گاز صفحه ای – قیمت بهترین مارک گاز صفحه ای ارزان

 • 21 مهر 1399
 • 0 نظر
 • مهسا

یکی از مهم‌ترین بخش‌ های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه محسوب می‌شود، اجاق‌گاز است. امروزه که خانه‌ ها به مرور کوچک‌ تر می‌شوند، اجاق‌گازهای حجیم و به اصطلاح مبله جایی در میان آشپزخانه ندارند. با توجه به گسترش و تنوع در تولید و فروش اجاق‌ گاز صفحه ای نکاتی را در راهنمای خرید اجاق گاز رومیزی در این مقاله برای شما تهیه کرده ایم. در این مطلب اجاق‌ گاز های صفحه ای را از نظر جنس بدنه، تعداد شعله‌ ها، محل قرارگیری شعله‌ ها، ابعاد و نکات ایمنی مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اجاق گاز صفحه ای مستر هوم مدل EE01

انواع  گاز صفحه ای استیل البرز

همانطور که میدانید اجاق گاز های رومیزی به دو گروه برقی و گازی تقسیم می شوند. ما در این مقاله کوشش میکنیم تفاوت ها را توضیح دهیم.

اجاق گاز صفحه ای برقی

گازبرقی یا به غلط مصطلح اجاق گاز های صفحه ای برقی همانطور که از نامش مشخص است با برق کار میکنند و به گاز شهری اتصال ندارند. این گروه از اجاق ها برای مناطقی که دسترسی به گاز میسر نیست مناسب میباشد. قیمت اجاق گاز های برقی بالاتر از اجاق های گازی است و عمدتا از کیفیت بالاتری برخوردارند.

اجاق گاز صفحه ای گازی

اجاق گازهای صفحه ای گازی با توجه به شکل ظاهری و جنس صفحه به سه گروه تقسیم می شوند.  ما در ادامه راهنمای خرید اجاق گاز رومیزی کوشش میکنیم این سه گروه را توضیح دهیم.

اجاق گاز صفحه ای استیل 

این دسته از اجاق‌ گاز ها دارای آلیاژ های گوناگون هستند و به اشکال متنوعی نیز یافت می‌شوند اما بیشتر به دو صورت استیل ساده و استیل آجدار موجودند. سهولت در تمیز کردن با در نظر گرفتن استفاده از مواد شوینده استاندارد (موادی که به استیل آسیب نمی‌زنند) که عموماً در راهنمای استفاده از خود محصول خریداری‌ شده گنجانده شده است، توجه مصرف‌ کنندگان را به خود جلب کرده است. البته همان‌طور که انتظار می‌رود اجاق‌ گاز های استیل آجدار با توجه به برآمدگی‌ هایی که در سطح خود دارند زمان بیشتری را برای تمیز کردن خواهند گرفت. شما میتوانید با استفاده از فیلتر سمت راست یا پایین سایت برند و تعداد شعله را انتخاب نمایید.

اجاق گاز صفحه ای اخوان شیشه ای

اجاق‌ گاز های تو کار شیشه‌ ای که شیشه آن در دو رنگ سفید و مشکی ساخته می‌شوند، بسیار متنوع هستند. این اجاق‌ گاز ها با شیشه‌ های نشکن و مقاوم در برابر حرارت ساخته می‌شوند که برخلاف تصورات عموم به‌ راحتی شکسته نمی‌شوند. نکته مورد توجه در استفاده از اجاق‌گازهای صفحه ای شیشه ای نظافت آن‌ ها است. هر چند بسیاری از شیشه‌ های مورد استفاده در این اجاق‌ گاز ها به صورتی ساخته شده‌اند که به‌ راحتی تمیز می‌شوند، برای استفاده ماندگار و بهینه‌ تر، لازم است که اجاق‌ گاز شیشه ای‌تان را به صورت مرتب پس از طبخ غذا تمیز کنید. شما میتوانید برای مشاهده و خرید اجاق گاز رومیزی کلیک کنید و با استفاده از فیلتر سمت راست یا پایین سایت نوع شیشه، برند و تعداد شعله را انتخاب نمایید.

اجاق گاز صفحه ای استیل و شیشه ای

در قسمت وسط این اجاق گاز ها از شیشه و دور تا دور آن از استیل استفاده می‌شود. اجاق گاز های توکار شیشه و استیل ظاهر زیبا و منحصر به‌ فردی به آشپزخانه شما می‌بخشند.قیمت گاز صفحه ای این مدل بر خلاف زیبایی معمولا از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

برای خرید گاز رومیزی به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

برای خرید گاز صفحه ای ارزان باید جنس بدنه ، تعداد شعله های اجاق گاز صفحه ای ، محل قرار گیری شعله بزرگ (پلوپز) و اندازه اجاق گاز توجه کرد. هر یک از این موارد به صورت تخصصی و و ویژه در ادامه توضیح داده میشود پس با ما همراه باشید.

جنس بدنه

اجاق‌گازهای رومیزی اغلب در سه حالت استیل، شیشه، و ترکیب شیشه و استیل موجود هستند که پیشتر توضیح داده شد. رنگ اجاق گازهای صفحه ای اغلب استیل است اما در طراحی های جدید شیشه مشکی و یا سفید مد شده است. البته رنگ های خاص و طرح های سفارشی هم مثل آینه ای، لعابی، سرامیکی و صفحه لمسی موجود است که با توجه به توضیحات و سلیقه خود در آشپزخانه میتوانید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید. همچنین سر شعله ها و قطعات اصلی اجاق گازها به دو نوع اجاق گاز ساخت ایران و اجاق گاز ساخت ایتالیا تقسیم می شوند. اجاق گازهایی که سرشعله و قطعات ایتالیایی دارند با صفحه ساخت ایران تولید می شوند لذا شما میتوانید با هزینه کمتر نسبت به اجاق گاز خارجی از کیفیت بالای این اجاق گاز ها استفاده کنید.

تعداد شعله های اجاق گاز صفحه ای

اجاق‌ گاز های رومیزی معمولاً از تک شعله تا شش شعله موجود هستند که انواع دو شعله، چهار شعله و پنج شعله در آشپزخانه‌ها رایج‌تراند. باید توجه داشت که در هنگام خرید اجاق‌گاز تعداد شعله بر اساس میزان استفاده، حجم پخت‌و‌پز و نوع طبخ غذا انتخاب شود. مصرف‌کنندگان ایرانی بیشتر اجاق‌گازهای چهار‌شعله و پنج‌شعله را ترجیح می‌دهند. اجاق گاز رومیزی ۵ شعله، به راحتی برطرف کننده نیاز یک خانواده کوچک تا بزرگ در آشپزخانه خواهد بود. برای نصب این اجاق باید برش با اندازه مناسب روی صفحه کابینت ایجاد شود. برای انتخاب تعداد شعله ها از فیلتر سایت استفاده کنید.

شعله بزرگ (پلوپز)

یکی از نکته‌های حائز اهمیت در هنگام خرید بهترین مارک گاز صفحه ای محل قرارگیری شعله بزرگ آن است. شعله بزرگ اجاق‌گاز در وسط یا کنار قرار می‌گیرد و ترکیب چینش شعله‌ها در برندها و مدل‌های مختلف، متفاوت است. اگر از ظروف و قابلمه‌های بزرگ برای پخت‌و‌پز استفاده می‌کنید و هم‌زمان ظروف دیگری نیز به کار می‌برید، یا بهتر بگوییم در آشپزخانه شما پخت‌وپز زیادی صورت می‌گیرد، بهتر است شعله بزرگ را در کنار اجاق گاز در نظر بگیرید تا فضای اشغال شده توسط ظروف بزرگ، مزاحمتی در کار با دیگر شعله‌ها ایجاد نکند. مسئله دیگر این است که اگر شعله بزرگ را در کنار اجاق‌گاز انتخاب می‌کنید، حفظ فاصله با سایر وسایل روی کابینت یا محل قرارگیری اجاق‌گاز از نظر ایمنی از اهمیت بالایی برخوردار است.  میتوانید برای انتخاب محل شعله پلوپز از فیلتر سایت استفاده کنید.

اندازه اجاق گاز صفحه ای اخوان

ابعاد اجاق‌ گاز های رومیزی معمولاً از ابعاد استاندارد برای عرض اجاق‌گاز پیروی می‌کند، مگر در شرایط خاص که در شکل ظاهری آن‌ها تغییر ایجاد می‌شود. اجاق‌ گاز رومیزی معمولاً در اندازه عرضی ۵۰، ۶۰، ۷۰، ۸۰ و ۹۰ سانتی متری تولید می‌شوند ولی با توجه به طراحی قسمت‌های گوناگون، این ابعاد متغیر است. یک نکته دیگر در انتخاب اجاق گاز، توجه به اندازه هود است. فراموش نکنید که اندازه هود و اجاق گاز شیشه ای شما باید با هم تناسب داشته باشند.

معایب اجاق گاز صفحه ای  :

یکی از مهمترین مسائل در رابطه با اجاق گازهای شیشه ای که هنگام انتخاب و خرید ذهن خریدار را به خود مشغول می کند ، صفحه شیشه ای این گازهاست ، قابل ذکر است این شیشه ها اکثرا سکوریت شده هستند و تحمل حرارت بسیار بالا را دارند و با قرار دادن وزن زیاد قابلمه ها به راحتی نمی شکنند و تنها از ناحیه لبه شیشه ضربه پذیر هستند که پس از شکستن باید به قطعات زیادی تقسیم شوند.

 

اگر قصد خرید اجاق گاز طرح فر را دارید میتوانید سری به مقاله لیست قیمت بهترین مارک اجاق گاز طرح فر بزنید و اجاق گاز مناسب منزلتان را خریداری نمایید .

لیست محصولات منتخب

اجاق گاز صفحه ای ارج خزر مدل fa-5

یکی از مهم ترین بخش های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه می باشد ، اجاق گاز است. امروزه با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه ها مدرن شده اند و یا از فضای کوچک تر و محدود تری برخوردارند ، استقبال از گازهای صفحه ای (یا رومیزی) افزایش یافته است.اجاق گاز رومیزی ارج خزر از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این اجاق‌گاز مجهز به 5 شعله بوده که جنس شبکه آن چدن است و صفحه این محصول از شیشه سکوریت بسیار مقاوم ساخته‌شده است که در‌کنار استحکام این‌محصول، زیبایی آن را دو‌چندان می‌کند. این محصول دارای ولوم ضد‌حرارت سربی و شیر و سر‌شعله‌های بسیار با کیفیت می باشد.

۸۸۹,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای مستر هوم مدل EE01

 • ابعاد
  86*50*0.8 سانتی‌متر
 • طول گاز
  86 سانتی‌متر
 • محدوده سایز
  85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
 • تعداد شعله
  5
 • رده مصرف انرژی
  +A
 • جنس صفحه
  شیشه
 • فندک اتوماتیک
  دارد
 • شعله پلوپز
  دارد
 • محل شعله پلوپز
  وسط
 • توان حرارتی پلوپز
  کیلووات (kw)
 • سیستم ایمنی
  دارد
 • نوع شیشه
  شیشه ضد خش
 • نوع سرشعله
  ایرانی
 • نوع شیر
  ایرانی
 • نوع ولوم
  باکالیت نسوز
 • جنس شبکه
  چدنی
 • کابل برق
  دارد
۱,۶۸۳,۵۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-24

 • ابعاد
  86×51 سانتی‌متر
 • طول گاز
  86 سانتی‌متر
 • محدوده سایز
  85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
 • تعداد شعله
  5
 • جنس صفحه
  شیشه
 • توضیحات جنس صفحه
  خاصیت ضد خش
 • شعله پلوپز
  دارد
 • محل شعله پلوپز
  وسط
 • سیستم ایمنی
  ترموکوبل
 • نوع سرشعله
  ایرانی
 • نوع شیر
  ایرانی
 • جنس شبکه
  چدنی
 • کابل برق
  دارد
 • سایر مشخصات
  قطعات اصلی ایرانی
 • راندمان و احتراق معمولی
۲,۵۰۸,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه‌ای پالیما مدل TFI5

اجاق گاز صفحه‌ای پالیما مدل TFI5، دارای بدنه‌ای از جنس شیشه نشکن سکوریت بوده و در مقابل حرارت و ضربه مقاوم است. سرشعله‌ این مدل از جنس چدن ضدزنگ بوده که هنگام سرریزشدن غذا و یا تماس با آب زنگ نمی‌زند. شعله‌ها به شکلی چیده شده که استفاده هم‌زمان از همه شعله‌ها حتی وقتی از قابلمه‌های بزرگ استفاده می‌شود، امکان‌پذیر است. شعله پلوپز هم در قسمت میانی گاز تعبیه شده تا امکان استفاده از قابلمه‌های بزرگ امکان‌پذیر باشد. شعله‌های این اجاق گاز مجهز به فندک سرخود بوده که به صورت فشاری عمل می‌کند. این اجاق گاز برای استفاده در خانه‌های پرجمعیت و آشپزخانه‌ رستوران‌های نیمه‌حرفه‌ای مناسب است. برای استفاده راحت‌تر ولوم‌ها در قسمت جلویی گاز قرار داده شده‌اند.

۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای رادیس مدل A24

یکی از مهم ترین بخش های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه می باشد ، اجاق گاز است. امروزه با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه ها مدرن شده اند و یا از فضای کوچک تر و محدود تری برخوردارند ، استقبال از گازهای صفحه ای (یا رومیزی) افزایش یافته است.اجاق گاز رومیزی رادیس از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این اجاق‌گاز مجهز به 5 شعله بوده که جنس شبکه آن چدن است و صفحه این محصول از شیشه سکوریت بسیار مقاوم ساخته‌شده است که در‌کنار استحکام این‌محصول، زیبایی آن را دو‌چندان می‌کند. این محصول دارای ولوم ضد‌حرارت سربی و شیر و سر‌شعله‌های بسیار با کیفیت می باشد.

۱,۰۴۳,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای شیشه ای کن مدل Pardyc-B

اجاق‌گاز صفحه‌ای شیشه‌ای «کن» مدل «Pardyc-B» از تولیدات باکیفیت و کارآمد این شرکت شناخته‌شده و معتبر است. اجاق‌گازهای صفحه‌ای برای نصب روی صفحه اصلی کابینت‌ها طراحی‌شده‌اند و فضای مناسب برای نصب آن‌ها روی کابینت باید در نظر گرفته شود. گازهای صفحه‌ای برای آشپزخانه‌های مدرن یا آشپزخانه‌هایی که فضای کمی دارند و نیازی به فر ندارند کاربرد دارد. اجاق‌گاز صفحه‌ای کن مدل Pardyc-B دارای  5شعله است و جنس صفحه تمام شیشه و به رنگ مشکی است. در این مدل شعله‌ها به صورت دو به دو در طرفین و شعله پلوپز در وسط قرار گرفته‌اند. این مدل دارای فندک اتوماتیک بوده و ولوم‌های کنترلی شعله‌ها در قسمت پایینی و میانی گاز تعبیه‌ شده‌اند. شبکه چدنی نیز روی شعله‌ها قرار می‌گیرد تا قابلمه و تابه روی آن قرار گیرد. شبکه چدنی به شکل چهارتیغه در نظر گرفته شده و باعث زیبایی صفحه می‌شود. شعله‌ها در این مدل دارای سایزهای مختلف هستند تا ظروف با اندازه‌های گوناگون روی آن‌ها قرار گیرد. سر شعله و شیر در این مدل از نوع defendi ایتالیا است. سیستم ایمنی این اجاق‌گاز ترموکوپل اولترا رپید است. این ترموکوپل بعد از عملکرد فندک باعث سریع روشن شدن شعله می‌شود. شیشه این مدل دورتراش و سکوریت است. این اجاق‌گاز صفحه‌ای برای آشپزخانه‌های متوسط تا بزرگ بسیار کاربردی و مناسب است. قابلیت تنظیم با گاز شهری و یا گاز سیلندری مایع در این مدل نظر گرفته شده است. کن از تولید و عرضه‌کنندگان برتر و شناخته‌شده در بازار لوازم برقی آشپزخانه مانند هود، فر، گاز و سینک ظرف‌شویی است.

۴,۰۹۷,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای رادیس کدل A11

یکی از مهم ترین بخش های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه می باشد ، اجاق گاز است. امروزه با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه ها مدرن شده اند و یا از فضای کوچک تر و محدود تری برخوردارند ، استقبال از گازهای صفحه ای (یا رومیزی) افزایش یافته است.اجاق گاز رومیزی رادیس از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این اجاق‌گاز مجهز به 5 شعله بوده که جنس شبکه آن چدن است و صفحه این محصول از شیشه سکوریت بسیار مقاوم ساخته‌شده است که در‌کنار استحکام این‌محصول، زیبایی آن را دو‌چندان می‌کند. این محصول دارای ولوم ضد‌حرارت سربی و شیر و سر‌شعله‌های بسیار با کیفیت می باشد.

۱,۳۴۸,۰۰۰ تومان

اجاق گاز رومیزی دنپاسر مدل اپکس بی

اجاق گاز رومیزی دنپاسر مدل اپکس بی محصولی از شرکت دنپاسر دارای برند ثبت شده و نشان استاندارد ملی میباشد که به عنوان محصولی میان رده و از جنس استیل توسط شرکت دنپاسر طراحی و روانه بازار شده است . جنس استیل این اجاق گاز مقاوم بوده و دچار خرابی و کدری نمیشود همچنین این اجاق گاز دارای 5 شعله با قدرت مشعل بالا میباشد

۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای هافن برگ مدل 1007B

 • ابعاد
  80x42x18 سانتی‌متر
 • طول گاز
  80 سانتی‌متر
 • محدوده سایز
  از 61 تا 85 سانتی متر
 • تعداد شعله
  3
 • جنس صفحه
  شیشه
 • توضیحات جنس صفحه
  شیشه نشکن سیکوریت
 • فندک اتوماتیک
  دارد
 • شعله پلوپز
  دارد
 • محل شعله پلوپز
  وسط
 • سیستم ایمنی
  ندارد
 • نوع سرشعله
  ساباف
 • نوع ولوم
  باکالیت نسوز
 • کابل برق
  دارد
۹۲۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای رادیس مدل A34

یکی از مهم ترین بخش های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه می باشد ، اجاق گاز است. امروزه با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه ها مدرن شده اند و یا از فضای کوچک تر و محدود تری برخوردارند ، استقبال از گازهای صفحه ای (یا رومیزی) افزایش یافته است.اجاق گاز رومیزی رادیس از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این اجاق‌گاز مجهز به 5 شعله بوده که جنس شبکه آن چدن است و صفحه این محصول از شیشه سکوریت بسیار مقاوم ساخته‌شده است که در‌کنار استحکام این‌محصول، زیبایی آن را دو‌چندان می‌کند. این محصول دارای ولوم ضد‌حرارت سربی و شیر و سر‌شعله‌های بسیار با کیفیت می باشد.

۱,۲۱۹,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای رادیس مدل A23

یکی از مهم ترین بخش های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه می باشد ، اجاق گاز است. امروزه با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه ها مدرن شده اند و یا از فضای کوچک تر و محدود تری برخوردارند ، استقبال از گازهای صفحه ای (یا رومیزی) افزایش یافته است.اجاق گاز رومیزی رادیس از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این اجاق‌گاز مجهز به 5 شعله بوده که جنس شبکه آن چدن است و صفحه این محصول از شیشه سکوریت بسیار مقاوم ساخته‌شده است که در‌کنار استحکام این‌محصول، زیبایی آن را دو‌چندان می‌کند. این محصول دارای ولوم ضد‌حرارت سربی و شیر و سر‌شعله‌های بسیار با کیفیت می باشد.

۹۷۶,۰۰۰ تومان

اجاق صفحه ای برقی رینوزیت استار مدل RS002

اجاق‌گاز یکی از وسایل ضروری برای هر خانه و آشپزخانه‌ای است و در انواع مختلف تولید می‌شود. اجاق‌گاز صفحه‌ای یکی از انواع گاز است که علاوه‌بر ظاهری زیبا، فضای کمتری نیز اشغال می‌کند. اجاق‌گاز صفحه‌ای برقی و گازی مدل RS002 یکی از محصولات شرکت رینوزیت‌استار است که طبق استانداردها طراحی و تولید شده. ولوم‌های این گاز رینوزیت‌استار به دلیل استفاده از نوعی پلاستیک فشرده بنام باکالیت دربرابر گرما عایق خواهد بود. رینوزیت‌استار این گاز را به‌صورت 5 شعله تولید و به بازار عرضه کرده و روی شعله‌ها نیز شعله پخش‌کن‌هایی از جنس چدن قرار داده است. این گاز می‌تواند هم با گاز و هم برق شهری کار کند و از این جهت ارزش خرید بالایی می‌گیرد. اما اصلی ترین و متمایزترین ویژگی این اجاق گاز وجود یک شعله برقی در کنار 4 شعله گازی هست که میتواند جوابگوی مواقعی باشد که امکان دسترسی به گاز شهری وجود ندارد. شعله برقی 1500 واتی با همراه ترموستات کاملا استاندارد این اجاق گاز را از لحاظ فن آوری و طراحی کاملا متمایز کرده است .

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای استیل البرز مدل S-5960i

شرکت صنایع استیل البرز پس از سالها تجربه در صنعت تجهیزات آشپزخانه و دارنده استاندارد های ایران و CE اروپا، محصولات خود را در بازارهای داخلی و بیش از ۴۰ کشور جهان از جمله خاورمیانه، خاور دور، کانادا، جنوب آفریقا، اقیانوسیه و اروپا عرضه می نماید که این خود نشان از کیفیت بالای محصولات این شرکت است. اجاق گاز صفحه ای استیل مدل S-5960i یکی از اجاق گاز های توکار این شرکت و محصولی پنج شعله است که با برخورداری از شعله‌های کوچک و بزرگ، امکان استفاده از ظروف مختلف را به شما می‌دهد.این اجاق گاز دارای ترموکوپل فوق بوده و تجهیزات گاز سوز آن تماماَ با کیفیت درجه یک و ممتاز ایرانی است. توان حرارتی بالای شعله های آن (پلوپز 3.8KW، چپ جلو 1/75KW، چپ عقب 3KW، راست جلو 1KW، راست عقب 1/75KW) پخت سریع تری را برای شما به ارمغان می آورد.

۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای اودکس مدل A10

یکی از مهم ترین بخش های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه می باشد ، اجاق گاز است. امروزه با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه ها مدرن شده اند و یا از فضای کوچک تر و محدود تری برخوردارند ، استقبال از گازهای صفحه ای (یا رومیزی) افزایش یافته است.اجاق گاز رومیزی اودکس از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این اجاق‌گاز مجهز به 5 شعله بوده که جنس شبکه آن چدن است و صفحه این محصول از شیشه سکوریت بسیار مقاوم ساخته‌شده است که در‌کنار استحکام این‌محصول، زیبایی آن را دو‌چندان می‌کند. این محصول دارای ولوم ضد‌حرارت سربی و شیر و سر‌شعله‌های بسیار با کیفیت می باشد.

۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-35

 • ابعاد
  86×51 سانتی‌متر
 • طول گاز
  86 سانتی‌متر
 • محدوده سایز
  85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
 • تعداد شعله
  5
 • جنس صفحه
  شیشه
 • فندک اتوماتیک
  دارد
 • شعله پلوپز
  دارد
 • محل شعله پلوپز
  وسط
 • سیستم ایمنی
  ترموکوبل
 • نوع سرشعله
  ایرانی
 • نوع شیر
  ایرانی
 • جنس شبکه
  چدنی
 • کابل برق
  دارد
 • سایر مشخصات
  قطعات اصلی ایرانی
 • راندمان و احتراق معمولی
 • لبه شیشه اجاق گاز ابزار خورده
۲,۷۴۳,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای مدل AST Q

اجاق گاز رومیزی استیل AST از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این گاز بدنه‌ای از جنس تمام استیل دارد حتی ولوم ها نیز از جنس استیل انتخاب شده آست که درگذر زمان رنگ هایش ثابت بماند، بر روی شعله‌ی محصول پنج سر شعله‌ از جنس چدن ضد زنگ طراحی شده تا در هنگام سر ریز شدن غذا و یا آب هیچ‌گونه نگرانی از لحاظ زنگ‌زدگی به‌وجود نیاید. چیدمان شعله ها به بهترین نحو احسن انتخاب شده است تا جریان گازرسانی را به بهترین نحو ممکن عمل کند،شعله پلوپز در مرکز قرار گرفته و فضای کافی را برای قرار گرفتن ظروف با سایز بزرگ را فراهم می کند. برای افرادی که در انتخاب بین گاز شیشه ای و استیل دو دل مانده اند این محصول بهترین انتخاب آنها خواهد بود،چرا که در عین استیل بودن به ظرافت گازهای شیشه ای طراحی شده است.

۱,۴۲۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای اخوان مدل GI-14

 • ابعاد
  86×50 سانتی‌متر
 • طول گاز
  86 سانتی‌متر
 • محدوده سایز
  85 و بزرگتر از 85 سانتی متر
 • تعداد شعله
  5
 • جنس صفحه
  استیل و شیشه
 • توضیحات جنس صفحه
  خاصیت ضد خش
 • فندک اتوماتیک
  دارد
 • شعله پلوپز
  دارد
 • محل شعله پلوپز
  وسط
 • سیستم ایمنی
  ترموکوبل
 • نوع سرشعله
  ایرانی
 • نوع شیر
  ایرانی
 • جنس شبکه
  چدنی
 • کابل برق
  دارد
 • سایر مشخصات
  قطعات اصلی ایرانی
 • راندمان و احتراق معمولی
۲,۷۹۵,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای زرتوس مدل SG5005

جنس شیشه این اجاق گاز سکوریت نشکن میباشد .شبکه چدن به کار رفته در این مدل مقاوم در برابر حرارت بالا و استحکام بالایی است و دارای ظاهری زیبا میباشد.تمامی سر شعله های به کار رفته از جنس ریاضت میباشد.

۱,۹۴۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای کن مدل IS9502

شرکت کن با اتکا به توان تولید داخلی محصول جدید IS 9502 را با استفاده از سر شعله و شیر کنترل ساخت شرکت جنرال تولید نموده است. اجاق گاز کن استیل مدل IS9502 از جنس استیل 18-10 و با کیفیت می باشد و نیز قدرت شعله مناسب و ولوم های مقاوم به حرارت از دیگر ویژگی های این اجاق گاز می باشد. این اجاق در برابر ضربه و دمای بالا مقاوم است. توان حرارتی شعله پلوپز 3/8 کیلووات می باشد که همانند اجاق گازهای مبله می باشد و باعث پخت سریعتر غذا و جوشیدن سریعتر آب می گردد. در مدل گاز صفحه ای کن حداکثر فاصله بین مشعل ها در نظر گرفته شده تا بتوان تعداد ظروف بیشتری را به طور همزمان روی اجاق گاز استیل استفاده نمود.

۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان

اجاق گاز صفحه ای رادیس مدل A26

یکی از مهم ترین بخش های یک آشپزخانه که در واقع قلب آشپزخانه می باشد ، اجاق گاز است. امروزه با توجه به اینکه اکثر آشپزخانه ها مدرن شده اند و یا از فضای کوچک تر و محدود تری برخوردارند ، استقبال از گازهای صفحه ای (یا رومیزی) افزایش یافته است.اجاق گاز رومیزی رادیس از طرح به روز و شیک الهام گرفته و یک مدل زیبا و جوانپسند است که زیبایی آشپزخانه را دوچندان می کند.این اجاق‌گاز مجهز به 5 شعله بوده که جنس شبکه آن چدن است و صفحه این محصول از شیشه سکوریت بسیار مقاوم ساخته‌شده است که در‌کنار استحکام این‌محصول، زیبایی آن را دو‌چندان می‌کند. این محصول دارای ولوم ضد‌حرارت سربی و شیر و سر‌شعله‌های بسیار با کیفیت می باشد.

۹۶۲,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه