خرید شلوارک بدنسازی ورزشی مردانه ارزان قیمت با کیفیت

 • 30 شهریور 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

برای بسیاری از افراد، شلوارک های بدنسازی ممکن است شبیه یک پوشاک ساده و معمولی باشد.اما در پشت این لباس های دو تکه که همه ما استفاده می کنیم، نکات بیشتری وجود دارد که مطمئناً روز سالم و رژیم تناسب اندام خوب شما را تکمیل خواهد کرد!

ممکن است شلوارک ورزشی را ساده و خسته کننده بدانیم، اما مدلی که بتواند حداکثر آزادی جابجایی را برای شما فراهم کند از سبک های متنوعی برخوردار است.این طراحی ها با توجه به نوع متمایز ورزشکاران متفاوت خواهد بود، ورزشکاران و افراد فعال با نیازهای مشخص شان، چه مسیر صافی را طی کنند، چه یک ورزشکار عالی و حرفه ای باشند یا مرتباً به ورزش های سنگین یا رزمی بپردازند.شلوارک ورزشی برای انواع مختلف و متفاوت ورزش هایی که ورزشکاران حرفه ای و آماتور انجام می دهند، طراحی و سبک متفاوتی خواهد داشت و برای انتخاب بهترین نوع شلوارک ورزشی مد نظر باید اطلاعاتی را کسب کنیم.

شلوارک ورزشی مردانه کد 1112

برای هر ورزش کدام شلوارک ورزشی مناسب است؟

ورزشکاران برای امور ورزشی متفاوت از وسایل مورد نیاز مخصوص استفاده می کنند، این امر در مورد شلوارک های ورزشی نیز صادق است، در این بخش برخی از انتخاب های مناسب شلوارک مردانه ورزشی برای انواع متفاوت ورزشکاران را بررسی خواهیم کرد.

شلوارک ورزشی همه منظوره (All-Purpose)

شلوارک ورزشی همه منظوره از نوع معمولی و راحت هستند، از آنجا که مردان مشغول به فعالیت های ورزشی بیشتر به راحتی و کمترین نگرانی در مورد یک جفت لباس ورزشی اهمیت می دهند، پارچه های پنبه ای سست یا مخلوط پنبه برای شلوارک آنها توصیه می شود. این امر در شرایطی است که آنها در میان جلسات وزنه برداری، راحتی بیشتری را تجربه کنند.

همچنین، برخی از بهترین طراحی های شلوارک ورزشی تمرینی یا همه منظوره با پارچه های مصنوعی ساخته شده اند که در حین تعریق، بدن شما در حین انجام تناسب اندام، رطوبت کمتری را احساس می کند و لیز و خیس نمی شود و بسیار مهم است که این نوع به خوبی شسته می شوند و نیاز به حداقل مراقبت دارند.

بهترین گزینه یافتن یک لباس آزاد برای تطبیق پذیری است و اجازه می دهد توان حرکتی زیاد داشته باشید، بهترین شورت های ورزشی تمرینی، لباس هایی است که از نخ و طناب کشی و بند بندهای قوی بهره ببرد که در قسمت میانی ران یا بعضی اوقات بلندتر قرار می گیرد.

با وجود این، شما باید یک شلوارک ورزشی تمرینی را انتخاب کنید که در طول مدت بدنسازی خیلی بزرگ و دست و پا گیر نباشد، این امر به این دلیل است که این نوع شلوارک همه منظوره می تواند برخی از مشکلات ایمنی را ایجاد کنند.

این نوع شلوارک یکی از بهترین ها برای بدنسازی است و آن را به عنوان شلوارک بدنسازی مردانه نیز می شناسند.

یکی از انواع شلوارک ورزشی مدل فشرده است که سازگار با فضای پوست بوده و شکل دهی زیبایی به اندام شما خواهد داشت، همچنین از خستگی، کشش عضلات و درد در بدن جلوگیری می کند

شلوارک ورزشی دوچرخه سواری

در حالی که شورت و شلوارک ورزشی دوچرخه سواری تقریبا شبیه به نوع فشرده سازی است، اما آنها با هم تفاوت هایی دارند.

شلوارک ورزشی دوچرخه سواری بیشتر برای دوچرخه سواران تفریحی توصیه می شود، در حالی که شلوارهای فشرده سازی معمولاً توسط دوچرخه سواران پوشیده می شوند که به مسابقات جدی دوچرخه سواری و تریاتلون (یک مسابقه ورزشی شامل سه رویداد مختلف، به طور معمول شنا، دوچرخه سواری و دویدن طولانی است.) می پیوندند. شلوارک های ورزشی دوچرخه سواری بیشتر از پارچه اسپندکس ساخته شده اند در حالی که می توان از آن یا سایر مواد مصنوعی مانند نئوپرن استفاده کرد، که به شرایط پوستی و بدنی نزدیک تر است، همچنین اکثر شورت های دوچرخه سواری با لایه ای از بالشتک دوخته شده در منطقه زین همراه هستند تا راحتی بیشتری را در هنگام سواری طولانی فراهم کنند.

نوعی دیگر از شلوارک ورزشی مدل دوچرخه سواری نام دارد، این مدل از جهاتی شبیه مدل فشرده سازی است اما بیشتر برای دوچرخه سواران تفریحی استفاده می شود و با یک بالشتک برای راحتی استفاده کننده در دوچرخه سواری طولانی استفاده می شود.

شلوارک ورزشی بسکتبال

شلوارک ورزشی بسکتبال برای آقایان به طور خاص برای بسکتبال ساخته شده است، مانند لباسهای زیر برای سایر ورزشها، این امر به این دلیل است که شورت بسکتبال از طول معمول زانو بلند تر است، و از بیشتر طراحی های شلوارک های ورزشی فضای بیشتری دارد. همچنین، آنها از پارچه شاهکار و برجسته ای ساخته شده اند، این پارچه سنگین تر از رایج ترین مواد پلی استر است که برای ایجاد شورت های ورزشی استفاده می شود، مایکل جردن بازیکن افسانه ای بسکتبال، درخواست کرد که شلوارک های بلند تری را برای استفاده در ورزش بسکتبال طراحی کنند و همه از این لباس مشخص پیروی و استفاده کنند.

به درخواست مایکل جردن، بازیکن اسطوره ای بسکتبال، شلوارک ورزشی بسکتبال بزرگتر و با فضای بیشتری نسبت به شلوارک های دیگر طراحی شده و با پارچه ای سنگین تر از پلی استر رایج تولید می شود.

شلوارک ورزشی فشرده یا همان کشاله

تقریباً شبیه شورت spandex، شلوارک ورزشی فشرده سازی مردان از یک ماده کششی مخصوص ساخته شده است که با پوست سازگاری دارد، به اندام فرم میدهد و شکل دهی بالاتر برای کشاله ران، ران ها و همساریک را فراهم می کند.

برخی از ورزش ها نیاز دارند ورزشکاران، از لباس های کوتاه مانند شلوارک فشاری استفاده کنند، مثل شلوارک های شنا و پیاده روی که بیشتر از پارچه فشرده سازی شده استفاده می کنند؛ همچنین، وقتی می خواهید از پوست در برابر دانه های تحریک پوستی، جوش و عرق سوختگی محافظت کنید، این نوع شلوارک می تواند مفید باشد، حتی نظریه هایی وجود دارد که می گویند آنها هنگام خستگی بعد از تمرین باعث جلوگیری از خستگی و کشش اضافی عضلات و کاهش درد می شوند و اکسیژن رسانی به عضلات و گردش خون را بهبود می بخشند.

ورزشکاران در رقابت های ورزشی معمولاً از شلوارک ورزشی فشاری استفاده می کنند، دوندگان ماراتون بهترین مثال این موضوع خواهند بود.

شلوارک ورزشی همه منظوره یا تمرینی نیز مورد استفاده قرار می گیرد که برای تمرین های بدنسازی نیز بسیار استفاده می شوند و از جنس پنبه یا مخلوط پنبه تولید می شوند تا رطوبت گیری بالایی داشته باشند و مانع لیز شدن بدن بشوند؛ نکته اینجاست که در انتخاب اندازه این شورت های ورزشی باید دقت شود تا مشکل ایمنی ایجاد نکنند.

شلوارک ورزشی دویدن

شلوارک ورزشی مناسب یک دونده همیشه باید از مواد حصیری، سبک و تنفس پذیر بدون در نظر گرفتن سبک باشد، اگر این خصوصیات در لباس ورزشی مورد نظر شما موجود بود، در مسیر صحیحی قرار دارید؛ مناسب بودن شلوارک ورزشی مانع از سایش، باعث تندرستی و همچنین مانع حواس پرتی های دیگر که می تواند شما را از لذت بردن از ورزش دور کند، خواهد شد.

 

 

 

شلوارک ورزشی دویدن(running) را بهتر بشناسیم

برخلاف تصور عامه، بهترین شلوارک ورزشی دویدن منحصر به دوره تابستان نیست، چرا؟ تنها کاری که باید انجام دهید این است که آنها را با یک جفت جوراب فشرده سازی شده یا بهترین جوراب های فشرده سازی برای دویدن ترکیب کنید و خودتان بهترین تجهیزات زمستانی برای دویدن را در سطح بالایی اضافه کرده و همراه داشته باشید.

اما مطمئنا بهترین فصل استفاده از شلوارک فصل بهار / تابستان و زمانی که هوا گرم است می باشد که تمام آنچه شما نیاز دارید بهترین شلوارک ورزشی دوندگی است تا احساس راحتی و تهویه کنید.

این بستگی به شما دارد که در حال دوندگی هستید، در شهر دوچرخه سوار می کنید یا مسیرهای پیاده روی را ترجیح می دهید، انواع مختلفی از شلوارک ورزشی وجود دارد که به شما کمک می کند تا حداکثر سرعت ممکن را در حرفه خود داشته باشید و تا حد امکان راحت باشید.

نحوه انتخاب بهترین شلوارک ورزشی برای دویدن

شلوارک ورزشی دویدن به طیف های مختلفی تقسیم می شود و ممکن است ویژگی های مختلفی را در برگیرد، همچنین گزینه های سبک و رنگ زیادی نیز وجود دارد، بنابراین حتی اگر شما یک دونده فصلی باشید، ممکن است زمان زیادی را برای انتخاب شورت های مناسب دویدن و کشف نیازهای خود سپری کنید.

اگر احساس می کنید با شورتهای کوتاه بیش از حد در معرض دید هستید، شلوارهای بلندتر از زانو موجود است که همچنان آزادی حرکت را امکان پذیر می کنند و و در روزهای سرد حتی کمی از لحاظ روانی بهتر هستند، گزینه دیگر شما، البته شلوارک ورزشی کوتاه است که این روزها برای بچه ها نیز محبوبیت ویژه ای پیدا کرده.

چند ویژگی که باید به آنها دقت کرد: رطوبت گرفتگی و میزان جذب رطوبت، تعداد / محل جیب و نوع دوخت استفاده شده است، دونده ها معمولاً زیر شلوارهای دوندگی خود از شورت های کماندو استفاده می کنند و لباس زیر می پوشند، بنابراین ماده ای که در داخل شلوارک ورزشی دویدن استفاده می شود نیز یک عامل مهم است؛ استفاده از لباس زیر درست در هنگام دویدن، اگر برای هیچ چیز دیگری مهم نباشد، برای اهداف بهداشتی بسیار قابل توجه و اهمیت است.

شلوارک ورزشی از چه جنس پارچه ای تهیه می شود؟

شلوارک ورزشی هم جنس های متفاوتی دارد و با توجه به جنس آن کیفیت ها و کارایی های متفاوتی را در بر می گیرد، در ادامه چند نوع از این جنس ها را بررسی خواهیم کرد.

۱. پارچه نخی

شلوارک های بافته شده از نخ، با فراهم آوردن ترکیبی آزاد، اطمینان خاطر از راحتی و آسایش شما در هر زمان فراهم می کند، ساخته شده با نخ پنبه ای، این شلوارک ها راحتی برتر و همچنین اطمینان از خشک شدن سریع را به شما ارائه می دهد، این مهم در کاهش ایجاد عرق و در نتیجه کاهش تحریک، باعث خنک شدن، آرامش و راحتی شما خواهد شد.

علاوه بر این، مواد کاملاً عرق می کنند و به سرعت خشک می شوند و به شما امکان می دهد تا در طی هر فعالیت فشار بیشتری به عضلات وارد کنید، بنابراین شلوارک های بافته شده از نخ پنبه ای را میتوان از بهترین نوع شلوارک های ورزشی دانست.

۲. پارچه های ضد رطوبت

پارچه های ضد رطوبت یک کلاس از پارچه های hi-tech هستند که کنترل رطوبت پوست یک ورزشکار را فراهم می کنند، این پارچه ها عرق بدن را به سمت سطح بیرونی پارچه حرکت داده که در آنجا تبخیر می شوند، این پارچه ها به طور معمول نرم، سبک و کشسانی هستند.

مرطوب شدن به معنی جذب بالای پارچه است و این می تواند مانعی از مرطوب شدن پوست شما شود؛ خشک کردن ، این پارچه دو لایه هوشمند است که باعث کاهش فشار سطح عرق شده و آن را از طریق لایه آبگریز به داخل لایه طبیعی مانند پنبه می اندازد که در آن تبخیر شده و پوست شما کاملاً خشک و خنک می شود.

۳. پارچه های پلی استر

پرمصرف ترین نوع پارچه های جایگزین نخی و پنبه ای، پارچه های پلی استر است که از نخ مصنوعی تولید می شود، این پارچه ها به خاطر حالت الاستیکی بالا به راحتی اتو شده و از چروک شدگی جلوگیری می کند و نکته دیگر این است که وزن کمتری نسبت به پارچه های طبیعی دارد، این پارچه ها اسنحکام بالایی داشته و در مقابل نور خورشید تغییر رنگ نخواهد داد.همچنین انواع هودی و سویشرت مردانه و پسرانه را در این مقاله معرفی کرده ایم.

 

 

 

جمع بندی در رابطه با شلوارک ورزشی

در انتها باید اشاره کرد که در مقاله به معرفی انواع شلوارک و شورت ورزشی و قیمت خرید شلوارک ورزشی مردانه پرداخته شد و مدل‌های مخصوص دوندگی که به نظر می تواند همه گیر تر و مورد استفاده بیشتر ورزشکاران عزیز و یا دوستانی که برای تفریح از این شلوارک ها استفاده می کنند، باشد را کامل تر معرفی کردیم

لیست محصولات منتخب

شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-SO-GH

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی , بندی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا

مشخصات

 • کد کالا
  SH-128-SO-GH
۵۴,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه کد 1112

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  جذب
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  فرم دهی به بدن , عبور هوا , امکان خشک شدن سریع

ویژگی ها

 • جزئیات
  سبک
 • مقاوم
 • راحت
 • خنک
 • انعطاف پذیر
۶۸,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه کد 1

نقد و بررسی اجمالی

شلوارک ورزشی مردانه یونکس کد 1 / شلوارک یونکس با طرحی ساده و شیک است و جنس این کالا پلی استر 90% است که باعث تعریق کمتر می شود. این طرح بدلیل سادگی و شیک بودن آن جز طرح های پرتکرار برند یونکس است که جلوه ای خاص به شما می دهد.
۵۵,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-128-AB-GH

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • قد
  روی زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی , بندی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا

مشخصات

 • کد کالا
  SH-128-AB-GH
۵۴,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه کد 333

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  فرم دهی به بدن , عبور هوا , امکان خشک شدن سریع

ویژگی ها

 • جزئیات
  سبک
 • مقاوم
 • انعطاف پذیر
 • راحت
۶۷,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه مدل S-2002

نقد و بررسی اجمالیS-2002 Sport Shorts For Men

شلوارک ورزشی مردانه مدل با دارا بودن کمری کشی و بندی برای تنظیم آن در کنار جنسی مطلوب و با کیفیت می‌تواند انتخاب خوبی در این رده قیمت باشد. این شلوارک در طرفین خود دو جیب زیپی دارد تا وسایلتان را داخل آن‌ها قرار دهید و حین جنب و جوش و ورزش کردن از امنیت آن‌ها اطمینان خاطر داشته باشید، داخل شلوارک از پارچه‌ای توری برای گردش هوا و کنترل تعریق استفاده شده است. همین امر مزیتی برای این لباس محسوب می‌شود و آن را انتخابی کاربردی خواهد کرد. فرقی ندارد به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنید یا آماتور هستید و ورزش کردن را تازه شروع کرده‌اید، پوشیدن لباس ورزشی مناسب یکی از لازمه‌های داشتن تمرینی راحت و با کیفیت است. داشتن لباس ورزشی نه تنها به راحت بودن حین انجام حرکات ورزشی کمک شایانی خواهد کرد بلکه برای کنترل تعریق، فرم دهی به بدن و گردش هوا نیز بسیار موثر و مفید واقع خواهد شد. شلوارک‌های ورزشی در میان آقایان بسیار پرطرفدار و محبوب هستند؛ چرا که در درجه اول اصلا دست و پا گیر نبوده و نهایت راحتی را برای افراد حین ورزش کردن فراهم خواهند کرد.
۶۹,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه کد NIreM41

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  امکان خشک شدن سریع
۶۳,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه هالیدی مدل 806622-light gray

مشخصات فنیHoliday 806622-light gray Sport Shorts For Men

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • قد
  روی زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  آزاد
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا

ویژگی ها

 • جزئیات
  – کمر کشی با بند برای تنظیم
 • – دارای دو جیب معمولی در طرفین
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر 30 درجه سانتی گراد شستشو شود
 • با دمای کم اتوکشی شود
 • خشکشویی نشود
 • از خشک کن استفاده نشود
 • از سفید کننده استفاده نشود

مشخصات

 • کد کالا
  806622-Light Gray
۱۱۸,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه 1991 اس دبلیو مدل SH1918 BGR

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی , بندی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا
۶۹,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه اف زد مدل Landers

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا

ویژگی ها

 • جزئیات
  آنتی استاتیک
 • ضد رطوبت
۶۲,۰۰۰ تومان

ست تاپ و شلوارک ورزشی مردانه مدل 1058-BlaAd

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  فیلامنت
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  آزاد
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  سایز مدیوم (پسرانه): قد 64 سانتی متر، دور کمر 82 سانتی متر
 • سایز لارج: قد 68 سانتی متر، دور کمر 96 سانتی متر
 • سایز ایکس لارج: قد 70 سانتی متر، دور کمر 102 سنتی متر
 • تهویه مناسب به خاطر ساختار شبکه ای
 • توضیحات جنس
  فلامنت زنبوری
۶۲,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه مدل S-2000

نقد و بررسی اجمالیS-2000 Sport Shorts For Men

فرقی ندارد به صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنید یا آماتور هستید و ورزش کردن را تازه شروع کرده‌اید، پوشیدن لباس ورزشی مناسب یکی از لازمه‌های داشتن تمرینی راحت و با کیفیت است. داشتن لباس ورزشی نه تنها به راحت بودن حین انجام حرکات ورزشی کمک شایانی خواهد کرد بلکه برای کنترل تعریق، فرم دهی به بدن و گردش هوا نیز بسیار موثر و مفید واقع خواهد شد. شلوارک‌های ورزشی در میان آقایان بسیار پرطرفدار و محبوب هستند؛ چرا که در درجه اول اصلا دست و پا گیر نبوده و نهایت راحتی را برای افراد حین ورزش کردن فراهم خواهند کرد. " شلوارک ورزشی مردانه مدل S-2" با دارا بودن کمری کشی و بندی برای تنظیم آن در کنار جنسی مطلوب و با کیفیت می‌تواند انتخاب خوبی در این رده قیمت باشد. این شلوارک در طرفین خود دو جیب زیپی دارد تا وسایلتان را داخل آن‌ها قرار دهید و حین جنب و جوش و ورزش کردن از امنیت آن‌ها اطمینان خاطر داشته باشید، داخل شلوارک از پارچه‌ای توری برای گردش هوا و کنترل تعریق استفاده شده است. همین امر مزیتی برای این لباس محسوب می‌شود و آن را انتخابی کاربردی خواهد کرد.
۶۹,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه مدل PaWW

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  فرم دهی به بدن

ویژگی ها

 • توضیحات جنس
  تهیه شده از 100درصد پلی استر
۲۰,۵۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 مدل SH-124-AB

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • قد
  زیر زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی , بندی
 • ویژگی های تخصصی
  فرم دهی به بدن

مشخصات

 • کد کالا
  SH-124-ABI
۱۳۸,۹۶۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه تکنیک پلاس 07 کد SH-127-ME

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا
۱۳۵,۳۶۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه کد 382481

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
۱,۲۳۹,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه پانیل مدل PaW

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز
 • قد
  روی زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  فرم دهی به بدن
۲۲,۰۰۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه کد 10007 رنگ طوسی

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا , امکان خشک شدن سریع

ویژگی ها

 • جزئیات
  سبک
 • مقاوم
 • انعطاف پذیر
 • خنک
۵۶,۰۰۰ تومان

شورت ورزشی مردانه آندر آرمور مدل LOOSE کد UN -17807

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • قد
  روی زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی
 • ویژگی های تخصصی
  عبور هوا , امکان خشک شدن سریع

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  چین
 • Season Wear
  Transitional
 • Fashion Grade
  Sport
۵۲۵,۹۸۰ تومان

شلوارک ورزشی مردانه کد 36

مشخصات فنی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , ویسکوز
 • قد
  بالای زانو
 • طرح پارچه
  ساده
 • فرم لباس
  معمولی
 • نحوه بسته شدن
  کشی , بندی
 • ویژگی های تخصصی
  فرم دهی به بدن , عبور هوا
۱۰۵,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه