راهنمای خرید قایق بادی ارزان دیجی کالا + قیمت

 • 17 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

قایق بادی از جمله مفرح‌ترین محصولات بادی هستند که برای استفاده در آب‌های آزاد و کم عمق طراحی شدند و به عنوان جایگزین مناسبی برای قایق‌های غیر بادی عرضه شدند. این محصولات از لحاظ طراحی بدنه، جنس بدنه، ظرفیت و شرکت تولیدکننده در انواع مختلفی تولید شده‌اند؛ باید تمامی این آیتم‌ها برای خرید یک قایق بادی مناسب مورد توجه قرار گیرند. جنس بدنه، ابعاد و تحمل وزن، در میان این آیتم‌ها از مهم‌ترین مواردی هستند که هنگام خرید باید در نظر گرفته شوند. در صورت وجود سایر ویژگی‌ها، به مزیت‌های محصول مورد نظر افزوده می‌شود. هر نوع قایق بادی بر طبق کیفیت خاصی که دارد، می‌تواند در آب‌های آزاد استفاده گردد. در این مقاله راهنمای خرید قایق بادی را برای شما شرح می دهیم. با ما همراه باشید.

قایق بادی اینتکس مدل 68349

قایق مناسب برای مکان‌های مختلف

قایق بادی مناسب استخر: همه قایق‌ها توانایی و مقاومت استفاده شدن در استخر را دارند، زیرا در این حالت فشار زیادی به آن‌ها وارد نمی‌شود. از این رو تنها ابعاد و کاربردی که از آن می‌شود، دارای اهمیت است؛ در چنین شرایطی تنها مصارف تفریحی برای کودکان باقی می‌مانند، زیرا اغلب بزرگسالان ترجیح می‌دهند روی آب از تشک‌های بادی استفاده کنند و اگر هم شنا بلد باشند، نیازی به امنیت بیشتر ندارند. از این رو به کسانی که قصد چنین استفاده‌ای دارند، سری قایق‌های پسیستر و کلاب پیشنهاد می‌شود؛ این قایق‌ها دارای قیمت بسیار ارزانی هستند و در برخی مدل‌ها به صورت همزمان دو یا سه کودک را پشتیبانی می‌کنند که فوق‌العاده است.

قایق های بادی مناسب آب‌های عمیق آرام: آب‌های عمیق ولی آرام، آب‌هایی هستند که بیش از 3 متر عمق دارند و شامل بخش بسیار گسترده و وسیعی می‌شوند، به طور مثال سد و دریاچه در این دسته‌بندی قرار می‌گیرند. قایق مخصوص آب‌های آرام به هیچ وجه نباید واژگون شود، همچنین باید قادر باشد تا در صورت سوراخ شدن ناخواسته، سرنشینان خود را به کنار آب حمل کند. قایق‌های سی‌هاک، چلنجر و اکسکروشن بیشتر به این منظور ساخته شده‌اند و استفاده از آن‌ها در همین حالت پیشنهاد می‌شود.

قایق بادی مناسب رودخانه: جیمینی تنها قایق بادی است که می‌تواند طی مسیر خروشان و غیر قابل پیش‌بینی رودخانه استفاده شود. در قسمت کف این قایق آلومینیوم وجود دارد و به دلیل طراحی تیزگونه آن، به هیچ عنوان واژگون و سوراخ نمی‌شود؛ همچنین در حالت بسیار تند و تیزی نیز حرکت می‌کند. در طراحی این قایق از کلک‌های قدیمی الهام گرفته شده است.

قایق بادی مناسب دریا و اقیانوس:

به هیچ وجه نباید به ظاهر آرام و دوست داشتنی دریا اعتماد کنید، شنا کردن برای غواصان در این شرایط دشوارتر بوده و اشخاص تازه وارد که شروع به تفریحات آبی کرده‌اند، نباید محیط امن استخر را با دریا یا اقیانوس تعویض نمایند. قایق‌های ساخته شده برای دریا و اقیانوس از این حیث کاملاً متفاوتند؛ قایق‌های مناسب دریا در ظاهر شباهت زیادی به محصولات مورد استفاده در سد دارند اما جهت کارایی بهتر لازم است به برخی نکات مانند استفاده با سرنشینان کمتر توجه کرد، برای مثال در صورت خریداری یک قایق 5 نفره بهتر است برای امنیت بیشتر در دریا به صورت چهار نفره از آن استفاده نمود. قایق‌هایی که می‌توانند در دریا استفاده شوند، عبارتند از محصولاتی مانند مارینر و اکسکروشن که طراحی خوب و مقاومی در برابر موج‌های آرام و بدون خطر دارند. این دو قایق در تمامی مدل‌های خود چند محفظه باد دارند. بخش اصلی قایق مارینر به چهار قسمت تقسیم شده و به صورت مجزا محصول از چهار طرف باد می‌شود. به علاوه برای مستحکم‌تر شدن، کف آن نیز باد می‌شود؛ اما ساخت قایق بادی اکسکروشن کاملاً با قایق مارینر متفاوت است و از دو محفظه گرد سر تا سری ساخته شده است. در صورت سوراخ شدن هر کدام از این دو محفظه، قایق همچنان استحکام و فرم خود را حفظ می‌کند، در این راستا کف باد شونده محصول هم کمک شایانی می‌نماید. سری قایق‌های مارینر و اکسکروشن به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دارای لبه‌های کمی بالاتر از سطح آب هستند و بالا و پایین آمدن آب ضربه‌ای به آن وارد نمی‌کند.

انواع قایق بادی

در بخش قبل توضیحاتی در مورد محل‌های استفاده از قایق‌های بادی داده شد. اکنون به تشریح یک به یک قایق‌های تولیدشده تا به امروز و اینکه از چه موادی ساخته شده‌اند، چگونه راه‌اندازی می‌شوند و برای چه اموری مناسب هستند، پرداخته می‌شود. این توضیحات راهنمای خرید قایق بادی است که به ترتیب از ضعیف‌ترین تا بهترین قایق بادی تولیدشده تا به امروز ذکر می‌شوند.

قایق‌های کلاب: ضعیف‌ترین قایق‌های تولیدشده تا به امروز سری قایق بادی کلاب هستند که جهت استفاده کودکان درون استخر تولید و عرضه شده‌اند. این قایق‌ها دارای لایه‌های به نسبت ضعیفی بوده و اگر هر قسمت از بدنه آن سوراخ شود، به هیچ وجه نباید مورد استفاده قرار گیرند، زیرا معمولاً یک محفظه باد دارند. قایق‌های کلاب دارای مدل‌های دو، سه و چهار نفره بوده و در صورت احتیاط می‌توان از آن‌ها در آب‌های عمیق و آرام نیز استفاده نمود. همراه مدل چهار نفره چهار پارو و همراه مدل دو و سه نفره دو پارو قرار داده شده و کف آن نیز باد شونده می‌باشد.

قایق‌های پسیستر: قایق‌های پسیستر بسیار نایاب هستند و به سختی در بازار یافت می‌شوند. تنها مدل از این قایق که تاکنون موجب رضایت مشتریان خاصی شده، نوع دو نفره آن یعنی پسیستر 200 می‌باشد؛ این مدل مناسب استخرهای متفاوت بوده و در دسته‌بندی نوع اول قرار می‌گیرد. قایق‌های بادی پسیستر معمولاً بسیار کوچک هستند و قابل استفاده برای کودکان کمتر از 8 یا حداکثر 9 سال می‌باشند.

قایق بادی اکسپلورر: این قایق‌ها تقریباً مانند سایر قایق‌های استخر هستند اما دارای ضخامت و قدرت بیشتری می‌باشند. به دلیل ضخامت کافی به راحتی سوراخ نمی‌شوند و می‌توان با خیال آسوده‌تری از این دسته قایق‌های بادی در آب‌های عمیق استفاده نمود. به علاوه به قایق‌های حرفه‌ای نیز شباهت بسیاری دارند. از معایب آن‌ها می‌توان به عدم نصب موتور اشاره کرد. در حالت کلی این قایق بادی مناسب جهت استفاده روزمره و تفریحی کودکان و نوجوانان است و به نسبت سری پسیستر و کلاب کیفیت بالاتری دارد. قایق‌های اکسپلورر با پشتیبانی از تعداد نفرات متفاوت تولید شده‌اند و در قسمت دور تا دور بدنه دارای یک طناب ایمنی نیز هستند و مانند مدل‌های دیگر برای قرار دادن پارو، دو یا چهار حلقه به آن‌ها اختصاص داده شده است.

قایق‌های چلنجر : قایق‌های بادی چلنجر در سه مدل از یک تا سه نفره تولید می‌شوند و تحمل وزن آن‌ها 85 تا 255 کیلوگرم است. جنس بدنه این قایق پی وی سی تقویت شده می‌باشد و کف باد شونده، دو جای باد مجزا در کف و دیواره برای یک و دو نفره و چهار محفظه برای سه نفره برای ایمنی بیشتر محصول دارد. در قایق یک و دو نفره، دو جای پاروی چرخشی ثابت و در قایق سه نفره چهار جا وجود دارد. جنس پارو در قایق دو نفره پلاستیک و در سه نفره فلزی است و جای نگه‌دارنده پارو در هر سه قایق در کناره آن‌هاست. قایق بادی یک نفره به غیر از برچسب تعمیراتی و طناب دور هیچ‌گونه لوازمی نداشته، اما قایق بادی دو و سه نفره طناب دور، پارو و برچسب تعمیراتی دارند. البته قایق سه نفره دارای صندلی نیز هست.

قایق‌های سی‌هاک : قایق سیهاوک در 4 سایز یک تا چهار نفره ساخته می‌شود و تحمل وزن این محصول 100 تا 400 کیلوگرم است. جنس بدنه این قایق از پی وی سی سه لایه بوده و هر چهار مدل آن دارای کف باد شونده هستند و در آن‌ها سه جای باد مختلف برای ایمنی بیشتر قایق تعبیه شده است. قایق یک و دو نفره فاقد صندلی می‌باشند اما دو صندلی بادی در مدل سه و چهار نفره وجود دارد. قایق دو نفره دارای دو جای پاروی ثابت و نگه‌دارنده پارو است و قایق‌های سه و چهار نفره دارای جاهای پاروی دوتایی هستند که در کنار قایق قرار دارد. جنس پاروی قایق 1، 2 و 3 نفره پلاستیکی و 4 نفره آلومینیومی است.

قایق‌های اکسکروشن: قایق بادی اکسکروشن در سایزهای متنوع و مختلف از 3 تا 5 نفره تولید می‌شود. این قایق‌ها دارای تحمل وزنی 30 تا 455 کیلوگرم هستند که هر کدام متناسب با ظرفیت استفاده، وزن و تعداد نفرات مورد استفاده قرار می‌گیرند. جنس بدنه این قایق‌ها از پی وی سی سه لایه بوده و کف آن‌ها باد شونده است؛ برای ایمنی بیشتر قایق هنگام پنچری، سه جای باد مجزا از یکدیگر دارد.

بر روی این قایق می‌توان موتور برقی یا بنزینی سبک نصب کرد که تبدیل به قایق بادی موتوری می شود .

قایق‌های مارینر: قایق بادی مارینر در دو مدل ساخته می‌شود:

 • سه نفره جهت استفاده تا 300 کیلوگرم
 • چهار نفره با ظرفیت وزنی 400 کیلوگرم

جنس بدنه این قایق‌ها از پی وی سی سه لایه است که با تار و پود نخ ابریشم مصنوعی ترکیب شده و قابلیت استفاده در آب‌های شور را هم دارد. هر دو نوع قایق مارینر کفی با تخته‌های فایبر گلاس دارد که موجب مستحکم‌تر شدن کف قایق در هنگام استفاده می‌گردد. تخته‌ها به وسیله پی وی سی کنار هم متصل شده‌اند و قابل جمع شدن هستند. هر دو قایق دارای نیمکت‌های بادی بوده و خود قایق‌ها برای باد کردن از سه قسمت استفاده می‌کنند. در این قایق‌ها قسمت‌های باد شونده با سایر قایق‌های بادی متفاوت است، زیرا به دلیل کیفیت بالای بدنه هر دو قایق بادی مارینر، برای تقسیم‌بندی باد خود بدنه به دو یا سه قسمت مساوی مجزا می‌شود و هر دریچه باد به منظور نگه‌داری از یک تقسیم‌بندی تعبیه شده است.

قایق‌های جیمینی: این قایق به شکل ظاهری موشکی نوک تیز بوده و دارای ظرفیت‌های سه تا شش نفره با تحمل وزن 400 تا حدود 800 کیلوگرم است. بدنه آن از الیاف تار و پود نخ ابریشم مصنوعی به همراه پی وی سی بسیار ضخیم ساخته شده و قابل استفاده در آب‌های شور می‌باشد. در ساخت کف قایق بادی جیمینی از تخته‌های چوبی استفاده شده که به تحمل وزن قایق و نیز شتاب قایق با موتور کمک می‌کنند. قایق جیمینی هم جهت باد کردن از دریچه‌های مختلف بهره می‌گیرد، زیرا با این کار:

اولاً به استواری قایق کمک می‌کند.

ثانیاً در مواقع احتمالی سوراخ شدگی به اعضای قایق کمک کرده و در آب فرو نمی‌رود.

قيمت

عوامل مختلفي نظير نوع قایق، ظرفیت (برحسب نفر)، شرکت سازنده و … در تعيين قيمت قایق بادی موثرند. شرکت هاي سازنده اين محصولات ( مانند بیک اسپرت، ردپدل، جیلانگ، قایق اینتکس، اوزتریل، بست وی، مالیبو کایاکز و …) آن ها را با قيمت هاي گوناگوني به بازار عرضه کرده اند .

سعی کنید در هنگام خرید قایق بادی ارزان ، کیفیت را فدای قیمت نکنید و قایق خود را از فروشگاه های معتبر و همچنین برند های معتبر تهیه کنید. زیرا کیفیت این قایق ها در حقیقت رابطه مستقیمی با جان سرنشینان دارد و استفاده از قایق های بی کیفیت ممکن است سلامت سرنشینان را با خطر مواجه کند.

در پایان لیستی جهت خرید قایق کایاک فایبر گلاس و انواع قایق بادی کودک ،قایق بادی دیجی کالا ، قایق بادی بچه گانه به همراه قیمت قایق بادی موتوری قرار داده شده است امیدواریم با توجه به اطلاعاتی که در بالا به آن اشاره شد بتوانید مناسب ترین قایق موتوری را خریداری نمایید .

اگر قصد خرید دستگاه ساندویچ ساز برای منزلتان را دارید میتوانید سری به مقاله قیمت خرید اینترنتی دستگاه ساندویچ ساز دیجی کالا بزنید و دستگاه ساندویچ ساز مناسبتان را خریداری کنید .

 

لیست محصولات منتخب

قایق بادی اینتکس مدل 58330

قایق بادی EXPLORER 200 شرکت اینتکس ساخته شده از مواد اولیه پی وی سی یک لایه میباشد، این محصول جهت استفاده دو نفره است که این دو نفر شامل یک بزرگسال و یک کودک یا نوجوان میباشند، بدلیل امنیت بیشتر قایق فوق از دو قسمت مجزا باد میشود، قسمت اول کف این قایق بادی است که از یک دریچه از نوع پستونکی کوچک تشکیل شده است، قسمت دوم بدنه قایق است که این قسمت نیز از یک دریچه نوع پستونکی کوچک تشکیل میشود، این دو قسمت از یکدیگر مجزا بوده و درصورت سوراخ شدگی یا پاره شدن بدنه قایق، قسمت بعدی قایق بادی را روی آب نگه میدارد و هیچ گونه خطری برای افراد ایجاد نمیکند بهمین دلیل این قایق بادی دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا میباشد، بدون پمپ و پارو می باشد.

۵۲۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی بست وی مدل 65046

قایق بادی جیمینی دو نفره تولید شرکت بست وی است، این قایق با داشتن کف تخته ای از نوع فایبر گلاس یکی از گزینه های مناسب برای استفاده بعنوان قایق موتوری میباشد چرا که طراحی این قایق بطوری است که موتور بدون دخالت تخته نصب روی آن سوار شده و قایق بهتر و راحت تر اوج میگیرد و در ضمن این امر باعث میشود تا به بدنه قایق جیمینی فشار کمتری نسبت به قایق های بادی دیگر بیاید، جنس قایق بادی GIMINI 2 از سه لایه پی وی سی با الیاف نخ ابریشم مصنوعی تشکیل شده است، این نوار های پلیستری باعث استحکام بیشتر این قایق شده و بدنه محصول را نسبت به قایق های بادی دیگر مستحکم تر مینماید، بدلیل مسائل ایمنی و امنیتی قایق، این محصول از چند دریچه بادی مجزا تشکیل شده تا در صورتیکه بدنه قایق سوراخ شود محصول بداخل آب فرو نرفته و خطر غرق شدگی نداشته باشد بهمین دلیل قایق های بادی جیمی نی مورد تایید گارد ساحلی ایالات متحده امریکا میباشند، یکی از دریچه های باد کف قایق بادی جیمینی بوده که در واقع برای باد کردن لوله تعادل طراحی شده است، کاربرد این لوله در این است که قسمت وسط کف قایق را پایین تر از دور تا دور بدنه نگه دارد تا بعد از گاز دادن و سرعت گرفتن قایق بادی تعادل بیشتری را ایجاد نماید، دو قسمت موشکی روی انتهای قایق بادی جیمینی 2 نفره دیده میشود، کار این دو قسمت نیز حفظ تعادل بهتر قایق بعد از اوج گرفتن است و اگر نوک قایق بلند شود باعث میگردد محصول واژگون نگردد، دو دریچه باد دیگر روی بدنه محصول میباشند که هر کدام باید بطور جداگانه باد گردند تا امنیت بدنه قایق جیمینی حفظ گردد، این دریچه ها از نوع پیچ شونده بزرگ بوده و راحتی میتوانند قایق را آماده برای باد کردن و یا خالی کردن نمایند، دور تا دور قایق بادی جیمینی یک نوار ضربه گیر دیده میشود، این نوار باعث شده تا استحکام بدنه قایق از بیرون بیشتر گردد، راجع به پاروهای قایق باید گفت که از نوع حرفه ای بوده و چرخشی میباشند، یعنی بطور کامل به بدنه پرس نبوده و براحتی قابلیت چرخش بهر سمت دارند، این نوع پارو ها باعث سهولت در پاروزنی شده و خستگی کمتری را ایجاد مینمایند، در صورتیکه از موتور قایق استفاده شود و نیازی به پارو ها نباشد میتوان از دو جای نگهدارنده پارو ها در دو قسمت کناری بدنه استفاده کرده تا فضای داخلی قایق جیمینی اشغال نشود، یک نیمکت فایبر گلاسی در قسمت وسطی قایق دیده میشود که در حقیقت برای مواقعی که نیاز به پارو زدن باشد تعبیه شده است، این نیمکت قابلیت برداشته شدن را نیز دارد چراکه فضای قایق جیمینی بزرگتر شده و در صورتیکه به پارو زدن نیازی نباشد میتوان آنرا نصب نکرد، برای نشستن روی قایق بادی جیمینی باید روی بدنه این محصول انجام شود و با سایر قایق های دیگر متفاوت است، برای امنیت بیشتر روی بدنه طناب های محکمی طراحی شده که میتوان از این طناب ها برای نگهداشتن و تعادل هنگام قایق رانی استفاده کرد،

۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی بست وی مدل Kondor1000

 • ابعاد
  155x97x30 سانتی‌متر
 • وزن
  3 کیلو گرم
 • مناسب برای
  یک نفر
 • جنس بدنه
  پی وی سی
۵۶۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی اینتکس مدل Excursion4

 • ابعاد
  315x165x43 سانتی‌متر
 • وزن
  23 کیلو گرم
 • مناسب برای
  چهار نفر
 • جنس بدنه
  پی وی سی
۵,۱۹۹,۰۰۰ تومان

قایق بادی 1 نفره اینتکس مدل68305

قایق بادی از جنس پی وی سی سه لایه می باشد که از کیفیت و مقاومت بالایی بهره می برد.قایق بادی تک نفره برای پایداری و ثبات بیشتر در آب از سه دریچه مجزا باد میگردد.قسمت اول کف بادشونده قسمت دوم دیواره داخلی و قسمت سوم بدنه قایق می باشد که هر قسمت جداگانه باد می شود . این خود باعث ایمنی در قایق رانی می باشد.به همین دلیل قایق های اینتکس دارای تائیدیه گارد ساحلی می باشند.در دو طرف این قایق جهت راحتی بیشتر هنگام استفاده صندلی بادی تعبیه شده است.صندلی  و پشتی  این قایق از2 تکه جداگانه تشکیل شده است و حتی از خود قایق نیز جدا می شوند. قایق بادی چلنجر 2014 مدل کایاک با ظرفیت 1 نفره در واقع نوع جدید قایق های کایاک بادی یکنفره بوده که با ظاهری جدید تر و بدنه ای مقاوم تر عرضه شده است. محصولی که ساخته شده از جنس PVC چند لایه برزنتی با کیفیت بسیار بالا و ارگونومی کار شده دقیق تر که علاوه بر زیبایی تعادل بسیار بالایی را برای این قایق هنگام استفاده بر روی آب به ارمغان می آورد. قایق بادی کایاک اینتکس ساخت و تولید کارخانه intex محصول 2014 مدل چلنجر کایاک یک نفره با پمپ و پارو مخصوص مناسب برای یک نفر جهت ورزش در آبهای پر عمق ، ایمنی بالا ، دارای طناب ایمنی ، همراه با کوسن جهت نشیمن در داخل آب ، این قایق بادی را براحتی میتوانید با خود حمل و نقل کنید ، قایقهای بادی کایاک قابلین نصب موتور را ندارند و محرکه آنها توسط پاروی دو طرفه انجام میگیرد ،

۳,۱۰۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی اینتکس کد 68307

قایق بادی اینتکس طرح کایاک 2 نفره مدل EXPLORER K2 محصولی فوق العاده از شرکت اینتکس با طراحی زیبا و جدید می باشد که در سال 2018 تولید شده است . قایق کایاک دو نفره اینتکس از مواد درجه یک PVC ساخته شده است که مقاومت آن را چند برابر می کند . در دو طرف این قایق دستگیره هایی برای حمل و نقل آسان در نظر گرفته شده است و برای نشستن دو صندلی بادی که قابل تنظیم هستند می باشد . در زیر این قایق بادی زیبا تیغه پلاستیکی برای بریدن آب تعبیه شده است که باعث می شود تا در هنگام پارو زدن سرعت شما بیشتر شود . بسیاری از طرفداران این محصول از آن در آب های خروشان و یا آرام استفاده می کنند . از دیگر خصوصیات آن میتوان به رنگ زرد این قایق اشاره کرد که برای بهتر دیده شدن در آب با این رنگ ساخته شده است که امنیت این محصول را چند برابر کرده است. کف باد شونده و برچسب تعمیرات و دو عدد پارو دو سر کایاکی و پمپ باد دستی بزرگ و کیف حمل و نگهداری جزء دیگر آپشن های آن می باشد.

۵,۲۱۲,۰۰۰ تومان

قایق بادی اینتکس طرح اکسپلور 300 مدل 58332

قایق بادی اینتکس طرح اکسپلور 300 محصولی بی نظیر با قیمتی مناسب از شرکت اینتکس است . این محصول دارای رنگ نارنجی برای دیده شدن بهتر قایق در آب می باشد . این مورد از موارد ایمنی به شمار می آید . کف این قایق ، بادی بوده و برای استفاده در دریا و دریاچه و استخر بسیار مناسب است .

۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی اینتکس مدل 68349

قایق بادی سی هاوک 3 یکی دیگر از خانواده قایق های بادی شرکت اینتکس بوده که ساخته شده از جنس PVC چندلایه با روکش برزنتی طرح دار می باشد. محصولی با ظرفیت 3 نفره که از ویژگی هایی همچون کف بادی و دارا بودن دو نشیمنگاه بادی که استفاده از این محصول را برای راحت کرده و نهایت احساس آرامش را به کاربر منتقل می کند. این قایق نیز می تواند به دلیل داشتن اهرم های ماهیگیری برای این تفریح آبی مورد استفاده قرار گیرد. قایق بادی سی هاواک 3 نفره اینتکس مخصوص سه نر بزرگسال برای آبهای خروشان با لوازم کامل و تحمل وزن بالا ، این قایق بادی بسیار کوچک و قابل حمل است و کیفیت آن بسیار عالی و محکم میباشد ، قیمت آن در مقایسه با نمونه فایبر گلاس آن بسیار ارزانتر و کمتر است و میتواند یک وسیله تفریحی برای افراد خانواده در فصل های مختلف باشد ، از این قایق بادی میتوان جهت ماهیگیری و تفریح و ورزش در دریا و با ایمنی بالا، دارای طناب نجات ، و جای لنسر ، و دارای کوسن ، جلو و عقب ، رنگ سبز یشمی ، مارک اینتکس intex با بهترین کیفیت ،

۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی مدل D80

 • ابعاد
  80*48*38 سانتی‌متر
 • وزن
  0.2 کیلو گرم
 • مناسب برای
  یک نفر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
۶۵,۰۰۰ تومان

قایق بادی کودک بست وی مدل 34100

 • طول
  102 سانتی‌متر
 • عرض
  97 سانتی‌متر
 • جنس
  PVC
۱۷۶,۰۰۰ تومان

قایق بادی مدل 58329

 • ابعاد
  185x94x14 سانتی‌متر
 • وزن
  1 کیلو گرم
 • مناسب برای
  یک نفر
 • جنس بدنه
  لاستیک , پی وی سی
۳۰۴,۰۰۰ تومان

قایق بادی اینتکس مدل 59380NP

 • ابعاد
  107x69x50 سانتی‌متر
 • وزن
  0.5 کیلو گرم
 • مناسب برای
  یک نفر
 • جنس بدنه
  پی وی سی
۱۰۴,۰۰۰ تومان

قایق بادی بست وی کد 91044

 • طول
  102 سانتی‌متر
 • عرض
  69 سانتی‌متر
 • ارتفاع
  20 سانتی‌متر
 • وزن
  0.3 کیلوگرم
 • ظرفیت
  20 لیتر
 • ظرفیت وزنی
  20 کیلوگرم
 • مناسب برای
  3-6 سال
 • جنس
  PVC
۱۴۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی کد 61078

 • ابعاد
  145x84x25 سانتی‌متر
 • وزن
  3 کیلو گرم
 • مناسب برای
  یک نفر
 • جنس بدنه
  پی وی سی
۷۹۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی کد 61062

 • ابعاد
  196x114x25 سانتی‌متر
 • وزن
  3 کیلو گرم
 • مناسب برای
  دو نفر
 • جنس بدنه
  پی وی سی
۷۹۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی فیش من مدل ۳۰۰

قایق بادی «Fishman 300» از سری‌ قایق‌های مناسب برای ماهیگیری این شرکت بوده و شما می‌توانید برای ماهیگیری در یک دریاچه آرام از آن بهره ببرید. برای رسیدن به همین موضوع، بر روی بدنه در قسمت پشتی، دو محل قرارگیری قلاب ماهیگیری تعبیه‌شده تا شما مدت زیادی را قلاب به دست منتظر به دهان گرفتن طعمه توسط ماهی نباشید. با توجه به حجم و اندازه این قایق، باد کردن آن با استفاده از هوای داخل ریه‌ها کاری غیرممکن بوده و برای همین فیش من به همراه این محصول، یک عدد پمپ باد دستی نیز عرضه کرده است. برای جابه‌جایی قایق بر روی آب نیز پاروهایی در داخل بسته‌بندی قرار داده‌شده که شما می‌توانید از هردوی آن‌ها به‌صورت هم‌زمان استفاده کنید. شما همچنین می‌توانید به‌صورت دو نفره برای جلوگیری از خسته شدن از پاروها استفاده کنید. این قایق مناسب برای دو نفر بزرگ‌سال و یک کودک طراحی‌شده ولی باید توجه داشت که نباید وزن افراد به‌علاوه وسایل همراه از 265 کیلوگرم بیشتر شود، زیرا در غیر این صورت احتمال به زیرآب رفتن قایق وجود دارد. در دورتادور قایق یک طناب کشیده شده است تا در زمان مواج شدن محیط اطراف، بتوان با گرفتن آن از بیرون افتادن از قایق جلوگیری کرد. همچنین برای اینکه شما جای مناسبی برای وسایل کوچک ولی ضروری خود داشته باشید، یک کیف در داخل قایق تعبیه‌شده است. قایق بادی فیش من مدل Fishman 300 محصول باکیفیت ساخت خوب بوده که می‌تواند یک تجربه خوب برای شما در دریاچه‌ها و برکه‌ها ایجاد کند.

۴,۲۸۹,۰۰۰ تومان

کایاک بادی اینتکس کد 68309

قایق بادی قایق کایاک اکسکورشن پرو K2 از سری قایق بادی ورزشی ، ماهیگیری و تفریحی شرکت اینتکس به شمار می آید که از جنس پی وی سی سوپر تاش ( جنس فوق العاده سخت ضد نور آفتاب ، ضد نمک آب ، ضد روغن ، ضد گازوییل و … ) بسیار مقاوم می باشد. ظرفیت این قایق بادی اسپرت ، 2 نفر با تحمل وزن حداکثر 180 کیلو گرم می باشد .دارای طناب دور جهت حمل قایق یا استفاده از آن هنگام بازگشتن از درون آب به داخل قایق می باشد. دارای دو دستگیره در عقب و جلوی قایق بادی برای حمل وجود دارد. دارای دو پدال قابل تنظیم جای پا برای راحتی قایق ران و تکیه به آنها جهت پارو زدن بهتر و موثرتر تعبیه شده ایت. دارای دو جای لنسر ماهیگیری،دو موج شکن مجزا برای آب های عمیق و کم عمق ، براکت جهت نصب لوازم جانبی قایق بادی مثل لنسر ماهیگیری و … طراحی شده است. دارای محفظه نگهدارنده در عقب و جلوی قایق بادی جهت حمل وسایل شخصی ، دو تشکچه بادی پشتی دار برای نشیمن دو نفر، تشکچه اضافه برای تنظیم ارتفاع صندلی قایق تعبیه شده ایت.دارای قابلیت نصب فشار سنج در محل ورود خروج هوا برای تنظیم باد استاندارد قایق بادی ، دو پارو آلمینیومی یک تکه ،پمپ باد دستی ، کیف حمل ، صندلی متحرک و جدا شونده ، دو طناب نگهدارنده صندلی قایق بادی برای راحتی هرچه بیشتر قایقران و در نهایت دارای تاییدیه گارد ساحلی آمریکا از جهت کیفیت و قابلیت استفاده در آب های آرام و غیر آرام و…طراحی شده است.این قایق بادی با جدا کردن تشکچه عقب یا جلو قابلیت یک نفره شدن را نیز دارد که این امر موجب شده تا فضای بیشتری برای قایق ران ایجاد شود ، این قابلیت این قایق را منحصر به فرد کرده است . یکی از دیگر جذابیت های این قایق گرافیک بسیار زیبای بدنه می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد.وزن قایق بادی اکسکورشن K2 بسیار سبک بوده و این موضوع جهت شناور شدن راحتتر و سریع تر قایق برروی آب بسیار موثر و استاندارد است . موج شکن کف این قایق باعث ایجاد تعادل و سرعت بیشتر می شود که از خصوصیات بارز قایق بادی اکسکورشن K2 به شمار می آید . ازین قایق جهت ورزش قایق رانی ، ماهیگیری و جهت قایق رانی تفریحی و … استفاده می گردد.

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان

قایق بادی اینتکس طرح ماهی مدل 59380

قایق بادی اینتکس مخصوص کودکان می باشد . این محصول دارای طراحی شاد کودکانه برای لذت بردن کودکان است . این قایق بادی شناور را باید توسط پمپ باد های شرکت اینتکس و فقط تا حدی که چروک های آن صاف شود باد نمایید . از این شناور زیبا و مقاوم میتوانید در استخر و یا آبهای آرام استفاده نمایید .

۲۱۹,۰۰۰ تومان

قایق بادی اینتکس طرح کوسه مدل 59380

قایق بادی اینتکس مخصوص کودکان می باشد . این محصول دارای طراحی شاد کودکانه برای لذت بردن کودکان است . این قایق بادی شناور را باید توسط پمپ باد های شرکت اینتکس و فقط تا حدی که چروک های آن صاف شود باد نمایید . از این شناور زیبا و مقاوم میتوانید در استخر و یا آبهای آرام استفاده نمایید .

۱۸۵,۰۰۰ تومان

قایق بادی کودک Bestway مدل MickeyMouse

 • ابعاد
  1000*640 سانتی‌متر
 • وزن
  2000 کیلو گرم
 • مناسب برای
  یک نفر
 • جنس بدنه
  پی وی سی
۹۹,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه