خرید و فروش اینترنتی روغن موتور - پنداریم

خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

 • 2 آذر 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

سیالات در خودرو نقش بسیار مهم و حیاتی دارند. یکی از این سیالات مهم روغن موتور یا engine oil نام دارد. از  وظیفه روغن موتور می‌توان به: روانکاری، خنک کاری، عدم ایجاد اصطکاک بین قطعات ، افزایش عمر قطعات،آبندی قطعات ، شستشوری قطعات موتور و… اشاره کرد که انتخاب روغن موتور مناسب خودرو پارامتر های مهمی دارد که در این مقاله به این پارامتر ها می‌پردازیم.

روغن موتور خودرو لیکومولی مدل LEICHTLAUF 10W_40 حجم 5 لیتر

خرید روغن موتور

میخواهیم روغن هارا براساس ساختاری که دارند مورد ارزیابی قرار دهیم، زیرا ساختار نیز درانتخاب یک روغن موتور مناسب نقش دارد:

روغن موتور‌ها برسه نوع اند:

 1. روغن موتور معدنی (Mineral)

این نوع روغن آسان ترین واولین روغن موتوربوده ودر موتورخودروهای قدیمی ازآن استفاده می‌شد.این روغن ترکیبات زیادی نداشت و براساس نفت خام تولید شده بوده وبیشتر به دلیل خاصیت روانکاری که داشت مورد استفاده قرارمی گرفت.

 1. روغن موتورسنتتیک(Synthetic)

این روغن موتور حاصل ترکیبات شیمیایی درآزمایشگاه هاست.اوایل این روغن فقط برای موتورهای جت استفاده می‌شد اما بعد بامشاهده برتری‌هایی که نسبت به روغن معدنی داشت، مورد توجه قرارگرفت و برای موتورخودروها نیزاستفاده شد.امروزه هرشرکتی این روغن را باترکیبات خاص خود ساخته واین ترکیبات نقش ویژه‌ای درتولید داشته. میتوان ازشوینده ها، ضدزنگ ها،آنتی اکسیدان‌ها وترکیبات ضدخوردگی را به عنوان مهم ترین افزودنی این روغن‌ها یاد کرد. این مواد می‌توانند با جذب رسوبات حاصل از احتراق سوخت، ازایجادواکنش اکسیداسیون جلوگیری کنند ومانع از زدگی وزنگ زدگی هم می‌شوند.

طول عمربالا وعملکردمناسب، مقاومت بالا در برابراکسیداسیون، کمک به کاهش مصرف سوخت، جلوگیری ازخوردگی وزدگی وغیرسمی بودن از مزایای کلی  این روغن موتور می‌باشد.

 1. روغن موتورنیمه سنتتیک( Semi  Senthetic )

از ترکیب روغن موتور معدنی وسنتتیک، روغن نیمه سنتتیک حاصل می‌شود. این روغن تمام ویژگی‌های روغن سنتتیک را ندارد اما نسبت به روغن معدنی کیفیت بالاتری دارد و کارای مناسبی را در شرایط سخت دارد. از این روغن بیشتر برای وانت‌ها وخودروهای SUV استفاده می‌شود وهمچنین از قیمت پایین تری به نسبت سنتتیک برخوردار است.

خرید روغن موتور بهران

اما چه چیزی باعث می‌شود که روغن موتور بهران را برای خودروی خود انتخاب کنیم؟ علاوه بر این که قیمت روغن موتور بهران در محدوده مناسبی قرار دارد، این روغن از کیفیت بسیار خوبی نیز برخوردار می‌باشد.

همان طور که می‌دانید روغن موتورهای متنوعی از ده‌ها برند مختلف داخلی و خارجی در بازار موجود است. اما همیشه لزوما بهترین روغن موتور گران قیمت ترین آن‌ها نیست.

شما باید با توجه به این که خودروی خود را در چه وضعیت آب و هوایی استفاده می‌کنید و این که خودرویتان چه مدلی دارد و ساخت کدام کارخانه خودروسازی ست، نسبت به انتخاب روغن موتور اقدام نمایید.

به علاوه فاکتورهایی نظیر گرانروی که میزان غلظت روغن موتور را نشان می‌دهد، و سطح کیفیت آن می‌توانید نسبت به خرید روغن موتور مورد نظر خود اقدام کنید.

گرانروی روغن موتور با حرف W نشان داده می‌شود. هر آن قدر که این عدد پایین‌تر باشد، روغن موتور رقیق‌تری در اختیار دارید. توجه داشته باشید که برای آب و هوای سرد به روغن موتورهای رقیق تر و برای آب و هوای گرم به روغن موتورهای غلیظ تر یعنی با سطح گرانروی بالاتر نیاز داریم.

سطح کیفیت روغن موتور که با API نمایش داده می‌شود، به وسیله دو حرف قابل تشخیص است. این دو حرف که با حروف انگلیسی مشخص می‌شوند، به ترتیب نوع سوخت و کیفیت روغن موتور را نشان می‌دهند. به طور مثال ممکن است روی روغن موتوری عبارت SM یا SL را مشاهده نمایید.

برای آن دسته از افرادی که قصد خرید روغن موتور بهران پیشتاز را دارند ، دانستن این نکته ضروری ست که این روغن از سطح کیفی SL برخوردار بوده و تقریبا در بین روغن های سطح بالای تولید شده در کشور محسوب می شود. اما کسانی که به دنبال روغن موتور با بالاترین کیفیت ممکن هستند باید به سراغ روغن های موتور بهران سوپر رانا بروند. این روغن از سطح کیفی SN برخوردار بوده و تا به امروز با کیفیت ترین روغن موتور تولید شده در کشور محسوب می شود.

فروش روغن موتور ایرانول ریسینگ

شرکت نفت ایرانول با بهره گیری از جدیدترین و بهترین فرمولاسیون تولید روغن و مشتقات نفتی یکی از اصلی‌ترین گزینه های انتخاب محصول از سوی مصرف کنندگان و سازمان‌های بین‌المللی می‌باشد. خاصیت ضد اکسیداسیون و پایداری حرارتی ممتاز، پاک‌ کنندگی رسوبات ناشی از احتراق‌، ضد ساییدگی جهت کنترل فرسایش قطعات موتور، افزایش طول عمر و قدرت موتور تا حد ممتاز، کنترل ممتاز مصرف سوخت و کاهش هزینه روغن موتور از جمله خصوصیات روغن موتور ایرانول RACING  می‌باشد ایرانول Racing با استفــاده از روغن پایه‌ی نيمه سنتتيک گزینش شده و مواد افزودنی مرغوب، جهت استفاده در تمامی فصول و شرایط آب و هوایی تولید گردیده‌است.

خرید روغن موتور توتال
روغن موتور معدنی توتال گرید 20W50 روغن موتوری برای صرفه جویی در مصرف سوخت موتورهای بنزینی و گاز تولید داخل است که این روغن موتور بهتام تحت لیسانس توتال فرانسه تولید شده است.
این روغن موتور از مواد ترکیبی روغنی با بالاترین سطح کیفیت و تکنولوژی در کلاس SL برای حصول اطمینان از بهترین روانکاری و محافظت، جلوگیری از خوردگی و سایش موتور مطابق با الزامات استاندارد یورو 4 ساخته شده است.
• مناسب برای استارت های سرد 
• مناسب برای کاهش مصرف سوخت
• مناسب برای محافظت از خوردگی و سایش اجزای موتور 
• مناسب برای حفظ خاصیت روانکاری اجزای موتور
 
خرید روغن موتور اسپیدی
جنس و مدل روغن موتور در افزایش  عمر و عملکرد موتور بسیار موثر است. عدم دقت در انتخاب روغن موتور می‌تواند خسارات سنگینی به موتور خودرو وارد کند. روغن موتور اسپیدی دارای بالاترين سطح كيفي توليد با پالايش نفت خام و فرمولاسيون پيشرفته مناسب تمامي فصول سال مناسب براي تمامي شرايط آب و هوايي می‌باشد. قابل استفاده در خودرو های بنزینی و دیزلی سبک، محافظت بسیار عالی در برابر رسوبات ناشی از حرارت بالا، قدرت بالای پاک کنندگی موتور، پایداری حرارتی و اکسیداسیون بالا ، قابل استفاده در چهار فصل سال از ویژگی روغن موتور اسپیدی مدل پاور می‌باشد. 

نمایندگی فروش روغن موتور فوکس

جنس و مدل روغن موتور در افزایش  عمر و عملکرد موتور بسیار موثر است. عدم دقت در انتخاب روغن موتور می‌تواند خسارات سنگینی به موتور خودرو وارد کند. روغن موتور اسپیدی دارای بالاترين سطح كيفي توليد با پالايش نفت خام و فرمولاسيون پيشرفته مناسب تمامي فصول سال مناسب براي تمامي شرايط آب و هوايي می‌باشد. قابل استفاده در خودرو های بنزینی و دیزلی سبک، محافظت بسیار عالی در برابر رسوبات ناشی از حرارت بالا، قدرت بالای پاک کنندگی موتور، پایداری حرارتی و اکسیداسیون بالا ، قابل استفاده در چهار فصل سال از ویژگی روغن موتور اسپیدی مدل پاور می‌باشد. 

جهت فروش اینترنتی روغن موتور ما لیستی از انواع روغن موتور را در ادامه مطلب قرار دادیم همچنین جهت خرید مکمل سوخت می توانید سری به مقاله قیمت انواع مکمل سوخت بنزین اکتان – مکمل سوخت انژکتور شور بزنید و محصول مورد نیازتان را خریداری نمایید.

لیست محصولات منتخب
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو توتال مدل Quartz 7000 حجم 4 لیتر

محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید، روغن موتور شرکت معتبر «توتال» (Total) است که با عنوان «Quartz 7000» شناخته می‌شود. روغن موتور فوق کیفیت ساخت بسیار بالایی دارد و سطح کیفیت API آن در رده‌ی SN/CF قرار می‌گیرد. با توجه به این موضوع، استفاده از این روغن برای موتورهای قدرتمندی که در شرایط سخت عملیاتی تحت فشار و دمایی بالا کار می‌کنند، بسیار مناسب است. شرکت‌های بزرگ خودروسازی مانند مرسدس بنز، بی‌ام‌و، فولکس‌واگن و پژو سیتروئن کیفیت این محصول را تایید کرده‌اند. این روغن، تمام‌سنتزی بوده و از گرانروی 10W40 برخوردار است. این گرانروی موجب عملکرد مناسب روغن در دمای پایین و بالا می‌شود و از آن می‌توان به‌عنوان روغن موتور چهارفصل استفاده کرد. این محصول برای موتورهای بنزینی، دیزلی و توربوشارژ مناسب است. قلب تپنده‌ی هر خودرو، موتور آن است که باید به‌طور ویژه‌ موردتوجه قرار گیرد. سلامتی موتور خودرو اهمیت زیادی دارد و در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش موثری ایفا می‌کند. یکی از راه‌های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است. قسمت‌های متحرک موتور خودرو با سرعت بالایی کار می‌کنند و برخی از قسمت‌های آن، فشار و دمای زیادی را متحمل می‌شوند. در چنین شرایطی کوچک‌ترین میزان اصطکاک و گرفتگی ممکن است آسیب جدی به موتور وارد آورد. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، باید از روغن موتور استفاده کرد. روغن موتور وظیفه‌ی روان‌سازی قسمت‌های متحرک موتور، به حداقل رساندن اصطکاک، کاهش حرارت و جذب ذرات معلق و رسوبات لجنی حاصل از احتراق را برعهده دارد. روغن‌های موتور به سه گروه اصلی مینرال، سنتتیک و نیمه‌سنتتیک تقسیم می‌شوند و تفاوت اصلی‌شان در نحوه‌ی تولید و عناصر به‌کاررفته در ساخت آن‌هاست. امروزه از روغن‌های  سنتتیک و نیمه‌سنتتیک استفاده‌ی بیشتری می‌شود. یکی از مشخصه‌های اصلی روغن موتور، گرانروی (ویسکوزیته) آن است که به معنای سخت حرکت‌کردن سیال است. هرچه سیالی گرانروی بالاتری داشته باشد، با سختی بیشتری حرکت می‌کند (مانند عسل) و درصورتی‌که گرانروی پایین باشد، سیال بسیار راحت‌تر حرکت می‌کند (مانند آب). گرانروی با دما رابطه دارد و در سیالات نیوتنی با افزایش دما، میزان گرانروی کاهش می‌یابد. بدین معنا که در دمای بالاتر، سیال راحت‌تر حرکت خواهد کرد. این موضوع برای روغن‌های موتور بسیار مهم است؛ چراکه در شرایط آب‌وهوایی مختلف، وظیفه‌ی روانکاری قطعات متحرک موتور را برعهده دارند. اگر روغن موتور گرانروی پایینی داشته باشد و در دماهای بالا بیش‌ازحد روان شود، نمی‌تواند به‌خوبی روان‌کاری را انجام دهد؛ درنتیجه آسیب جدی به موتور وارد شده و قطعات دچار اصطکاک خواهند شد. عکس این موضوع نیز صادق است و درصورتی‌که گرانروی روغن بیش‌ازحد بالا باشد و در دماهای پایین به‌خوبی روان نشود، کمی زمان می‌برد تا به تمام قسمت‌های متحرک موتور رسیده و عملیات روانکاری را انجام دهد. در این حالت برخی از قسمت‌ها بدون وجود روغن، شروع به کار می‌کنند و دچار اصطکاک و خوردگی می‌شوند. ازاین‌رو انتخاب روغن موتور مناسب باید با توجه به خودرو و شرایط آب‌وهوایی محیط صورت گیرد. روغن‌های موتور با دو عدد و یک حرف w عرضه می‌شوند. W مخفف winter به معنی زمستان است. دو عدد دیگر نیز بیانگر حداقل و حداکثر میزان گرانروی روغن موتور در شرایط مختلف دمایی هستند.

خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو آرتور تاپ مدل SAE 10W-40SM کد 234689 حجم 4000 میلی لیتر

در بیشتر مناطق ایران می‌توان از روغن‌های چهارفصل استفاده کرد. به لطف این روغن‌ها کاربر مجبور نیست با تغییرات دمایی، روغن موتور را تعویض کند. در بین روغن‌های چهارفصل نیز برخی روغن‌ها برای شرایط ویژه‌تر دمایی طراحی و تولید شده‌اند. محصول فوق در کنار آنکه روغن موتوری چهارفصل محسوب می‌شود برای دماهای پایین و آب و هوای سرد نیز بسیار مناسب بوده و از عملکردی بسیار خوب برخوردار است. این ویژگی موجب شده تا در این دما موتور خودروی شما بتواند به خوبی استارت بزند. گرانروی این روغن 10W-40 بوده و سطح کیفی آن SM است. این سطح کیفی در میان روغن موتورها، مقداری متوسط و رو به بالا محسوب می‌شود. این محصول را شرکت آرتور تاپ با حجم 4 لیتر تولید می‌کند. این روغن موتور به لطف تمام سنتتیک بودن در افزایش طول عمر موتور خودرو به خوبی عمل می‌کند. موتور خودروها در شرایطی با دمای بالا و تحت فشار زیاد کار می‌کنند. برای جلوگیری از بروز خوردگی و آسیب‌دیدگی، بهترین راه استفاده از روغن موتور مناسب است؛ روغن موتوری که بتواند فرایند روانکاری را به خوبی انجام داده و با ایجاد لایه‌ای محافظ، از خوردگی جلوگیری کند.
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو پارانوکس مدل SL 20W50 حجم 5000 میلی لیتر

این محصول با روغن پایه اول و بهترین افزودنی ها به همراه فناوری سبز A9 از کشور فرانسه تولید شده که در دمای 43 درجه سانتیگراد یک لایه پوشش محافظتی درون موتور می سازد که موجب کاهش اصطکاک ، مصرف سوخت و آلودگی هوا میگردد. جنس و نوع روغن موتور خودرو در افزایش عمر و نحوه عملکرد آن بسیار موثر است و عدم دقت در انتخاب روغن موتور مناسب می‌تواند با مشکلات زیادی همراه باشد. این مدل روغن از سطح گرانروی 20W50 برخوردار است. موتور خودرومهم‌ترین قسمت خودروی شما است و رانندگان جهت انتخاب روغن موتور مناسب، حساسیت زیادی را از خود نشان می‌دهند. این روغن موتور با حجم 5 لیتر به‌صورت تمام سنتزی ساخته شده و مناسب برای تمامی خودروهای بنزینی و برای موتورهای انژکتور مستقیم و توربو شارژاست. این روغن موتور از سطح کیفیت SL برخوردار است. این محصول سازگار با کلیه شرایط رانندگی (شهری, بزرگراه‌ها و جاده‌های برون شهری) است. این روغن افزایش دهنده قدرت موتور و کاهش دهنده مصرف سوخت است و همچنین از موتور خودرو در دماهای بالا محافظت می‌کند و می‌تواند انتخابی مناسب برای موتور خودروی شما باشد. به دلیل استفاده از مواد نانو لوبریکانت A9 در این محصول حتما قبل از مصرف گالن را به خوبی تکان دهید. تکنولوژی سبز A9 درسال 1988 درکشور سوئیس ثبت و درکشور فرانسه تولید گردیده است که توسط بزرگترین و معتبرترین آزمایشگاه های دنیا تایید و تا کنون در بسیاری از کشورهای جهان مورد استفاده قرار گرفته است .
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو لیکومولی مدل LEICHTLAUF 10W_40 حجم 5 لیتر

 • گرانروی
  10W-40
 • حجم
  5 لیتر
 • سطح کیفیت
  SL/CF
 • API
  SL
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو فلومکس مدل Mega Tech 10w-40 حجم 5 لیتر

روغن موتور فلومکس طراحی شده برای اخذ تائیدیه از OEM که بسیار سختگیرانه تر از API می باشد.در این روغن موتور از بهترین روغن های پایه گروه III که بسیار به PAO نزدیک هستند و مواد افزودنی استایرن تایپ با کارکرد بسیار عالی در دما و فشار بالا به جای مواد افزودنی پایه اولفین استفاده شده است.این محصول به منظور سازگاری هرچه بیشتر روغن با الاستومرهای نشت بندهایقطعات و ذخیره سازی بیشتر دوده در بستر سیال روغن طراحی شده است و سازگاری حداکثری با محیط زیست را دارد.با استفاده از روغن موتور فلومکس شاهد کاهش میزان مصرف بنزین به دلیل بالاتر رفتن شاخص گرانروی خواهید بود.روغن موتورفلومکس بر اساس رسیدن به نقطه ریزش بسیار پایین و ایجاد شرایط مطلوب رفتار در سرما با استفاده از ادتیوهای استایرن تایپ به دلیل عدم مشارکت در تشکیل واکس طراحی شده است.همچنین این روغن موتور خودرو با مقاومت حرارتی بالا بر اساس دمای عملیاتی بالای موتورهای جدید طراحی و تهیه شده است.
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو موتوسل مدل Kangaroo10W_40 حجم 5 لیتر

 • گرانروی
  10W-40
 • حجم
  5 لیتر
 • روش ساخت
  نیمه سنتتیک
 • مناسب برای
  تیبا ـ 206 سمند ملی
 • سایر توضیحات
  1 لیتر روغن به عنوان هدیه
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو آرتور تاپ مدل SAE 10W-40SN کد 234689 حجم 4000 میلی لیتر

موتور خودرو مهم‌ترین قسمت خودروی شما است. جنس و نوع روغن موتور خودرو در افزایش عمر و نحوه عملکرد آن بسیار موثر است و عدم دقت در انتخاب روغن موتور مناسب می‌تواند با مشکلات زیادی همراه باشد. محصولی را که مشاهده می‌کنید، روغن موتور آرتور تاپ است، که با مدل SAE 10W-40SN به بازار عرضه شده است. این روغن موتور با حجم 4 لیتر به‌صورت تمام سنتتیک ساخته شده و مخصوص موتورهای پرقدرت و مناسب برای تمامی خودروهای بنزینی است. این روغن موتور از سطح کیفیت SN برخوردار است. قدرت روانکاری این روغن بسیار بالا است و باعث افزایش طول عمر موتور می‌شود. همچنین این روغن موتور قابلیت کاهش اصطکاک در موتور و حفاظت استثنایی در تمامی شرایط کاری موتور را دارد و موجب کاهش مصرف سوخت می‌شود و می‌تواند انتخاب مناسبی برای موتور خودروی شما باشد. همچنین گرانروی این روغن موتور10W40 است که موجب می‌شود به‌راحتی بتوان از آن در آب‌وهوای گرم و سرد (چهار فصل سال) استفاده کرد.
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو لیکومولی مدل Super Leichtlauf 10W-40 حجم 5 لیتر

 • گرانروی
  10W-40
 • حجم
  5 لیتر
 • روش ساخت
  نیمه سنتتیک
 • مدل
  Super Leichtlauf
 • مناسب برای
  پژوهای 206 تیپ 5، پارس، سمند، دنا تندر 90، ساندرو، پرایدهای یورو 4، رانا پژو 405-SLX
 • سطح کیفیت
  SN/CF
 • API
  SN
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور ادینول مدل 10W-40 ظرفیت 4 لیتر

SEMI SYNTH 1040کمپانی ADDINOL آلمان بعنوان یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات تولید کننده انواع روانسازهای تخصصی و فوق تخصصی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در آلمان و اروپا می باشد . همه چیز از سال 1936 آغاز گردید .  در سال 2000، ADDINOL Lube Oil GmbH بطور کامل به مجموعه جدید و بسیار مدرن در منطقه صنعتی – شیمیائی حفاظت شده Leuna منتقل شد . در حال حاضر انواع روانسازهای تولیدی در مجموعه مدرن ADDINOL با آخرین تکنولوژی و بالاترین کارائی به بیش از 100 کشور دنیا (از جمله کلیه کشورهای اروپائی ، آمریکا ، روسیه ، چین ، استرالیا و … ) ارسال و از طریق نمایندگان خود عرضه می گردد .با توجه به اینکه ADDINOL یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات توسعه و تولید روغن های صنعتی و خودروئی در آلمان و اروپا می باشد حجم وسیعی از تولیدات آن در اروپا و آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می گیرد . کلیه روانسازهای ADDINOL با توجه به کیفیت بالا و بهره گیری از آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا ، همواره مورد تأیید برندهای بزرگ و معتبر خودروسازی دنیا از جمله BMW ، Mercedes Benz ، VW ،Audi ، Porsche ، GM ، Ford ، Renault و …. بوده بطوریکه بیش از 150 تأییدیه کیفی برای روغنهای خودروئی ADDINOL از سوی این شرکت ها صادر گردیده است .ADDINOL با هدف حفظ کیفیت بالای تولیدات خود و کنترل دقیق مواد اولیه ورودی و محصولات نهائی خروجی ، در هیچ کجای دنیا به غیر از آلمان خط تولید و بسته بندی ندارد و کلیه محصولات ADDINOL در ایران بصورت 100% وارداتی ( تولید و بسته بندی در آلمان ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد .روغن موتور SEMI SYNTH 1040 نیمه سنتتیک با قابلیت صرفه جوئی در مصرف سوخت و درجه گرانروی 10W-40 می باشد . قابلیت مناسب روندگی در دماهای پایین ، قابلیت محافظت عالی از سطوح ، قابلیت تمیز کنندگی بالا ، حداقل تبخیر در دماهای بالا ، حداکثر محافظت از موتور و سازگار با محیط زیست از مشخصه های دیگر این روغن موتور می باشد .
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو فلو مکس مدل 10W40-SL حجم 4 لیتر

 • گرانروی
  10W-40
 • حجم
  4 لیتر
 • روش ساخت
  نیمه سنتتیک
 • مدل
  Premium Synthetic
 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی
 • سطح کیفیت
  SL
 • سایر توضیحات
  جلوگیری از خوردگی قطعات متحرک موتور
 • ایجاد لایه‌ی محافظ روی قطعات
 • روانکاری مناسب
 • API
  SL
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدل Evolution 700 ST 10W-40 حجم 5 لیتر

 • گرانروی
  10W-40
 • حجم
  5 لیتر
 • روش ساخت
  نیمه سنتتیک
 • سطح کیفیت
  SN/CF
 • سایر توضیحات
  ساخت اتحادیه اروپا (فرانسه)
 • ACEA A3/B4 – API SN/CF – RENAULT RN0700 VW 501.01/505.00 – MB – APPROVAL 229.1
 • API
  SN , CF
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو موتوسل مدل Kangaroo 20W_50 حجم 4.5 لیتر

 • گرانروی
  20W-50
 • روش ساخت
  نیمه سنتتیک
 • مدل
  kangaroo
 • مناسب برای
  سمند / پژو 405
 • سطح کیفیت
  SL/CF
 • سایر توضیحات
  نیمه سینتیک
 • 1 لیتر روغن به عنوان هدیه
 • API
  SL
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور آترود مدل20w50 12000 ظرفیت 1L

 • گرانروی
  20W-50
 • حجم
  1 لیتر
 • روش ساخت
  معدنی
 • مدل
  12000
 • مناسب برای
  چهار فصل
 • سطح کیفیت
  SG/CD
 • API
  SG
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدل Evolution 700 ST حجم 4 لیتر

روغن موتور خودروی «الف» مدل «Evolution 700 ST» یک روغن موتور نیمه‌سنتتیک محسوب می‌شود و برای خودروهای بنزینی و دیزلی مناسب است. این روغن موتور، قدرت روان‌کاری زیادی دارد و کیفیت آن توسط شرکت‌های خودروسازی «رنو»، «مرسدس بنز» و «فولکس واگن» تایید شده است. این محصول در دماهای پایین و بالا عملکرد مناسبی دارد و می‌توان از آن به‌عنوان یک روغن موتور چهارفصل یاد کرد. این روغن موتور برای خودروهای انژکتور مستقیم نیز استفاده می‌شود. عملکرد این روغن موتور در دما و فشار بالای موتور، با مشکلی روبه‌رو نمی‌شود و در این شرایط می‌تواند به شکلی کامل از موتور خودرو محافظت کند. روغن موتور فوق، قدرت پاک‌کنندگی زیادی دارد و به شکلی مناسب موتور خودرو را از شر رسوبات و لجن‌های سوختی پاک می‌کند. این محصول حجمی برابر 4 لیتر دارد و سطح کیفیت آن SN/CF است. استفاده از این روغن موجب افزایش شتاب خودرو و کاهش مصرف سوخت می‌شود. شرکت «Elf» یکی از شرکت‌های معتبر تولیدکننده‌ی روغن موتور است و در این زمینه تجربه‌ی فراوانی دارد. محصولات این شرکت از کیفیت خوبی بهره می‌برند و این شرکت توانسته است رضایت مصرف‌کنندگان را جلب کند.

خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو پارس مدل پایا ظرفیت 3.785 لیتر

 • گرانروی
  20W-50
 • حجم
  3.78 لیتر
 • روش ساخت
  معدنی
 • مدل
  20w-50
 • سطح کیفیت
  SJ/CF
 • API
  SJ
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور ادینول مدل Super Light 0540 ظرفیت 4 لیتر

SUPERLIGHT 0540کمپانی ADDINOL آلمان بعنوان یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات تولید کننده انواع روانسازهای تخصصی و فوق تخصصی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در آلمان و اروپا می باشد . همه چیز از سال 1936 آغاز گردید .  در سال 2000، ADDINOL Lube Oil GmbH بطور کامل به مجموعه جدید و بسیار مدرن در منطقه صنعتی – شیمیائی حفاظت شده Leuna منتقل شد . در حال حاضر انواع روانسازهای تولیدی در مجموعه مدرن ADDINOL با آخرین تکنولوژی و بالاترین کارائی به بیش از 100 کشور دنیا (از جمله کلیه کشورهای اروپائی ، آمریکا ، روسیه ، چین ، استرالیا و … ) ارسال و از طریق نمایندگان خود عرضه می گردد .با توجه به اینکه ADDINOL یکی از بزرگترین و مدرنترین کارخانجات توسعه و تولید روغن های صنعتی و خودروئی در آلمان و اروپا می باشد حجم وسیعی از تولیدات آن در اروپا و آمریکای شمالی مورد استفاده قرار می گیرد . کلیه روانسازهای ADDINOL با توجه به کیفیت بالا و بهره گیری از آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا ، همواره مورد تأیید برندهای بزرگ و معتبر خودروسازی دنیا از جمله BMW ، Mercedes Benz ، VW ،Audi ، Porsche ، GM ، Ford ، Renault و …. بوده بطوریکه بیش از 150 تأییدیه کیفی برای روغنهای خودروئی ADDINOL از سوی این شرکت ها صادر گردیده است .ADDINOL با هدف حفظ کیفیت بالای تولیدات خود و کنترل دقیق مواد اولیه ورودی و محصولات نهائی خروجی ، در هیچ کجای دنیا به غیر از آلمان خط تولید و بسته بندی ندارد و کلیه محصولات ADDINOL در ایران بصورت 100% وارداتی ( تولید و بسته بندی در آلمان ) در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد .SUPERLIGHT 0540روغن موتور با قابلیت صرفه جوئی مصرف سوخت در موتورهای مدرن با استانداردهای یورو 4 و یورو 5 با یا بدون یورو ، کاتالیست و درجه گرانروی 5W-40 می باشد . بالاترین درجه محافظت و افزایش طول عمر موتور ، عملکرد عالی در استارت سرد با قابلیت روندگی بالا ، قابلیت محافظت عالی از سطوح و چسبندگی عالی روغن در دماهای بالا ، گارانتی مطمئن در تمیز کردن تمام اجزاء موتور از سایر مشخصه های این روغن می باشد.
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو لیکومولی مدل Leichtlauf HC7 5W-40 حجم 5 لیتر

 

شرکت آلمانی لیکومولی معروف ترین شرکت تولید کننده انواع روغن ها،گریس های صنعتی و روان سازها مورد استفاده در صنعت خودرو سازی است.روغن موتور Leichtlauf HC7 5W-40 یکی از محصولات این شرکت است. روغن Leichtlauf HC7 5W-40 یک روغن کلاس A مدرن و کم اصطکاک است.ترکیبی از روغن پایه مبتنی بر هیدروکربوری و افزودنی هایی با آخرین فرمولاسیون و تکنولوژی روز دنیا که باعث نفوذ سریع روغن در بین قطعات موتور می شود.این روغن خاصیت پاک کنندگی فوق العاده موتور و جلوگیری از حالت سکته در موتور را دارا است و در شرایط سخت دوام بالایی دارد.

 

خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو لیکومولی مدل Super Leichtlauf 5W-30 حجم 5000 میلی لیتر

 • گرانروی
  5W-30
 • حجم
  5 لیتر
 • روش ساخت
  تمام سنتتیک
 • مدل
  5W-30
 • مناسب برای
  تمامی خودروهای بنزینی
 • سطح کیفیت
  SN
 • API
  SN
خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو آیسین مدل 10W40 SN Plus ظرفیت 4 لیتر

 

 • گرانروی
  10W-40
 • حجم
  4 لیتر
 • روش ساخت
  نیمه سنتتیک
 • مدل
  10W40 SN Pluse econTECH
 • مناسب برای
  خودروهای بنزینی چهار زمانه و کامیونت‌های سبک بنزینی توربو شارژ
 • سطح کیفیت
  SN/CF
 • API
  SN

 

خرید و فروش اینترنتی روغن موتور

روغن موتور خودرو الف مدل Evolution 700ST حجم 4 لیتر

 • گرانروی
  10W-40
 • حجم
  4 لیتر
 • روش ساخت
  نیمه سنتتیک
 • مدل
  10W-40
 • مناسب برای
  تمام خودروهای بنزینی
 • سطح کیفیت
  SC
 • سایر توضیحات
  – ساخت فرانسه
 • – SN/SL: API
 • API
  SL
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

جدیدترین لوازم دکوری منزل در سال 2021

  اگر در حال مطالعه این مطلب هستید، بدون شک قصد تغییر دکوراسیون منزل یا اتاق تان را دارید. خرید […]

جدیدترین دوربین فوجی فیلم در سال 2021

  فوجی فیلم یکی از مطرح ترین کمپانی‌های ژاپنی فعال در حوزه عکاسی دوربین‌های دیجیتال و چاپگرهای حرفه‌ای می باشد. […]

جدیدترین دوربین فیلمبرداری مجالس در سال 2021

  اگر فیلمبرداری وعکاسی از مجالس حرفه شما است، قطعا می دانید که انتخاب یک دوربین فیلمبرداری مناسب بسیار اهمیت […]

جدیدترین دوربین عکاسی جهان در سال 2021

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد قصد خرید یک دوربین عکاسی جدید را دارید. این عالی […]

جدیدترین دوربین عکاسی سونی در سال 2021

  انتخاب بهترین دوربین های عکاسی سونی کار چالش برانگیزی است زیرا این شرکت برای تمامی افراد از مبتدی گرفته […]

جدیدترین دوربین عکاسی نیکون در سال 2021

برند نیکون سالهاست که بعنوان یکی از بهترین تولید کننده های دوربین و لنز عکاسی در جهان، مخصوصا ساخت دوربین […]

قیمت بهترین مارک دوربین مداربسته

 دوربین مدار بسته یکی از مطمئن  ترین ابزارهای تامین امنیت ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد. امروزه، از این […]

لیست قیمت خرید 33 نوع حوله خشک کن

  امروزه تقریبا در تمامی خانه های جدید از رادیاتورهای حوله ای(حوله خشک کن) برای گرم کردن فضای حمام یا […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه