قیمت بهترین واکس داشبورد ماشین – اسپری داشبورد

 • 27 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مریم هدایتی

داشبورد خودرو به دلیل اینکه همیشه در دید است، در تمیز مشاهده شدن خودرو تاثیر فراوانی دارد؛ بنابراین دانستن اطلاعات در زمینه بهترین راه‌های تمیز کردن داشبورد خودرو جزو مواردی است که باید همیشه به آن توجه شود. علاوه بر این، تمیز نگه داشتن داخل خوردرو مخصوصا بخش داشبورد یکی از عوامل افزایش طول عمر ‌ماشین است. پس منطقی است که به دنبال بهترین راه‌های تمیز کردن داشبورد خودرو و اسپری واکس داشبورد باشیم.

شامپو بدنه خودرو رستاک مدل LC-W530 به همراه واکس داشبورد

اسپری واکس داشبورد

این اسپری با فرمولاسیون منحصربه فرد خود هم آلودگی را از داشبورد و رودری های خودرو پاک میکند و هم مانند لایه ای محافظ تا چندین روز از داشبورد و رودری ها در برابر آلودگی، گرد و غبار و اشعه ماوراء بنفش محافظت میکند.
این محصول مناسب قطعات لاستیکی، پلاستیکی و فایبرگلاس می باشد.

بهترین واکس داشبورد ماشین

اگر شما هم به دنبال بهترین واکس داشبورد برای خودرو خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم این نوشته کوتاه را مطالعه کنید. بهترین واکس داشبورد برای اتومبیل‌های مختلف، متفاوت است و بهترین واکس داشبورد باید بر اساس نوع متریال بکار رفته در ساخت داشبورد مشخص شود. در عین حال می‌توان برای بهترین واکس داشبورد یک سری ویژگی‌های ثابت مشخص کرد تا بر اساس این ویژگی‌ها بتوانیم هوشمندانه‌تر و آگاهانه‌تر بهترین واکس داشبورد را برای اتومبیل خود انتخاب کنیم. قطعا مهم‌ترین و اصلی‌ترین شاخص تعیین‌کننده بهترین واکس داشبورد، میزان ماندگاری اثر آن بر روی سطح رویه داشبورد خودرو است؛ از همین رو بهترین واکس داشبورد، محلولی است که بتواند یک لایه درخشنده و البته محافظ بر روی سطح داشبورد بوجود بیاورد و حداقل بیست و چهار ساعت این لایه دوام داشته باشد. بهترین واکس داشبورد خودرو قطعا بیشتر از بازه زمانی گفته شده ماندگاری دارد و در برخی از موارد این ماندگاری تا چهل و هشت ساعت نیز می‌رسد. البته همیشه هم ماندگاری بالا نشان‌دهنده کیفیت مطلوب محلول واکس نیست و متاسفانه در بسیاری از موارد ماندگاری بالا لایه بوجود آمده بر روی سطح داشبورد، به دلیل وجود مواد نفتی و ناخالصی‌های حل نشده در محلول است. از همین رو پیشنهاد می‌کنیم از واکس‌هایی برای داشبورد خودرو خود استفاده کنید که دارای نشان استاندارد و مورد تایید مراکز دیتیلینگ حرفه‌ای است.

به طور کلی متریال‌های استفاده شده در ساخت داشبورد خودروها به چهار دسته کلی تقسیم می‌شوند، پلاستیک یا همان فایبرگلاس، چوب، آلومینیوم و فیبرکربن. معمولا برای براق شدن داشبوردهای پلاستیکی از واکس‌های مایع استفاده می‌کنند، اما اگر می‌خواهید همراه با درخشندگی، یک لایه محافظ هم به داشبورد خودرو اضافه کنید ما به شما واکس‌های ژله‌ای را پیشنهاد می‌کنیم. از همین رو می‌توان بهترین واکس داشبورد را برای داشبوردهای فایبرگلاس خودروها، واکس‌های ژله‌ای دانست.برای داشبوردهایی که تریم آلومینیومی دارند، واکس‌های قوی جامد با ویسکوزیته بالا را پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا به دلیل برجسته بودن قطعات تریم آلومینیومی، سطح داشبورد پس از مدتی استفاده از خودرو دچار خط و خش می‌شود.

بر اساس تحقیقات صورت گرفته، پلیمرهای استفاده شده در ساخت داشبوردهای فایبرگلاسی با پلیمرهای استفاده شده در ساخت داشبوردهای فیبرکربنی یکی هستند؛ به همین دلیل بهترین واکس داشبورد برای داشبوردهایی که تریم فیبرکربن دارند، محلول‌های واکس ژله‌ای است.

قیمت واکس داشبورد

اما واکس‌های استفاده شده برای داشبوردهای چوب کاملا متفاوت هستند. داشبورد‌های چوب که به داشبورد‌های یات هم معروف هستند، سطح بسیار حساسی دارند و باید از واکس‌های سلولزی برای ایجاد درخشندگی و احیای رنگ آن‌ها استفاده کرد.
ما به شما پیشنهاد می‌کنیم جهت انتخاب بهترین واکس داشبورد در ادامه از مشخصات و قیمت روز این محصول اطلاع حاصل نمایید.اگر نیاز به بهترین مارکهای چند راهی و محافظ برق با قیمت مناسب هستید حتما به این مقاله سری بزنید.

لیست محصولات منتخب

واکس داشبورد رستاک حجم 150 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالیواکس داشبورد رستاک حجم 150 میلی لیتر

واکس داشبورد رستاک از جذب گرد غبار جلوگیری نموده و استفاده مداوم از آن باعث محافظت از داشبورد و کلیه سطوح چرمی و پلاستیکی اتومبیل می‌شود.

واکس داشبورد رستاک

خودرو را می‌توان یکی از دارایی‌های مهم هر فردی دانست و تمیز کردن و نظافت آن هم اهمیت بسیار زیادی دارد. لوازم جانبی زیادی برای محافظت از خودرو و تمیز کردن آن توسط گروه‌های تولیدی، در دسترس قرار گرفته است که هر کدام قابلیت‌های خاص خود را دارند. یکی از لوازم جانبی محافظت از خودرو را می‌توان واکس مخصوصی دانست که به منظور پاکسازی و براق کردن داشبورد و قسمت‌های چرمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. یکی از واکس‌های مخصوص خودرو که به دلیل کیفیت بالای خود توانسته نظر افراد زیادی را به خود جلب کند، واکس داشبورد رستاک است که با حجم 150 میلی‌لیتر در دسترس قرار دارد و قصد داریم آن را مورد بررسی قرار دهیم.

کیفیت ساخت

این واکس داشبورد از مواد اولیه بسیار باکیفیتی تولید شده و به راحتی می‌تواند کلیه قسمت‌های پلاستیکی و چرمی خودرو را براق کند. برخی واکس‌های خودرو بعد از استفاده با بخاری که از خود خارج می‌کنند، موجب چرب شدن شیشه می‌شوند، اما این واکس عملکرد بهتری از خود نشان خواهد داد و بخاری تولید نمی‌کند که باعث چرب شدن شیشه شود.

ویژگی‌ها

به دلیل کیفیت بالای این واکس داشبورد، نیازی نیست مقدار زیادی از آن را برای براق کردن سطوح پلاستیکی و چرمی ماشین مورد استفاده قرار دهید. در قسمت زیرین این واکس، یک ابر کوچک قرار دارد که می‌توانید آن را روی واکس بکشید و سپس به راحتی بخش‌های مختلف ماشین را براق کنید. یکی از ویژگی‌های مهم این واکس خودرو را می‌توان جلوگیری از نشستن گرد و غبار روی بخش‌هایی دانست که واکس را روی آن کشیده‌اید. همچنین در فصل‌های گرم و به دلیل آن که بیشتر افراد، خودروی خود را در معرض نور آفتاب قرار می‌دهند، می‌تواند از سوختن داشبورد و سطوح چرمی جلوگیری کند که یک مسئله بسیار مهم به حساب می‌آید.

معمولا قسمت‌های چرمی ماشین نسبت به سایر بخش‌ها حساسیت بیشتری دارند و استفاده از این واکس می‌تواند مانع از بروز مشکلات احتمالی شود. همچنین براق بودن ماشین و استفاده مداوم از این واکس، می‌تواند باعث جلوگیری از هرگونه آلودگی شود. شما می‌توانید تنها با استفاده از یک پارچه، کلیه آلودگی‌های احتمالی را رفع کنید و به دلیل وجود یک لایه حفاظتی از واکس، هیچ آسیبی به جنس بدنه اصلی ماشین وارد نخواهد شد.

در صورتی که قصد دارید یک واکس باکیفیت برای خودرو خریداری کنید که در کنار کیفیت تولید بالا، قیمت مقرون به صرفه‌ای هم داشته باشد، واکس داشبورد رستاک را می‌توان گزینه بسیار خوبی برای خرید به حساب آورد.

۱۴,۱۷۰ تومان

شامپو بدنه خودرو رستاک مدل LC-W530 به همراه واکس داشبورد

نقد و بررسی اجمالی

شامپو واکس رستاک ، آلودگی و لکه ها را از روی بدنه خودرو از بین برده و درخشندگی به رنگ بدنه خودرو میبخشد بطوری که پس از شستشو شاهد براقیت رنگ اتومبیل خواهید بود . همچنین این محصول قابلیت محافظت از رنگ بدنه در برابر اشعه uv نور خورشید و آلودگی ها دارد . واکس داشبورد رستاک از جذب گرد غبار جلوگیری نموده و استفاده مداوم از آن باعث محافظت از داشبورد و کلیه سطوح چرمی و پلاستیکی اتومبیل می‌شود.
۳۶,۰۰۰ تومان

اسپری تمیز کننده داشبورد خودرو اس اپ دی مدل DSF حجم 1000 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

اسپری تمیزکننده‌ی اس پی دی (SPD) به‌منظور تمیزکردن داشبورد خودرو و سطوح چرم طراحی و تولید شده است. این محصول از قدرت تمیزکنندگی بالایی برخوردار است و این کار را بدون آسیب‌زدن و ایجاد خوردگی روی داشبورد انجام می‌دهد.این محصول علاوه‌بر تمیزکردن داشبورد، موجب براق‌شدن آن می‌شود و همین موضوع ظاهری نو به داشبورد می‌دهد. این اسپری در جلوگیری از پوسیدگی داشبورد نیز به‌خوبی عمل می‌کند. با استفاده از این محصول، داشبورد خودرو دربرابر اشعه‌های مضر خورشید مانند اشعه‌ی فرابنفش محافظت می‌شود. شرکت SPD برای این اسپری ویژگی دیگری نیز در نظر گرفته است
۳۹,۰۰۰ تومان

اسپری داشبورد خودرو نانو رین مدل 254467 حجم 1000 میلی لیتر

مشخصات فنی

مشخصات

 • ابعاد
  28 × 8.5 سانتی‌متر
 • وزن
  995 گرم
 • حجم
  1000 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  براق کننده , تمیز کننده
 • مناسب برای
  داشبورد , قسمت‌ های چرمی
 • سایر توضیحات
  بهره‌مند از فناوری نانو
 • افزایش طول عمر قسمت‌های چرمی
۴۵,۰۰۰ تومان

اسپری تمیز کننده داشبورد خودرو اس تی پی مدل az65

مشخصات فنی

مشخصات

 • ابعاد
  4*11*26 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • حجم
  450 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  تمیز کننده
 • مناسب برای
  داشبورد
 • سایر توضیحات
  اسپری ضروری و لازم برای نگهداری هر چه بهتر بدنه داخلی و داشبورد خودرو
۲۷,۵۰۰ تومان

اسپری پولیش داشبورد خودرو کاسپین مدل Mountain حجم 300 میلی‌ لیتر

نقد و بررسی اجمالیCaspian Mountain Dashboard Polish Spray 300ml

نظافت داخل خودرو مانند نظافت بدنه‌ی آن اهمیت زیادی دارد. نظافت بخش‌های داخلی نه‌تنها موجب زیبایی خودرو می‌شود، بلکه در برخی موارد موجب بالا رفتن طول عمر قطعات و بهبود عملکرد آن‌ها خواهد شد. داشبور خودرو یکی از بخش‌هایی است که به‌دلیل مجاورت با شیشه، بیش از سایر بخش‌ها در معرض تابش نور خورشید قرار می‌گیرد؛ از این‌رو در طولانی‌مدت حالتی رنگ‌ورو رفته به خود می‌گیرد. یکی از روش‌های بهبود رنگ داشبورد در چنین شرایطی، استفاده از پولیش داشبورد است. این اسپری‌ها با کمک ترکیباتی که دارند موجب براقیت سطح داشبورد می‌شوند و رنگ آن را به‌نوعی ترمیم می‌کنند. محصول فوق یکی از انواع این اسپری‌ها بوده که که شرکت «کاسپین» تولید می‌کند. این محصول علاوه‌بر قابلیت براق‌کنندگی از ویژگی آنتی استاتیکی نیز برخوردار بوده و در کاهش نشستن گردوغبار روی داشبورد بسیار موثر است. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به رایحه‌ی مطلوب آن اشاره کرد که موجب پخش بوی مناسبی در فضای داخل خودرو می‌شود. از این اسپری داشبورد برای براق کردن قسمت‌های پلاستیکی نیز می‌توانید استفاده کنید.

۱۷,۳۰۰ تومان

اسپری واکس داشبورد خودرو اکو واش مدل 770049 حجم 1000 میلی لیتر

اسپری واکس داشبورد خودرو

همه افراد به موضوع تمیزی اهمیت می‌دهند و دوست دارند خودرو تمیزی نیز داشته باشند. علاوه بر ظاهر زیبا تمیزی خودرو اهمیت دارد. هنگامی‌که خودروی شما داخلش تمیز و بدون آلودگی می‌شود حیف است برای زیبایی و جلای داشبورد اقداماتی صورت نگیرد. برای اینکه داشبورد خودروی شما زیبا باشد و جلای خاصی را دارا باشد با استفاده از واکس می‌توانید این زیبایی را به داشبوردتان اضافه کنید. واکس داشبورد معمولاً به حالت اسپری وجود دارد. یکی از فواید مهم بودن واکس داشبورد افزایش طول عمر داشبورد خودرو شما است. واکس خودرو یک‌لایه داشبورد شمارا می‌پوشاند و از خط و خش جلوگیری می‌کند. همچنین واکس داشبورد براقی شگفت‌انگیز به خودرو شما می‌دهد. در تهیه واکس داشبورد به دو نکته مثل علامت استاندارد و مبلغ اهمیت دهید. اینکه هرچه قیمت واکس بالاتر باشد بهتر است، این‌گونه نیست ولی قیمت پایین هم گزینه مناسبی نیست. واکس داشبورد سطح داشبورد شمارا تمیز نگه‌داشته و اگر لکه‌ای روی آن قرار بگیرد به‌راحتی تمیز می‌شود.

کیفیت

استفاده از یک اسپری واکس داشبورد مناسب، می‌تواند به شما در کار پاک‌سازی داشبورد، کمک زیادی کند و ازاین‌جهت نیاز است تا همیشه یک واکس داشبورد را با خود حمل کنید تا ماشین شما همیشه تمیز باشد. همچنین درخشندگی آن، برای کسانی که با شما به سفر می‌آیند، به‌راحتی قابل‌مشاهده باشد. موقعی که ما از واکس داشبورد، اسپری داشبورد خودرو، ژل‌های براق‌کننده داشبورد و مایع داشبورد استفاده می‌کنیم، به این منظور است که باید سطح داشبورد خودرو خود را از خاک‌های روی آن، کثیفی‌های سطحی که بر روی داشبورد شما قرارگرفته است، محافظت کنیم و آن‌ها را از بین ببرید. وقتی بخواهید لباس شیک بپوشید ولی وسیله نقلیه‌ای که سوار آن هستید تمیز نباشد، نشان‌دهنده این است که شما در نظافت به‌درستی عمل نمی‌کنید و اهمیتی به اموال خود ندارید و باید مایع داشبورد نیز تهیه کنید. اسپری واکس داشبورد خودرو اکو واش مدل 770049 حجم 1000 میلی‌لیتر از کیفیت خوبی برخوردار است. کاربرد این اسپری تمیزکننده جرم، کثیفی و گردوخاک و براق‌کننده بدون ایجاد لایه چربی، جلوگیری از ترک‌خوردگی و تغییر رنگ سطوح در برابر نور خورشید، ایجاد لایه محافظ روی داشبورد و سطوح پلاستیکی داخل و خارج خودرو و کاهش جذب گردوخاک و کثیفی به علت ایجاد خاصیت آنتی استاتیک است.
۵۲,۰۰۰ تومان

اسپری پولیش داشبورد خودرو کاسپین مدل Original حجم 300 میلی‌ لیتر

نقد و بررسی اجمالیCaspian Original Dashboard Polish Spray 300ml

اگر می‌خواهید داشبورد و بخش‌های پلاستیکی خودروی شما براق و نو به‌نظر برسند می‌توانید از اسپری‌های پولیش داشبورد استفاده کنید. محصول فوق یکی از انواع این اسپری‌ها بوده که استفاده از آن بسیار راحت بوده و تنها باید یک دستمال میکروفایبر تهیه کنید. این اسپری یکی از محصولات تولیدی شرکت «کاسپین» (Caspian) بوده که حجمی 300 میلی‌لیتری دارد. این محصول علاوه‌بر قابلیت براق‌کنندگی از ویژگی آنتی استاتیکی نیز برخوردار بوده و در کاهش نشستن گردوغبار روی داشبورد بسیار موثر است. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به رایحه‌ی مطلوب آن اشاره کرد که موجب پخش بوی مناسبی در فضای داخل خودرو می‌شود. از این اسپری داشبورد برای براق کردن قسمت‌های پلاستیکی نیز می‌توانید استفاده کنید. نظافت داخل خودرو مانند نظافت بدنه‌ی آن اهمیت زیادی دارد. نظافت بخش‌های داخلی نه‌تنها موجب زیبایی خودرو می‌شود، بلکه در برخی موارد موجب بالا رفتن طول عمر قطعات و بهبود عملکرد آن‌ها خواهد شد. داشبور خودرو یکی از بخش‌هایی است که به‌دلیل مجاورت با شیشه، بیش از سایر بخش‌ها در معرض تابش نور خورشید قرار می‌گیرد؛ از این‌رو در طولانی‌مدت حالتی رنگ‌ورو رفته به خود می‌گیرد. یکی از روش‌های بهبود رنگ داشبورد در چنین شرایطی، استفاده از پولیش داشبورد است.

۱۷,۲۰۰ تومان

واکس داشبورد رستاک مدل R102 حجم 150 میلی لیتر بسته 2 عددی

نقد و بررسی اجمالی

واکس داشبورد رستاک از جذب گرد غبار جلوگیری نموده و استفاده مداوم از آن باعث محافظت از داشبورد و کلیه سطوح چرمی و پلاستیکی اتومبیل می‌شود.
۲۶,۶۰۰ تومان

واکس داشبورد خودرو زرآوند مدل GT-flower حجم 230 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

درخشندگی و تمیزی داشبورد و سطوح داخلی ماشین حس بسیار خوبی هنگام سواری خودرو به راننده و سرنشینان خواهد بخشید. برای ایجاد این حس بایستی به نظافت و نگهداری سطوح داخلی خودرو اهمیت بیشتری داده شود و از لوازم مناسب برای این کار استفاده شود. کرم واکس داشبورد برای سپرهای پلاستیکی، روکش درب ها و کلیه سطوح چرمی و پلاستیکی اتومبیل قابل استفاده است. کرم واکس داشبورد باعث جذب گرد و غبار هوا بر روی سطوح نمی شود و استفاده مداوم از آن باعث محافظت از داشبورد و کلیه سطوح چرمی و پلاستیکی اتومبیل می شود. این محصول با خاصیت جرم بری خود هرگونه آلودگی را از روی سطح مورد نظر پاک کرده و با ایجاد لایه پلیمری، سطح مورد نظر را در برابر اشعه خورشید محافظت می کند. از ویژگی های اعجاب انگیز این محصول می توان به خاصیت ترمیم کنندگی عیوب ایجاد شده بدلیل شرایط نگهداری نامناسب به ویژه اثرات آفتاب سوختگی بر روی سطوح پلاستکی و چرمی اشاره کرد. به منظور سهولت استفاده ابری با کیفیت بالا زیر محصول تعبیه شده است تا مصرف کننده بتواند براحتی اقدام به پولیش کاری سطوح داخلی خودروی خود نماید.
۱۰,۵۰۰ تومان

اسپری پولیش داشبورد خودرو کاسپین مدل Lavender حجم 300 میلی‌ لیتر

مشخصات فنیCaspian Lavender Dashboard Polish Spray 300ml

مشخصات

 • ابعاد
  23 × 5 سانتی‌متر
 • وزن
  90 گرم
 • حجم
  300 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  براق کننده
 • مناسب برای
  داشبورد , قسمت های پلاستیکی
 • سایر توضیحات
  – براق کردن
 • – بهبود رنگ داشبورد
 • – دارای خاصیت آنتی استاتیک و جلوگیری از نشستن گردوغبار
 • – ماندگاری طولانی
 • – دارای رایحه مطبوع لاوندر
 • – پس از اسپری‌شدن چندین مرتبه با دستمال روی آن بکشید
۱۷,۳۰۰ تومان

اسپری واکس داشبورد اکو واش مدل 770216 حجم 300 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

احتمالا اسم اسپری واکس داشبورد به گوش شما رسیده؛ این محصول، مناسب برای نظافت قطعات داخل ماشین تولیده شده است. یکی از بهترین مدل این کالا، اسپری واکس داشبور خودرو اکوواش مدل 770216 حجم 300 میلی لیتر است که با داشتن قابلیت‌های ویژه باعث شده تا داشبورد خودروی ما همیشه تمیز و براق باشد. این اسپری یک تمیز کننده قوی در مقابل کثیفی ،گرد و خاک، یک مرطوب کننده عمقی و باعث براق شدن خودرو بدون ایجاد لایه چربی می‌شود. اسپری مدل 770216 با ایجاد لایه‌ای روی داشبورد و سطوح پلاستیکی و لاستیکی داخل و خارج خودرو از آن‌ها محافظت می‌کند و همینطور از ترک خوردگی، تغییر رنگ و فرسودگی زودرس سطوح در برابر نور خورشید جلوگیری می‌نماید.از دیگرمزیت‌های خوب واکس داشبورد، کاهش جذب گرد و خاک به علت ایجاد خاصیت آنتی استاتیک است. برایمصرف آن ‌می‌توانید بطری را به خوبی تکان دهید. روی داشبور و سطوح مورد نظر بطور یکنواخت اسپری کنید و توسط اسفنج پرداخت نمایید. سپس اجازه دهید مواد کاملا جذب داشبور و سطوح شود.

۳۱,۰۰۰ تومان

واکس داشبورد خودرو پژوهش مدل 13FV150 حجم 150 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

درخشندگی و تمیزی داشبورد و سطوح داخلی ماشین حس بسیار خوبی هنگام سواری خودرو به راننده و سرنشینان خواهد بخشید. برای ایجاد این حس بایستی به نظافت و نگهداری سطوح داخلی خودرو اهمیت بیشتری داده شود و از لوازم مناسب برای این کار استفاده شود. کرم واکس داشبورد پژوهش برای داشبورد، سپرهای پلاستیکی، روکش درب ها و کلیه سطوح چرمی و پلاستیکی اتومبیل قابل استفاده است. کرم واکس داشبورد پژوهش باعث جذب گرد و غبار هوا بر روی سطوح نمی شود و استفاده مداوم از آن باعث محافظت از داشبورد و کلیه سطوح چرمی و پلاستیکی اتومبیل می شود. این محصول با خاصیت جرم بری خود هرگونه آلودگی را از روی سطح مورد نظر پاک کرده و با ایجاد لایه پلیمری، سطح مورد نظر را در برابر اشعه خورشید محافظت می کند. از ویژگی های اعجاب انگیز این محصول می توان به خاصیت ترمیم کنندگی عیوب ایجاد شده بدلیل شرایط نگهداری نامناسب به ویژه اثرات آفتاب سوختگی بر روی سطوح پلاستکی و چرمی اشاره کرد. به منظور سهولت استفاده ابری با کیفیت بالا زیر محصول تعبیه شده است تا مصرف کننده بتواند براحتی اقدام به پولیش کاری سطوح داخلی خودروی خود نماید. طریقه مصرف: کرم را بر روی سطح مورد نظر مالیده سپس با کمک ابری که در زیر محصول تعبیه شده اقدام به پاک کردن سطح نمایید.
۱۵,۰۰۰ تومان

واکس داشبورد سرو حجم 150میلی‌لیتر رایحه توت فرنگی

مشخصات فنیSarv Dashboard Wax Strawberry notes

مشخصات

 • ابعاد
  7*7*7 سانتی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • حجم
  150 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  براق کننده , تمیز کننده , محافظت کننده
 • مناسب برای
  داشبورد
۱۴,۰۰۰ تومان

اسپری تمیزکننده و محافظ داشبورد تام کلین مدل TC-480dps حجم 480 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالیTamclean dashboard spray

همان اندازه که تمیزی و سلامت ظاهر بیرونی خودرو در زیبایی و حفظ قیمت آن اهمیت زیادی دارد، سلامت و زیبایی داخل خودرو نیز،هم از نظر حفظ ارزش خودرو و هم از نظر روانی تاثیر مثبتی روی سرنشینان خودرو گذاشته و همواره حایذ اهمیت می باشد.یکی از راه‌های زیبا سازی داخل خودرو و محافظت از این زیبایی، استفاده  از اسپری داشبورد با کیفیت و غیر مخرب بوده که برای این منظور اسپری براق کننده ی  طبیعی و محافظ داشبورد تام کلین  مدل «TC-480dps» را به شما معرفی می کنیم. این محصول معطر علاوه بر محافظت و افزایش طول عمر داشبورد و قطعات لاستیکی و پلاستیکی، براقیت مطلوبی را برای سطوح ذکر شده به همراه دارد در حالی که بر خلاف اسپری داشبورد های دیگر، از خود لکه و چربی بجای نمی گذارد و کمتر خاک می گیرد از طرفی براقیت حاصل شده کاملا طبیعی بوده و انعکاس نور زیادی در شیشه ی خودرو نخواهد داشت چرا که براقیت غیر طبیعی محصولات دیگر موجب مزاحمت دید راننده خواهد شد و این عدم ایجاد مزاحمت در ساخت و ترکیب این محصول تخصصی داشبورد تام کلین لحاظ گردیده است.
۲۵,۹۰۰ تومان

اسپری تمیز کننده داشبورد جردن مدل G-4 حجم 300 میلی لیتر

مشخصات فنی

مشخصات

 • ابعاد
  5*5*23 سانتی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • حجم
  300 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  براق کننده , تمیز کننده , محافظت کننده
 • مناسب برای
  داشبورد
 • سایر توضیحات
  اسپری براق کننده و محافظ داشبورد جردن با رایحه عطر VERSACE
۱۴,۹۰۰ تومان

اسپری واکس داشبورد خودرو اکو واش مدل 010047 حجم 500 میلی لیتر

نقد و بررسی اجمالی

محصولی که می‌خواهیم به شما معرفی کنیم، اسپری واکس داشبورد خودرو «اکوواش» مدل 010047 حجم 500 میلی‌لیتر است. این محصول همان‌طور که از نامش پیداست، مناسب برای داشبورد بوده و می‌تواند نقش مهمی را در تمیزی داشبورد خودروی شما ایفا کند. محصول فوق دارای برند اکوواش است. این برند از قدیمی‌ترین و معروف ترین برند‌ها است که توانسته با توجه به کیفیت و کارایی که دارد، مشتریان زیادی را برای خود داشته باشد. این محصول دارای ابعاد 25 × 4.5 × 9 سانتی‌متر بوده و وزنی معادل 570 گرم دارد. با توجه به حجمی که دارد، می‌توانید در طولانی مدت از آن استفاده کنید. این محصول صرفا برای تمیز کردن داشبورد نیست؛ بلکه سبب براق شدن و جلوگیری از آفتاب‌سوختگی می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این محصول کاهش جذب گرد و خاک و کثیفی به علت ایجاد خاصیت آنتی‌استاتیک است. محصول فوق می‌تواند انتخاب مناسبی برای داشبورد خودروی شما باشد.

۴۲,۰۰۰ تومان

اسپری پولیش داشبورد خودرو کاسپین مدل Mountain حجم 225 میلی‌ لیتر

نقد و بررسی اجمالیCaspian Mountain Dashboard Polish Spray 225ml

اسپری فوق یکی از محصولات تولیدی شرکت «کاسپین» (Caspian) بوده که حجمی 225 میلی‌لیتری دارد. استفاده از این اسپری بسیار آسان بوده و برای تکمیل کار تنها نیاز به یک دستمال میکروفایبر خواهید داشت. داشبور خودرو یکی از بخش‌هایی است که به‌دلیل مجاورت با شیشه، بیش از سایر بخش‌ها در معرض تابش نور خورشید قرار می‌گیرد؛ از این‌رو در طولانی‌مدت حالتی رنگ‌ورو رفته به خود می‌گیرد. یکی از روش‌های بهبود رنگ داشبورد در چنین شرایطی، استفاده از پولیش داشبورد است. این اسپری‌ها با کمک ترکیباتی که دارند موجب براقیت سطح داشبورد می‌شوند و رنگ آن را به‌نوعی ترمیم می‌کنند. این محصول علاوه‌بر قابلیت براق‌کنندگی از ویژگی آنتی استاتیکی نیز برخوردار بوده و در کاهش نشستن گردوغبار روی داشبورد بسیار موثر است. از دیگر مزایای این محصول می‌توان به رایحه‌ی مطلوب آن اشاره کرد که موجب پخش بوی مناسبی در فضای داخل خودرو می‌شود. از این اسپری داشبورد برای براق کردن قسمت‌های پلاستیکی نیز می‌توانید استفاده کنید.

۱۸,۴۰۰ تومان

اسپری پولیش داشبورد خودرو کاسپین مدل Peach حجم 300 میلی‌ لیتر

مشخصات فنیCaspian Peach Dashboard Polish Spray 300ml

مشخصات

 • ابعاد
  23 × 5 سانتی‌متر
 • وزن
  90 گرم
 • حجم
  300 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  براق کننده
 • مناسب برای
  داشبورد , قسمت های پلاستیکی
 • سایر توضیحات
  – براق کردن
 • – بهبود رنگ داشبورد
 • – دارای خاصیت آنتی استاتیک و جلوگیری از نشستن گردوغبار
 • – ماندگاری طولانی
 • – دارای رایحه مطبوع هلو
 • – پس از اسپری‌شدن چندین مرتبه با دستمال روی آن بکشید
۱۵,۷۰۰ تومان

تمیز کننده داشبورد لوکسیت مدل LT24L

مشخصات فنیLuxit LT24L Dashboard Polish

مشخصات

 • ابعاد
  5 × 20 سانتی‌متر
 • وزن
  192 گرم
 • حجم
  220 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  تمیز کننده
 • مناسب برای
  داشبورد
 • سایر توضیحات
  – رایحه‌ی لوندر
۱۱,۰۰۰ تومان

اسپری واکس داشبورد نانو رین مدل 301 حجم 946 میلی لیتر

مشخصات فنی

مشخصات

 • ابعاد
  26*7*7 سانتی‌متر
 • وزن
  400 گرم
 • حجم
  946 میلی‌لیتر
 • نوع کاربرد
  براق کننده , تمیز کننده , محافظت کننده
 • مناسب برای
  داشبورد
۴۱,۰۰۰ تومان

اسپری براق کننده داشبورد مدل Son Of A Gun

نقد و بررسی اجمالیSon Of A Gun Dashboard Wax Spray

تابش مستقیم نور خورشید در دراز مدت می‌تواند باعث فرسودگی و رنگ‌پریدگی اجسام، به خصوص اجسام پلاستیکی تیره رنگ شود. بخش جلویی داخل کابین خودرو نیز بیش از سایر قسمت‌ها در معرض تابش نور قرار دارد و این موضوع اثر نامطلوبی بر روی این قطعات خواهد گذاشت. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی باید از اسپری داشبورد استفاده کنید. محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید اسپری براق کننده داشبورد است که توسط شرکت «اس تی پی» (STP) تولید می‌شود. این اسپری (Son Of A Gun) نام دارد و دارای حجمی برابر 118 میلی‌لیتر است. استفاده از این اسپری برای قسمت‌های مختلف داخل کابین به خصوص داشبورد بسیار مناسب بوده و براقیت و درخشندگی خوبی به آن می‌بخشد. با استفاده از این محصول میزان الکتریسیته ساکن قطعات از بین می‌رود و گرد و غبار کمتری بر روی آن‌ها خواهد نشست. اسپری فوق نوعی محافظ نیز محسوب می‌شود و می‌تواند از سطوح در برابر نور خورشید و اشعه‌ی مخرب فرابنفش محافظت کند.

۱۷,۵۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه