌ سازی کیس‌ها‌ و رک‌های سرور استفاده می‌شود. خرابی‌های چشمگیری از نفوذ گرد و غبار در تجهیزات رایانه ای بوجود می‌آید، لذا نیاز به استفاده دوره‌ای از این دستگاه در مراکز کامپیوتری است که برای این منظور از مکنده (جاروبرقی صنعتی) نیز می‌توان استفاده کرد اما احتمال آسیب رسیدن به قطعات کامپیوتری بوده پس بهتر است در این مورد از دمنده استفاده شود. همچنین ازاین دستگاه برای زدودن گرد و غبار از موتور و قطعات خودرو، تمیز کردن محوطه کارگاه‌ها و منازل، جمع آوری برگ‌های خشک حیاط، تمیز کردن پرده، لوستر و حتی باد کردن وسایل بادی می‌توان بهره برد.

بلوورها در سایز‌، دور موتور و میزان مکش‌های متفاوتی طراحی می‌شوند و حتی در صنایعی مثل: صنعت سیمان، تصفیه‌ی آب و فاضلاب، غذا و دارو، محیط زیست، معادن، فلزات، سنگ و صنایع دیگر نیز انواع صنعتی آن‌ها کاربرد دارد. برای مصارف کارگاهی و خانگی از بلوور‌های سایز متوسط و کوچک از نوع شارژی و برقی استفاده می‌شود که به دلیل استفاده از برق شهر به عنوان منبع تغذیه خود کاربری آسانی دارند.

دستگاه دمنده هوا

این ابزار که به عنوان دمنده هوا و دستگاه مکش نیز شناخته می شود، برای پاکسازی گرد و غبار استفاده می شود. نام دیگر این دستگاه Futek است که از نحوه کار این دستگاه ناشی می شود. در واقع روش کار این دستگاه بدین صورت است که با استفاده از فشار زیاد ناشی از حرکت موتور این دستگاه، هوا را به سمت جسم مورد نظر هدایت کرده و تمام گرد و غبار ایجاد شده روی آن را از بین می برد.

هنگام خرید بلوور به چه نکاتی دقت کنیم؟

به طور کلی اولین نکته، خرید برحسب نیاز است، اما سرعت و قدرت موتور مهمترین نکته در هنگام خرید یک بلوور است. در بعضی دستگاه‌ها کلیدی برای تنظیم سرعت دمندگی و مکندگی نیز تعبیه شده است. وزن دستگاه نیز از خصوصیات مهمی است که بایستی مد نظر قرار گیرد، زیرا اثر زیادی بر سهولت در جابجایی و استفاده از دستگاه توسط کاربر دارد. در بیشتر مدل‌ها نیز کلید قفل ایمنی برای دستگاه طراحی شده تا در استفاده‌های طولانی مدت مشکلی برای کاربر ایجاد نکند. علاوه بر آن‌ها معمولا یک جایگاه نصب کیسه نیز دارند تا گرد و غبار و پسماند مکش شده در آن کیسه جمع شود.

دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1205

مشخصات کلی

 • ابعاد
  46×18.5×18 سانتی‌متر
 • وزن
  1.91 کیلوگرم
 • کاربری
  دمنده , مکنده
 • قدرت موتور
  680 وات
 • سرعت
  16000 دور در دقیقه
 • حجم هوای خروجی
  4.1 متر مکعب در دقیقه
 • تنظیم سرعت
  دارد
 • منبع انرژی
  برق
 • کیسه
  دارد
 • سایر توضیحات
  – مجهز به موتور پر قدرت جهت کاربری مکنده و دمنده با بیشترین اثربخشی عملکرد
 • – مجهز به دیمر تنظیم کننده سرعت
 • – دارای پایه جهت استفاده بصورت ایستاده و بدون دخالت دست
 • – استفاده از پروانه مارپیچی دو طرفه به منظور ایجاد بیشترین جریان هوای خروجی
 • – دارای محفظه غبار گیر
 • – بدنه سبک وارگونومیک
 • اقلام همراه
  -خرطومی
 • – کیسه جمع آوری ذرات
 • – 1 جفت زغال

دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل GBL 800E
محصول فوق از لحاظ توان یکی از محصولات میان‌رده‌ی بازار است. این محصول نوعی دستگاه دمنده و مکنده بوده که توانی برابر 820 وات دارد. با کمک این دستگاه می‌توان باد را با فشاری بالا به‌سمت سطح مورد نظر متمرکز کرد. معمولا از این قدرت باد برای تمیز کردن گرد‌وغبار استفاده می‌شود. برای این کار نازلی پلاستیکی روی دستگاه قرار دارد. با تغییر محل نازل پلاستیکی روی دستگاه می‌توان آن را به یک دستگاه مکنده تبدیل کرد. برای این منظور یک کیسه‌ی جمع‌آوری زباله نیز در نظر گرفته شده است. سرعت چرخش موتور این دستگاه 16000 دور بر دقیقه بوده و قادر است در مدت‌زمان یک دقیقه 4.5 متر مکعب هوا را از نازل خود خارج سازد. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به قابلیت تنظیم سرعت باد خروجی آن اشاره کرد. این دستگاه دمنده و مکنده را شرکت معروف «بوش» (Bosch) تحت عنوان مدل « GBL 800E» به بازار عرضه می‌کند.( راهنما و خرید چراغ جلو و عقب سمند )

لیست محصولات منتخب
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده اکم مدل BL2301

این دستگاه یک نوع پمپ باد و جاروی برقی قابل حمل است که با دمندگی هوا باعث پاک سازی تمامی شیارها از گرد و غبار بدون تماس با برد و یا قطعات الکترونیکی می شود. تمیز کردن قسمت های داخلی کابین خودرو مخصوصا جاهایی که به راحتی قابل تمیز کردن نیستند.با استفاده از این پمپ می توانید به راحتی گردو خاک داخل کیس را تمیز کنید و از شره سرو صدای اضافی فن ها بواسطه گردو خاک راحت شوید . این دستگاه به صورت عملکرد دوانه قابل استفاده است به این مفهوم که هم توان دمندگی و هم توان مکندگی هوا را توام داراست .
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL کد D-7160

محصولی که مشاهده می‌کنید دستگاه دمنده و مکنده مدل (HP7160BL) است که توسط شرکت «هیوندای» (Hyundai) تولید و به بازار عرضه شده است. این دستگاه دارای دو حالت دمنده و مکنده است. از حالت دمنده برای کارهایی مانند غبارروبی سطوح و منافذی که امکان تمیزکردن آن با دست وجود ندارد همچون داشبورد خودرو و بوردهای الکترونیکی می‌توان استفاده کرد. در حالت مکنده هم باتوجه به کیسه‌ای که در بسته‌بندی محصول وجود دارد، برای جمع کردن خاک و غبار استفاده می‌شود. این دستگاه از وزن و ابعاد مناسبی برخوردار است. از آنجایی‌که برای استفاده از این دستگاه، باید آن را دردست گرفت، پس باید وزن و اندازه‌ی مناسبی داسته باشد که نهایت راحتی بیش‌تری را برای کابر فراهم آورد. از دیگر نکات قابل توجه این دستگاه می‌توان به قدرت موتور آن اشاره کرد. شرکت سازنده از موتوری با قدرت 710 وات برای این مدل استفاده کرده است. سرعت موتور این دستگاه از 6000 تا 13000 قابل تنظیم است و حجم هوای خروجی آن 3.5 متر مکعب در دقیقه است. منبع انرژی این دمنده و مکنده، برق است و طول کابل آن در حدود 2 متر است. به همراه این محصول علاوه بر کیسه و خروطومی، سه عدد سری نازل و یک لوله برای اضافه شدن طول نازل ارائه می‌شود.

مشاهده کمتر

قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده بلوور المکس مدل E.B 631

المکس یک برند درجه یک و با کیفیت ایرانی تولید شده در چین بوده و در میان سایر رقبای چینی خود نسبتا از کیفیت مطلوب تری برخوردار میباشد. دمنده و مکنده المکس یکی از پر فروش ترین محصولات این شرکت به شمار آمده و طرفداران زیادی دارد. از جمله مزایای این دستگاه میتوان به خوش دستی و کیفیت ساخت بالای آن اشاره کرد که این خود باعث فروش بالای این محصول شده است
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7007B

دستگاه دمنده و مکنده توسن مدل 7007Bمحصولی از تولیدکننده‌ای خوب است که کارایی مناسبی در حد هم‌رده‌های خود حتی با برندهای معتبر دارد. این محصول تنها به‌عنوان یک دمنده شناخته نمی‌شود و می‌تواند در مواقع لزوم، تغییر کاربری دهد و به یک مکنده‌ با قدرت قابل‌قبول تبدیل شود تا در مواقعی که دمنده کارایی ندارد، به کمک کاربر بیاید. این دستگاه به موتوری 680 وات مجهز شده است که با قدرتی مناسب، توانایی مکش و دمیدن هوا را دارد. سرعت گردشی تا ۱۶۰۰۰ دور بر دقیقه به شما کمک می‌کند تا با توجه به ظرافت وسیله‌ی خود یا میزان گردوغبار آن، از مکش یا دمیدنی مناسب برای تمیزکردنش استفاده کنید. با نصب لوله‌ی پلاستیکی روی نازل، هوا از روی شبکه‌ی پوشاننده‌ی موتور مکیده شده و به صورت متمرکز از نوک لوله‌ی پلاستیکی به بیرون شلیک می‌شود. وزن کم، سهولت استفاده و ایمنی از مواردی است که این شرکت در طراحی و ساخت این دمنده،مکنده رعایت کرده است و تمام افراد به‌راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1206

مشخصات کلی

 • ابعاد
  30x15x15 سانتی‌متر
 • وزن
  2 کیلوگرم
 • کاربری
  خانگی-اداری
 • بازه قدرت موتور
  0-500 وات
 • قدرت موتور
  400 وات
 • بازه سرعت
  6000-16000 دور در دقیقه
 • سرعت
  13000 دور در دقیقه
 • تنظیم سرعت
  دارد
 • منبع انرژی
  برق
 • کیسه
  دارد
 • اقلام همراه
  لوله دمنده
 • کیسه مکنده
 • زغال اضافه دفترچه راهنما
 • کارت گارانتی
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه مکنده-دمنده رونیکس مدل 1202

دستگاه دمنده و مکنده مدل 1202 یکی از محصولات و ابزار تولیدشده توسط شرکت «رونیکس» (Ronix) است. این دستگاه که قابلیت مکش و دمش هوا را دارد، به یک موتور پرقدرت مجهز شده که هوا را با حجم بالایی به نازل دستگاه هدایت می‌کند. برای استفاده بهتر و راحت‌تر از این دستگاه، لوازم جانبی مناسبی در اختیار خریدار قرار می‌گیرد. مدل 1202 دستگاهی است که از آن برای تمیز کردن و دمش یا مکش هوا استفاده می‌کنند. این دستگاه مجهز به موتوری با توان 800 وات است. سرعت گردش این موتور به 35000 دوربردقیقه می‌رسد و هوا به سمت نازل دستگاه پرتاب می‌کند. این محصول حالت مکندگی هم دارد. یعنی با اتصال لوله‌ی خرطومی یا شلنگ به بدنه‌ی دستگاه می‌توانید مانند جاروی برقی از دستگاه استفاده کنید. به همراه این محصول یک لوله‌ی خرطومی به همراه 6 سری در اشکال مختلف هم عرضه می‌شوند.

قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل 1205

مشخصات کلی

 • ابعاد
  46×18.5×18 سانتی‌متر
 • وزن
  1.91 کیلوگرم
 • کاربری
  دمنده , مکنده
 • قدرت موتور
  680 وات
 • سرعت
  16000 دور در دقیقه
 • حجم هوای خروجی
  4.1 متر مکعب در دقیقه
 • تنظیم سرعت
  دارد
 • منبع انرژی
  برق
 • کیسه
  دارد
 • سایر توضیحات
  – مجهز به موتور پر قدرت جهت کاربری مکنده و دمنده با بیشترین اثربخشی عملکرد
 • – مجهز به دیمر تنظیم کننده سرعت
 • – دارای پایه جهت استفاده بصورت ایستاده و بدون دخالت دست
 • – استفاده از پروانه مارپیچی دو طرفه به منظور ایجاد بیشترین جریان هوای خروجی
 • – دارای محفظه غبار گیر
 • – بدنه سبک وارگونومیک
 • اقلام همراه
  -خرطومی
 • – کیسه جمع آوری ذرات
 • – 1 جفت زغال
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده بوش مدل GBL 800E

محصول فوق از لحاظ توان یکی از محصولات میان‌رده‌ی بازار است. این محصول نوعی دستگاه دمنده و مکنده بوده که توانی برابر 820 وات دارد. با کمک این دستگاه می‌توان باد را با فشاری بالا به‌سمت سطح مورد نظر متمرکز کرد. معمولا از این قدرت باد برای تمیز کردن گرد‌وغبار استفاده می‌شود. برای این کار نازلی پلاستیکی روی دستگاه قرار دارد. با تغییر محل نازل پلاستیکی روی دستگاه می‌توان آن را به یک دستگاه مکنده تبدیل کرد. برای این منظور یک کیسه‌ی جمع‌آوری زباله نیز در نظر گرفته شده است. سرعت چرخش موتور این دستگاه 16000 دور بر دقیقه بوده و قادر است در مدت‌زمان یک دقیقه 4.5 متر مکعب هوا را از نازل خود خارج سازد. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به قابلیت تنظیم سرعت باد خروجی آن اشاره کرد. این دستگاه دمنده و مکنده را شرکت معروف «بوش» (Bosch) تحت عنوان مدل « GBL 800E» به بازار عرضه می‌کند.
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده هیوندای مدل HP7160BL

محصولی که مشاهده می‌کنید دستگاه دمنده و مکنده (HP7160BL) تولید شده توسط شرکت «هیوندای» (Hyundai) است. این دستگاه دارای دو حالت دمنده و مکنده است. از حالت دمنده برای کارهایی مثل غبارروبی سطوح و منافذی که امکان تمیزکردن با دست وجود ندارد مثل داشبورد خودرو و بوردهای الکترونیکی می‌توان استفاده کرد. در حالت مکنده هم باتوجه به کیسه‌ای که در بسته‌بندی محصول وجود دارد، برای جمع کردن خاک و غبار استفاده می‌شود. این دستگاه از وزن و ابعاد مناسبی برخوردار است. از آنجایی‌که برای استفاده از این دستگاه، باید آن را دردست گرفت، پس باید وزن و اندازه‌ی مناسبی داسته باشد که نهایت راحتی را برای کابر فراهم کند. از دیگر نکات قابل توجه این دستگاه می‌توان به قدرت موتور آن اشاره کرد. شرکت سازنده از موتوری با قدرت 710 وات برای این مدل استفاده کرده است. سرعت موتور این دستگاه از 6000 تا 13000 قابل تنظیم است و حجم هوای خروجی از آن 3.5 متر مکعب دردقیقه است. منبع انرژی این دمنده مکنده، برق است و از یک کابل به‌طول 2 متر بهره می‌برد. به همراه این محصول سه عدد سری نازل و یک لوله برای اضافه شدن طول ارائه می‌شود.
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده کرون مدل CT17010

بلوور باد کرون مدل CT17010 دارای دماغه بلند جداشونده می باشد . وجود کیسه جمع کننده گرد و خاک در بلوور باد کرون یکی از مزیت های این ابزار می باشد . سرعت پرتاپ باد بلوور CT17010 کرون 4 متر مکعب بر دقیقه بیان شده است . این دستگاه توانایی مکش و دمش قوی هوا را دارا می باشد .
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده پروسکیت مدل MS-C002

مشخصات کلی

 • ابعاد
  13x9x5 سانتی‌متر
 • وزن
  0.13 کیلوگرم
 • کاربری
  خانگی-اداری , صنعتی
 • سرعت
  25000 دور در دقیقه
 • تنظیم سرعت
  ندارد
 • منبع انرژی
  باتری
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده رونیکس مدل Rh-1207

بلوور برقی مدل 1207 دارای موتور پرقدرت 600 وات است که مجهز به فن پرقدرت و توربو می باشد. این محصول دارای قابلیت دمنده و مکنده به صورت همزمان می باشد. این دستگاه دارای کلید تغییر سرعت روی بدنه جهت تنظیم سرعت حین کارکرد با دستگاه است و دارای لوله دمنده و مکنده لاستیکی می باشد.لید این دستگاه مجهز به شصتی قفل کن است که موجب سهولت در در انجام کار مداوم همچنین دارای دیمر می باشد تا سرعت پرتاب باد را کم یا زیاد نماید. دماغه بلند و کیسه جمع کننده گرد و خاک از مشخصه های این دستگاه است. طراحی پایه برای ابزار باعث تعادل دستگاه حین کار شده و طراحی آرگونومیک دسته باعث جلوگیری از تعریق می شود
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

فن دمنده مدل HSY-024kV

این فن دمنده کوچک حلزونی با ولتاژ کاری 24 ولت جهت خنک نمودن در سیسیتم های مختلف به کار میرود و میتوان به صورت دایم از آن استفاده نمود، از جمله موارد استفاده آن در پرینتر های سه بعدی، دستگاه های بخار سرد و … همچنین می توان با استفاده از یک باتری 24 ولت از این فن به عنوان یک دمنده جهت استفاده در کباب پز های کوچک هنگام مسافرت استفاده نمود.
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده بلوور مدل YP530B

مشخصات کلی

 • ابعاد
  45x18x18 سانتی‌متر
 • وزن
  1.330 کیلوگرم
 • کاربری
  خانگی-اداری , صنعتی
 • بازه قدرت موتور
  500-1000 وات
 • قدرت موتور
  600 وات
 • سرعت
  15000 دور در دقیقه
 • حجم هوای خروجی
  2.3 متر مکعب در دقیقه
 • تنظیم سرعت
  ندارد
 • منبع انرژی
  برق
 • کیسه
  دارد
 • سایر توضیحات
  – مجهز به لوله پلاستیکی ساخته شده از پلاستیک با انعطاف‌پذیری بالا
 • – مجهز به دسته بسیار ارگونومیک جهت سهولت کاربر حین کار
 • – سبک و مناسب حمل
 • – دارای موتور با عملکرد بالا
 • اقلام همراه
  – ذغال اضافی
 • – نازل لاستیکی هوا
 • -خرطومی لاستیکی
 • – کیسه غبارگیر
 • – دفترچه راهنما
قیمت خرید 20 مدل دستگاه دمنده و مکنده

دستگاه دمنده و مکنده دیوالت مدل DWB800

محصول فوق از ابعاد بسیار مناسب و قدرت زیادی برخوردار است. سرعت گردش بالای موتور باعث می‌شود تا باد با سرعت خوبی از دستگاه خارج شود. سرعت باد خروجی یا قدرت مکندگی برای این محصول قابل تنظیم است. همچنین با توجه به موتور قدرتمند این مدل، توانایی مکندگی دستگاه مطلوب است و می‌توانید گردوغبار را با این محصول جمع‌آوری کنید. یک کیسه‌ی مخصوص هم برای این دستگاه در نظر گرفته‌شده است. «DWB800» از محصولات شرکت «دیوالت» (Dewalt) به‌شمار می‌آید. این محصول 2.9 کیلوگرم وزن دارد. یک موتور با قدرت 800 وات برای این بلوور در نظر گرفته ‌شده است که سرعت گردش آن به 16000 دوربردقیقه می‌رسد. این سرعت با استفاده از کلید گردانی که جلوی دسته قرار گرفته، در 6 حالت مختلف قابل تنظیم است. حجم باد خروجی از نازل این دستگاه، 4.5 مترمکعب‌در‌دقیقه و حجم مکندگی آن 2.5 مترمکعب‌در‌دقیقه است. این دستگاه علاوه‌بر کاربری دمندگی، توانایی مکش هوا را هم دارد. برای این منظور ابتدا لوله‌ی لاستیکی را از نازل جدا کرده و به قسمت دایره‌ای‌شکل روی بدنه وصل کنید. سپس کیسه‌ی مخصوصی را که به همراه این محصول عرضه می‌شود به نازل متصل کنید. با روشن‌شدن دستگاه، مکش هوا از قسمت لوله‌ی لاستیکی به سمت کیسه‌ی پارچه‌ای تغییر می‌کند. با قراردادن سر لوله در محل موردنظر، گردوغبار در کیسه‌ی مخصوص جمع می‌شود و می‌توانید پس از اتمام کار، کیسه را خالی کنید. شرکت دیوالت مدل DWB800 را با کیفیتی مناسب، به یک موتور با قدرت 800 وات مجهز کرده است. قدرت مکش یا دمش باد در این دستگاه در شش حالت قابل تنظیم است. با این محصول می‌توانید گردوغبار را هم جمع‌آوری کنید.

مشاهده کمتر

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

راهنمای خرید جعبه ابزار خودرو، ابزارهایی که به آن نیاز خواهید داشت

جعبه ابزار خودرو یکی از چیزهایی است که بهتر است همیشه در ماشین‌تان داشته باشید. این راهنما به شما در […]

تجهیزات ضروری خودرو در زمستان که مورد نیاز شماست

برخی از وسایل ضروری خودرو، مانند چراغ‌قوه، لاستیک زاپاس، جک فرقی نمی‌کند در چه موقع از سال باشید، آنها را […]

خرید جعبه ابزار خانگی، ابزارهایی که در خانه ضروری میباشد

در این مطلب درباره خرید جعبه ابزار خانگی و انواع آن و اینکه بهتر است شامل چه ابزارهایی باشد، صحبت […]

قیمت خرید بهترین دستگاه پولیش ماشین و خودرو

یکی از بدترین اتفاقات برای صاحبان خودرو، تصادف کردن است. در تصادف کنار خسارتی که باید به طرف مقابل پرداخت […]

قیمت خرید بهترین جارو برقی صنعتی

یکی دیگر از کاربردهای جاروبرقی صنعتی انجام عملیات غبارگیری است که در محیط های حساس به آلودگی و یا محیط […]

قیمت خرید 20 مدل اتو لوله کشی ارزان خارجی و ایرانی

مدت زمان زیادی است که دیگر استفاده از لوله ها و پروفیل های فلزی در کشورمان منسوخ شده است و […]

قیمت خرید پروفیل بر ارزان (رونیکس، ماکیتا، پلاس و…)

اره پروفیل بر یکی از ابزارآلات برقی و پرکاربرد در صنایع مختلف ساختمان سازی، کشتیرانی، خودروسازی و غیره است که […]

قیمت خرید 22 مدل چراغ جلو و عقب سمند

پیشرفت چشمگیر تکنولوژی در عرصه خودروسازی، منجر به ساخت سریع و به روز قطعات خودرو شد. سیستم روشنایی خودرو از این […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه