کرم لایه بردار چند دقیقه روی پوست بماند

 • 11 آبان 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

اصولا پوست ما هر 28 روز یکبار به صورت تدریجی سلول‌های جدید را جایگزین سلول‌های مرده کرده که با افزایش سن، این روند کند می‌شود و سلول‌های مرده در سطح پوست تجمع می‌کنند. به‌این‌ترتیب، این فرایند به‌درستی انجام نمی‌شود و در سنین بالاتر، شاهد چین‌و‌چروک، جای جوش و لک‌های بیشتری هستیم. در نتیجه برای داشتن پوستی سالم و شاداب باید کاری کنیم تا روند تجدید شدن سلول‌های پوستی سریع‌تر انجام شود که همه این فرایندها توسط کرم لایه بردار انجام می‌شود.

کرم لایه بردار مدیلن مدل 10% 50ml AHA

 

کرم لایه بردار چند دقیقه روی پوست بماند ؟

کرمهای لایه برداری که با غلظت 10 می باشند، بدون تجویز پزشک، در داروخانه ها به فروش می رسد و همه افراد می توانند از انها استفاده کنند. ولی کرمهای لایه بردار با غلظت 15 حتما می بایست با نسخه پزشک از داروخانه درخواست شود.کرمهای لایه برداری که علاوه بر اسید میوه حاوی دو ویتامین A و E  باشند، اثر بخشی مناسب تری دارند و باعث مرطوب شدن پوست می شود و کاهش چروک های سطحی پوست را به دنبال خواهد داشت.برخی از کرمهای لایه بردار همچنین حاوی مادده گیاهی بیزابولول است از عصاره گیه بابونه تهیه شده است. این گیاه مانع تحریکات شدید پوستی می شود و در واقع نوعی ضدالتهاب است.

کرم لایه بردار چند دقیقه روی پوست بماند و نتیجه‌گیری بهتر از مصرف آن باید به این صورت عمل شود:
1-ابتدا و در سه روز اول کرم روی پوست ساعد دست آزمایش شود. چنانچه سرخی، خارش یا تحریک رخ نداد، مصرف آغاز شود.

2-بعد از آزمایش کرم، دو شب در میان، 5 نوبت به مقدار بسیار کم (به اندازه یک عدس) در نواحی کمتر حساس صورت (به جز دور چشم و دور لب) مالیده شود.

3-بعد از آن 5 نوبت، یک شب در میان به همان میزان کم استفاده شود.

4-آن گاه هر شب و به مقداربیشتری (به اندازه یک نخود) در هر نوبت استفاده شود.

5-به دلیل آنکه کرم لایه بردار چند دقیقه روی پوست بماند ، پوست صورت نازک و حساس می‌شود، کرم‌های لایه‌بردار حتما باید در شب استفاده شود تا اشعه UV خورشید پوست را تحریک نکند . همچنین در طول روز از مصرف کافی و صحیح کرم ضدآفتاب با SPF بالای 50 به هیچ وجه کوتاهی نشود.

اثر کرمهای لایه بردار AHA :

وقتی این کرم لایه بردار چند دقیقه روی پوست بماند با ایجاد پوسته‌ریزی سطح پوست و نفوذ به لایه شاخی پوست اتصال بین سلول‌های مرده را می‌شکند و باعث ریزش سریع‌تر آنها می‌شود.
کرمهای لایه بردار چند دقیقه روی پوست بماند منجر به جوانسازی پوست ، روشن شدن آن و کاهش لکه های تیره پوست می شود.

تحریک پوستی:

افرادی که پوستهای حساسی دارند ممکن است با مصرف کرمهای AHA، پوستشان تحریک شود. تحریکهای پوستی شدت و ضعف دارد. اگر تحریک پوستی در حد قرمزی اندک پوست بود که قابل تحمل باشد، نه تنها نگران کننده نیست، بلکه نشانه اثر بخشی کرم است و می توان با خیال راحت به مصرف کرم لایه بردار ادامه داد.  ولی اگر تحریکات پوستی شدید بود به این معنی که با قرمزی شدید، سوزش و خارش همراه بود، باید مصرف کرم لایه بردار را قطع کرد و به پزشک متخصص پوست مراجعه کرد.

 

لایه بردار فیزیکی

این لایه بردارها معمولا شامل اسکراب، کیسه یا لیف زیر حمام هستند که کیسه حمام بهترین لایه بردار برای پوست‌های حساس تلقی می‌شود. در ادامه می‌خواهیم درباره اسکراب توضیح دهیم.

اسکراب چیست؟

اسکراب‌ها را معمولا به‌شکل کرم یا ژل درست می‌کنند. درون اسکراب ذرات ریز برجسته‌ای وجود دارد و با ماساژدادن این دانه‌ها و سایش آنها روی پوست، عمل لایه‌برداری انجام خواهد شد. دقت کنید که ذرات موجود در کرم نباید آن‌قدر خشن و برنده باشند که سطح پوست را خراش دهند. بعضی اسکراب‌ها دارای خرده‌های هسته میوه یا پوست سخت آجیل‌ها مثل پوست گردو هستند. این ذرات می‌توانند پوست را زخمی ‌کنند و جای زخم و لک‌های غیرقابل‌درمان در آن به وجود بیاورند. البته اسکراب‌های ملایم هم موجود هستند که ذرات نرمی دارند و پوست را زخمی نمی‌کنند. این اسکراب‌ها حاوی موادمغذی و آبرسان هستند که برای پوست بسیار مفید است. در برخی از اسکراب‌ها هم، مخلوطی از یک لایه‌بردار شیمیایی و اسیدهای میوه به کار می‌رود. اسکراب‌ها بیشتر برای پوست‌های چرب مناسبند. افراد دارای پوست خشک یا حساس در صورتی که اصرار به استفاده از اسکراب دارند، بهتر است از انواع ملایم اسکراب بدون الکل استفاده کنند.

لایه بردار شیمیایی

این نوع از لایه بردارها به 4 دسته کلی شامل آلفاهیدروکسی اسیدها (AHA)، بتا هیدروکسی‌اسیدها (BHA)، رتینوئیدها و آنزیم‌های طبیعی تقسیم ‌می‌شوند. ویژگی‌هایی که کرم لایه بردار دارد از جمله لایه‌برداری عمقی، درمان آفتاب‌سوختگی و تغییر رنگ پوست، جوان‌سازی پوست، بازکردن منافذ مسدودشده پوست، درمان آکنه، کاهش عمق چروک‌ها و کم‌رنگ‌کردن لک‌های به‌جا مانده از جوش‌ها جزو مواردی هستند که باید به آن‌ها اشاره کرد.

آلفاهیدروکسی اسیدها (AHA): متداول‌ترین لایه‌بردار در این دسته، گلیکولیک اسید است که بسته به غلظت آن می‌تواند جزو لایه‌بردارهای با قدرت متوسط قرار بگیرد. گلیکولیک اسید تولید کلاژن را افزایش می‌دهد، بافت پوست را تمیز می‌کند و سبب طراوت و شادابی آن می‌شود.

بتا هیدروکسی‌اسیدها (BHA): یکی از بهترین لایه‌بردارها برای درمان آکنه، سالیسیلیک اسید است که می‌تواند چربی را در خود حل کند. این ماده به ‌درون منافذ پوست نفوذ می‌کند و چربی اضافی آنها را از بین می‌برد. برخلاف گلیکولیک اسید و سایر اسیدهای AHA، سالیسیلیک اسید حساسیت پوست را نسبت به نور آفتاب افزایش نمی‌دهد. این لایه‌بردار برای ازبین‌بردن آفتاب‌سوختگی، تغییر رنگ پوست، ملاسما، لک‌های کبدی، کک ‌و مک، جوش‌ها و آکنه‌ها بسیار مناسب است. سالیسیلیک اسید برای پوست‌های چرب بهترین لایه‌بردار است.

لایه بردارهای آنزیمی: این نوع لایه‌بردار سبک‌ترین و ضعیف‌ترین نوع لایه‌بردار است که از آنزیم‌های میوه تهیه می‌شود. برخلاف اسیدهای AHA و BHA لایه‌بردارهای آنزیمی کمترین تغییر و تبدیل را در سلول‌های پوستی ایجاد می‌کنند. این کرم‌ها فقط سلول‌های مرده را از بین می‌برند و پوست را به خوبی پاک‌سازی می‌کنند و برای پوست حساس، بهترین گزینه هستند.

رتینوئیدها: به گفته بسیاری از متخصصان پوست، یکی از موثر‌ترین انواع کرم لایه بردار ، رتینوئیدها هستند. رتینوئید از مشتقات ویتامین آ است. این محصولات از دیرباز به‌ منظور درمان آکنه مورد استفاده قرار گرفته‌اند و از نام‌های تجاری این لایه‌بردار می‌توان به رتین آ، رتینول و ترتینوئین اشاره کرد. اگر برای اولین‌ بار و بدون نسخه می‌خواهید از این محصولات استفاده کنید، بهتر است از ترکیباتی با نام‌های رتینول و رتینیل پالمیتیت شروع کنید. این محصولات برای افراد بالای ۳۰ سال مناسب‌تر است. رتینوئیدها وقتی از طریق پوست جذب شوند، به رتینوئیک اسید تبدیل شده‌ و سپس عمل لایه‌برداری را انجام می‌دهند.

لیست محصولات منتخب

کرم لایه بردار نئودرم مدل Renewal AHA 13% حجم 50 میلی لیتر

گاهی وقت‌ها وجود جای جوش یا لک‌هایی که در اثر آفتاب روی پوست ایجاد شده‌اند، بسیار ناراحت‌کننده است. داشتن پوست صاف و روشن یکی از زیبایی‌های چهره‌ی هر فرد، به‌خصوص خانم‌هاست؛ ازاین‌رو گاهی استفاده از کرم‌های لایه‌بردار پوست می‌تواند راه‌حل خوب و امنی برای رهایی از این عارضه‌های پوستی باشد. کرم لایه‌بردار «نئودرم» (Neuderm) مدل «رینیوال آ اچ آ» (Renewal AHA) لایه‌برداری طبیعی است که با عملکرد قوی خود قادر است پوست صورت را از لایه‌های مرده و آسیب‌دیده رهایی بخشد. این لایه‌بردار دارای یک ترکیب عالی است. آلفا هیدروکسی اسیدها (اسید های طبیعی میوه و شـیر)، ویتامین‌های A و E و آلفابیزابولول در ترکیب با هم می‌توانند به‌آرامـی لایه‌های سطحی پوست را پاکسازی کنند. عملکرد این محصول به گونه‌ای است که ضمن لایه‌‌برداری با افزایش رطوبت پوست، نمایی شفاف، نرم و سالم به آن ببخشد. یکی از مزایای این محصول، نبود پارابن در ترکیب آن است. پارابن‌ها گروهی از محصولات شیمیایی هستند که از ایجاد باکتری جلوگیری کرده و باعث افزایش طول‌عمر محصولات می‌شوند؛ اما برای پوست و بدن آسیب‌رسان و مضرند. به همین دلیل نبود این ماده‌ی شیمیایی، ضدحساسیت‌بودن محصول را تضمین خواهد کرد. استفاده از محصولات لایه‌بردار بهتر است با مشورت پزشک انجام شود. این محصول به دلیل خاصیت لایه‌برداری ملایم آن، آسیبی به پوست نخواهد زد. با خرید این محصول در تیوپی با حجم 50 میلی‌لیتر، به‌آسانی پوست خود را جوان کرده و شادابی را به آن بازگردانید.

۲۵,۰۵۰ تومان

کرم لایه بردار پوست مای مدل فارما یوث سلوشن حجم 40 میلی لیتر

کرم لایه بردار جوان کننده مای مدل AHA 10 باعت کاهش لک های تیره و چین و چروکهای سطحی و منافذ باز پوست و افزایش رطوبت و طراوت پوست می شود. عمده ترین عملکرد کرم جوان کننده، لایه برداری و مرطوب کنندگی است. آلفاهیدروکسی اسیدهای گوناگون به همراه ویتامین A موجود در این کرم پوسته ریزی سلول های مرده پوست و نیز رشد سلول های جدید را تحریک کرده و با صاف کردن چین و چروک های ریز پوست و کاستن از شدت ضایعات هایپرپیگمانته به پوست نمایی صاف، درخشان و روشن تر می بخشد. در کنار ویژگیهای ذکر شده کرم جوان کننده با استفاده از مواد موثر و خالص نه تنها مقاومت پوست را در برابر رادیکالهای آزاد افزایش می دهد بلکه با دارا بودن ویژگی مرطوب کنندگی، عوارض معمول ناشی از مصرف محصولات حاوی AHA مانند: خشکی، التهاب و پوسته ریزی را نیز به حداقل می رساند. برند مای با پیشینه ای طولانی و روشن در طیف وسیعی از محصولات آرایشی و بهداشتی اقدام به برطرف کردن نیاز ایرانیان نموده است. مراقبت از پوست و مو به فاکتورهای مختلفی مانند ویژگی های ژنتیکی، موقعیت جغرافیایی و عوامل دیگر بستگی دارد. لازم به ذکر است که کیفیت محصولات مای در سطح بزرگترین برندهای بین المللی است.

۲۵,۴۴۰ تومان

ژل لایه بردار آردن سری Aha حجم 30میلی لیتر

 • حجم
  30 میلی لیتر
 • مخصوص
  صورت
 • AHA
  دارد
 • میزان AHA
  25 درصد
 • مناسب
  انواع پوست
 • دارای خاصیت
  ضد آکنه
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  خیار ، جای سبز ، لیکوریس و آلوورا
 • ویتامین
  ندارد
 • شماره مجوز
  38/14051
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – الایه بردار و ضد چروک
 • – مرطوب کننده و روشن کننده
 • – حاوی خیار ، جای سبز ، لیکوریس و آلوورا
۶۴,۳۵۰ تومان

کرم لایه بردار هیدرودرم مدل AHA

جوش زدن پوست موقت است و این باقی ماندن جای آن است که باعث دردسر و نارضایتی افراد می‌شود که راه حل، استفاده از محصولات لایه بردار است. کرم لایه بردار AHA ده درصد هیدرودرم (Hydroderm) تاثیر شگفت انگیزی در برداشتن لایه‌ی خارجی و فرسوده‌ی پوست و کاهش چین و چروک و لک‌های قهوه‌ای دارد. این کرم حاوی ویتامین E است که حکم یک آنتی اکسیدان قوی را دارد و با خنثی کردن اثرات رادیکال‌های آزاد مانع از تاثیر مخرب آن‌ها بر روی پوست می‌شود. با لایه ‌برداری پوست ممکن است کمی التهاب بوجود بیاید که برای جلوگیری از آن، از روغن کالاندولا استفاده شده که علاوه بر خواص آنتی باکتریال، باعث التیام و ترمیم پوست می‌شود. با افزایش سن میزان تولید کلاژن در بدن کم می‌شود که برای فعال کردن آن باید از محرک‌هایی مانند آسکوربیل پالمیتات استفاده کرد. این ماده فرم فعال ویتامین C است که با تحریک میزان تولید کلاژن، باعث افزایش استحکام و انعطاف‌پذیری پوست و کاهش چین و چروک‌ها می‌شود. با کرم لایه بردار هیدرودرم، لایه‌ی مرده و تیره‌ی پوست به ملایمت برداشته و راه برای تنفس پوست جوان باز و رنگ چهره روشن‌تر خواهد شد. نحوه‌ی استفاده از این کرم هر شب بعد از پاک کردن پوست با یک پاک کننده‌ی ملایم است که باید بر روی پوست ماساژ داده شود و صبح روز بعد با پنبه و آب ولرم شستشو داده شود. با توجه به لایه‌برداری از پوست، اهمیت استفاده از ضد آفتاب بسیار بیشتر از مواقع عادی است و اکیدا توصیه می‌شود از ضد آفتاب در زمان درمان با لایه ‌بردار استفاده شود. برند هیدرودرم زیرگروه لابراتور پارس حیان است که یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات بهداشتی و آرایشی در سطح خاور میانه است و سعی بر تولید وسیعی از محصولات با تنوع برای پاسخ به نیازهای افراد دارد که در اتفاقا این زمینه توانسته موفق عمل کند

۴۴,۶۲۰ تومان

کرم لایه بردار مدیلن مدل 10% 50ml AHA

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • AHA
  دارد
 • میزان AHA
  10 درصد
 • عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  2162314055800004
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – مناسب انواع پوست ها
 • – مرطوب کننده،لایه بردار، ضد چروک، شفاف کننده پوست، ضد لک و Comedonolitic در پوست های آکنه ای
 • – افزایش کلاژن سازی
۴۲,۹۰۰ تومان

کرم لایه بردار پوست درمالیفت مدل Glycolift حجم 40 میلی لیتر

 • حجم
  40 میلی لیتر
 • مخصوص
  صورت
 • AHA
  دارد
 • مناسب
  انواع پوست
 • دارای خاصیت
  پاک کننده , درخشان کننده
 • عصاره
  ندارد
 • نوع عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  1058/ظ/48
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • راهنمای استفاده
  شب ها پس از شستشوی پوست با یک شوینده مناسب، کرم لایه بردار را بر روی پوست صورت مالیده و به آرامی ماساژ دهید. در طی روز حتماً از کرم ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی مناسب استفاد نمایید.
 • سایر توضیحات
  لایه برداری شیمیایی و آنزیماتیک سلول های مرده پوست
 • افزایش دهنده روند نوسازی سلول های پوست
 • کمک کننده به رفع جای جوش ها و لک های پوستی
 • مناسب انواع پوست
۳۵,۰۰۰ تومان

کرم لایه بردار پوست کلیون مدل Beauty Care حجم 125 میلی لیتر

کرم لایه بردار ملایم صورت کلیون ، بر طرف کننده آلودگی ها و سلول های مرده سطح پوست و مناسب برای انواع پوست‌ها میباشد. این کرم حاوی دانه‌های بسیار ریزی است که با ماساژ آنها بر روی پوست صورت تمام سلول‌های مرده و آلودگی‌هایی که داخل منافذ پوست نفوذ کرده و انباشته شده‌اند را به راحتی خارج نموده و پوست صورت شما را عمیقا تمیز می‌نماید. وجود ترکیبات طبیعی و بسیار مفید و همچنین ویتامین‌های مختلف در کرم لایه بردار صورت کلیون باعث می‌شود تا بلافاصله پس از استفاده از آن تاثیر فوق العاده آن را بر روی پوست خود مشاهده نمایید. عسل که نرم کننده و مرطوب کننده‌ای طبیعی به همراه ویتامین E که محافظت کننده و افزایش دهنده خاصیت ازتجاعی پوست می‌باشد باعث می‌شود پوست شما پس از استفاده از این کرم بسیار شاداب تر و نرم تر و درخشان تر از قبل گردد. استفاده مداوم از این کرم باعث تسهیل و تاثیر بیشتر دیگر درمان های پوستی می‌گردد .

۹۴,۸۰۰ تومان

کرم لایه بردار پوست کریستین برتون مدل ایکسفولیات حجم 50 میلی لیتر

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مخصوص
  صورت
 • مناسب
  انواع پوست
 • دارای خاصیت
  پاک کننده , نرم کننده , درخشان کننده
 • عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • راهنمای استفاده
  کرم لایه بردار را روی پوست مرطوب بمالید و به آرامی ماساژ دهید سپس با آب ولرم با دقت بشویید
 • از ناحیه چشم خودداری کنید و هفته ای یک یا دو بار استفاده شود
۷۰۰,۰۰۰ تومان

کرم لایه بردار پوست شب برنارد کسیر مدل Retinol حجم ۵۰ میلی لیتر

کرم شب لایه بردار برنارد کسیر مدل Retinolیک لایه بردار بسیار قوی پوست صورت بوده که مناسب برای استفاده انواع پوست حتی پوست های حساس می باشد. این کرم لایه بردار به دلیل داشتن عصاره انار موجب درخشندگی و برطرف شدن لک های پوست می شود. استفاده از این کرم به درخشان شدن و شفاف شدن پوست می انجامد. این محصول حاوی AHA با لایه برداری سطحی موجب روشن شدن پوست ، کاهش نشانه های زخم و جوش و افزایش تولید کلاژن و الاستین می شود.

۷۹۹,۰۰۰ تومان

ژل لایه بردار پوست پایوت مدل تمشک حجم 50 میلی لیتر

اسکراب لایه بردار تمشک پایو با دو عامل لایه بردار به پاکسازی و از بین برنده آلودگی ها و چربی های پوست می پردازد. اولین عامل لایه بردار آنزیمی( شیمیایی) است این لایه برداری توسط دانه های تمشک صورت می گیرد و دومین لایه برداری مکانیکی (فیزیکی) است که این لایه برداری توسط دو ترکیب هسته تمشک و ژل ملتینگ صورت می گیرد. این محصول دارای خاصیت لایه برداری دوگانه peeling و polishing و همچنین تغذیه کننده پوست بواسطه دارا بودن روغن تمشک، آفتابگردان و ویتامین E می باشد.

۲۰۵,۰۰۰ تومان

کرم لایه بردار پوست لویی ویدمر مدل 02 حجم 50 میلی لیتر

 • حجم
  50 میلی لیتر
 • مخصوص
  صورت
 • مناسب
  انواع پوست
 • دارای خاصیت
  پاک کننده , نرم کننده
 • عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • شماره مجوز
  56449243154226244
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • راهنمای استفاده
  یک تا سه بار در هفته روی پوست نرمال یا پوست خشک بصورت دورانی ماساژ دهید
 • اجازه دهید تا اثر کند سپس با آب ولرم بشویید .
 • می توانید از تونر شاداب کننده صورت لویی ویدمر نیز استفاده کنید .
 • توجه از تماس لایه بردار با پوست اطراف چشم و تماس آن با چشم اجتناب کنید .
 • لایه بردار صورت مناسب پوست های دچار: رزاسه ، درماتیت پریورال ، کوپروز، پوستهای حساس و آسیب دیده و آفتاب سوخته نمی باشد.
 • سایر توضیحات
  مناسب برای انواع پوست
 • از بین برنده لایه مرده پوست
 • افزایش گردش خون موضعی
 • افزایش نرمی ، لطافت و انعطاف پذیری پوست توسط کمپلکس آمینو اسید ها و اوره
 • پاک کننده عمقی منافذ پوست
 • حاوی گرانول های ساینده پوست
 • از بین برنده سلول های شاخی پوست
 • ساخت سوئیس
۲۱۲,۸۰۰ تومان

کرم لایه بردار پوست آردن مدل Dry Relief مقدار 50 گرم

 • مخصوص
  بدن
 • مناسب
  پوست خشک
 • دارای خاصیت
  پاک کننده
 • عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • شماره مجوز
  38/14087
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۸۰,۰۰۰ تومان

کرم لایه بردار پوست آردن مدل black pores حجم 75 میلی لیتر

پوست آقایان هم مانند خانم‌ها، روزانه در معرض انواع آلودگی‌ها و ایجاد دانه‌های سرسیاه است. برای تمیز کردن روزانه پوست‌شان بهترین راه استفاده از یک اسکراب متناسب با پوستشان است. کرم اسکراب «آردن» (Arden) با رنگ خاکستری مخصوص استفاده‌ی آقایان است. این کرم حاوی دانه‌های آبی رنگ است که در کنار ترکیبات خوب آن، به لایه بردای ملایم پوست می‌پردازد. این کرم مناسب انواع پوست است و می‌توان از ان به عنوان مکمل شست‌وشوی روزانه پوست استفاده کرد. این کرم منافذ باز پوست را باز کرده و دانه‌های سیاه را بیرون کشیده و پوست را تمیز می‌کند. با ساییدن این کرم روی پوست، لایه‌ای از سلول‌های مرده‌ی پوست برداشته شده و آلودگی‌ها و چربی اضافه‌ی پوست نیز از بین می‌رود. از طرفی اگر پوست در اثر خشکی پوسته می‌اندازد، می‌توان با استفاده‌ی روزانه از این کرم، این پوسته‌ها را از بین برد. پس از استفاده پوست شاداب شده و نرم و لطیف می‌شود. این کرم در ترکیبات خود عصاره‌ی هاماملیس دارد که برای پوست نشاط‌آور و کنترل کننده چربی است.

۲۱,۸۰۰ تومان

پاککننده اسکراب 1×2 سی گل حجم 50 میلی لیتر

برای روشن کردن پوست صورت می‌توان از مواد مختلفی استفاده کرد. یکی از آن‌ها کرم لایه بردار است که با موادی که درون ان قرار دارد می‌تواند لایه به لایه سلول‌های مرده‌ی پوست را جدا کرده تا به مرور رنگ پوست روشن‌تر شود که کرم  Facial Scrub تولید شده توسط شرکت «سیگل» (Seagull) می‌تواند به راحتی این کار را انجام دهد. این کرم حاوی AHA، دکسپنتانول، مواد پاک کننده و پاک کننده‌های فیزیکی است. با استفاده از این کرم می‌تواند لایه برداری فیزیکی و پاک کنندگی منافذ پوست به طور همزمان انجام می‌گیرد. برای این کار ابتدا باید صورت را با آب ولرم شست و سپس اسکراپ را به تمام نقاط صورت به غیر از دور چشم‌ها قرار داد و با توجه به توصیه‌ی پزشک به مدت 1 دقیقه ماساژ داد. بعد از این کار صورت را با آب سرد شسته و آن را کاملا خشک کنید. یکی از بهترین مکان‌ها برای استفاده کردن از این کرم در حمام است زیرا منافذ پوست باز می‌شود و راحت‌تر می‌توان به پاک‌سازی عمیق پوست پرداخت. قبل از استفاده باید این محصول را روی پوست امتحان کرد تا از عدم حساسیت آن مطمئن شد. برای این کار می‌توان مقداری از آن را روی پوست پشت گوش امتحان کرد تا در صورت بروز حساسیت از استفاده کردن از آن خودداری شود. از نکات دیگری که باید به هنگام استفاده از این کرم لایه بردار در نظر گرفت، عدم استفاده از آن برای پاک کردن آرایش چشم است. این اسکراب حاوی AHA، دکسپنتانول، مواد پاک کننده و پاک کننده‌های فیزیکی، لایه برداری فیزیکی و پاک کننده‌ی منافذ پوست است.

۲۷,۱۰۰ تومان

کرم اسکراب زنانه آردن مقدار 75 گرم

یکی از راه‌های ساده و روزمره برای پاک‌سازی و لایه‌برداری ملایم پوست، استفاده از اسکراب‌هاست. کرم اسکراب «آردن» (Arden) با رنگ آبی مخصوص استفاده‌ی بانوان است. این کرم حاوی دانه‌های آبی‌رنگ است که در کنار ترکیبات خوب خود، به لایه‌بردای ملایم پوست می‌پردازد. این کرم مناسب انواع پوست است و می‌توان از آن به‌عنوان مکمل شست‌وشوی روزانه‌ی پوست استفاده کرد. این کرم منافذ پوست را باز کرده و دانه‌های سیاه را بیرون کشیده و پوست را تمیز می‌کند. با ساییدن این کرم روی پوست، لایه‌ای از سلول‌های مرده‌ی پوست برداشته شده و آلودگی‌ها و چربی اضافه‌ی پوست نیز از بین می‌رود. از طرفی اگر پوست در اثر خشکی پوسته می‌اندازد، می‌توان با استفاده‌ی روزانه از این کرم، این پوسته‌ها را از بین برد. پس از استفاده پوست شاداب و نرم و لطیف می‌شود. این کرم در ترکیبات خود عصاره‌ی هاماملیس دارد که برای پوست نشاط‌آور و کنترل‌کننده‌ی چربی است.

۲۳,۰۰۰ تومان

اسکراب لایه بردار روزانه رینوزیت مدل Deep action exfolianting حجم 200 میلی لیتر

 • حجم
  200 میلی لیتر
 • مخصوص
  صورت
 • AHA
  دارد
 • مناسب
  پوست چرب , پوست معمولی
 • دارای خاصیت
  پاک کننده , نرم کننده , درخشان کننده , ضد آکنه
 • عصاره
  ندارد
 • نوع عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • شماره مجوز
  562929
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • راهنمای استفاده
  صورت خود را مرطوب و به آرامی تمام صورت خود را ماساژ دهید .از تماس با چشم پرهیز کنید و در صورت تماس با آب گرم شسته تا پاک شود و سپس خشک کنید. ( مناسب برای مصرف روزانه)
 • سایر توضیحات
  بدون چربی
۳۴,۰۰۰ تومان

اسکراب صورت سودا مدل Apricot حجم 300 میلی لیتر

 • حجم
  300 میلی لیتر
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  میوه زردآلو
 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین A , ویتامین C
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  56/12310
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
۳۰,۰۰۰ تومان

اسکراب لایه بردار پوست اوریاژ مدل Integral حجم 200 میلی لیتر

 • حجم
  200 میلی لیتر
 • مخصوص
  صورت و بدن
 • AHA
  ندارد
 • مناسب
  پوست خشک
 • دارای خاصیت
  پاک کننده
 • عصاره
  ندارد
 • نوع عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • راهنمای استفاده
  1 تا 2 بار در هفته روی پوست مرطوب صورت و بدن به صورت دورانی ماساژ دهید و سپس با آب بشویید.
۲۰۴,۰۰۰ تومان

اسکراب لایه بردار بایودرما مدل Gel Gommant حجم 100 میلی لیتر

 • حجم
  100 میلی لیتر
 • AHA
  ندارد
 • عصاره
  ندارد
 • نوع عصاره
  ندارد
 • ویتامین
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • شماره مجوز
  9464092920194616
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  -مناسب پوست چرب و مختلط
 • -(صورت، بدن، بزرگسالان، نوجوانان)
 • -سبب یکدست شدن پوست می شود
 • -پاک کننده ملایم پوست با خاصیت لایه برداری
 • -برطرف کننده جوش و دانه های سر سیاه
 • -پوست را برای تاثیر کرمهای درمانی دیگر آماده می سازد
 • -روشن کننده رنگ چهره
 • -فرمولاسیون معطر
 • -غیر آلرژی زا
 • -غیر جوش زا
 • -بدون پارابن
۲۲۶,۰۰۰ تومان

اسکراب لایه بردار پوست فریمن مدل apricot حجم 175 میلی لیتر

 • حجم
  175 میلی لیتر
 • مخصوص
  صورت
 • AHA
  دارد
 • مناسب
  انواع پوست
 • دارای خاصیت
  پاک کننده , نرم کننده
 • عصاره
  دارد
 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین E , ویتامین C
۱۵۰,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه